[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sportowiec Modlniczka 22 53 17 2 3 58-20 8 2 1 31-9 9 0 2 27-11
2.  Niegoszowianka Niegoszowice 22 51 16 3 3 57-23 8 2 1 30-14 8 1 2 27-9
3.  Wisła Rząska 22 47 15 2 5 43-20 9 1 1 27-10 6 1 4 16-10
4.  Wisła Jeziorzany 22 33 10 3 9 58-49 6 2 3 34-16 4 1 6 24-33
5.  Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 22 32 9 5 8 52-43 6 2 3 28-18 3 3 5 24-25
6.  Tęcza Piekary 22 30 9 3 10 50-48 6 1 4 30-18 3 2 6 20-30
7.  Orlęta Rudawa 22 29 9 2 11 71-55 6 0 5 46-26 3 2 6 25-29
8.  Kaszowianka Kaszów 22 28 9 1 12 58-66 6 0 5 33-25 3 1 7 25-41
9.  Lotnik II Kryspinów 22 26 7 5 10 39-46 6 2 3 26-17 1 3 7 13-29
10.  Iskra Czułów 22 20 5 5 12 32-57 3 4 4 15-22 2 1 8 17-35
11.  Bronowianka II Kraków 22 19 6 1 15 30-75 5 0 6 21-36 1 1 9 9-39
12.  Wisła Czernichów 22 11 3 2 17 43-89 3 1 7 25-34 0 1 10 18-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sportowiec Modlniczka    0-1 0-0 5-0 2-0 3-0 2-2 6-2 3-2 3-1 2-0 5-1 
 2 Niegoszowianka Niegoszowice3-2     3-0 2-4 3-1 4-1 3-0 4-2 1-1 3-2 0-0 4-1 
 3 Wisła Rząska2-0 1-0     4-1 1-1 4-0 2-1 3-1 2-1 3-2 2-3 3-0 
 4 Wisła Jeziorzany1-2 0-3 0-2     5-5 2-2 2-0 3-0* 1-0 6-0 9-2 5-0 
 5 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)1-4 0-3* 1-0 2-2     0-1 2-0 3-3 5-0 5-0 2-1 7-4 
 6 Tęcza Piekary0-1 2-1 1-2 1-3 4-2     2-2 6-1 2-3 3-2 4-0 5-1 
 7 Orlęta Rudawa0-1 1-5 1-2 6-3 3-6 4-1     3-4 6-0 5-0 5-1 12-3 
 8 Kaszowianka Kaszów3-4 3-4 2-1 4-2 1-3 5-1 3-5     3-1 0-3* 6-0 3-1 
 9 Lotnik II Kryspinów0-1 1-1 2-1 1-2 3-0 3-2 9-3 0-2     1-1 2-1 4-3 
 10 Iskra Czułów0-1 0-2 0-2 4-3 1-1 1-1 2-1 1-6 2-2     2-1 2-2 
 11 Bronowianka II Kraków0-8 0-2 0-3 3-2 1-0 1-7 0-5 6-2 4-3 1-2     5-2 
 12 Wisła Czernichów1-3 1-5 0-3 1-2 1-5 3-4 2-6 6-2 0-0 5-4 5-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Orlęta Rudawa
Wisła Rząska 2-0 Sportowiec Modlniczka
Wisła Czernichów 0-0 Lotnik II Kryspinów
Wisła Jeziorzany 9-2 Bronowianka II Kraków
Kaszowianka Kaszów 0-3 Iskra Czułów
(wo)
na boisku 1-1
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-1 Tęcza Piekary

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Orlęta Rudawa 4-1 Tęcza Piekary
Iskra Czułów 1-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Bronowianka II Kraków 6-2 Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów 1-2 Wisła Jeziorzany
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Wisła Rząska
Wisła Czernichów 1-3 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 3 - 2-3 września

Wisła Rząska 2-1 Orlęta Rudawa
Wisła Czernichów 1-5 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Jeziorzany 1-2 Sportowiec Modlniczka
Kaszowianka Kaszów 3-1 Lotnik II Kryspinów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-1 Bronowianka II Kraków
Tęcza Piekary 3-2 Iskra Czułów

Kolejka 4 - 9-10 września

Orlęta Rudawa 5-0 Iskra Czułów
Bronowianka II Kraków 1-7 Tęcza Piekary
Lotnik II Kryspinów 3-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 6-2 Kaszowianka Kaszów
Niegoszowianka Niegoszowice 2-4 Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska 3-0 Wisła Czernichów

Kolejka 5 - 16-17 września

Wisła Czernichów 2-6 Orlęta Rudawa
Wisła Jeziorzany 0-2 Wisła Rząska
Kaszowianka Kaszów 3-4 Niegoszowianka Niegoszowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-4 Sportowiec Modlniczka
Tęcza Piekary 2-3 Lotnik II Kryspinów
Iskra Czułów 2-1 Bronowianka II Kraków

Kolejka 6 - 23-24 września

Orlęta Rudawa 5-1 Bronowianka II Kraków
Lotnik II Kryspinów 1-1 Iskra Czułów
Sportowiec Modlniczka 3-0 Tęcza Piekary
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Wisła Rząska 3-1 Kaszowianka Kaszów
Wisła Czernichów 1-2 Wisła Jeziorzany

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Wisła Jeziorzany 2-0 Orlęta Rudawa
Kaszowianka Kaszów 3-1 Wisła Czernichów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-0 Wisła Rząska
Tęcza Piekary 2-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Czułów 0-1 Sportowiec Modlniczka
Bronowianka II Kraków 4-3 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 8 - 7-8 października

Orlęta Rudawa 6-0 Lotnik II Kryspinów
Sportowiec Modlniczka 2-0 Bronowianka II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 3-2 Iskra Czułów
Wisła Rząska 4-0 Tęcza Piekary
Wisła Czernichów 1-5 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Wisła Jeziorzany 3-0 Kaszowianka Kaszów
(wo)
przerwany przy stanie 0-1 - piłkarz Kaszowianki uderzył sędziego

Kolejka 9 - 14-15 października

Kaszowianka Kaszów 3-5 Orlęta Rudawa
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-2 Wisła Jeziorzany
Tęcza Piekary 5-1 Wisła Czernichów
Iskra Czułów 0-2 Wisła Rząska
Bronowianka II Kraków 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Lotnik II Kryspinów 0-1 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 10 - 21-22 października

Orlęta Rudawa 0-1 Sportowiec Modlniczka
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Lotnik II Kryspinów
Wisła Rząska 2-3 Bronowianka II Kraków
Wisła Czernichów 5-4 Iskra Czułów
Wisła Jeziorzany 2-2 Tęcza Piekary
Kaszowianka Kaszów 1-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 11 - 28-29 października

Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-0 Orlęta Rudawa
Tęcza Piekary 6-1 Kaszowianka Kaszów
Iskra Czułów 4-3 Wisła Jeziorzany
Bronowianka II Kraków 5-2 Wisła Czernichów
Lotnik II Kryspinów 2-1 Wisła Rząska
Sportowiec Modlniczka 0-1 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Orlęta Rudawa 1-5 Niegoszowianka Niegoszowice
Sportowiec Modlniczka 0-0 Wisła Rząska
Lotnik II Kryspinów 4-3 Wisła Czernichów
Bronowianka II Kraków 3-2 Wisła Jeziorzany
Iskra Czułów 1-6 Kaszowianka Kaszów
Tęcza Piekary 4-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Sportowiec Modlniczka 5-1 Wisła Czernichów
Tęcza Piekary 2-2 Orlęta Rudawa
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 5-0 Iskra Czułów
Kaszowianka Kaszów 6-0 Bronowianka II Kraków
Wisła Jeziorzany 1-0 Lotnik II Kryspinów
Wisła Rząska 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Orlęta Rudawa 1-2 Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice 4-1 Wisła Czernichów
Sportowiec Modlniczka 5-0 Wisła Jeziorzany
Lotnik II Kryspinów 0-2 Kaszowianka Kaszów
Bronowianka II Kraków 1-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Iskra Czułów 1-1 Tęcza Piekary

Kolejka 15 - 2-3 maja

Iskra Czułów 2-1 Orlęta Rudawa
Tęcza Piekary 4-0 Bronowianka II Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 5-0 Lotnik II Kryspinów
Kaszowianka Kaszów 3-4 Sportowiec Modlniczka
Wisła Jeziorzany 0-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Czernichów 0-3 Wisła Rząska

Kolejka 16 - 5-6 maja

Orlęta Rudawa 12-3 Wisła Czernichów
Wisła Rząska 4-1 Wisła Jeziorzany
Niegoszowianka Niegoszowice 4-2 Kaszowianka Kaszów
Sportowiec Modlniczka 2-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Lotnik II Kryspinów 3-2 Tęcza Piekary
Bronowianka II Kraków 1-2 Iskra Czułów

Kolejka 17 - 12-13 maja

Bronowianka II Kraków 0-5 Orlęta Rudawa
Iskra Czułów 2-2 Lotnik II Kryspinów
Tęcza Piekary 0-1 Sportowiec Modlniczka
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-3 Niegoszowianka Niegoszowice
(wo)
na boisku 4-2
Kaszowianka Kaszów 2-1 Wisła Rząska
Wisła Jeziorzany 5-0 Wisła Czernichów

Kolejka 18 - 19-20 maja

Orlęta Rudawa 6-3 Wisła Jeziorzany
Wisła Czernichów 6-2 Kaszowianka Kaszów
Wisła Rząska 1-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice 4-1 Tęcza Piekary
Sportowiec Modlniczka 3-1 Iskra Czułów
Lotnik II Kryspinów 2-1 Bronowianka II Kraków

Kolejka 19 - 26-27 maja

Lotnik II Kryspinów 9-3 Orlęta Rudawa
Bronowianka II Kraków 0-8 Sportowiec Modlniczka 30 maja
Iskra Czułów 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Tęcza Piekary 1-2 Wisła Rząska
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 7-4 Wisła Czernichów
Kaszowianka Kaszów 4-2 Wisła Jeziorzany

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Orlęta Rudawa 3-4 Kaszowianka Kaszów
Wisła Jeziorzany 5-5 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Wisła Czernichów 3-4 Tęcza Piekary
Wisła Rząska 3-2 Iskra Czułów
Niegoszowianka Niegoszowice 0-0 Bronowianka II Kraków
Sportowiec Modlniczka 3-2 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 21 - 10 czerwca

Sportowiec Modlniczka 2-2 Orlęta Rudawa
Lotnik II Kryspinów 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Bronowianka II Kraków 0-3 Wisła Rząska
Iskra Czułów 2-2 Wisła Czernichów
Tęcza Piekary 1-3 Wisła Jeziorzany
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-3 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 22 - 16 czerwca

Orlęta Rudawa 3-6 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Kaszowianka Kaszów 5-1 Tęcza Piekary
Wisła Jeziorzany 6-0 Iskra Czułów
Wisła Czernichów 5-0 Bronowianka II Kraków
Wisła Rząska 2-1 Lotnik II Kryspinów
Niegoszowianka Niegoszowice 3-2 Sportowiec Modlniczka

Klasa A 2006/2007 (Kraków I)
Klasa A 2006/2007 (Kraków II)

Klasa B 2006/2007 (Kraków I)
Klasa B 2006/2007 (Kraków II)
Klasa B 2006/2007 (Kraków IV)

Klasa C 2006/2007 (Kraków I)
Klasa C 2006/2007 (Kraków II)
Klasa C 2006/2007 (Kraków III)
Klasa C 2006/2007 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas