[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Kraków
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Krzeszowice 30 63 20 3 7 63-28 11 2 2 38-11 9 1 5 25-17 2 3 1 0 1 4-2
2.  LKS Mogilany 30 63 20 3 7 82-35 12 2 1 51-15 8 1 6 31-20 2 3 1 0 1 2-4
3.  Pogoń Skotniki (Kraków) 30 61 19 4 7 72-35 8 4 3 36-20 11 0 4 36-15
4.  KS Borek (Kraków) 30 56 17 5 8 75-41 10 2 3 37-15 7 3 5 38-26
5.  Górnik II Wieliczka 30 51 15 6 9 46-44 10 1 4 27-18 5 5 5 19-26
6.  Wawel Kraków 30 50 15 5 10 46-39 6 4 5 26-26 9 1 5 20-13
7.  Skawinka Skawina 30 48 15 3 12 48-39 10 0 5 25-16 5 3 7 23-23
8.  Wieczysta Kraków 30 47 14 5 11 53-45 9 2 4 32-14 5 3 7 21-31
9.  Lotnik Kryspinów 30 43 13 4 13 52-54 7 2 6 35-35 6 2 7 17-19
10.  Wiarusy Igołomia 30 36 11 3 16 50-77 8 2 5 28-27 3 1 11 22-50
11.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 34 11 1 18 44-57 9 0 6 25-16 2 1 12 19-41
12.  Pogoń Miechów 30 33 9 6 15 46-70 7 4 4 23-26 2 2 11 23-44
13.  Bronowianka Kraków 30 30 8 6 16 34-60 6 2 7 16-24 2 4 9 18-36
14.  Szreniawa Koszyce 30 29 7 8 15 27-48 4 5 6 12-22 3 3 9 15-26
15.  Skalnik Trzemeśnia 30 25 7 4 19 48-76 5 1 9 29-34 2 3 10 19-42
16.  Błękitni Modlnica 30 16 4 4 22 34-72 3 2 10 22-39 1 2 12 12-33
Drużyna Wiarusów Igołomia swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa na boisku Nadwiślanki Nowe Brzesko.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Świt Krzeszowice    3-0 1-5 1-1 4-0 1-0 0-0 5-0 2-1 7-0 3-0 2-1 4-0 1-2 2-1 2-0 
 2 LKS Mogilany2-1     1-2 5-1 3-1 1-0 2-0 2-2 3-0* 9-0 3-2 8-3 4-1 1-1 3-0 4-1 
 3 Pogoń Skotniki (Kraków)6-1 0-1     4-2 1-1 0-1 3-1 3-3 1-2 2-1 4-2 3-2 1-1 0-0 5-1 3-1 
 4 KS Borek (Kraków)2-0 2-1 0-1     1-3 0-1 4-2 5-0 1-0 4-1 7-1 3-1 0-0 2-1 2-2 4-1 
 5 Górnik II Wieliczka0-1 2-1 4-2 0-2     2-1 0-2 1-0 1-2 4-0 2-1 3-3 2-1 2-1 2-0 2-1 
 6 Wawel Kraków1-4 2-3 0-7 1-1 1-1     1-1 3-1 3-0 4-2 1-0 2-0 0-0 2-3 1-3 4-0 
 7 Skawinka Skawina0-3 1-2 0-3 4-1 0-1 0-3     3-0 1-0 3-1 2-0 1-0 2-0 2-0 3-0 3-2 
 8 Wieczysta Kraków1-0 1-3 3-0 2-2 3-0 1-2 3-0*     0-0 1-2 0-1 3-0 6-1 2-0 4-2 2-1 
 9 Lotnik Kryspinów1-0 2-4 0-1 3-2 3-4 1-2 2-1 3-4     3-2 5-5 0-4* 2-2 3-1 5-2 2-1 
 10 Wiarusy Igołomia0-3* 2-1 2-4 1-0 3-0 0-1 0-4 0-4 3-2     4-3 5-0 4-2 1-0 2-2 1-1 
 11 Sokół Kocmyrzów Baranówka0-1 2-1 2-1 0-2 0-2 1-2 3-1 2-0 0-2 1-2     5-0 4-2 2-0 1-0 2-0 
 12 Pogoń Miechów1-1 2-1 0-3 0-8 1-1 5-3 0-1 0-0 0-0 2-1 3-2     3-2 0-1 4-1 2-1 
 13 Bronowianka Kraków0-2 1-1 1-0 0-3 3-1 0-2 1-5 1-0 0-2 2-2 1-0 2-1     3-2 1-2 0-1 
 14 Szreniawa Koszyce0-3 0-5 0-2 1-5 0-1 0-0 1-1 0-1 1-0 1-0 2-0 2-2 2-0     1-1 1-1 
 15 Skalnik Trzemeśnia2-3 0-3 0-2 3-4 2-2 0-2 2-0 2-3 3-5 1-4 3-0 5-1 2-4 3-1     1-0 
 16 Błękitni Modlnica1-2 0-4 1-3 1-4 1-1 1-0 1-4 1-3 0-1 6-4 1-2 0-5 0-2 2-2 6-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

KS Borek (Kraków) 0-1 Wawel Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Wieczysta Kraków
Pogoń Miechów 0-1 Szreniawa Koszyce
Górnik II Wieliczka 2-1 Błękitni Modlnica
Świt Krzeszowice 0-0 Skawinka Skawina
Lotnik Kryspinów 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków)
Wiarusy Igołomia 2-2 Skalnik Trzemeśnia
LKS Mogilany 4-1 Bronowianka Kraków

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Mogilany 3-0 Skalnik Trzemeśnia
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Wiarusy Igołomia
Skawinka Skawina 1-0 Lotnik Kryspinów
Błękitni Modlnica 1-2 Świt Krzeszowice
Szreniawa Koszyce 0-1 Górnik II Wieliczka
Wieczysta Kraków 3-0 Pogoń Miechów
Wawel Kraków 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Bronowianka Kraków 0-3 KS Borek (Kraków)

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

KS Borek (Kraków) 2-1 LKS Mogilany
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-2 Bronowianka Kraków
Pogoń Miechów 5-3 Wawel Kraków
Górnik II Wieliczka 1-0 Wieczysta Kraków
Świt Krzeszowice 1-2 Szreniawa Koszyce
Lotnik Kryspinów 2-1 Błękitni Modlnica
Wiarusy Igołomia 0-4 Skawinka Skawina
Skalnik Trzemeśnia 0-2 Pogoń Skotniki (Kraków)

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

LKS Mogilany 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków)
Skawinka Skawina 3-0 Skalnik Trzemeśnia
Błękitni Modlnica 6-4 Wiarusy Igołomia
Szreniawa Koszyce 1-0 Lotnik Kryspinów
Wieczysta Kraków 1-0 Świt Krzeszowice
Wawel Kraków 1-1 Górnik II Wieliczka
Bronowianka Kraków 2-1 Pogoń Miechów
KS Borek (Kraków) 7-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 5 - 2-3 września

Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 LKS Mogilany
Pogoń Miechów 0-8 KS Borek (Kraków)
Górnik II Wieliczka 2-1 Bronowianka Kraków
Świt Krzeszowice 1-0 Wawel Kraków
Lotnik Kryspinów 3-4 Wieczysta Kraków
Skalnik Trzemeśnia 1-0 Błękitni Modlnica
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-1 Skawinka Skawina
Szreniawa Koszyce 1-0 Wiarusy Igołomia

Kolejka 6 - 6 września

LKS Mogilany 2-0 Skawinka Skawina
Błękitni Modlnica 1-3 Pogoń Skotniki (Kraków)
Szreniawa Koszyce 1-1 Skalnik Trzemeśnia
Wieczysta Kraków 1-2 Wiarusy Igołomia
Wawel Kraków 3-0 Lotnik Kryspinów
Bronowianka Kraków 0-2 Świt Krzeszowice
KS Borek (Kraków) 1-3 Górnik II Wieliczka
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-0 Pogoń Miechów

Kolejka 7 - 9-10 września

Pogoń Miechów 2-1 LKS Mogilany
Górnik II Wieliczka 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Świt Krzeszowice 1-1 KS Borek (Kraków)
Lotnik Kryspinów 2-2 Bronowianka Kraków
Wiarusy Igołomia 0-1 Wawel Kraków
Skalnik Trzemeśnia 2-3 Wieczysta Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-0 Szreniawa Koszyce
Skawinka Skawina 3-2 Błękitni Modlnica

Kolejka 8 - 16-17 września

LKS Mogilany 4-1 Błękitni Modlnica
Szreniawa Koszyce 1-1 Skawinka Skawina
Wieczysta Kraków 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków)
Wawel Kraków 1-3 Skalnik Trzemeśnia
Bronowianka Kraków 2-2 Wiarusy Igołomia
KS Borek (Kraków) 1-0 Lotnik Kryspinów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Świt Krzeszowice
Pogoń Miechów 1-1 Górnik II Wieliczka

Kolejka 9 - 23-24 września

Górnik II Wieliczka 2-1 LKS Mogilany
Świt Krzeszowice 2-1 Pogoń Miechów
Lotnik Kryspinów 5-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wiarusy Igołomia 1-0 KS Borek (Kraków)
Skalnik Trzemeśnia 2-4 Bronowianka Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-1 Wawel Kraków
Skawinka Skawina 3-0 Wieczysta Kraków
Błękitni Modlnica 2-2 Szreniawa Koszyce

Kolejka 10 - 30 września-1 października

LKS Mogilany 1-1 Szreniawa Koszyce
Wieczysta Kraków 2-1 Błękitni Modlnica
Wawel Kraków 1-1 Skawinka Skawina
Bronowianka Kraków 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków)
KS Borek (Kraków) 2-2 Skalnik Trzemeśnia
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Wiarusy Igołomia
Pogoń Miechów 0-0 Lotnik Kryspinów
Górnik II Wieliczka 0-1 Świt Krzeszowice

Kolejka 11 - 7-8 października

Świt Krzeszowice 3-0 LKS Mogilany
Lotnik Kryspinów 3-4 Górnik II Wieliczka
Wiarusy Igołomia 5-0 Pogoń Miechów
Skalnik Trzemeśnia 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-2 KS Borek (Kraków)
Skawinka Skawina 2-0 Bronowianka Kraków
Błękitni Modlnica 1-0 Wawel Kraków
Szreniawa Koszyce 0-1 Wieczysta Kraków

Kolejka 12 - 14-15 października

LKS Mogilany 2-2 Wieczysta Kraków
Wawel Kraków 2-3 Szreniawa Koszyce
Bronowianka Kraków 0-1 Błękitni Modlnica
KS Borek (Kraków) 4-2 Skawinka Skawina
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków)
Pogoń Miechów 4-1 Skalnik Trzemeśnia
Górnik II Wieliczka 4-0 Wiarusy Igołomia
Świt Krzeszowice 2-1 Lotnik Kryspinów

Kolejka 13 - 21-22 października

Lotnik Kryspinów 2-4 LKS Mogilany
Wiarusy Igołomia 0-3 Świt Krzeszowice
(wo)
nie odbył się z powodu braku gospodarzy
Skalnik Trzemeśnia 2-2 Górnik II Wieliczka
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-2 Pogoń Miechów
Skawinka Skawina 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Błękitni Modlnica 1-4 KS Borek (Kraków)
Szreniawa Koszyce 2-0 Bronowianka Kraków
Wieczysta Kraków 1-2 Wawel Kraków

Kolejka 14 - 28-29 października

LKS Mogilany 1-0 Wawel Kraków
Bronowianka Kraków 1-0 Wieczysta Kraków
KS Borek (Kraków) 2-1 Szreniawa Koszyce
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Błękitni Modlnica
Pogoń Miechów 0-1 Skawinka Skawina
Górnik II Wieliczka 4-2 Pogoń Skotniki (Kraków)
Świt Krzeszowice 2-1 Skalnik Trzemeśnia
Lotnik Kryspinów 3-2 Wiarusy Igołomia

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Wiarusy Igołomia 2-1 LKS Mogilany
Skalnik Trzemeśnia 3-5 Lotnik Kryspinów
Pogoń Skotniki (Kraków) 6-1 Świt Krzeszowice
Skawinka Skawina 0-1 Górnik II Wieliczka
Błękitni Modlnica 0-5 Pogoń Miechów
Szreniawa Koszyce 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wieczysta Kraków 2-2 KS Borek (Kraków)
Wawel Kraków 0-0 Bronowianka Kraków

Kolejka 16 - 24-25 marca

Bronowianka Kraków 1-1 LKS Mogilany
Wawel Kraków 1-1 KS Borek (Kraków)
Wieczysta Kraków 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Szreniawa Koszyce 2-2 Pogoń Miechów
Błękitni Modlnica 1-1 Górnik II Wieliczka
Skawinka Skawina 0-3 Świt Krzeszowice
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Lotnik Kryspinów
Skalnik Trzemeśnia 1-4 Wiarusy Igołomia 18 kwietnia
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Skalnik Trzemeśnia 0-3 LKS Mogilany
Wiarusy Igołomia 2-4 Pogoń Skotniki (Kraków)
Lotnik Kryspinów 2-1 Skawinka Skawina
Świt Krzeszowice 2-0 Błękitni Modlnica
Górnik II Wieliczka 2-1 Szreniawa Koszyce
Pogoń Miechów 0-0 Wieczysta Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Wawel Kraków
KS Borek (Kraków) 0-0 Bronowianka Kraków

Kolejka 18 - 7 kwietnia

LKS Mogilany 5-1 KS Borek (Kraków)
Bronowianka Kraków 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wawel Kraków 2-0 Pogoń Miechów
Wieczysta Kraków 3-0 Górnik II Wieliczka
Szreniawa Koszyce 0-3 Świt Krzeszowice
Błękitni Modlnica 0-1 Lotnik Kryspinów 9 kwietnia
Skawinka Skawina 3-1 Wiarusy Igołomia
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-1 Skalnik Trzemeśnia

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Pogoń Skotniki (Kraków) 0-1 LKS Mogilany
Skalnik Trzemeśnia 2-0 Skawinka Skawina
Wiarusy Igołomia 1-1 Błękitni Modlnica
Lotnik Kryspinów 3-1 Szreniawa Koszyce
Świt Krzeszowice 5-0 Wieczysta Kraków
Górnik II Wieliczka 2-1 Wawel Kraków
Pogoń Miechów 3-2 Bronowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 KS Borek (Kraków)

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Wiarusy Igołomia 1-0 Szreniawa Koszyce
LKS Mogilany 3-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
KS Borek (Kraków) 3-1 Pogoń Miechów
Bronowianka Kraków 3-1 Górnik II Wieliczka
Wawel Kraków 1-4 Świt Krzeszowice
Wieczysta Kraków 0-0 Lotnik Kryspinów (80)
Błękitni Modlnica 6-2 Skalnik Trzemeśnia
Skawinka Skawina 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków)

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Skawinka Skawina 1-2 LKS Mogilany
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-1 Błękitni Modlnica
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Szreniawa Koszyce
Wiarusy Igołomia 0-4 Wieczysta Kraków
Lotnik Kryspinów 1-2 Wawel Kraków
Świt Krzeszowice 4-0 Bronowianka Kraków
Górnik II Wieliczka 0-2 KS Borek (Kraków)
Pogoń Miechów 3-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 22 - 2-3 maja

LKS Mogilany 8-3 Pogoń Miechów (200)
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Górnik II Wieliczka (100)
KS Borek (Kraków) 2-0 Świt Krzeszowice (120)
Bronowianka Kraków 0-2 Lotnik Kryspinów (100)
Wawel Kraków 4-2 Wiarusy Igołomia (70)
Wieczysta Kraków 4-2 Skalnik Trzemeśnia (40)
Szreniawa Koszyce 0-2 Pogoń Skotniki (Kraków) (60)
Błękitni Modlnica 1-4 Skawinka Skawina (100)

Kolejka 23 - 5-6 maja

Błękitni Modlnica 0-4 LKS Mogilany
Skawinka Skawina 2-0 Szreniawa Koszyce
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-3 Wieczysta Kraków
Skalnik Trzemeśnia 0-2 Wawel Kraków
Wiarusy Igołomia 4-2 Bronowianka Kraków
Lotnik Kryspinów 3-2 KS Borek (Kraków)
Świt Krzeszowice 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Górnik II Wieliczka 3-3 Pogoń Miechów

Kolejka 24 - 12-13 maja

LKS Mogilany 3-1 Górnik II Wieliczka
Pogoń Miechów 1-1 Świt Krzeszowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Lotnik Kryspinów
KS Borek (Kraków) 4-1 Wiarusy Igołomia
Bronowianka Kraków 1-2 Skalnik Trzemeśnia
Wawel Kraków 0-7 Pogoń Skotniki (Kraków)
Wieczysta Kraków 3-0 Skawinka Skawina
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Szreniawa Koszyce 1-1 Błękitni Modlnica

Kolejka 25 - 19-20 maja

Szreniawa Koszyce 0-5 LKS Mogilany (120)
Błękitni Modlnica 1-3 Wieczysta Kraków (50)
Skawinka Skawina 0-3 Wawel Kraków (60)
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Bronowianka Kraków (100)
Skalnik Trzemeśnia 3-4 KS Borek (Kraków) (150)
Wiarusy Igołomia 4-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka (130)
Lotnik Kryspinów 0-4 Pogoń Miechów (100)
(wo)
na boisku 2-4 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świt Krzeszowice 4-0 Górnik II Wieliczka (200)

Kolejka 26 - 26-27 maja

LKS Mogilany 2-1 Świt Krzeszowice
Górnik II Wieliczka 1-2 Lotnik Kryspinów
Pogoń Miechów 2-1 Wiarusy Igołomia
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 Skalnik Trzemeśnia
KS Borek (Kraków) 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków)
Bronowianka Kraków 1-5 Skawinka Skawina 25 maja
Wawel Kraków 4-0 Błękitni Modlnica
Wieczysta Kraków 2-0 Szreniawa Koszyce (40)

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Wieczysta Kraków 1-3 LKS Mogilany
Szreniawa Koszyce 0-0 Wawel Kraków
Błękitni Modlnica 0-2 Bronowianka Kraków
Skawinka Skawina 4-1 KS Borek (Kraków)
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka (100)
Skalnik Trzemeśnia 5-1 Pogoń Miechów
Wiarusy Igołomia 3-0 Górnik II Wieliczka
Lotnik Kryspinów 1-0 Świt Krzeszowice

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

LKS Mogilany 3-0 Lotnik Kryspinów
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 2-0 z powodu uderzenia piłkarza gości przez trenera gospodarzy - zespół gości zszedł z boiska za co został ukarany walkowerem
Świt Krzeszowice 7-0 Wiarusy Igołomia
Górnik II Wieliczka 2-0 Skalnik Trzemeśnia
Pogoń Miechów 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków)
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Skawinka Skawina
KS Borek (Kraków) 4-1 Błękitni Modlnica
Bronowianka Kraków 3-2 Szreniawa Koszyce
Wawel Kraków 3-1 Wieczysta Kraków

Kolejka 29 - 10 czerwca

Wawel Kraków 2-3 LKS Mogilany
Wieczysta Kraków 6-1 Bronowianka Kraków
Szreniawa Koszyce 1-5 KS Borek (Kraków)
Błękitni Modlnica 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Skawinka Skawina 1-0 Pogoń Miechów
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Górnik II Wieliczka
Skalnik Trzemeśnia 2-3 Świt Krzeszowice
Wiarusy Igołomia 3-2 Lotnik Kryspinów

Kolejka 30 - 16 czerwca

LKS Mogilany 9-0 Wiarusy Igołomia
Lotnik Kryspinów 5-2 Skalnik Trzemeśnia
Świt Krzeszowice 1-5 Pogoń Skotniki (Kraków)
Górnik II Wieliczka 0-2 Skawinka Skawina
Pogoń Miechów 2-1 Błękitni Modlnica
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Szreniawa Koszyce
KS Borek (Kraków) 5-0 Wieczysta Kraków
Bronowianka Kraków 0-2 Wawel Kraków

V liga 2006/2007 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2006/2007 (Wadowice)

Klasa A 2006/2007 (Kraków I)
Klasa A 2006/2007 (Kraków II)
Klasa A 2006/2007 (Kraków III (Wieliczka))
Klasa A 2006/2007 (Kraków IV (Myślenice))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas