[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2004/2005, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Otryt Lutowiska 21 56 18 2 1 64-23 9 1 0 36-9 9 1 1 28-14
2.  Bieszczady Jankowce 22 54 18 0 4 87-28 10 0 1 51-11 8 0 3 36-17
3.  Krokus Ropienka 22 46 14 4 4 70-37 9 0 2 37-11 5 4 2 33-26
4.  Solinka Wołkowyja 22 37 11 4 7 50-42 9 2 0 38-12 2 2 7 12-30
5.  LKS Czaszyn 22 34 11 1 10 47-37 9 0 2 38-14 2 1 8 9-23
6.  LKS Tarnawa 21 29 9 2 10 46-40 6 0 5 30-19 3 2 5 16-21 2 4 1 1 0 5-4
7.  LKS Rzepedź 22 29 9 2 11 53-56 5 1 5 26-25 4 1 6 27-31 2 1 0 1 1 4-5
8.  Jawornik Czarna 22 26 8 2 12 39-54 4 2 5 24-23 4 0 7 15-31
9.  Grom Sanoczek 21 23 7 2 12 37-62 3 2 6 19-26 4 0 6 18-36
10.  Juventus Poraż 22 22 6 4 12 40-63 2 4 5 18-24 4 0 7 22-39
11.  LKS Tyrawa Wołoska 22 15 5 0 17 33-73 5 0 6 26-26 0 0 11 7-47
12.  Spartakus Berezka 21 7 2 1 18 36-87 2 0 8 22-37 0 1 10 14-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Otryt Lutowiska    4-2 0-0 4-1 4-1 5-0 5-2 2-0 5-0 3-0* 4-3 
 2 Bieszczady Jankowce2-1     3-0 6-0 1-0 1-0 5-2 6-0 1-3 5-1 13-1 8-3 
 3 Krokus Ropienka0-1 1-3     3-0 3-0 3-2 2-1 7-0 6-1 4-3 5-0 3-0* 
 4 Solinka Wołkowyja1-1 3-2 3-3     5-2 3-0 5-1 3-2 3-0 5-0 3-1 4-0 
 5 LKS Czaszyn1-2 5-2 2-5 3-1     3-2 5-0 3-0 5-1 5-1 3-0 3-0* 
 6 LKS Tarnawa2-3 1-2 1-2 2-0 1-0     3-2 0-3* 9-2 2-3 2-1 7-1 
 7 LKS Rzepedź2-3 1-7 2-5 1-2 1-0 2-2     0-1 3-2 7-1 3-0 4-2 
 8 Jawornik Czarna1-2 2-4 1-4 3-3 0-1 0-2 3-3     3-0* 3-2 3-2 5-0 
 9 Grom Sanoczek1-2 0-6 3-3 3-0 1-1 2-3 0-3* 0-3*     0-5 4-0 5-0 
 10 Juventus Poraż1-5 0-2 2-2 1-1 0-1 1-1 0-4 4-2 2-3     5-1 2-2 
 11 LKS Tyrawa Wołoska2-3 0-1 5-3 2-1 3-1 1-4 1-3 5-2 1-2 1-3     5-3 
 12 Spartakus Berezka1-5 0-5 4-6 2-3 4-2 2-6 1-2 3-4 2-3 3-1     

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Otryt Lutowiska 4-2 Bieszczady Jankowce
Krokus Ropienka 3-0 Spartakus Berezka
(wo)
goście nie przyjechali
Solinka Wołkowyja 5-0 Juventus Poraż
LKS Tarnawa 1-0 LKS Czaszyn
LKS Tyrawa Wołoska 1-3 LKS Rzepedź
Grom Sanoczek 0-3 Jawornik Czarna
(wo)
2-2 ??

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Jawornik Czarna 1-2 Otryt Lutowiska
LKS Rzepedź 3-2 Grom Sanoczek
LKS Czaszyn 3-0 LKS Tyrawa Wołoska
Juventus Poraż 1-1 LKS Tarnawa
Spartakus Berezka 2-3 Solinka Wołkowyja
Bieszczady Jankowce 3-0 Krokus Ropienka

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Otryt Lutowiska 0-0 Krokus Ropienka 8 września
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu zalania boiska
Solinka Wołkowyja 3-2 Bieszczady Jankowce
LKS Tarnawa 7-1 Spartakus Berezka
LKS Tyrawa Wołoska 1-3 Juventus Poraż
Grom Sanoczek 1-1 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna 3-3 LKS Rzepedź

Kolejka 4 - 29 sierpnia

LKS Rzepedź 2-3 Otryt Lutowiska
LKS Czaszyn 3-0 Jawornik Czarna
Juventus Poraż 2-3 Grom Sanoczek
Spartakus Berezka 3-1 LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce 1-0 LKS Tarnawa
Krokus Ropienka 3-0 Solinka Wołkowyja

Kolejka 5 - 5 września

Otryt Lutowiska 4-1 Solinka Wołkowyja
LKS Tarnawa 1-2 Krokus Ropienka
LKS Tyrawa Wołoska 0-1 Bieszczady Jankowce
Grom Sanoczek 5-0 Spartakus Berezka
Jawornik Czarna 3-2 Juventus Poraż
LKS Rzepedź 1-0 LKS Czaszyn

Kolejka 6 - 12 września

LKS Czaszyn 1-2 Otryt Lutowiska
Juventus Poraż 0-4 LKS Rzepedź
0-3 ??
Spartakus Berezka 1-2 Jawornik Czarna
Bieszczady Jankowce 1-3 Grom Sanoczek
Krokus Ropienka 5-0 LKS Tyrawa Wołoska
Solinka Wołkowyja 3-0 LKS Tarnawa

Kolejka 7 - 19 września

Otryt Lutowiska 5-0 LKS Tarnawa
LKS Tyrawa Wołoska 2-1 Solinka Wołkowyja
Grom Sanoczek 3-3 Krokus Ropienka
Jawornik Czarna 2-4 Bieszczady Jankowce
LKS Rzepedź 4-2 Spartakus Berezka
LKS Czaszyn 5-1 Juventus Poraż

Kolejka 8 - 26 września

Juventus Poraż 1-5 Otryt Lutowiska
Spartakus Berezka 4-2 LKS Czaszyn
Bieszczady Jankowce 5-2 LKS Rzepedź
Krokus Ropienka 7-0 Jawornik Czarna
Solinka Wołkowyja 3-0 Grom Sanoczek
LKS Tarnawa 2-1 LKS Tyrawa Wołoska

Kolejka 9 - 3 października

Otryt Lutowiska 3-0 LKS Tyrawa Wołoska
(wo)
brak gości
Grom Sanoczek 2-3 LKS Tarnawa
Jawornik Czarna 3-3 Solinka Wołkowyja
LKS Rzepedź 2-5 Krokus Ropienka
LKS Czaszyn 5-2 Bieszczady Jankowce
Juventus Poraż 2-2 Spartakus Berezka

Kolejka 10 - 10 października

Bieszczady Jankowce 5-1 Juventus Poraż
Krokus Ropienka 3-0 LKS Czaszyn
Solinka Wołkowyja 5-1 LKS Rzepedź
LKS Tarnawa 0-3 Jawornik Czarna
(wo)
7-1 ??
LKS Tyrawa Wołoska 1-2 Grom Sanoczek
Otryt Lutowiska 4-3 Spartakus Berezka

Kolejka 11 - 17 października

Jawornik Czarna 3-2 LKS Tyrawa Wołoska
LKS Rzepedź 2-2 LKS Tarnawa
LKS Czaszyn 3-1 Solinka Wołkowyja
Juventus Poraż 2-2 Krokus Ropienka
Spartakus Berezka 0-5 Bieszczady Jankowce
Grom Sanoczek 1-2 Otryt Lutowiska

Kolejka 12 - 10 kwietnia

Bieszczady Jankowce 2-1 Otryt Lutowiska
Spartakus Berezka 4-6 Krokus Ropienka
Juventus Poraż 1-1 Solinka Wołkowyja
LKS Czaszyn 3-2 LKS Tarnawa
LKS Rzepedź 3-0 LKS Tyrawa Wołoska
Jawornik Czarna 3-0 Grom Sanoczek
(wo)

Kolejka 13 - 17 kwietnia

Otryt Lutowiska 2-0 Jawornik Czarna
Grom Sanoczek 0-3 LKS Rzepedź
(wo)
LKS Tyrawa Wołoska 3-1 LKS Czaszyn
LKS Tarnawa 2-3 Juventus Poraż
Solinka Wołkowyja 4-0 Spartakus Berezka
Krokus Ropienka 1-3 Bieszczady Jankowce

Kolejka 14 - 24 kwietnia

Krokus Ropienka 0-1 Otryt Lutowiska
Bieszczady Jankowce 6-0 Solinka Wołkowyja
Spartakus Berezka - LKS Tarnawa 3 maja
Juventus Poraż 5-1 LKS Tyrawa Wołoska
LKS Czaszyn 5-1 Grom Sanoczek
LKS Rzepedź 0-1 Jawornik Czarna

Kolejka 15 - 1 maja

Otryt Lutowiska 5-2 LKS Rzepedź
Jawornik Czarna 0-1 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek 0-5 Juventus Poraż
LKS Tyrawa Wołoska 5-3 Spartakus Berezka
LKS Tarnawa 1-2 Bieszczady Jankowce
Solinka Wołkowyja 3-3 Krokus Ropienka

Kolejka 16 - 8 maja

Solinka Wołkowyja 1-1 Otryt Lutowiska
Krokus Ropienka 3-2 LKS Tarnawa
Bieszczady Jankowce 13-1 LKS Tyrawa Wołoska
Spartakus Berezka 3-4 Grom Sanoczek
Juventus Poraż 4-2 Jawornik Czarna
LKS Czaszyn 5-0 LKS Rzepedź
mecz w Rzepedzi

Kolejka 17 - 15 maja

Otryt Lutowiska 4-1 LKS Czaszyn
LKS Rzepedź 7-1 Juventus Poraż
Jawornik Czarna 5-0 Spartakus Berezka
przerwany w 64 min.
Grom Sanoczek 0-6 Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska 5-3 Krokus Ropienka
LKS Tarnawa 2-0 Solinka Wołkowyja

Kolejka 18 - 22 maja

LKS Tarnawa 2-3 Otryt Lutowiska
Solinka Wołkowyja 3-1 LKS Tyrawa Wołoska
Krokus Ropienka 6-1 Grom Sanoczek
Bieszczady Jankowce 6-0 Jawornik Czarna
Spartakus Berezka 2-6 LKS Rzepedź
Juventus Poraż 0-1 LKS Czaszyn

Kolejka 19 - 29 maja

Otryt Lutowiska 5-0 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 3-0 Spartakus Berezka
(wo)
LKS Rzepedź 1-7 Bieszczady Jankowce
Jawornik Czarna 1-4 Krokus Ropienka
Grom Sanoczek 3-0 Solinka Wołkowyja
LKS Tyrawa Wołoska 1-4 LKS Tarnawa

Kolejka 20 - 5 czerwca

LKS Tyrawa Wołoska 2-3 Otryt Lutowiska
LKS Tarnawa 9-2 Grom Sanoczek
Solinka Wołkowyja 3-2 Jawornik Czarna
Krokus Ropienka 2-1 LKS Rzepedź
Bieszczady Jankowce 1-0 LKS Czaszyn
Spartakus Berezka 2-3 Juventus Poraż

Kolejka 21 - 12 czerwca

Spartakus Berezka 1-5 Otryt Lutowiska
Juventus Poraż 0-2 Bieszczady Jankowce
LKS Czaszyn 2-5 Krokus Ropienka
LKS Rzepedź 1-2 Solinka Wołkowyja
Jawornik Czarna 0-2 LKS Tarnawa
Grom Sanoczek 4-0 LKS Tyrawa Wołoska

Kolejka 22 - 19 czerwca

Otryt Lutowiska - Grom Sanoczek
nie odbył się
LKS Tyrawa Wołoska 5-2 Jawornik Czarna
LKS Tarnawa 3-2 LKS Rzepedź
Solinka Wołkowyja 5-2 LKS Czaszyn
Krokus Ropienka 4-3 Juventus Poraż
Bieszczady Jankowce 8-3 Spartakus Berezka

Klasa B 2004/2005 (Krosno I)
Klasa B 2004/2005 (Krosno II)

Klasa C 2004/2005 (Krosno II)
Klasa C 2004/2005 (Krosno III)
Klasa C 2004/2005 (Krosno IV)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas