[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2004/2005, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Sieniawa 23 51 16 3 4 63-31 6 2 4 30-23 10 1 0 33-8
2.  Sokół Pobiedno 22 50 16 2 4 66-30 8 2 1 37-14 8 0 3 29-16
3.  Iskra Przysietnica 23 49 16 1 6 75-32 9 0 2 44-17 7 1 4 31-15
4.  Sokół Domaradz 24 43 13 4 7 76-41 7 2 3 40-14 6 2 4 36-27
5.  LKS Głębokie 23 39 12 3 8 60-40 8 1 3 40-20 4 2 5 20-20
6.  Karpaty Klimkówka 22 37 11 4 7 47-37 7 3 1 31-14 4 1 6 16-23
7.  Grabowianka Grabówka 22 36 10 6 6 38-30 7 2 1 18-9 3 4 5 20-21
8.  LKS Milcza 22 30 9 3 10 44-47 5 1 4 26-20 4 2 6 18-27
9.  Orkan Markowce 22 24 7 3 12 40-56 6 1 4 23-17 1 2 8 17-39
10.  LKS Hłudno 23 22 5 7 11 39-54 3 4 5 23-24 2 3 6 16-30
11.  Zryw Dydnia 23 16 4 4 15 32-76 3 1 8 17-33 1 3 7 15-43
12.  LKS Wzdów 23 14 3 5 15 26-71 1 3 7 10-27 2 2 8 16-44
13.  Pogórze Srogów Górny 22 6 1 3 18 17-78 0 2 10 9-43 1 1 8 8-35
Pogórze Srogów Górny rozgrywa mecze na boisku w Kostarowcach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wisłok Sieniawa    0-3 0-2 1-4 3-2 3-1 3-3 2-3 3-1 6-0 4-4 3-0 2-0 
 2 Sokół Pobiedno    2-1 2-2 2-0 1-2 2-2 5-1 5-2 2-1 3-0 4-0 9-3 
 3 Iskra Przysietnica0-2 4-1     5-4 2-1 7-1 2-1 3-1 8-2 7-2 1-2 5-0 
 4 Sokół Domaradz0-2 2-3 2-3     1-1 3-1 2-0 1-1 11-1 4-0 1-0 9-2 4-0 
 5 LKS Głębokie1-2 4-2 4-3 3-3     0-1 4-2 2-1 3-2 4-1 8-1 6-0 1-2 
 6 Karpaty Klimkówka2-3 1-0 3-0 4-0     3-2 3-0 1-1 3-3 4-2 3-3 4-0 
 7 Grabowianka Grabówka3-3 1-0 1-3 2-0 2-0     2-0 2-1 1-0 1-1 3-1 
 8 LKS Milcza0-4 1-4 1-3 4-2 2-1 0-2     2-2 8-1 4-1 4-0 
 9 Orkan Markowce0-1 0-1 2-1 2-5 1-4 5-1 2-1 3-0*     2-2 5-1 1-0 
 10 LKS Hłudno1-3 1-3 2-2 2-4 1-2 1-0 2-2 2-3 1-1     5-1 3-3 2-0 
 11 Zryw Dydnia0-2 2-4 0-3 2-4 2-3 0-4 0-3 1-3 2-1 3-2     2-1 3-3 
 12 LKS Wzdów1-3 0-2 0-4 0-4 2-2 0-3 0-0 2-4 3-2 1-2 1-1     
 13 Pogórze Srogów Górny0-8 1-6 0-6 1-4 0-5 1-1 1-2 1-1 0-3* 2-3 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Pauza: Sokół Domaradz.
 
LKS Hłudno 2-2 Iskra Przysietnica
Zryw Dydnia 2-1 Orkan Markowce
Pogórze Srogów Górny 1-2 LKS Wzdów
LKS Głębokie 2-1 LKS Milcza
Karpaty Klimkówka 3-2 Grabowianka Grabówka
Wisłok Sieniawa 0-3 Sokół Pobiedno

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Sokół Pobiedno.
 
Grabowianka Grabówka 3-3 Wisłok Sieniawa
LKS Milcza 2-1 Karpaty Klimkówka
LKS Wzdów 2-2 LKS Głębokie
Orkan Markowce 1-0 Pogórze Srogów Górny
Iskra Przysietnica 7-2 Zryw Dydnia
Sokół Domaradz 4-0 LKS Hłudno

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
Zryw Dydnia 2-4 Sokół Domaradz 8 września
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu zalania boiska
Pogórze Srogów Górny 0-6 Iskra Przysietnica
LKS Głębokie 3-2 Orkan Markowce
Karpaty Klimkówka 3-3 LKS Wzdów
Wisłok Sieniawa 2-3 LKS Milcza
Sokół Pobiedno 2-2 Grabowianka Grabówka

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Pauza: Grabowianka Grabówka.
 
LKS Milcza 1-4 Sokół Pobiedno
LKS Wzdów 1-3 Wisłok Sieniawa
Orkan Markowce 5-1 Karpaty Klimkówka
Iskra Przysietnica 2-1 LKS Głębokie
Sokół Domaradz 4-0 Pogórze Srogów Górny
LKS Hłudno 5-1 Zryw Dydnia

Kolejka 5 - 5 września

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Pogórze Srogów Górny 2-3 LKS Hłudno
LKS Głębokie 3-3 Sokół Domaradz
Karpaty Klimkówka 1-0 Iskra Przysietnica
Wisłok Sieniawa 3-1 Orkan Markowce
Sokół Pobiedno 4-0 LKS Wzdów
Grabowianka Grabówka 2-0 LKS Milcza

Kolejka 6 - 12 września

Pauza: LKS Milcza.
 
LKS Wzdów 0-0 Grabowianka Grabówka
Orkan Markowce 0-1 Sokół Pobiedno
Iskra Przysietnica 0-2 Wisłok Sieniawa
Sokół Domaradz 3-1 Karpaty Klimkówka
LKS Hłudno 1-2 LKS Głębokie
Zryw Dydnia 3-3 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 7 - 19 września

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
LKS Głębokie 8-1 Zryw Dydnia
Karpaty Klimkówka 3-3 LKS Hłudno
Wisłok Sieniawa 1-4 Sokół Domaradz
Sokół Pobiedno 2-1 Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka 2-1 Orkan Markowce
LKS Milcza 4-1 LKS Wzdów

Kolejka 8 - 26 września

Pauza: LKS Wzdów.
 
Orkan Markowce 3-0 LKS Milcza
(wo)
drużyna gości nie miała podbitych kart zdrowia
Iskra Przysietnica 2-1 Grabowianka Grabówka
Sokół Domaradz 2-3 Sokół Pobiedno
LKS Hłudno 1-3 Wisłok Sieniawa
Zryw Dydnia 0-4 Karpaty Klimkówka
Pogórze Srogów Górny 0-5 LKS Głębokie

Kolejka 9 - 3 października

Pauza: LKS Głębokie.
 
Karpaty Klimkówka 4-0 Pogórze Srogów Górny
Wisłok Sieniawa 4-4 Zryw Dydnia
Sokół Pobiedno 2-1 LKS Hłudno
Grabowianka Grabówka 2-0 Sokół Domaradz
LKS Milcza 1-3 Iskra Przysietnica
LKS Wzdów 3-2 Orkan Markowce

Kolejka 10 - 10 października

Pauza: Orkan Markowce.
 
Iskra Przysietnica 1-2 LKS Wzdów
Sokół Domaradz 1-1 LKS Milcza
LKS Hłudno 2-2 Grabowianka Grabówka
Zryw Dydnia 2-4 Sokół Pobiedno
Pogórze Srogów Górny 0-8 Wisłok Sieniawa
LKS Głębokie 0-1 Karpaty Klimkówka

Kolejka 11 - 17 października

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Wisłok Sieniawa 3-2 LKS Głębokie
Sokół Pobiedno 9-3 Pogórze Srogów Górny
Grabowianka Grabówka 1-1 Zryw Dydnia
LKS Milcza 2-2 LKS Hłudno
LKS Wzdów 0-4 Sokół Domaradz
Orkan Markowce 2-1 Iskra Przysietnica

Kolejka 12 - 24 października

Pauza: Iskra Przysietnica.
 
Sokół Domaradz 11-1 Orkan Markowce
LKS Hłudno 3-3 LKS Wzdów
Zryw Dydnia 1-3 LKS Milcza
Pogórze Srogów Górny 1-2 Grabowianka Grabówka
LKS Głębokie 4-2 Sokół Pobiedno
Karpaty Klimkówka 2-3 Wisłok Sieniawa

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Sokół Pobiedno 1-2 Karpaty Klimkówka
Grabowianka Grabówka 2-0 LKS Głębokie
LKS Milcza 4-0 Pogórze Srogów Górny
LKS Wzdów 1-1 Zryw Dydnia
Orkan Markowce 2-2 LKS Hłudno
Iskra Przysietnica 5-4 Sokół Domaradz

Kolejka 14 - 3 kwietnia

Pauza: Sokół Domaradz.
 
Iskra Przysietnica - LKS Hłudno
Orkan Markowce - Zryw Dydnia
LKS Wzdów - Pogórze Srogów Górny
LKS Milcza - LKS Głębokie
Grabowianka Grabówka - Karpaty Klimkówka
Sokół Pobiedno - Wisłok Sieniawa

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Pauza: Sokół Pobiedno.
 
Wisłok Sieniawa 3-3 Grabowianka Grabówka
Karpaty Klimkówka 3-0 LKS Milcza
LKS Głębokie 6-0 LKS Wzdów
Pogórze Srogów Górny 0-3 Orkan Markowce
(wo)
Zryw Dydnia 0-3 Iskra Przysietnica
LKS Hłudno 2-4 Sokół Domaradz

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
Sokół Domaradz 1-0 Zryw Dydnia
Iskra Przysietnica 5-0 Pogórze Srogów Górny
Orkan Markowce 1-4 LKS Głębokie
LKS Wzdów 0-3 Karpaty Klimkówka
LKS Milcza 0-4 Wisłok Sieniawa
Grabowianka Grabówka 1-0 Sokół Pobiedno

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Pauza: Grabowianka Grabówka.
 
Sokół Pobiedno 5-1 LKS Milcza
Wisłok Sieniawa 3-0 LKS Wzdów
Karpaty Klimkówka 1-1 Orkan Markowce
LKS Głębokie 4-3 Iskra Przysietnica
Pogórze Srogów Górny 1-4 Sokół Domaradz
Zryw Dydnia 3-2 LKS Hłudno

Kolejka 18 - 1 maja

Pauza: Zryw Dydnia.
 
LKS Hłudno 2-0 Pogórze Srogów Górny
Sokół Domaradz 1-1 LKS Głębokie
Iskra Przysietnica 7-1 Karpaty Klimkówka
Orkan Markowce 0-1 Wisłok Sieniawa
LKS Wzdów 0-2 Sokół Pobiedno
LKS Milcza 0-2 Grabowianka Grabówka

Kolejka 19 - 8 maja

Pauza: LKS Milcza.
 
Grabowianka Grabówka 3-1 LKS Wzdów
Sokół Pobiedno 5-2 Orkan Markowce
Wisłok Sieniawa 0-2 Iskra Przysietnica
Karpaty Klimkówka 3-0 Sokół Domaradz
LKS Głębokie 4-1 LKS Hłudno
Pogórze Srogów Górny 1-2 Zryw Dydnia

Kolejka 20 - 15 maja

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
Zryw Dydnia 2-3 LKS Głębokie
LKS Hłudno 1-0 Karpaty Klimkówka
Sokół Domaradz 0-2 Wisłok Sieniawa
Iskra Przysietnica 4-1 Sokół Pobiedno
Orkan Markowce 2-1 Grabowianka Grabówka
LKS Wzdów 2-4 LKS Milcza

Kolejka 21 - 22 maja

Pauza: LKS Wzdów.
 
LKS Milcza - Orkan Markowce
Grabowianka Grabówka 1-3 Iskra Przysietnica
nie odbył się w pierwotnym terminie
Sokół Pobiedno 2-2 Sokół Domaradz
Wisłok Sieniawa 6-0 LKS Hłudno
Karpaty Klimkówka 4-2 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 1-2 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 22 - 29 maja

Pauza: LKS Głębokie.
 
Pogórze Srogów Górny 1-1 Karpaty Klimkówka
Zryw Dydnia 0-2 Wisłok Sieniawa
LKS Hłudno 1-3 Sokół Pobiedno
Sokół Domaradz 2-0 Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica 3-1 LKS Milcza
Orkan Markowce 5-1 LKS Wzdów

Kolejka 23 - 5 czerwca

Pauza: Orkan Markowce.
 
LKS Wzdów 0-4 Iskra Przysietnica
LKS Milcza 4-2 Sokół Domaradz
Grabowianka Grabówka 1-0 LKS Hłudno
Sokół Pobiedno 3-0 Zryw Dydnia
Wisłok Sieniawa 2-0 Pogórze Srogów Górny
Karpaty Klimkówka 4-0 LKS Głębokie

Kolejka 24 - 12 czerwca

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
LKS Głębokie 1-2 Wisłok Sieniawa
Pogórze Srogów Górny 1-6 Sokół Pobiedno
Zryw Dydnia 0-3 Grabowianka Grabówka
LKS Hłudno 2-3 LKS Milcza
Sokół Domaradz 9-2 LKS Wzdów
Iskra Przysietnica 8-2 Orkan Markowce

Kolejka 25 - 19 czerwca

Pauza: Iskra Przysietnica.
 
Orkan Markowce 2-5 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 1-2 LKS Hłudno
LKS Milcza 8-1 Zryw Dydnia
Grabowianka Grabówka - Pogórze Srogów Górny
przerwany w 80. minucie przy stanie 4-1
Sokół Pobiedno 2-0 LKS Głębokie
Wisłok Sieniawa 3-1 Karpaty Klimkówka

Kolejka 26 - 26 maja

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Karpaty Klimkówka - Sokół Pobiedno
goście nie zjawili się na meczu
LKS Głębokie 4-2 Grabowianka Grabówka
Pogórze Srogów Górny 1-1 LKS Milcza
Zryw Dydnia 2-1 LKS Wzdów
LKS Hłudno 1-1 Orkan Markowce
Sokół Domaradz 2-3 Iskra Przysietnica

Klasa B 2004/2005 (Krosno I)
Klasa B 2004/2005 (Krosno II)

Klasa C 2004/2005 (Krosno I)
Klasa C 2004/2005 (Krosno III)
Klasa C 2004/2005 (Krosno IV)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas