[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieleńczanka Zielonki 30 68 21 5 4 74-32 12 1 2 41-16 9 4 2 33-16
2.  Bibiczanka Bibice 30 62 18 8 4 69-41 10 4 1 39-20 8 4 3 30-21
3.  Nadwiślan Kraków 30 55 17 4 9 64-38 8 3 4 29-14 9 1 5 35-24
4.  Hutnik II Kraków 30 54 17 3 10 64-36 10 2 3 41-17 7 1 7 23-19
5.  JKS Zelków 30 50 14 8 8 46-38 9 4 2 26-16 5 4 6 20-22
6.  Michałowianka Michałowice 30 49 14 7 9 58-43 9 2 4 38-22 5 5 5 20-21 2 3 1 0 1 7-3
7.  Grębałowianka Kraków 30 49 14 7 9 47-40 10 2 3 27-12 4 5 6 20-28 2 3 1 0 1 3-7
8.  Milenium Radziemice 30 44 12 8 10 59-73 7 6 2 42-30 5 2 8 17-43
9.  Płaszowianka Kraków 30 43 12 7 11 47-41 7 3 5 25-19 5 4 6 22-22
10.  LKS Niedźwiedź 30 42 12 6 12 56-50 8 1 6 32-25 4 5 6 24-25
11.  Tonianka Tonie (Kraków) 30 35 9 8 13 40-44 7 4 4 21-17 2 4 9 19-27
12.  Dragon Szczyglice 30 33 8 9 13 55-55 6 4 5 28-19 2 5 8 27-36
13.  Partyzant Dojazdów 30 31 7 10 13 45-63 5 7 3 32-26 2 3 10 13-37 2 4 1 1 0 6-1
14.  Kosynierzy Łuczyce 30 31 8 7 15 40-57 6 5 4 23-23 2 2 11 17-34 2 1 0 1 1 1-6
15.  Tramwaj II Kraków 30 15 4 3 23 16-77 3 1 11 9-34 1 2 12 7-43
16.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 30 8 2 2 26 21-73 1 2 12 8-30 1 0 14 13-43
W wyniku procedury odwoławczej po siedmiu rozegranych kolejkach MZPN zmienił decyzję w sprawie weryfikacji meczu Klasy A sezonu 2005/06 pomiędzy Błyskawicą Wyciąże i Grębałowianką Kraków. Siedem meczów z udziałem Błyskawicy Wyciąże w Klasie A zostało anulowanych, a klub został zdegradowany do Klasy B. Miejsce Błyskawicy zajęła Wanda Nowa Huta.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zieleńczanka Zielonki    6-2 1-2 2-3 1-0 3-0 3-2 4-0 2-2 3-1 1-0 3-2 2-0 3-0 4-1 3-1 
 2 Bibiczanka Bibice1-0     3-2 1-2 2-1 2-1 2-2 5-0 1-1 2-1 1-1 4-4 4-0 3-2 6-2 2-1 
 3 Nadwiślan Kraków3-2 2-2     1-0 0-2 0-0 0-1 2-0 4-1 0-1 2-3 3-0 3-1 3-1 0-0 6-0 
 4 Hutnik II Kraków0-1 1-3 0-3     2-0 2-2 5-1 9-0 2-1 4-2 2-1 4-1 7-1 1-1 1-0 1-0 
 5 JKS Zelków0-0 2-2 2-5 0-2     3-1 1-0 2-2 3-0 1-1 2-1 3-2 1-0 1-0 3-0 2-0 
 6 Michałowianka Michałowice0-2 2-1 1-3 2-1 1-1     7-1 3-1 2-0 1-2 3-1 4-4 1-0 4-1 5-0 2-4 
 7 Grębałowianka Kraków0-3 0-1 1-0 0-0 2-1 2-0     5-0 1-0 2-0 1-0 2-2 4-2 1-3 3-0 3-0 
 8 Milenium Radziemice5-5 2-3 2-1 2-0 2-2 2-2 3-3     2-1 2-2 1-1 3-5 5-2 3-2 4-0 4-1 
 9 Płaszowianka Kraków2-3 3-1 1-3 2-0 1-3 1-1 1-2 2-3     1-0 2-2 1-1 1-0 2-0 3-0 2-0 
 10 LKS Niedźwiedź0-1 1-3 2-3 0-5 4-0 2-0 3-2 2-3 1-3     3-2 1-0 6-1 3-2 0-0 4-0 
 11 Tonianka Tonie (Kraków)1-2 0-2 2-2 1-0 0-1 1-2 1-1 2-1 1-1 3-2     1-0 0-0 2-1 3-0* 3-2 
 12 Dragon Szczyglice1-1 0-0 2-4 4-0 2-1 0-2 0-0 3-0 1-2 1-3 3-0     3-4 1-1 5-0 2-1 
 13 Partyzant Dojazdów3-3 0-0 3-0 0-4 2-2 1-3 0-0 0-1 2-2 1-1 3-3 5-3     6-1 2-1 4-2 
 14 Kosynierzy Łuczyce0-2 0-4 2-4 2-1 3-3 1-1 2-1 2-2 0-2 2-2 2-0 1-0 0-0     3-1 3-0* 
 15 Tramwaj II Kraków0-7 1-3 0-2 0-2 0-2 1-2 0-3 1-2 0-4 2-2 1-0 0-2 0-2 1-0     2-1 
 16 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-1 1-3 2-1 2-3 0-1 0-3 0-1 1-2 0-2 0-4 0-4 1-1 0-0 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Partyzant Dojazdów 3-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Milenium Radziemice 5-5 Zieleńczanka Zielonki
JKS Zelków 1-0 Grębałowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Dragon Szczyglice 13 września
pierwotnie, 23 sierpnia - Błyskawica Wyciąże 3-2 Dragon Szczyglice
Płaszowianka Kraków 2-0 Kosynierzy Łuczyce
Hutnik II Kraków 0-3 Nadwiślan Kraków
Tramwaj II Kraków 2-2 LKS Niedźwiedź
Bibiczanka Bibice 2-1 Michałowianka Michałowice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Michałowianka Michałowice
LKS Niedźwiedź 1-3 Bibiczanka Bibice
Kosynierzy Łuczyce 2-1 Hutnik II Kraków
Dragon Szczyglice 1-2 Płaszowianka Kraków
Grębałowianka Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 20 września
pierwotnie, 6 września - Błyskawica Wyciąże 0-3 Grębałowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki 1-0 JKS Zelków
Partyzant Dojazdów 0-1 Milenium Radziemice
Tramwaj II Kraków 0-2 Nadwiślan Kraków

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Milenium Radziemice 1-1 Tonianka Tonie (Kraków)
JKS Zelków 1-0 Partyzant Dojazdów
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Zieleńczanka Zielonki 27 września
pierwotnie, 19-20 sierpnia - Błyskawica Wyciąże 1-1 Zieleńczanka Zielonki
Płaszowianka Kraków 1-2 Grębałowianka Kraków
Hutnik II Kraków 4-1 Dragon Szczyglice
Tramwaj II Kraków 1-0 Kosynierzy Łuczyce
Bibiczanka Bibice 3-2 Nadwiślan Kraków
Michałowianka Michałowice 1-2 LKS Niedźwiedź

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 3-2 LKS Niedźwiedź
Nadwiślan Kraków 0-0 Michałowianka Michałowice
Kosynierzy Łuczyce 0-4 Bibiczanka Bibice
Dragon Szczyglice 5-0 Tramwaj II Kraków
Grębałowianka Kraków 0-0 Hutnik II Kraków
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Płaszowianka Kraków
Partyzant Dojazdów 4-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 października
pierwotnie, 26 sierpnia - Partyzant Dojazdów 2-1 Błyskawica Wyciąże
Milenium Radziemice 2-2 JKS Zelków

Kolejka 5 - 30 sierpnia

JKS Zelków 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Milenium Radziemice 11 listopada
pierwotnie, 30 sierpnia - Błyskawica Wyciąże 3-5 Milenium Radziemice
Płaszowianka Kraków 1-0 Partyzant Dojazdów
Hutnik II Kraków 0-1 Zieleńczanka Zielonki
Tramwaj II Kraków 0-3 Grębałowianka Kraków
Bibiczanka Bibice 4-4 Dragon Szczyglice
Michałowianka Michałowice 4-1 Kosynierzy Łuczyce
LKS Niedźwiedź 2-3 Nadwiślan Kraków

Kolejka 6 - 2-3 września

Tonianka Tonie (Kraków) 2-2 Nadwiślan Kraków
Kosynierzy Łuczyce 2-2 LKS Niedźwiedź
Dragon Szczyglice 0-2 Michałowianka Michałowice
Grębałowianka Kraków 0-1 Bibiczanka Bibice
Zieleńczanka Zielonki 4-1 Tramwaj II Kraków
Partyzant Dojazdów 0-4 Hutnik II Kraków
Milenium Radziemice 2-1 Płaszowianka Kraków
JKS Zelków 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 25 kwietnia
pierwotnie, 2-3 września - JKS Zelków 1-0 Błyskawica Wyciąże

Kolejka 7 - 9-10 września

Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 Tonianka Tonie (Kraków) 23 maja
pierwotnie, 9-10 września - Błyskawica Wyciąże 3-1 Tonianka Tonie
Płaszowianka Kraków 1-3 JKS Zelków
Hutnik II Kraków 9-0 Milenium Radziemice
Tramwaj II Kraków 0-2 Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice 1-0 Zieleńczanka Zielonki
Michałowianka Michałowice 7-1 Grębałowianka Kraków
LKS Niedźwiedź 1-0 Dragon Szczyglice
Nadwiślan Kraków 3-1 Kosynierzy Łuczyce

Kolejka 8 - 16-17 września

Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 Kosynierzy Łuczyce
Dragon Szczyglice 2-4 Nadwiślan Kraków
Grębałowianka Kraków 2-0 LKS Niedźwiedź
Zieleńczanka Zielonki 3-0 Michałowianka Michałowice
Partyzant Dojazdów 0-0 Bibiczanka Bibice
Milenium Radziemice 4-0 Tramwaj II Kraków
JKS Zelków 0-2 Hutnik II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Płaszowianka Kraków

Kolejka 9 - 23-24 września

Płaszowianka Kraków 2-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Hutnik II Kraków 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Tramwaj II Kraków 0-2 JKS Zelków
Bibiczanka Bibice 5-0 Milenium Radziemice
Michałowianka Michałowice 1-0 Partyzant Dojazdów
LKS Niedźwiedź 0-1 Zieleńczanka Zielonki
Nadwiślan Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków
Kosynierzy Łuczyce 1-0 Dragon Szczyglice

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Tonianka Tonie (Kraków) 1-0 Dragon Szczyglice
Grębałowianka Kraków 1-3 Kosynierzy Łuczyce
Zieleńczanka Zielonki 1-2 Nadwiślan Kraków
Partyzant Dojazdów 1-1 LKS Niedźwiedź
Milenium Radziemice 2-2 Michałowianka Michałowice
JKS Zelków 2-2 Bibiczanka Bibice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Tramwaj II Kraków
Płaszowianka Kraków 2-0 Hutnik II Kraków

Kolejka 11 - 7-8 października

Hutnik II Kraków 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Bibiczanka Bibice 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Michałowianka Michałowice 1-1 JKS Zelków
LKS Niedźwiedź 2-3 Milenium Radziemice
Nadwiślan Kraków 3-1 Partyzant Dojazdów
Kosynierzy Łuczyce 0-2 Zieleńczanka Zielonki
Dragon Szczyglice 0-0 Grębałowianka Kraków
Płaszowianka Kraków 3-0 Tramwaj II Kraków

Kolejka 12 - 14-15 października

Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Grębałowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki 3-2 Dragon Szczyglice
Partyzant Dojazdów 6-1 Kosynierzy Łuczyce
Milenium Radziemice 2-1 Nadwiślan Kraków
JKS Zelków 1-1 LKS Niedźwiedź
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Michałowianka Michałowice
Płaszowianka Kraków 3-1 Bibiczanka Bibice
Hutnik II Kraków 1-0 Tramwaj II Kraków

Kolejka 13 - 21-22 października

Tramwaj II Kraków 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Bibiczanka Bibice 1-2 Hutnik II Kraków
Michałowianka Michałowice 2-0 Płaszowianka Kraków
LKS Niedźwiedź 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Nadwiślan Kraków 0-2 JKS Zelków
Kosynierzy Łuczyce 2-2 Milenium Radziemice
Dragon Szczyglice 3-4 Partyzant Dojazdów
Grębałowianka Kraków 0-3 Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 14 - 28-29 października

Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Zieleńczanka Zielonki
Partyzant Dojazdów 0-0 Grębałowianka Kraków
Milenium Radziemice 3-5 Dragon Szczyglice
JKS Zelków 1-0 Kosynierzy Łuczyce
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Nadwiślan Kraków
Płaszowianka Kraków 1-0 LKS Niedźwiedź
Hutnik II Kraków 2-2 Michałowianka Michałowice
Tramwaj II Kraków 1-3 Bibiczanka Bibice

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Bibiczanka Bibice 1-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Michałowianka Michałowice 5-0 Tramwaj II Kraków
LKS Niedźwiedź 0-5 Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków 4-1 Płaszowianka Kraków
Kosynierzy Łuczyce 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
(wo)
nie odbył się
Dragon Szczyglice 2-1 JKS Zelków
Grębałowianka Kraków 5-0 Milenium Radziemice
Zieleńczanka Zielonki 2-0 Partyzant Dojazdów

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Partyzant Dojazdów
Zieleńczanka Zielonki 4-0 Milenium Radziemice
Grębałowianka Kraków 2-1 JKS Zelków
Dragon Szczyglice 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Kosynierzy Łuczyce 0-2 Płaszowianka Kraków
Nadwiślan Kraków 1-0 Hutnik II Kraków
LKS Niedźwiedź 0-0 Tramwaj II Kraków
Michałowianka Michałowice 2-1 Bibiczanka Bibice

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Nadwiślan Kraków 0-0 Tramwaj II Kraków
Michałowianka Michałowice 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Bibiczanka Bibice 2-1 LKS Niedźwiedź
Hutnik II Kraków 1-1 Kosynierzy Łuczyce
Płaszowianka Kraków 1-1 Dragon Szczyglice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Grębałowianka Kraków
JKS Zelków 0-0 Zieleńczanka Zielonki
Milenium Radziemice 5-2 Partyzant Dojazdów

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 Milenium Radziemice
Partyzant Dojazdów 2-2 JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Grębałowianka Kraków 1-0 Płaszowianka Kraków
Dragon Szczyglice 4-0 Hutnik II Kraków
Kosynierzy Łuczyce 3-1 Tramwaj II Kraków
Nadwiślan Kraków 2-2 Bibiczanka Bibice
LKS Niedźwiedź 2-0 Michałowianka Michałowice

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

LKS Niedźwiedź 3-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Michałowianka Michałowice 1-3 Nadwiślan Kraków
Bibiczanka Bibice 3-2 Kosynierzy Łuczyce
Tramwaj II Kraków 0-2 Dragon Szczyglice
Hutnik II Kraków 5-1 Grębałowianka Kraków
Płaszowianka Kraków 2-3 Zieleńczanka Zielonki
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Partyzant Dojazdów
JKS Zelków 2-2 Milenium Radziemice

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Tonianka Tonie (Kraków) 0-1 JKS Zelków
Milenium Radziemice 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Partyzant Dojazdów 2-2 Płaszowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki 2-3 Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków 3-0 Tramwaj II Kraków
Dragon Szczyglice 0-0 Bibiczanka Bibice
Kosynierzy Łuczyce 1-1 Michałowianka Michałowice
Nadwiślan Kraków 0-1 LKS Niedźwiedź

Kolejka 21 - 3 maja

Nadwiślan Kraków 2-3 Tonianka Tonie (Kraków)
LKS Niedźwiedź 3-2 Kosynierzy Łuczyce
Michałowianka Michałowice 4-4 Dragon Szczyglice
Bibiczanka Bibice 2-2 Grębałowianka Kraków
Tramwaj II Kraków 0-7 Zieleńczanka Zielonki
Hutnik II Kraków 7-1 Partyzant Dojazdów
Płaszowianka Kraków 2-3 Milenium Radziemice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 JKS Zelków

Kolejka 22 - 5-6 maja

Tonianka Tonie (Kraków) 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
JKS Zelków 3-0 Płaszowianka Kraków
Milenium Radziemice 2-0 Hutnik II Kraków
Partyzant Dojazdów 2-1 Tramwaj II Kraków
Zieleńczanka Zielonki 6-2 Bibiczanka Bibice
Grębałowianka Kraków 2-0 Michałowianka Michałowice
Dragon Szczyglice 1-3 LKS Niedźwiedź
Kosynierzy Łuczyce 2-4 Nadwiślan Kraków

Kolejka 23 - 12-13 maja

Kosynierzy Łuczyce 2-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Nadwiślan Kraków 3-0 Dragon Szczyglice
LKS Niedźwiedź 3-2 Grębałowianka Kraków
Michałowianka Michałowice 0-2 Zieleńczanka Zielonki
Bibiczanka Bibice 4-0 Partyzant Dojazdów
Tramwaj II Kraków 1-2 Milenium Radziemice
Hutnik II Kraków 2-0 JKS Zelków
Płaszowianka Kraków 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 24 - 16 maja

Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Płaszowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-3 Hutnik II Kraków
JKS Zelków 3-0 Tramwaj II Kraków
Milenium Radziemice 2-3 Bibiczanka Bibice
Partyzant Dojazdów 1-3 Michałowianka Michałowice
Zieleńczanka Zielonki 3-1 LKS Niedźwiedź
Grębałowianka Kraków 1-0 Nadwiślan Kraków
Dragon Szczyglice 1-1 Kosynierzy Łuczyce

Kolejka 25 - 19-20 maja

Dragon Szczyglice 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Kosynierzy Łuczyce 2-1 Grębałowianka Kraków
Nadwiślan Kraków 3-2 Zieleńczanka Zielonki
LKS Niedźwiedź 6-1 Partyzant Dojazdów
Michałowianka Michałowice 3-1 Milenium Radziemice
Bibiczanka Bibice 2-1 JKS Zelków
Tramwaj II Kraków 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Hutnik II Kraków 2-1 Płaszowianka Kraków

Kolejka 26 - 26-27 maja

Tramwaj II Kraków 0-4 Płaszowianka Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 1-0 Hutnik II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Bibiczanka Bibice
JKS Zelków 3-1 Michałowianka Michałowice
Milenium Radziemice 2-2 LKS Niedźwiedź
Partyzant Dojazdów 3-0 Nadwiślan Kraków
Zieleńczanka Zielonki 3-0 Kosynierzy Łuczyce
Grębałowianka Kraków 2-2 Dragon Szczyglice

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Grębałowianka Kraków 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Dragon Szczyglice 1-1 Zieleńczanka Zielonki
Kosynierzy Łuczyce 0-0 Partyzant Dojazdów
Nadwiślan Kraków 2-0 Milenium Radziemice
LKS Niedźwiedź 4-0 JKS Zelków
Michałowianka Michałowice 2-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Bibiczanka Bibice 1-1 Płaszowianka Kraków
Tramwaj II Kraków 0-2 Hutnik II Kraków

Kolejka 28 - 6 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 3-0 Tramwaj II Kraków
(wo)
Hutnik II Kraków 1-3 Bibiczanka Bibice
Płaszowianka Kraków 1-1 Michałowianka Michałowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 LKS Niedźwiedź
JKS Zelków 2-5 Nadwiślan Kraków
Milenium Radziemice 3-2 Kosynierzy Łuczyce
Partyzant Dojazdów 5-3 Dragon Szczyglice
Zieleńczanka Zielonki 3-2 Grębałowianka Kraków

Kolejka 29 - 10 czerwca

Zieleńczanka Zielonki 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Grębałowianka Kraków 4-2 Partyzant Dojazdów
Dragon Szczyglice 3-0 Milenium Radziemice
Kosynierzy Łuczyce 3-3 JKS Zelków
Nadwiślan Kraków 6-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
LKS Niedźwiedź 1-3 Płaszowianka Kraków
Michałowianka Michałowice 2-1 Hutnik II Kraków
Bibiczanka Bibice 6-2 Tramwaj II Kraków

Kolejka 30 - 16 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 Bibiczanka Bibice
Tramwaj II Kraków 1-2 Michałowianka Michałowice
Hutnik II Kraków 4-2 LKS Niedźwiedź
Płaszowianka Kraków 1-3 Nadwiślan Kraków 14 czerwca
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Kosynierzy Łuczyce
JKS Zelków 3-2 Dragon Szczyglice
Milenium Radziemice 3-3 Grębałowianka Kraków
Partyzant Dojazdów 3-3 Zieleńczanka Zielonki

Liga okręgowa 2006/2007 (Kraków)

Klasa A 2006/2007 (Kraków II)
Klasa A 2006/2007 (Kraków III (Wieliczka))
Klasa A 2006/2007 (Kraków IV (Myślenice))

Klasa B 2006/2007 (Kraków I)
Klasa B 2006/2007 (Kraków II)
Klasa B 2006/2007 (Kraków III)
Klasa B 2006/2007 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas