[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń II Skotniki (Kraków) 22 47 15 2 5 52-28 9 1 1 35-12 6 1 4 17-16
2.  Płomień Kostrze (Kraków) 22 43 13 4 5 46-23 8 2 1 27-8 5 2 4 19-15
3.  LKS Libertów 22 41 13 2 7 56-33 6 1 4 32-14 7 1 3 24-19
4.  KS Tyniec (Kraków) 22 40 11 7 4 36-20 8 1 2 22-9 3 6 2 14-11
5.  Podgórze Kraków 22 35 9 8 5 47-36 5 5 1 27-15 4 3 4 20-21
6.  Rzozovia Rzozów 22 34 10 4 8 51-45 7 1 3 28-18 3 3 5 23-27 2 4 1 1 0 4-2
7.  Borkowianka Borek Szlachecki 22 34 10 4 8 38-29 4 3 4 23-18 6 1 4 15-11 2 1 0 1 1 2-4
8.  Trzebol Wielkie Drogi 22 25 7 4 11 36-55 3 3 5 17-22 4 1 6 19-33
9.  Strzelcy/Korona Kraków 22 24 7 3 12 36-49 5 3 3 20-13 2 0 9 16-36
10.  Gajowianka Gaj 22 19 6 1 15 32-55 4 0 7 22-27 2 1 8 10-28
11.  Zryw Facimiech 22 16 4 4 14 26-64 3 1 7 14-29 1 3 7 12-35
12.  Pychowianka Kraków 22 15 4 3 15 42-61 2 2 7 20-26 2 1 8 22-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Pogoń II Skotniki (Kraków)    4-1 4-0 2-2 2-1 4-0 0-1 4-2 3-2 5-1 4-0 3-2 
 2 Płomień Kostrze (Kraków)2-1     1-2 0-0 5-0 5-1 2-1 5-0 1-0 2-0 2-1 2-2 
 3 LKS Libertów5-0 2-3     1-2 2-1 1-2 0-0 3-0 5-2 2-0 9-1 2-3 
 4 KS Tyniec (Kraków)0-1 1-0 0-3     5-1 2-0 1-0 3-2 1-0 5-1 0-0 4-1 
 5 Podgórze Kraków3-1 1-1 4-4 1-1     1-1 1-3 2-2 4-0 3-0 4-0 3-2 
 6 Rzozovia Rzozów1-4 3-2 2-3 0-0 0-3     2-0 7-1 3-1 1-0 3-1 6-3 
 7 Borkowianka Borek Szlachecki1-4 0-1 3-0 1-0 2-3 2-2     4-5 7-1 0-0 0-0 3-2 
 8 Trzebol Wielkie Drogi1-1 0-3 1-4 1-1 2-2 3-2 1-2     1-2 1-3 4-1 2-1 
 9 Strzelcy/Korona Kraków3-0 1-1 2-0 1-0 2-2 3-3 2-0 3-1     1-2 1-2 1-2 
 10 Gajowianka Gaj0-3 3-2 1-3 1-2 1-4 2-4 0-1 1-3 3-1     4-2 6-2 
 11 Zryw Facimiech0-1 0-3 0-2 2-2 0-3 0-7 1-4 0-1 5-2 3-2     3-2 
 12 Pychowianka Kraków0-1 0-2 1-3 1-4 0-0 4-1 1-3 1-2 3-5 5-1 4-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Trzebol Wielkie Drogi 4-1 Zryw Facimiech
Pychowianka Kraków 0-2 Płomień Kostrze (Kraków)
LKS Libertów 0-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Pogoń II Skotniki (Kraków) 4-0 Rzozovia Rzozów
Gajowianka Gaj 3-1 Strzelcy/Korona Kraków
Podgórze Kraków 1-1 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Zryw Facimiech 5-2 Strzelcy/Korona Kraków
Podgórze Kraków 3-0 Gajowianka Gaj
Rzozovia Rzozów 0-0 KS Tyniec (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 1-4 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 1-2 LKS Libertów
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Pychowianka Kraków

Kolejka 3 - 2-3 września

Pychowianka Kraków 4-4 Zryw Facimiech
LKS Libertów 3-0 Trzebol Wielkie Drogi
Pogoń II Skotniki (Kraków) 4-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Gajowianka Gaj 2-4 Rzozovia Rzozów
Strzelcy/Korona Kraków 2-2 Podgórze Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 4 - 9-10 września

Zryw Facimiech 0-3 Podgórze Kraków
Rzozovia Rzozów 3-1 Strzelcy/Korona Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 0-0 Gajowianka Gaj
Płomień Kostrze (Kraków) 0-0 KS Tyniec (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Pychowianka Kraków 1-3 LKS Libertów

Kolejka 5 - 16-17 września

LKS Libertów 9-1 Zryw Facimiech
Pogoń II Skotniki (Kraków) 3-2 Pychowianka Kraków
Gajowianka Gaj 3-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 2-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Podgórze Kraków 1-1 Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 6 - 23-24 września

Zryw Facimiech 0-7 Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki 2-3 Podgórze Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 1-0 Strzelcy/Korona Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 1-3 Gajowianka Gaj
Pychowianka Kraków 1-4 KS Tyniec (Kraków)
LKS Libertów 5-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pogoń II Skotniki (Kraków) 4-0 Zryw Facimiech
Gajowianka Gaj 6-2 Pychowianka Kraków
Strzelcy/Korona Kraków 3-1 Trzebol Wielkie Drogi
Podgórze Kraków 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Rzozovia Rzozów 2-0 Borkowianka Borek Szlachecki
LKS Libertów 1-2 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 8 - 7-8 października

Zryw Facimiech 1-4 Borkowianka Borek Szlachecki
Płomień Kostrze (Kraków) 5-1 Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi 2-2 Podgórze Kraków
Pychowianka Kraków 3-5 Strzelcy/Korona Kraków
LKS Libertów 2-0 Gajowianka Gaj
Pogoń II Skotniki (Kraków) 2-2 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 9 - 14-15 października

Gajowianka Gaj 0-3 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 2-0 LKS Libertów
Podgórze Kraków 3-2 Pychowianka Kraków
Rzozovia Rzozów 7-1 Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki 0-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Zryw Facimiech 2-2 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 10 - 21-22 października

Zryw Facimiech 0-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Pychowianka Kraków 4-1 Rzozovia Rzozów
LKS Libertów 2-1 Podgórze Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 3-2 Strzelcy/Korona Kraków
Gajowianka Gaj 1-2 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 11 - 28-29 października

Gajowianka Gaj 4-2 Zryw Facimiech
Strzelcy/Korona Kraków 1-0 KS Tyniec (Kraków)
Podgórze Kraków 3-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Rzozovia Rzozów 2-3 LKS Libertów
Borkowianka Borek Szlachecki 3-2 Pychowianka Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 5-0 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

KS Tyniec (Kraków) 5-1 Podgórze Kraków
Zryw Facimiech 0-1 Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Pychowianka Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 3-0 LKS Libertów
Rzozovia Rzozów 1-4 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 1-2 Gajowianka Gaj

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Strzelcy/Korona Kraków 1-2 Zryw Facimiech
Gajowianka Gaj 1-4 Podgórze Kraków
KS Tyniec (Kraków) 2-0 Rzozovia Rzozów
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-1 Borkowianka Borek Szlachecki
LKS Libertów 2-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Pychowianka Kraków 1-2 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

KS Tyniec (Kraków) 1-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Zryw Facimiech 3-2 Pychowianka Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 1-4 LKS Libertów
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Rzozovia Rzozów 1-0 Gajowianka Gaj
Podgórze Kraków 4-0 Strzelcy/Korona Kraków

Kolejka 15 - 2 maja

Podgórze Kraków 4-0 Zryw Facimiech
Strzelcy/Korona Kraków 3-3 Rzozovia Rzozów
Gajowianka Gaj 0-1 Borkowianka Borek Szlachecki
KS Tyniec (Kraków) 1-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Pogoń II Skotniki (Kraków) 4-2 Trzebol Wielkie Drogi
LKS Libertów 2-3 Pychowianka Kraków

Kolejka 16 - 5-6 maja

KS Tyniec (Kraków) 3-2 Trzebol Wielkie Drogi
Zryw Facimiech 0-2 LKS Libertów
Pychowianka Kraków 0-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 2-0 Gajowianka Gaj
Borkowianka Borek Szlachecki 7-1 Strzelcy/Korona Kraków
Rzozovia Rzozów 0-3 Podgórze Kraków

Kolejka 17 - 12-13 maja

Rzozovia Rzozów 3-1 Zryw Facimiech
Podgórze Kraków 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Strzelcy/Korona Kraków 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Gajowianka Gaj 1-3 Trzebol Wielkie Drogi
KS Tyniec (Kraków) 4-1 Pychowianka Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 4-0 LKS Libertów

Kolejka 18 - 19-20 maja

KS Tyniec (Kraków) 0-3 LKS Libertów
Zryw Facimiech 0-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Pychowianka Kraków 5-1 Gajowianka Gaj
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Strzelcy/Korona Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 5-0 Podgórze Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 2-2 Rzozovia Rzozów

Kolejka 19 - 26-27 maja

Borkowianka Borek Szlachecki 0-0 Zryw Facimiech
Rzozovia Rzozów 3-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Podgórze Kraków 2-2 Trzebol Wielkie Drogi
Strzelcy/Korona Kraków 1-2 Pychowianka Kraków
Gajowianka Gaj 1-3 LKS Libertów
KS Tyniec (Kraków) 0-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

KS Tyniec (Kraków) 0-0 Zryw Facimiech 14 czerwca
Pogoń II Skotniki (Kraków) 5-1 Gajowianka Gaj
LKS Libertów 5-2 Strzelcy/Korona Kraków
Pychowianka Kraków 0-0 Podgórze Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 3-2 Rzozovia Rzozów
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 21 - 10 czerwca

KS Tyniec (Kraków) 5-1 Gajowianka Gaj
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Zryw Facimiech
Borkowianka Borek Szlachecki 4-5 Trzebol Wielkie Drogi
Rzozovia Rzozów 6-3 Pychowianka Kraków
Podgórze Kraków 4-4 LKS Libertów
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)

Kolejka 22 - 16 czerwca

Zryw Facimiech 3-2 Gajowianka Gaj
KS Tyniec (Kraków) 1-0 Strzelcy/Korona Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 2-1 Podgórze Kraków
LKS Libertów 1-2 Rzozovia Rzozów
Pychowianka Kraków 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi 0-3 Płomień Kostrze (Kraków)

Klasa A 2006/2007 (Kraków I)
Klasa A 2006/2007 (Kraków II)

Klasa B 2006/2007 (Kraków I)
Klasa B 2006/2007 (Kraków III)
Klasa B 2006/2007 (Kraków IV)

Klasa C 2006/2007 (Kraków I)
Klasa C 2006/2007 (Kraków II)
Klasa C 2006/2007 (Kraków III)
Klasa C 2006/2007 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas