[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Skała 2004 22 56 18 2 2 74-23 9 2 0 39-8 9 0 2 35-15
2.  Grzegórzecki KS Kraków 22 45 15 0 7 56-36 8 0 3 27-18 7 0 4 29-18
3.  PKS Albertus Kraków 22 41 12 5 5 48-33 5 2 4 21-17 7 3 1 27-16
4.  Galicja Raciborowice 22 40 12 4 6 47-33 7 0 4 25-17 5 4 2 22-16
5.  Prądniczanka II Kraków 22 37 11 4 7 52-46 7 2 2 31-18 4 2 5 21-28
6.  Błyskawica Wyciąże (Kraków) 22 28 8 4 10 40-38 5 3 3 25-17 3 1 7 15-21
7.  KS Rybitwy (Kraków) 22 26 8 2 12 38-48 6 1 4 25-11 2 1 8 13-37
8.  Sparta Skrzeszowice 22 24 7 3 12 33-47 5 2 4 21-21 2 1 8 12-26
9.  Orzeł Iwanowice 22 23 7 2 13 41-55 7 1 3 31-20 0 1 10 10-35 2 3 1 0 1 6-6
10.  LKS Polanowice (k. Krakowa) 22 23 7 2 13 34-51 4 2 5 20-23 3 0 8 14-28 2 3 1 0 1 6-6
11.  Jutrzenka Giebułtów 22 20 5 5 12 37-56 4 1 6 22-24 1 4 6 15-32
12.  Płomień II Jerzmanowice 22 14 3 5 14 28-62 3 3 5 19-28 0 2 9 9-34
W wyniku procedury odwoławczej po czterech rozegranych kolejkach MZPN zmienił decyzję w sprawie weryfikacji meczu Klasy A sezonu 2005/06 pomiędzy Błyskawicą Wyciąże i Grębałowianką Kraków. Cztery mecze z udziałem Wandy Nowa Huta w Klasie B zostało anulowanych, a klub został przeniesiony do Klasy A. Miejsce Wandy w Klasie B zajęła zdegradowana Błyskawica Wyciąże.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Skała 2004    4-2 5-0 4-3 4-1 3-1 6-0 6-0 3-0 3-0 1-1 0-0 
 2 Grzegórzecki KS Kraków0-1     1-3 3-2 1-2 4-2 2-1 3-2 2-1 3-1 3-2 5-1 
 3 PKS Albertus Kraków1-5 0-3     0-3 1-1 0-1 4-1 3-1 6-0 2-1 0-0 4-1 
 4 Galicja Raciborowice1-3 4-2 0-1     3-4 3-1 1-3 4-1 1-0 2-0 5-2 1-0 
 5 Prądniczanka II Kraków4-2 1-5 0-0 1-1     3-1 9-1 2-1 4-2 4-3 1-2 2-0 
 6 Błyskawica Wyciąże (Kraków)2-3 0-3 0-2 2-2 4-1     4-2 2-1 2-2 5-0 3-0* 1-1 
 7 KS Rybitwy (Kraków)0-1 3-1 0-2 0-2 4-2 2-0     2-2 3-0 0-1 8-0 3-0 
 8 Sparta Skrzeszowice5-1 1-2 3-3 0-0 3-2 0-3 1-2     2-1 2-5 2-1 2-1 
 9 Orzeł Iwanowice2-7 4-1 2-2 1-2 1-2 2-1 5-1 1-0     4-0 4-2 5-2 
 10 LKS Polanowice (k. Krakowa)0-2 1-6 2-6 0-1 3-1 2-1 0-0 1-2 6-2     2-2 3-0 
 11 Jutrzenka Giebułtów0-2 0-2 0-4 3-4 2-3 1-1 3-1 1-0 3-2 1-2     8-3 
 12 Płomień II Jerzmanowice0-8 0-2 3-4 2-2 2-2 1-3 2-1 1-2 3-0 2-1 3-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Grzegórzecki KS Kraków 5-1 Płomień II Jerzmanowice
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Orzeł Iwanowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 4-1 Prądniczanka II Kraków
przełożony / pierwotnie, 19-20 sierpnia - Wanda Nowa Huta 3-2 Prądniczanka II Kraków
Sparta Skrzeszowice 2-5 LKS Polanowice (k. Krakowa)
LKS Skała 2004 1-1 Jutrzenka Giebułtów
PKS Albertus Kraków 0-3 Galicja Raciborowice

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Płomień II Jerzmanowice 3-3 Jutrzenka Giebułtów
LKS Polanowice (k. Krakowa) 0-2 LKS Skała 2004
Prądniczanka II Kraków 2-1 Sparta Skrzeszowice
PKS Albertus Kraków 0-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 27 września
pierwotnie, 26-27 sierpnia - PKS Albertus Kraków 0-5 Wanda Nowa Huta
Orzeł Iwanowice 1-2 Galicja Raciborowice
Grzegórzecki KS Kraków 2-1 KS Rybitwy (Kraków) 27 września

Kolejka 3 - 2-3 września

KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Płomień II Jerzmanowice
Galicja Raciborowice 4-2 Grzegórzecki KS Kraków
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-2 Orzeł Iwanowice
przełożony / pierwotnie, 2-3 września - Wanda Nowa Huta 0-0 Orzeł Iwanowice
Sparta Skrzeszowice 3-3 PKS Albertus Kraków
LKS Skała 2004 4-1 Prądniczanka II Kraków
Jutrzenka Giebułtów 1-2 LKS Polanowice (k. Krakowa)

Kolejka 4 - 9-10 września

Płomień II Jerzmanowice 2-1 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Prądniczanka II Kraków 1-2 Jutrzenka Giebułtów
PKS Albertus Kraków 1-5 LKS Skała 2004
Orzeł Iwanowice 1-0 Sparta Skrzeszowice
Grzegórzecki KS Kraków 4-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
przełożony / pierwotnie, 9-10 września - Grzegórzecki KS Kraków 1-6 Wanda Nowa Huta
KS Rybitwy (Kraków) 0-2 Galicja Raciborowice

Kolejka 5 - 16-17 września

Galicja Raciborowice 1-0 Płomień II Jerzmanowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 4-2 KS Rybitwy (Kraków)
Sparta Skrzeszowice 1-2 Grzegórzecki KS Kraków
LKS Skała 2004 3-0 Orzeł Iwanowice
Jutrzenka Giebułtów 0-4 PKS Albertus Kraków
LKS Polanowice (k. Krakowa) 3-1 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 6 - 23-24 września

Płomień II Jerzmanowice 2-2 Prądniczanka II Kraków
PKS Albertus Kraków 2-1 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Orzeł Iwanowice 4-2 Jutrzenka Giebułtów
Grzegórzecki KS Kraków 0-1 LKS Skała 2004
KS Rybitwy (Kraków) 2-2 Sparta Skrzeszowice
Galicja Raciborowice 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-1 Płomień II Jerzmanowice
Sparta Skrzeszowice 0-0 Galicja Raciborowice
LKS Skała 2004 6-0 KS Rybitwy (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 0-2 Grzegórzecki KS Kraków
LKS Polanowice (k. Krakowa) 6-2 Orzeł Iwanowice
Prądniczanka II Kraków 0-0 PKS Albertus Kraków

Kolejka 8 - 7-8 października

Płomień II Jerzmanowice 3-4 PKS Albertus Kraków
Orzeł Iwanowice 1-2 Prądniczanka II Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 3-1 LKS Polanowice (k. Krakowa)
KS Rybitwy (Kraków) 8-0 Jutrzenka Giebułtów
Galicja Raciborowice 1-3 LKS Skała 2004
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-1 Sparta Skrzeszowice

Kolejka 9 - 14-15 października

Sparta Skrzeszowice 2-1 Płomień II Jerzmanowice
LKS Skała 2004 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 3-4 Galicja Raciborowice
LKS Polanowice (k. Krakowa) 0-0 KS Rybitwy (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-5 Grzegórzecki KS Kraków
PKS Albertus Kraków 6-0 Orzeł Iwanowice

Kolejka 10 - 21-22 października

Płomień II Jerzmanowice 3-0 Orzeł Iwanowice
Grzegórzecki KS Kraków 1-3 PKS Albertus Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 4-2 Prądniczanka II Kraków
Galicja Raciborowice 2-0 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-0 Jutrzenka Giebułtów
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
Sparta Skrzeszowice 5-1 LKS Skała 2004

Kolejka 11 - 28-29 października

LKS Skała 2004 0-0 Płomień II Jerzmanowice
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Sparta Skrzeszowice
LKS Polanowice (k. Krakowa) 2-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-1 Galicja Raciborowice
Orzeł Iwanowice 4-1 Grzegórzecki KS Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 0-2 PKS Albertus Kraków

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Galicja Raciborowice 0-1 PKS Albertus Kraków
Płomień II Jerzmanowice 0-2 Grzegórzecki KS Kraków
Orzeł Iwanowice 5-1 KS Rybitwy (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-2 Sparta Skrzeszowice
Jutrzenka Giebułtów 0-2 LKS Skała 2004

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Jutrzenka Giebułtów 8-3 Płomień II Jerzmanowice
LKS Skała 2004 3-0 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Sparta Skrzeszowice 3-2 Prądniczanka II Kraków
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-2 PKS Albertus Kraków
Galicja Raciborowice 1-0 Orzeł Iwanowice
KS Rybitwy (Kraków) 3-1 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Płomień II Jerzmanowice 2-1 KS Rybitwy (Kraków)
Grzegórzecki KS Kraków 3-2 Galicja Raciborowice
Orzeł Iwanowice 2-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
PKS Albertus Kraków 3-1 Sparta Skrzeszowice
Prądniczanka II Kraków 4-2 LKS Skała 2004
LKS Polanowice (k. Krakowa) 2-2 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 15 - 2 maja

LKS Polanowice (k. Krakowa) 3-0 Płomień II Jerzmanowice
Jutrzenka Giebułtów 2-3 Prądniczanka II Kraków
LKS Skała 2004 5-0 PKS Albertus Kraków
Sparta Skrzeszowice 2-1 Orzeł Iwanowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-3 Grzegórzecki KS Kraków
Galicja Raciborowice 1-3 KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 16 - 5-6 maja

Płomień II Jerzmanowice 2-2 Galicja Raciborowice
KS Rybitwy (Kraków) 2-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Grzegórzecki KS Kraków 3-2 Sparta Skrzeszowice
Orzeł Iwanowice 2-7 LKS Skała 2004
PKS Albertus Kraków 0-0 Jutrzenka Giebułtów
Prądniczanka II Kraków 4-3 LKS Polanowice (k. Krakowa)

Kolejka 17 - 12-13 maja

Prądniczanka II Kraków 2-0 Płomień II Jerzmanowice
LKS Polanowice (k. Krakowa) 2-6 PKS Albertus Kraków
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Orzeł Iwanowice
LKS Skała 2004 4-2 Grzegórzecki KS Kraków
Sparta Skrzeszowice 1-2 KS Rybitwy (Kraków)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-2 Galicja Raciborowice

Kolejka 18 - 19-20 maja

Płomień II Jerzmanowice 1-3 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Galicja Raciborowice 4-1 Sparta Skrzeszowice
KS Rybitwy (Kraków) 0-1 LKS Skała 2004
Grzegórzecki KS Kraków 3-2 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Iwanowice 4-0 LKS Polanowice (k. Krakowa)
PKS Albertus Kraków 1-1 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 19 - 26-27 maja

PKS Albertus Kraków 4-1 Płomień II Jerzmanowice
Prądniczanka II Kraków 4-2 Orzeł Iwanowice
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-6 Grzegórzecki KS Kraków
Jutrzenka Giebułtów 3-1 KS Rybitwy (Kraków)
LKS Skała 2004 4-3 Galicja Raciborowice
Sparta Skrzeszowice 0-3 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Płomień II Jerzmanowice 1-2 Sparta Skrzeszowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-3 LKS Skała 2004 5 czerwca
Galicja Raciborowice 5-2 Jutrzenka Giebułtów
KS Rybitwy (Kraków) 0-1 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Prądniczanka II Kraków
Orzeł Iwanowice 2-2 PKS Albertus Kraków

Kolejka 21 - 10 czerwca

Orzeł Iwanowice 5-2 Płomień II Jerzmanowice
PKS Albertus Kraków 0-3 Grzegórzecki KS Kraków
Prądniczanka II Kraków 9-1 KS Rybitwy (Kraków)
LKS Polanowice (k. Krakowa) 0-1 Galicja Raciborowice
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
LKS Skała 2004 6-0 Sparta Skrzeszowice

Kolejka 22 - 16 czerwca

PKS Albertus Kraków 4-1 KS Rybitwy (Kraków)
Płomień II Jerzmanowice 0-8 LKS Skała 2004
Sparta Skrzeszowice 2-1 Jutrzenka Giebułtów
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 5-0 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Galicja Raciborowice 3-4 Prądniczanka II Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 2-1 Orzeł Iwanowice

Klasa A 2006/2007 (Kraków I)
Klasa A 2006/2007 (Kraków II)

Klasa B 2006/2007 (Kraków II)
Klasa B 2006/2007 (Kraków III)
Klasa B 2006/2007 (Kraków IV)

Klasa C 2006/2007 (Kraków I)
Klasa C 2006/2007 (Kraków II)
Klasa C 2006/2007 (Kraków III)
Klasa C 2006/2007 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas