[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia
TKKF Syrius Czuby - wolny los

Oleśnia Oleśniki 11-3 Huragan Siostrzytów
GLKS Głusk (Lublin) 4-1 LZS Wierzchowiska
Wisła Annopol 4-3 LKS Gościeradów
KS Dębina 3-5 Granit Bychawa
Sportico Szastarka 3-1 Tęcza Kraśnik
Wilki Wilków 5-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Stok Zakrzówek 5-0 LKS Stróża
LZS Krężnica Jara 0-9 Zawisza Garbów
Unia Wilkołaz 1-2 Avenir Jabłonna
Perła Mełgiew 3-0 LKS Trawniki
(wo)
Sokół Konopnica 0-3 LZS Dąbrowica
Arka Krzczonów 2-5 Vir Dorohucza
Hetman Gołąb 0-3 Mazowsze Stężyca
Powiślak Końskowola 4-2 Serokomla Janowiec
LKS Potok Wielki 3-4 Iskra Krzemień
Żyrzyniak Żyrzyn 6-2 Amator Rososz-Leopoldów
LKS Kamionka (k. Lublina) 4-2 GKS Niemce
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 GKS Niedźwiada
BKS Bogucin 0-1 Garbarnia Kurów

II runda - 28 sierpnia
Iskra Krzemień, Oleśnia Oleśniki, Wisła Annopol, Zawisza Garbów - wolny los

Garbarnia Kurów 3-1 Żyrzyniak Żyrzyn
GLKS Głusk (Lublin) 1-0 TKKF Syrius Czuby
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Mazowsze Stężyca 3-0 Powiślak Końskowola
(wo)
Perła Mełgiew 6-2 Vir Dorohucza
Wilki Wilków 0-3 LZS Dąbrowica
Avenir Jabłonna 3-1 Granit Bychawa
Stok Zakrzówek 4-3 Sportico Szastarka

III runda - 11 września
Do gry przystąpili V-ligowcy: BKS Unia II Bełżyce, Cisy Nałęczów, Janowianka Janów Lubelski, Orły Kazimierz, Opolanin Opole Lubelskie, Orion Niedrzwica, Orzeł Urzędów, Piascovia Piaski, Polesie Kock, POM Piotrowice, Puławiak Puławy, Ruch Ryki, Sygnał Lublin, Świdniczanka Świdnik, Tur Milejów, Wawel Wąwolnica.

Garbarnia Kurów 1-3 Puławiak Puławy
GLKS Głusk (Lublin) 1-2 Świdniczanka Świdnik Duży
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 Polesie Kock
Mazowsze Stężyca 2-1 Ruch Ryki
Perła Mełgiew 3-5 Tur Milejów
LZS Dąbrowica 3-2 Cisy Nałęczów
Avenir Jabłonna 6-3 Orion Niedrzwica Duża
Stok Zakrzówek 0-2 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 3-5 Janowianka Janów Lubelski
Oleśnia Oleśniki 7-0 Piaskovia Piaski
Wisła Annopol 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Zawisza Garbów 4-2 Orły Kazimierz Dolny
BKS Unia II Bełżyce 2-1 Wawel Wąwolnica
Sygnał Lublin 5-6 POM Piotrowice

IV runda - 25 września

Tur Milejów 8-3 Polesie Kock
Mazowsze Stężyca 2-1 BKS Unia II Bełżyce
LZS Dąbrowica 4-3 Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski 5-2 Orzeł Urzędów
Oleśnia Oleśniki 0-3 Świdniczanka Świdnik Duży
Zawisza Garbów 7-4 Puławiak Puławy
Avenir Jabłonna 4-5 POM Piotrowice

V runda - 16 października
Do gry przystępują IV-ligowcy: Avia Świdnik, BKS Unia Bełżyce, Czarni Dęblin, Górnik II Łęczna, Legion Tomaszowice, Lublinianka Lublin, Stal Kraśnik, Stal Poniatowa, Wisła Puławy.

Tur Milejów 1-3 Avia Świdnik
Mazowsze Stężyca 1-20 Czarni Dęblin
LZS Dąbrowica 1-2 Legion Tomaszowice
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Stal Kraśnik
pd.
awans Stali po rzutach karnych
Świdniczanka Świdnik Duży 3-1 Górnik II Łęczna
Zawisza Garbów 4-2 Wisła Puławy
POM Piotrowice 0-0 Lublinianka Lublin
pd.
awans Lublinianki po rzutach karnych
Stal Poniatowa 4-2 BKS Unia Bełżyce

VI runda - 6 listopada

Czarni Dęblin 1-3 Legion Tomaszowice
Avia Świdnik 1-0 Stal Kraśnik
Zawisza Garbów 1-2 Stal Poniatowa
Świdniczanka Świdnik Duży 1-3 Lublinianka Lublin

VII runda - 2 kwietnia

Avia Świdnik 1-3 Legion Tomaszowice
Lublinianka Lublin 2-0 Stal Poniatowa

1/2 finału - 23 kwietnia
Do gry przystępują III-ligowcy: Lewart Lubartów, Motor Lublin.

Legion Tomaszowice 0-1 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 2-0 Motor Lublin

Finał - 7 maja

Lublinianka Lublin 5-2 Lewart Lubartów
Ładniak 4, 30, 56, Jeżewski 40, Klempka 90 - Sawa 20, Kaczmarski 60

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas