[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Wołowice 30 65 21 2 7 79-48 12 1 2 43-24 9 1 5 36-24
2.  Armatura Kraków 30 57 17 6 7 55-30 8 3 4 25-14 9 3 3 30-16
3.  Garbarnia II Kraków 30 51 15 6 9 61-41 8 3 4 29-17 7 3 5 32-24
4.  Zwierzyniecki KS Kraków 30 49 14 7 9 71-42 9 5 1 45-16 5 2 8 26-26 2 3 1 0 1 6-3
5.  Prokocim Kraków 30 49 14 7 9 43-35 7 4 4 20-15 7 3 5 23-20 2 3 1 0 1 3-6
6.  Bieżanowianka Kraków 30 47 13 8 9 59-43 7 5 3 35-23 6 3 6 24-20 2 4 1 1 0 3-1
7.  Liszczanka Liszki 30 47 14 5 11 50-51 8 3 4 29-24 6 2 7 21-27 2 1 0 1 1 1-3
8.  Strażak Rączna 30 44 13 5 12 55-57 6 4 5 24-20 7 1 7 31-37 2 6 2 0 0 8-4
9.  Cedronka Wola Radziszowska 30 44 11 11 8 60-52 7 4 4 32-24 4 7 4 28-28 2 0 0 0 2 4-8
10.  Pozowianka Pozowice 30 39 12 3 15 46-53 8 3 4 27-23 4 0 11 19-30
11.  Wiślanie Jaśkowice 30 37 11 4 15 57-66 5 1 9 33-38 6 3 6 24-28
12.  Radziszowianka Radziszów 30 34 10 4 16 49-60 6 2 7 26-29 4 2 9 23-31
13.  Potok Więckowice 30 30 8 6 16 45-59 5 1 9 29-33 3 5 7 16-26
14.  Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 30 29 8 5 17 45-71 5 2 8 25-29 3 3 9 20-42
15.  Victoria Kraków 30 26 6 8 16 39-62 3 3 9 20-25 3 5 7 19-37
16.  Dąbski KS Kraków 30 25 6 7 17 35-79 4 3 8 20-33 2 4 9 15-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Wołowice    2-0 2-8 2-1 2-1 3-2 5-1 5-0 1-3 2-1 3-0 2-1 4-1 3-2 4-0 3-3 
 2 Armatura Kraków1-2     3-1 1-1 0-0 0-1 3-1 0-1 1-2 1-0 2-1 3-1 2-0 3-1 4-1 1-1 
 3 Garbarnia II Kraków3-2 2-3     0-2 0-2 1-0 0-1 4-2 3-2 2-0 2-0 1-1 0-0 3-0 6-0 2-2 
 4 Zwierzyniecki KS Kraków3-0 1-1 2-0     6-0 2-3 3-0 4-1 0-0 3-1 4-0 2-2 4-4 2-1 2-2 7-1 
 5 Prokocim Kraków2-1 0-4 0-1 3-0     0-0 1-2 3-0 1-1 1-0 0-1 1-0 1-1 2-2 3-2 2-0 
 6 Bieżanowianka Kraków1-2 0-4 0-0 4-3 0-0     2-0 1-4 3-2 5-3 2-2 3-1 1-1 6-0 1-1 6-0 
 7 Liszczanka Liszki1-6 3-1 1-2 3-1 1-0 1-1     1-2 3-3 4-1 2-4 2-1 1-0 2-1 3-0 1-1 
 8 Strażak Rączna1-2 1-1 1-1 2-1 4-1 0-2 2-2     5-2 1-2 0-1 2-1 0-3 1-1 3-0* 1-0 
 9 Cedronka Wola Radziszowska2-1 1-1 3-1 3-3 1-2 2-0 4-1 2-3     1-3 3-3 4-3 3-0 2-0 1-1 0-2 
 10 Pozowianka Pozowice4-1 0-2 3-2 1-0 1-6 3-1 2-2 1-1 1-0     1-2 3-1 3-1 0-3* 1-1 3-0* 
 11 Wiślanie Jaśkowice1-3 2-3 0-4 1-0 2-2 1-0 2-3 1-7 1-3 3-0     2-3 4-1 2-3 2-6 9-0 
 12 Radziszowianka Radziszów2-4 1-3 3-0 2-5 1-2 2-1 0-1 5-2 1-1 1-0 0-3     2-1 2-3 1-1 3-2 
 13 Potok Więckowice0-2 0-1 1-5 1-4 0-2 1-2 2-1 3-2 3-3 2-1 3-1 1-3     10-2 1-2 1-2 
 14 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)1-4 1-3 2-3 2-0 2-1 2-2 1-0 7-1 1-1 1-5 2-4 0-1 0-1     1-2 2-1 
 15 Victoria Kraków1-1 2-1 1-2 0-1 0-1 2-5 0-2 0-2 2-3 1-2 1-1 4-2 0-1 1-1     5-0 
 16 Dąbski KS Kraków1-5 0-2 2-2 1-4 0-3* 0-4 0-4 0-3 2-2 2-0 3-1 1-2 1-1 3-0 4-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Radziszowianka Radziszów 1-1 Cedronka Wola Radziszowska
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Armatura Kraków
Victoria Kraków 2-5 Bieżanowianka Kraków
Liszczanka Liszki 1-2 Strażak Rączna
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-5 Pozowianka Pozowice
Dąbski KS Kraków 0-3 Prokocim Kraków
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Garbarnia II Kraków 2-0 Wiślanie Jaśkowice
Potok Więckowice 0-2 Piast Wołowice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Cedronka Wola Radziszowska 2-1 Piast Wołowice
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Potok Więckowice
Prokocim Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków
Pozowianka Pozowice 3-0 Dąbski KS Kraków
(wo)
Strażak Rączna 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Bieżanowianka Kraków 2-0 Liszczanka Liszki
Armatura Kraków 4-1 Victoria Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-5 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Zwierzyniecki KS Kraków 0-0 Cedronka Wola Radziszowska
Victoria Kraków 4-2 Radziszowianka Radziszów
Liszczanka Liszki 3-1 Armatura Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-2 Bieżanowianka Kraków
Dąbski KS Kraków 0-3 Strażak Rączna
Garbarnia II Kraków 2-0 Pozowianka Pozowice
Potok Więckowice 0-2 Prokocim Kraków
Piast Wołowice 3-0 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Wiślanie Jaśkowice
Prokocim Kraków 2-1 Piast Wołowice
Pozowianka Pozowice 3-1 Potok Więckowice
Strażak Rączna 1-1 Garbarnia II Kraków
Bieżanowianka Kraków 6-0 Dąbski KS Kraków
Armatura Kraków 3-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Radziszowianka Radziszów 0-1 Liszczanka Liszki
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Victoria Kraków

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Victoria Kraków 2-3 Cedronka Wola Radziszowska
Liszczanka Liszki 3-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-1 Radziszowianka Radziszów 29 sierpnia
Dąbski KS Kraków 0-2 Armatura Kraków
Garbarnia II Kraków 1-0 Bieżanowianka Kraków
Potok Więckowice 3-2 Strażak Rączna
Piast Wołowice 2-1 Pozowianka Pozowice
Wiślanie Jaśkowice 2-2 Prokocim Kraków

Kolejka 6 - 2-3 września

Cedronka Wola Radziszowska 1-2 Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice 1-2 Wiślanie Jaśkowice
Strażak Rączna 1-2 Piast Wołowice
Bieżanowianka Kraków 1-1 Potok Więckowice
Armatura Kraków 3-1 Garbarnia II Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Dąbski KS Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 2-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Victoria Kraków 0-2 Liszczanka Liszki

Kolejka 7 - 9-10 września

Liszczanka Liszki 3-3 Cedronka Wola Radziszowska
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-2 Victoria Kraków
Dąbski KS Kraków 1-4 Zwierzyniecki KS Kraków
Garbarnia II Kraków 1-1 Radziszowianka Radziszów
Potok Więckowice 0-1 Armatura Kraków
Piast Wołowice 3-2 Bieżanowianka Kraków
Wiślanie Jaśkowice 1-7 Strażak Rączna
Prokocim Kraków 1-0 Pozowianka Pozowice

Kolejka 8 - 16-17 września

Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Pozowianka Pozowice
Strażak Rączna 4-1 Prokocim Kraków
Bieżanowianka Kraków 2-2 Wiślanie Jaśkowice
Armatura Kraków 1-2 Piast Wołowice
Radziszowianka Radziszów 2-1 Potok Więckowice
Zwierzyniecki KS Kraków 2-0 Garbarnia II Kraków
Victoria Kraków 5-0 Dąbski KS Kraków
Liszczanka Liszki 2-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)

Kolejka 9 - 23-24 września

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-1 Cedronka Wola Radziszowska
Dąbski KS Kraków 0-4 Liszczanka Liszki
Garbarnia II Kraków 6-0 Victoria Kraków
Potok Więckowice 1-4 Zwierzyniecki KS Kraków
Piast Wołowice 2-1 Radziszowianka Radziszów
Wiślanie Jaśkowice 2-3 Armatura Kraków
Prokocim Kraków 0-0 Bieżanowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 1-1 Strażak Rączna

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Cedronka Wola Radziszowska 2-3 Strażak Rączna
Bieżanowianka Kraków 5-3 Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków 0-0 Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów 0-3 Wiślanie Jaśkowice
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Piast Wołowice
Victoria Kraków 0-1 Potok Więckowice
Liszczanka Liszki 1-2 Garbarnia II Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 Dąbski KS Kraków

Kolejka 11 - 7-8 października

Dąbski KS Kraków 2-2 Cedronka Wola Radziszowska
Garbarnia II Kraków 3-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Potok Więckowice 2-1 Liszczanka Liszki
Piast Wołowice 4-0 Victoria Kraków
Wiślanie Jaśkowice 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Prokocim Kraków 1-0 Radziszowianka Radziszów
Pozowianka Pozowice 0-2 Armatura Kraków
Strażak Rączna 0-2 Bieżanowianka Kraków

Kolejka 12 - 14-15 października

Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Bieżanowianka Kraków
Armatura Kraków 0-1 Strażak Rączna
Radziszowianka Radziszów 1-0 Pozowianka Pozowice
Zwierzyniecki KS Kraków 6-0 Prokocim Kraków
Victoria Kraków 1-1 Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki 1-6 Piast Wołowice
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-1 Potok Więckowice
Dąbski KS Kraków 2-2 Garbarnia II Kraków

Kolejka 13 - 21-22 października

Garbarnia II Kraków 3-2 Cedronka Wola Radziszowska
Potok Więckowice 1-2 Dąbski KS Kraków
Piast Wołowice 3-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Wiślanie Jaśkowice 2-3 Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków 3-2 Victoria Kraków
Pozowianka Pozowice 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Strażak Rączna 2-1 Radziszowianka Radziszów
Bieżanowianka Kraków 0-4 Armatura Kraków

Kolejka 14 - 28-29 października

Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-1 Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 4-1 Strażak Rączna
Victoria Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki 1-0 Prokocim Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-4 Wiślanie Jaśkowice
Dąbski KS Kraków 1-5 Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków 0-0 Potok Więckowice

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Potok Więckowice 3-3 Cedronka Wola Radziszowska
Piast Wołowice 2-8 Garbarnia II Kraków
Wiślanie Jaśkowice 9-0 Dąbski KS Kraków
Prokocim Kraków 2-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Pozowianka Pozowice 2-2 Liszczanka Liszki
Strażak Rączna 3-0 Victoria Kraków
(wo)
nie odbył się
Bieżanowianka Kraków 4-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Armatura Kraków 3-1 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 16 - 24-25 marca

Cedronka Wola Radziszowska 4-3 Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków 18 kwietnia
Bieżanowianka Kraków 1-1 Victoria Kraków
Strażak Rączna 2-2 Liszczanka Liszki
w Jeziorzanach
Pozowianka Pozowice 0-3 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
(wo)
w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 1-0
Prokocim Kraków 2-0 Dąbski KS Kraków
Wiślanie Jaśkowice 0-4 Garbarnia II Kraków 18 kwietnia
Piast Wołowice 4-1 Potok Więckowice

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Piast Wołowice 1-3 Cedronka Wola Radziszowska
Potok Więckowice 3-1 Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia II Kraków 0-2 Prokocim Kraków
Dąbski KS Kraków 2-0 Pozowianka Pozowice
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 7-1 Strażak Rączna
Liszczanka Liszki 1-1 Bieżanowianka Kraków
Victoria Kraków 2-1 Armatura Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-1 Victoria Kraków
Armatura Kraków 3-1 Liszczanka Liszki
Bieżanowianka Kraków 6-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Strażak Rączna 1-0 Dąbski KS Kraków
Pozowianka Pozowice 3-2 Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków 1-1 Potok Więckowice
Wiślanie Jaśkowice 1-3 Piast Wołowice

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Wiślanie Jaśkowice 1-3 Cedronka Wola Radziszowska
Piast Wołowice 2-1 Prokocim Kraków
Potok Więckowice 2-1 Pozowianka Pozowice
Garbarnia II Kraków 4-2 Strażak Rączna
Dąbski KS Kraków 0-4 Bieżanowianka Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-3 Armatura Kraków
Liszczanka Liszki 2-1 Radziszowianka Radziszów
Victoria Kraków 0-1 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Victoria Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów 2-3 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Armatura Kraków 1-1 Dąbski KS Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-0 Garbarnia II Kraków
Strażak Rączna 0-3 Potok Więckowice
Pozowianka Pozowice 4-1 Piast Wołowice
Prokocim Kraków 0-1 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Prokocim Kraków 1-1 Cedronka Wola Radziszowska
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Pozowianka Pozowice
Piast Wołowice 5-0 Strażak Rączna
Potok Więckowice 1-2 Bieżanowianka Kraków
Garbarnia II Kraków 2-3 Armatura Kraków
Dąbski KS Kraków 1-2 Radziszowianka Radziszów
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Liszczanka Liszki 3-0 Victoria Kraków

Kolejka 22 - 2-3 maja

Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Liszczanka Liszki
Victoria Kraków 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 7-1 Dąbski KS Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-0 Garbarnia II Kraków
Armatura Kraków 2-0 Potok Więckowice
Bieżanowianka Kraków 1-2 Piast Wołowice
Strażak Rączna 0-1 Wiślanie Jaśkowice
Pozowianka Pozowice 1-6 Prokocim Kraków

Kolejka 23 - 5-6 maja

Pozowianka Pozowice 1-0 Cedronka Wola Radziszowska
Prokocim Kraków 3-0 Strażak Rączna
Wiślanie Jaśkowice 1-0 Bieżanowianka Kraków
Piast Wołowice 2-0 Armatura Kraków
Potok Więckowice 1-3 Radziszowianka Radziszów
Garbarnia II Kraków 0-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Dąbski KS Kraków 4-0 Victoria Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-0 Liszczanka Liszki

Kolejka 24 - 12-13 maja

Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Liszczanka Liszki 1-1 Dąbski KS Kraków
Victoria Kraków 1-2 Garbarnia II Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 4-4 Potok Więckowice
Radziszowianka Radziszów 2-4 Piast Wołowice
Armatura Kraków 2-1 Wiślanie Jaśkowice
Bieżanowianka Kraków 0-0 Prokocim Kraków
Strażak Rączna 1-2 Pozowianka Pozowice

Kolejka 25 - 19-20 maja

Strażak Rączna 5-2 Cedronka Wola Radziszowska
Pozowianka Pozowice 3-1 Bieżanowianka Kraków
Prokocim Kraków 0-4 Armatura Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-3 Radziszowianka Radziszów
Piast Wołowice 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Potok Więckowice 1-2 Victoria Kraków
Garbarnia II Kraków 0-1 Liszczanka Liszki
Dąbski KS Kraków 3-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)

Kolejka 26 - 26-27 maja

Cedronka Wola Radziszowska 0-2 Dąbski KS Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-3 Garbarnia II Kraków
Liszczanka Liszki 1-0 Potok Więckowice
Victoria Kraków 1-1 Piast Wołowice
Zwierzyniecki KS Kraków 4-0 Wiślanie Jaśkowice
Radziszowianka Radziszów 1-2 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 1-0 Pozowianka Pozowice
Bieżanowianka Kraków 1-4 Strażak Rączna

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Bieżanowianka Kraków 3-2 Cedronka Wola Radziszowska
Strażak Rączna 1-1 Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice 3-1 Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków 3-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-6 Victoria Kraków
Piast Wołowice 5-1 Liszczanka Liszki
Potok Więckowice 10-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Garbarnia II Kraków 2-2 Dąbski KS Kraków

Kolejka 28 - 6 czerwca

Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Garbarnia II Kraków
Dąbski KS Kraków 1-1 Potok Więckowice
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-4 Piast Wołowice
Liszczanka Liszki 2-4 Wiślanie Jaśkowice
Victoria Kraków 0-1 Prokocim Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 3-1 Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów 5-2 Strażak Rączna
Armatura Kraków 0-1 Bieżanowianka Kraków

Kolejka 29 - 9 czerwca

Armatura Kraków 1-2 Cedronka Wola Radziszowska
Bieżanowianka Kraków 3-1 Radziszowianka Radziszów
Strażak Rączna 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Pozowianka Pozowice 1-1 Victoria Kraków
Prokocim Kraków 1-2 Liszczanka Liszki
Wiślanie Jaśkowice 2-3 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Piast Wołowice 3-3 Dąbski KS Kraków
Potok Więckowice 1-5 Garbarnia II Kraków

Kolejka 30 - 16 czerwca

Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Potok Więckowice
Garbarnia II Kraków 3-2 Piast Wołowice
Dąbski KS Kraków 3-1 Wiślanie Jaśkowice
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 Prokocim Kraków
Liszczanka Liszki 4-1 Pozowianka Pozowice
Victoria Kraków 0-2 Strażak Rączna
Zwierzyniecki KS Kraków 2-3 Bieżanowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-3 Armatura Kraków

Liga okręgowa 2006/2007 (Kraków)

Klasa A 2006/2007 (Kraków I)
Klasa A 2006/2007 (Kraków III (Wieliczka))
Klasa A 2006/2007 (Kraków IV (Myślenice))

Klasa B 2006/2007 (Kraków I)
Klasa B 2006/2007 (Kraków II)
Klasa B 2006/2007 (Kraków III)
Klasa B 2006/2007 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas