[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

I runda - 18 września

LZS Żdżary 2-4 Krzna Trzebieszów
ULKS Zagoździe 7-4 LZS Zastawie
Kujawiak Stanin 4-3 Prawda Stara Prawda
Sokół Krynka 2-4 Mał Step Łuków
Bizon Jeleniec 3-3 Bór Dąbie
pd.
nieznany wynik karnych
LZS Domaszniewica 2-4 Polesie Serokomla
Orzeł Czemierniki 1-2 Orkan Wojcieszków
Bystrzyca Borki 1-4 Tornado Branica Suchowolska
GIK Rokitno 3-0 Victoria II Parczew
Dąb Dębowa Kłoda 3-0 Grom Sosnowica
Wodnik Siemień 3-1 LKS Milanów
Granica Terespol (oldboje) 2-0 Niwa Łomazy
Krzna Rzeczyca 3-0 GLKS Rokitno
(wo)

II runda - 2 października
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń Podlaski i Victoria Parczew oraz V-ligowcy: AZS Podlasie Biała Podlaska, Dwernicki Stoczek Łukowski, Granica Terespol, Grom Kąkolewnica, Huragan Międzyrzec Podlaski, Hutnik Huta Czechy, Janovia Janów Podlaski, LKS Dobryń, Lutnia Piszczac, ŁKS Łazy, Polonez Biała Podlaska, Sokół Adamów, Tur Turze Rogi, Tytan Wisznice, Unia Krzywda, Unia Żabików.

Krzna Trzebieszów 7-2 Hutnik Huta Dąbrowa
ULKS Zagoździe 2-11 ŁKS Łazy
Kujawiak Stanin 2-3 Grom Kąkolewnica
Mał Step Łuków 1-3 Unia Krzywda
Bór Dąbie 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Polesie Serokomla 0-5 Sokół Adamów
Orkan Wojcieszków 0-0 Victoria Parczew
pd. k. 2-4
Tornado Branica Suchowolska 2-3 Tytan Wisznice
GIK Rokitno 1-6 Orlęta Radzyń Podlaski
Dąb Dębowa Kłoda 1-5 Polonez Biała Podlaska
Wodnik Siemień 3-1 Granica Terespol
Granica Terespol (oldboje) 5-1 LZS Dobryń
Krzna Rzeczyca 0-4 AZS Podlasie Biała Podlaska
Tur Turze Rogi 4-5 Unia Żabików
pd.
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Orlęta Łuków
Janowia Janów Podlaski 5-4 Lutnia Piszczac
pd.

III runda - 16 października

Krzna Trzebieszów 0-5 ŁKS Łazy
Grom Kąkolewnica 1-3 Unia Krzywda
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-3 Sokół Adamów
Janowia Janów Podlaski 0-1 Victoria Parczew
Tytan Wisznice 0-6 Orlęta Radzyń Podlaski
Wodnik Siemień 5-0 Polonez Biała Podlaska
Granica Terespol (oldboje) 0-10 AZS Podlasie Biała Podlaska
Unia Żabików 2-4 Orlęta Łuków

1/4 finału - 16 marca

Sokół Adamów 0-1 Orlęta Łuków
Victoria Parczew 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łazy 5-1 Unia Krzywda 16 kwietnia
Wodnik Siemień 2-3 AZS Podlasie Biała Podlaska 16 kwietnia

1/2 finału - 7 maja

ŁKS Łazy 3-6 Orlęta Łuków
AZS Podlasie Biała Podlaska 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski

Finał - 14 maja

AZS Podlasie Biała Podlaska 2-3 Orlęta Łuków

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas