[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Kraków IV (Myślenice)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jordan Sum Zakliczyn 26 63 20 3 3 68-25 11 1 1 41-16 9 2 2 27-9
2.  Raba Dobczyce 26 62 20 2 4 75-19 10 1 2 34-9 10 1 2 41-10
3.  Pcimianka Pcim 26 58 17 7 2 50-12 7 5 1 24-4 10 2 1 26-8
4.  Pasternik Ochojno 26 42 13 3 10 39-30 8 0 5 26-15 5 3 5 13-15
5.  Krakus Swoszowice (Kraków) 26 40 12 4 10 35-43 8 1 4 23-22 4 3 6 12-21
6.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 39 12 3 11 51-52 8 2 3 29-18 4 1 8 22-34
7.  Zielonka Wrząsowice 26 36 10 6 10 38-36 6 3 4 19-14 4 3 6 19-22
8.  Dziecanovia Dziekanowice 26 33 9 6 11 34-30 7 1 5 26-12 2 5 6 8-18
9.  Tempo Rzeszotary 26 29 8 5 13 42-54 3 4 6 19-23 5 1 7 23-31 2 6 2 0 0 5-1
10.  Beskid Tokarnia 26 29 7 8 11 35-51 3 4 6 17-23 4 4 5 18-28 2 0 0 0 2 1-5
11.  Sęp Droginia 26 25 7 4 15 36-55 3 2 8 15-27 4 2 7 21-28
12.  Gdovia Gdów 26 21 4 9 13 25-45 2 5 6 10-18 2 4 7 15-27
13.  Orzeł Myślenice 26 20 4 8 14 32-51 1 5 7 15-27 3 3 7 17-24
14.  Staw Polanka 26 13 3 4 19 36-93 3 2 8 27-43 0 2 11 9-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jordan Sum Zakliczyn    0-2 3-3 1-0 6-1 6-1 1-0 3-1 4-2 2-1 5-2 4-1 4-2 2-0 
 2 Raba Dobczyce1-2     1-2 1-0 2-0 2-1 3-1 1-0 3-0 3-0 5-1 3-0 1-1 8-1 
 3 Pcimianka Pcim0-0 0-0     2-0 0-1 0-0 5-1 0-0 1-0 1-1 2-1 4-0 3-0 6-0 
 4 Pasternik Ochojno0-1 1-2 0-2     0-1 5-0 3-2 2-0 1-0 7-2 0-3 2-0 2-1 3-1 
 5 Krakus Swoszowice (Kraków)1-0 0-8 0-2 0-1     4-3 1-0 1-1 4-1 3-0 2-3 1-0 2-1 4-2 
 6 LKS Rudnik (k. Myślenic)0-0 3-1 0-4 4-2 4-0     1-0 1-0 5-2 2-3 3-1 2-2 1-3 3-0 
 7 Zielonka Wrząsowice0-1 0-2 1-1 1-1 3-1 0-2     3-0 1-3 0-0 3-0 2-1 2-1 3-1 
 8 Dziecanovia Dziekanowice1-2 1-0 0-1 3-0 0-1 4-1 1-3     6-0 0-1 2-1 1-1 2-0 5-1 
 9 Tempo Rzeszotary0-5 0-1 1-0 0-2 1-1 1-3 0-0 1-2     3-1 1-4 1-1 3-3 7-0 
 10 Beskid Tokarnia0-4 1-3 0-2 0-1 1-1 3-2 3-3 1-1 0-2     3-1 4-1 0-1 1-1 
 11 Sęp Droginia2-4 1-6 0-1 0-0 1-0 1-0 2-4 1-2 2-3 2-2     1-4 0-1 2-0 
 12 Gdovia Gdów2-0 0-4 1-2 1-1 0-3* 1-2 2-2 0-0 0-1 1-2 0-0     1-0 1-1 
 13 Orzeł Myślenice0-1 3-6 0-2 1-2 2-2 1-4 0-1 1-1 0-5 2-2 0-0 0-0     5-1 
 14 Staw Polanka2-7 0-6 1-4 1-3 1-0 6-3 0-2 3-0* 4-4 2-3 2-4 2-4 3-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Pasternik Ochojno
Staw Polanka 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Jordan Sum Zakliczyn 3-3 Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów 0-4 Raba Dobczyce
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-3 Beskid Tokarnia 5 listopada
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - brak sędziów
Zielonka Wrząsowice 1-3 Tempo Rzeszotary 11 sierpnia
Sęp Droginia 0-1 Orzeł Myślenice 11 sierpnia

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pasternik Ochojno 1-0 Tempo Rzeszotary
Beskid Tokarnia 3-3 Zielonka Wrząsowice
Raba Dobczyce 2-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Pcimianka Pcim 4-0 Gdovia Gdów
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Jordan Sum Zakliczyn
Sęp Droginia 2-0 Staw Polanka
Dziecanovia Dziekanowice 2-0 Orzeł Myślenice

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Orzeł Myślenice 1-2 Pasternik Ochojno
Staw Polanka 3-0 Dziecanovia Dziekanowice
(wo)
goście nie dojechali
Jordan Sum Zakliczyn 5-2 Sęp Droginia
Gdovia Gdów 0-3 Krakus Swoszowice (Kraków)
(wo)
w drużynie Gdovii wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-1
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-4 Pcimianka Pcim
Zielonka Wrząsowice 0-2 Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary 3-1 Beskid Tokarnia

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Pasternik Ochojno 7-2 Beskid Tokarnia
Raba Dobczyce 3-0 Tempo Rzeszotary
Pcimianka Pcim 5-1 Zielonka Wrząsowice
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-3 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Sęp Droginia 1-4 Gdovia Gdów
Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Jordan Sum Zakliczyn
Orzeł Myślenice 5-1 Staw Polanka

Kolejka 5 - 2-3 września

Staw Polanka 1-3 Pasternik Ochojno
Jordan Sum Zakliczyn 4-2 Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów 0-0 Dziecanovia Dziekanowice
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-1 Sęp Droginia
Zielonka Wrząsowice 3-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Tempo Rzeszotary 1-0 Pcimianka Pcim
Beskid Tokarnia 1-3 Raba Dobczyce

Kolejka 6 - 9-10 września

Pcimianka Pcim 1-1 Beskid Tokarnia
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Tempo Rzeszotary
Sęp Droginia 2-4 Zielonka Wrząsowice
Dziecanovia Dziekanowice 4-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Orzeł Myślenice 0-0 Gdovia Gdów
Staw Polanka 2-7 Jordan Sum Zakliczyn
Raba Dobczyce 1-0 Pasternik Ochojno

Kolejka 7 - 16-17 września

Jordan Sum Zakliczyn 1-0 Pasternik Ochojno
Gdovia Gdów 1-1 Staw Polanka
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-3 Orzeł Myślenice
Zielonka Wrząsowice 3-0 Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary 1-4 Sęp Droginia
Beskid Tokarnia 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Raba Dobczyce 1-2 Pcimianka Pcim

Kolejka 8 - 23-24 września

Pasternik Ochojno 0-2 Pcimianka Pcim
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-8 Raba Dobczyce
Sęp Droginia 2-2 Beskid Tokarnia
Dziecanovia Dziekanowice 6-0 Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice 0-1 Zielonka Wrząsowice
Staw Polanka 6-3 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Jordan Sum Zakliczyn 4-1 Gdovia Gdów

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Gdovia Gdów 1-1 Pasternik Ochojno
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-0 Jordan Sum Zakliczyn
Zielonka Wrząsowice 3-1 Staw Polanka
Tempo Rzeszotary 3-3 Orzeł Myślenice
Beskid Tokarnia 1-1 Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce 5-1 Sęp Droginia
Pcimianka Pcim 0-1 Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 10 - 7-8 października

Pasternik Ochojno 0-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Sęp Droginia 0-1 Pcimianka Pcim
Dziecanovia Dziekanowice 1-0 Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice 2-2 Beskid Tokarnia
Staw Polanka 4-4 Tempo Rzeszotary
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 Zielonka Wrząsowice
Gdovia Gdów 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)

Kolejka 11 - 14-15 października

LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-2 Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice 2-1 Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary 0-5 Jordan Sum Zakliczyn
Beskid Tokarnia 1-1 Staw Polanka
Raba Dobczyce 1-1 Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim 0-0 Dziecanovia Dziekanowice
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-3 Sęp Droginia

Kolejka 12 - 21-22 października

Pasternik Ochojno 0-3 Sęp Droginia
Dziecanovia Dziekanowice 0-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Orzeł Myślenice 0-2 Pcimianka Pcim
Staw Polanka 0-6 Raba Dobczyce
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Beskid Tokarnia
Gdovia Gdów 0-1 Tempo Rzeszotary
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Zielonka Wrząsowice

Kolejka 13 - 28-29 października

Zielonka Wrząsowice 1-1 Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary 1-3 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Beskid Tokarnia 4-1 Gdovia Gdów 29 października-11 listopada
kontynuowany od stanu 3-1; pierwotnie przerwany w 56. minucie
Raba Dobczyce 1-2 Jordan Sum Zakliczyn
Pcimianka Pcim 6-0 Staw Polanka
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Orzeł Myślenice
Sęp Droginia 1-2 Dziecanovia Dziekanowice

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Orzeł Myślenice 0-0 Sęp Droginia
Pasternik Ochojno 2-0 Dziecanovia Dziekanowice
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-2 Staw Polanka
Pcimianka Pcim 0-0 Jordan Sum Zakliczyn
Raba Dobczyce 3-0 Gdovia Gdów
Beskid Tokarnia 3-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Tempo Rzeszotary 0-0 Zielonka Wrząsowice

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Tempo Rzeszotary 0-2 Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice 0-0 Beskid Tokarnia
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-1 Raba Dobczyce
Gdovia Gdów 1-2 Pcimianka Pcim 9 kwietnia
Jordan Sum Zakliczyn 6-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Staw Polanka 2-4 Sęp Droginia
Orzeł Myślenice 1-1 Dziecanovia Dziekanowice

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pasternik Ochojno 2-1 Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice 5-1 Staw Polanka
Sęp Droginia 2-4 Jordan Sum Zakliczyn
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim 0-0 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Raba Dobczyce 3-1 Zielonka Wrząsowice
Beskid Tokarnia 0-2 Tempo Rzeszotary

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Beskid Tokarnia 0-1 Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary 0-1 Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice 1-1 Pcimianka Pcim
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Gdovia Gdów 0-0 Sęp Droginia
Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Dziecanovia Dziekanowice
Staw Polanka 3-3 Orzeł Myślenice

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pasternik Ochojno 3-1 Staw Polanka
Orzeł Myślenice 0-1 Jordan Sum Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Gdovia Gdów
Sęp Droginia 1-0 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Zielonka Wrząsowice
Pcimianka Pcim 1-0 Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce 3-0 Beskid Tokarnia

Kolejka 19 - 1-3 maja

Pasternik Ochojno 1-2 Raba Dobczyce
Beskid Tokarnia 0-2 Pcimianka Pcim
Tempo Rzeszotary 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Zielonka Wrząsowice 3-0 Sęp Droginia
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Dziecanovia Dziekanowice
Gdovia Gdów 1-0 Orzeł Myślenice
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Staw Polanka

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pasternik Ochojno 0-1 Jordan Sum Zakliczyn
Staw Polanka 2-4 Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice 1-4 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Dziecanovia Dziekanowice 1-3 Zielonka Wrząsowice
Sęp Droginia 2-3 Tempo Rzeszotary
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Beskid Tokarnia
Pcimianka Pcim 0-0 Raba Dobczyce

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pcimianka Pcim 2-0 Pasternik Ochojno
Raba Dobczyce 2-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Beskid Tokarnia 3-1 Sęp Droginia
Tempo Rzeszotary 1-2 Dziecanovia Dziekanowice
Zielonka Wrząsowice 2-1 Orzeł Myślenice
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-0 Staw Polanka
Gdovia Gdów 2-0 Jordan Sum Zakliczyn

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pasternik Ochojno 2-0 Gdovia Gdów
Jordan Sum Zakliczyn 6-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Staw Polanka 0-2 Zielonka Wrząsowice
Orzeł Myślenice 0-5 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 0-1 Beskid Tokarnia
Sęp Droginia 1-6 Raba Dobczyce
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Pcimianka Pcim

Kolejka 23 - 26-27 maja

Krakus Swoszowice (Kraków) 0-1 Pasternik Ochojno
Pcimianka Pcim 2-1 Sęp Droginia
Raba Dobczyce 1-0 Dziecanovia Dziekanowice
Beskid Tokarnia 0-1 Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary 7-0 Staw Polanka
Zielonka Wrząsowice 0-1 Jordan Sum Zakliczyn
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Gdovia Gdów

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pasternik Ochojno 5-0 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Gdovia Gdów 2-2 Zielonka Wrząsowice
Jordan Sum Zakliczyn 4-2 Tempo Rzeszotary
Staw Polanka 2-3 Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice 3-6 Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice 0-1 Pcimianka Pcim
Sęp Droginia 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 25 - 10 czerwca

Sęp Droginia 0-0 Pasternik Ochojno
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 Dziecanovia Dziekanowice
Pcimianka Pcim 3-0 Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce 8-1 Staw Polanka
Beskid Tokarnia 0-4 Jordan Sum Zakliczyn
Tempo Rzeszotary 1-1 Gdovia Gdów
Zielonka Wrząsowice 0-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)

Kolejka 26 - 16 czerwca

Pasternik Ochojno 3-2 Zielonka Wrząsowice
LKS Rudnik (k. Myślenic) 5-2 Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów 1-2 Beskid Tokarnia
Jordan Sum Zakliczyn 0-2 Raba Dobczyce
Staw Polanka 1-4 Pcimianka Pcim
Orzeł Myślenice 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków)
Dziecanovia Dziekanowice 2-1 Sęp Droginia

Liga okręgowa 2006/2007 (Kraków)

Klasa A 2006/2007 (Kraków I)
Klasa A 2006/2007 (Kraków II)
Klasa A 2006/2007 (Kraków III (Wieliczka))

Klasa B 2006/2007 (Myślenice)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas