[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Lubelski ZPN - Zamość

I runda - 25 września

Kiko Zamość 3-5 Orzeł Tereszpol
Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Płoszczanin Płoskie
Łada II Biłgoraj 3-0 Relax Księżpol
(wo)
Igros Krasnobród 0-4 Granica II Lubycza Królewska
Kryształ II Werbkowice 6-4 Sparta Łabunie
Hetman Energetyk Zamość 6-2 Huczwa Tyszowce
Iskra Koniuchy 6-4 Piast Babice
Metalowiec Goraj 1-3 Alwa Brody Małe
Cosmos Józefów 3-0 Orkan Bełżec
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Orzeł Cześniki
Włókniarz Frampol 3-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
GLKS Jarosławiec 0-6 Andoria Mircze
Orion Jacnia 0-22 Ostoja Skierbieszów
Szyszła Tarnoszyn 2-6 Aleksandria Aleksandrów

II runda - 9 października
Do gry przystąpili V-ligowcy: Echo Zawada, Kresy Dołhobyczów, Kryształ Werbkowice, Sokół Zwierzyniec, Spartakus Tomaszów Lubelski, Tanew Majdan Stary.

Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Kresy Dołhobyczów
Łada II Biłgoraj 0-4 Spartakus Szarowola
Kryształ II Werbkowice 4-1 Orzeł Tereszpol
Alwa Brody Małe 0-1 Tanew Majdan Stary
Cosmos Józefów 0-2 Granica II Lubycza Królewska
Orzeł Cześniki 1-7 Kryształ Werbkowice
Włókniarz Frampol 2-4 Sokół Zwierzyniec
Andoria Mircze 3-0 Iskra Koniuchy
(wo)
Ostoja Skierbieszów 4-1 Echo Zawada
Hetman Energetyk Zamość 1-3 Aleksandria Aleksandrów

III runda - 30 października
Do gry przystępują V-ligowcy: Drewmet Rolmos Susiec, GKS Tarnawatka, Granica Lubycza Królewska, Grom Różaniec, Korona Łaszczów, Nord 98 Wysokie, Omega Stary Zamość, Płomień Sparta Nieledew, Sparta Wożuczyn, Victoria Łukowa Chmielek.

Pogoń 96 Łaszczówka 4-2 Omega Stary Zamość
Andoria Mircze 3-7 Spartakus Szarowola
Kryształ II Werbkowice 3-4 Drewmet Rolmos Susiec
Tanew Majdan Stary 2-5 Victoria Łukowa/Chmielek
Granica II Lubycza Królewska 1-5 Korona Łaszczów
Kryształ Werbkowice 3-1 GKS Tarnawatka
Sokół Zwierzyniec 2-1 Sparta Wożuczyn
Ostoja Skierbieszów 3-0 Płomień Spartan Nieledew
(wo)
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Nord 98 Wysokie
Grom Różaniec 1-3 Granica Lubycza Królewska

IV runda - 26 marca
Do gry przystępują IV-ligowcy: Hetman II Zamość, Roztocze Szczebrzeszyn, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Unia Hrubieszów.

Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Drewmet Rolmos Susiec
Sokół Zwierzyniec 3-5 Roztocze Szczebrzeszyn
Korona Łaszczów 4-6 Unia Hrubieszów
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Hetman II Zamość
Ostoja Skierbieszów 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Kryształ Werbkowice 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Spartakus Szarowola 1-1 Granica Lubycza Królewska 2 kwietnia
pd. k. 2-1
pierwotnie tj. 26 marca spotkanie przerwane po 90 minutach gry przy stanie 1-1, powtórzono je w Szarowoli

1/4 finału - 7 maja
Do gry przystępuje III-ligowiec: Łada Biłgoraj.

Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Spartakus Szarowola
Roztocze Szczebrzeszyn 0-3 Łada Biłgoraj
Aleksandria Aleksandrów 1-0 Ostoja Skierbieszów
Unia Hrubieszów 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski

1/2 finału - 14 maja

Spartakus Szarowola 2-7 Łada Biłgoraj
Aleksandria Aleksandrów 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Finał - 22 maja

Aleksandria Aleksandrów 1-5 Łada Biłgoraj

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Lublin)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas