[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

I runda - 15 sierpnia

Leszkopol Bezek 2-3 Frassati Fajsławice
Agros Suchawa 3-6 Olimpik Dorohusk
Vojsławia Wojsławice 2-3 Victoria Żmudź
Tatran Kraśniczyn 5-2 Brat Siennica Nadolna
Brzózki Włodawa 3-2 Hutnik Dubeczno
LZS Weremowice 2-3 Amicus Łopiennik Górny

II runda - 25 września
Do gry przystąpili V-ligowcy: Astra Leśniowice, Chełmianka II Chełm, Hetman Żółkiewka, Hutnik Ruda Huta, Ogniwo Wierzbica, Pławanice Kamień, Płomień/Włodawianka Włodawa, Ruch Izbica, Sawena Sawin, Spółdzielca Siedliszcze, Start Krasnystaw, Unia Białopole, Unia Rejowiec Fabryczny, Vitrum Wola Uhruska

Frassati Fajsławice 2-0 Hetman Żółkiewka
Olimpik Dorohusk 2-7 Chełmianka II Chełm
Victoria Żmudź 1-3 Unia Białopole
Tatran Kraśniczyn 0-5 Start Krasnystaw
Brzózki Włodawa 3-2 Sawena Sawin
Amicus Łopiennik Górny 1-5 Hutnik Ruda-Huta
Unia Rejowiec 0-1 Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica 7-1 Vitrum Wola Uhruska
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Spółdzielca Siedliszcze
Astra Leśniowice 0-5 Płomień/Włodawianka Włodawa

III runda - 26 marca
Do gry przystępują V-ligowcy: Kłos Chełm i Sparta Rejowiec Fabryczny.

Frassati Fajsławice 1-3 Ogniwo Wierzbica
Unia Białopole 3-0 Chełmianka II Chełm
(wo)
Brzózki Włodawa 4-1 GKS Pławanice/Kamień
Amicus Łopiennik Górny 1-6 Start Krasnystaw
Ruch Izbica 1-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Kłos Chełm 1-4 Płomień/Włodawianka Włodawa

IV runda - 23 kwietnia
Do gry przystępują IV-ligowcy: Chełmianka Chełm i Granica Dorohusk.

Brzózki Włodawa 2-4 Płomień/Włodawianka Włodawa
Unia Białopole 1-2 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Chełmianka Chełm
Ogniwo Wierzbica 1-3 Granica Dorohusk

1/2 finału - 14 maja

Płomień/Włodawianka Włodawa 3-0 Granica Dorohusk
(wo)
Start Krasnystaw 2-2 Chełmianka Chełm
pd.
awans Chełmianki po rzutach karnych

Finał - 21 maja

Płomień/Włodawianka Włodawa 1-0 Chełmianka Chełm

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas