[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Annopol 26 63 20 3 3 75-26 11 1 1 41-11 9 2 2 34-15
2.  Perła Borzechów 26 45 14 3 9 60-49 6 1 6 23-25 8 2 3 37-24 2 6 2 0 0 6-4
3.  LKS Stróża 26 45 14 3 9 62-45 8 2 3 29-16 6 1 6 33-29 2 0 0 0 2 4-6
4.  Stok Zakrzówek 26 44 14 2 10 49-39 7 2 4 25-16 7 0 6 24-23
5.  Sportico Szastarka 26 43 12 7 7 62-47 7 4 2 40-28 5 3 5 22-19 2 6 2 0 0 5-1
6.  Tęcza Kraśnik 26 43 14 1 11 45-39 7 0 6 19-19 7 1 5 26-20 2 0 0 0 2 1-5
7.  Iskra Krzemień 26 40 13 1 12 49-44 7 1 5 24-18 6 0 7 25-26
8.  LKS Potok Wielki 26 37 12 1 13 51-53 6 0 7 26-28 6 1 6 25-25
9.  LKS Kowalin 26 35 11 2 13 56-54 6 0 7 24-27 5 2 6 32-27
10.  Płomień Trzydnik Duży 26 32 8 8 10 48-45 5 5 3 26-19 3 3 7 22-26
11.  Orzeł Urzędów 26 29 7 8 11 36-43 4 4 5 19-20 3 4 6 17-23 2 4 1 1 0 6-2
12.  Roztocze Batorz 26 29 9 2 15 48-81 4 0 9 24-47 5 2 6 24-34 2 1 0 1 1 2-6
13.  Sygnał Chodel 26 24 6 6 14 33-49 3 4 6 18-25 3 2 8 15-24
14.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 26 13 4 1 21 26-86 3 0 10 17-46 1 1 11 9-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisła Annopol    4-0 3-1 1-2 5-2 4-1 4-0 2-1 2-2 4-0 3-0 4-1 2-1 3-0* 
 2 Perła Borzechów2-3     4-3 1-3 2-1 0-1 1-5 0-2 3-2 2-1 3-1 1-2 1-1 3-0* 
 3 LKS Stróża0-4 1-2     3-0 1-1 2-3 3-1 7-3 2-1 1-1 2-0 3-0 3-0 1-0 
 4 Stok Zakrzówek0-0 2-0 0-3     1-0 0-1 0-3 1-2 3-2 2-1 2-2 7-1 3-1 4-0 
 5 Sportico Szastarka1-1 4-2 3-2 1-6     3-1 2-3 2-2 5-1 4-1 2-2 4-4 2-1 7-2 
 6 Tęcza Kraśnik2-1 1-3 1-3 0-1 0-2     3-1 2-0 0-3 3-2 1-0 2-1 1-2 3-0* 
 7 Iskra Krzemień1-3 3-3 2-1 1-2 1-0 4-0     1-2 3-2 1-2 0-1 2-1 2-1 3-0* 
 8 LKS Potok Wielki1-3 1-3 5-3 2-1 1-2 0-3* 3-1     0-4 2-1 0-1 1-5 4-0 6-1 
 9 LKS Kowalin1-3 2-3 0-3* 1-3 2-4 2-1 3-2 1-2     4-2 3-1 4-0 1-0 0-3* 
 10 Płomień Trzydnik Duży3-1 0-1 2-2 3-1 2-2 3-3 2-1 0-3 3-0*     3-3 1-2 0-0 4-0 
 11 Orzeł Urzędów1-2 3-3 3-1 1-2 1-0 2-1 1-2 2-0 1-2 1-1     2-2 0-3* 1-1 
 12 Roztocze Batorz2-5 1-4 3-4 2-1 2-4 0-5 3-1 1-6 1-5 2-7 0-4     4-0 3-1 
 13 Sygnał Chodel1-3 1-6 2-3 3-0 1-1 0-3 1-3 3-0 2-2 0-0 1-1 1-2     2-1 
 14 Wodniak Piotrawin-Łaziska0-5 1-7 1-4 4-2 0-3* 0-3* 0-2 3-2 2-6 0-3* 3-1 2-3 1-5     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Roztocze Batorz 4-0 Sygnał Chodel
LKS Potok Wielki 0-1 Orzeł Urzędów
LKS Kowalin 1-3 Wisła Annopol
Płomień Trzydnik Duży 2-2 LKS Stróża
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-2 Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień 4-0 Tęcza Kraśnik
Sportico Szastarka 4-2 Perła Borzechów

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Sygnał Chodel 1-6 Perła Borzechów
Tęcza Kraśnik 0-2 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 0-3 Iskra Krzemień
LKS Stróża 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wisła Annopol 4-0 Płomień Trzydnik Duży
Orzeł Urzędów 1-2 LKS Kowalin
Roztocze Batorz 1-6 LKS Potok Wielki

Kolejka 3 - 5-6 września

LKS Potok Wielki 4-0 Sygnał Chodel
LKS Kowalin 4-0 Roztocze Batorz
Płomień Trzydnik Duży 3-3 Orzeł Urzędów
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-5 Wisła Annopol
Iskra Krzemień 2-1 LKS Stróża
Sportico Szastarka 1-6 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 0-1 Tęcza Kraśnik

Kolejka 4 - 12-13 września

Sygnał Chodel 0-3 Tęcza Kraśnik
Stok Zakrzówek 2-0 Perła Borzechów
LKS Stróża 1-1 Sportico Szastarka
Wisła Annopol 4-0 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Roztocze Batorz 2-7 Płomień Trzydnik Duży
LKS Potok Wielki 0-4 LKS Kowalin

Kolejka 5 - 19-20 września

LKS Kowalin 1-0 Sygnał Chodel
Płomień Trzydnik Duży 0-3 LKS Potok Wielki
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-3 Roztocze Batorz
Iskra Krzemień 0-1 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 1-1 Wisła Annopol
Perła Borzechów 4-3 LKS Stróża
Tęcza Kraśnik 0-1 Stok Zakrzówek

Kolejka 6 - 26-27 września

Sygnał Chodel 3-0 Stok Zakrzówek
LKS Stróża 2-3 Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 4-0 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 1-0 Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 3-1 Iskra Krzemień
LKS Potok Wielki 6-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
LKS Kowalin 4-2 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 7 - 3-4 października

Płomień Trzydnik Duży 0-0 Sygnał Chodel
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-6 LKS Kowalin
Iskra Krzemień 1-2 LKS Potok Wielki
Sportico Szastarka 4-4 Roztocze Batorz
Perła Borzechów 3-1 Orzeł Urzędów
Tęcza Kraśnik 2-1 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 0-3 LKS Stróża

Kolejka 8 - 10-11 października

Sygnał Chodel 2-3 LKS Stróża
Wisła Annopol 1-2 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 2-1 Tęcza Kraśnik
Roztocze Batorz 1-4 Perła Borzechów
LKS Potok Wielki 1-2 Sportico Szastarka
LKS Kowalin 3-2 Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik Duży 4-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 9 - 21 października

Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-5 Sygnał Chodel 11 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Krzemień 1-2 Płomień Trzydnik Duży 11 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sportico Szastarka 5-1 LKS Kowalin
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w późniejszym (11 listopada) odwołany z powodu zalania boiska
Perła Borzechów 0-2 LKS Potok Wielki 11 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Kraśnik 2-1 Roztocze Batorz 11 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stok Zakrzówek 2-2 Orzeł Urzędów 11 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Stróża 0-4 Wisła Annopol 11 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 10 - 24-25 października

Sygnał Chodel 1-3 Wisła Annopol
Orzeł Urzędów 3-1 LKS Stróża
Roztocze Batorz 2-1 Stok Zakrzówek
LKS Kowalin 2-3 Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży 2-2 Sportico Szastarka
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-2 Iskra Krzemień
Tęcza Kraśnik 2-0 LKS Potok Wielki

Kolejka 11 - 28-31 października

Iskra Krzemień 2-1 Sygnał Chodel
Sportico Szastarka 7-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Perła Borzechów 2-1 Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik 0-3 LKS Kowalin
Stok Zakrzówek 1-2 LKS Potok Wielki
LKS Stróża 3-0 Roztocze Batorz
Wisła Annopol 3-0 Orzeł Urzędów

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Sygnał Chodel 1-1 Orzeł Urzędów
Roztocze Batorz 2-5 Wisła Annopol
LKS Potok Wielki 5-3 LKS Stróża
LKS Kowalin 1-3 Stok Zakrzówek
Płomień Trzydnik Duży 3-3 Tęcza Kraśnik
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-7 Perła Borzechów
Iskra Krzemień 1-0 Sportico Szastarka

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Sportico Szastarka 2-1 Sygnał Chodel
Perła Borzechów 1-5 Iskra Krzemień 28 kwietnia
w pierwszym terminie (14-15 listopada) oraz drugim (20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w Kępie
Tęcza Kraśnik 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
(wo)
goście nie dojechali
Stok Zakrzówek 2-1 Płomień Trzydnik Duży
LKS Stróża 2-1 LKS Kowalin
Wisła Annopol 2-1 LKS Potok Wielki
Orzeł Urzędów 2-2 Roztocze Batorz

Kolejka 14 - 27-28 marca

Sygnał Chodel 1-2 Roztocze Batorz
Orzeł Urzędów 2-0 LKS Potok Wielki
Wisła Annopol 2-2 LKS Kowalin
LKS Stróża 1-1 Płomień Trzydnik Duży 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stok Zakrzówek 4-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Tęcza Kraśnik 3-1 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 2-1 Sportico Szastarka

Kolejka 15 - 21 kwietnia

Perła Borzechów 1-1 Sygnał Chodel
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sportico Szastarka 3-1 Tęcza Kraśnik
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Krzemień 1-2 Stok Zakrzówek
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-4 LKS Stróża
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomień Trzydnik Duży 3-1 Wisła Annopol
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Kowalin 3-1 Orzeł Urzędów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Potok Wielki 1-5 Roztocze Batorz
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 16 - 19 maja

Sygnał Chodel 3-0 LKS Potok Wielki
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Roztocze Batorz 1-5 LKS Kowalin 26 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Urzędów 1-1 Płomień Trzydnik Duży
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wisła Annopol 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 2 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie goście nie dojechali
LKS Stróża 3-1 Iskra Krzemień 26 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stok Zakrzówek 1-0 Sportico Szastarka
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tęcza Kraśnik 1-3 Perła Borzechów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Tęcza Kraśnik 1-2 Sygnał Chodel
Perła Borzechów 1-3 Stok Zakrzówek
Sportico Szastarka 3-2 LKS Stróża
Iskra Krzemień 1-3 Wisła Annopol
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-1 Orzeł Urzędów
Płomień Trzydnik Duży 1-2 Roztocze Batorz
LKS Kowalin 1-2 LKS Potok Wielki

Kolejka 18 - 1-2 maja

Sygnał Chodel 2-2 LKS Kowalin
LKS Potok Wielki 2-1 Płomień Trzydnik Duży
Roztocze Batorz 3-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orzeł Urzędów 1-2 Iskra Krzemień
Wisła Annopol 5-2 Sportico Szastarka
LKS Stróża 1-2 Perła Borzechów
Stok Zakrzówek 0-1 Tęcza Kraśnik

Kolejka 19 - 8-9 maja

Stok Zakrzówek 3-1 Sygnał Chodel
Tęcza Kraśnik 1-3 LKS Stróża
Perła Borzechów 2-3 Wisła Annopol
Sportico Szastarka 2-2 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 2-1 Roztocze Batorz
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-2 LKS Potok Wielki
Płomień Trzydnik Duży 3-0 LKS Kowalin
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 20 - 15-16 maja

Sygnał Chodel 0-0 Płomień Trzydnik Duży
LKS Kowalin 0-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
(wo)
na boisku 6-1
LKS Potok Wielki 3-1 Iskra Krzemień 3 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 kwietnia) odwołany
Roztocze Batorz 2-4 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 3-3 Perła Borzechów
Wisła Annopol 4-1 Tęcza Kraśnik
LKS Stróża 3-0 Stok Zakrzówek

Kolejka 21 - 22-23 maja

LKS Stróża 3-0 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 0-0 Wisła Annopol
Tęcza Kraśnik 1-0 Orzeł Urzędów
Perła Borzechów 1-2 Roztocze Batorz
Sportico Szastarka 2-2 LKS Potok Wielki
Iskra Krzemień 3-2 LKS Kowalin
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-3 Płomień Trzydnik Duży
(wo)
w pierwotnym (22-23 maja) i drugim terminie (9 czerwca) odwołany

Kolejka 22 - 29-30 maja

Sygnał Chodel 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Płomień Trzydnik Duży 2-1 Iskra Krzemień
LKS Kowalin 2-4 Sportico Szastarka
LKS Potok Wielki 1-3 Perła Borzechów
Roztocze Batorz 0-5 Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów 1-2 Stok Zakrzówek
Wisła Annopol 3-1 LKS Stróża

Kolejka 23 - 5-6 czerwca

LKS Potok Wielki 0-3 Tęcza Kraśnik
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wisła Annopol 2-1 Sygnał Chodel
LKS Stróża 2-0 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 7-1 Roztocze Batorz
Perła Borzechów 3-2 LKS Kowalin
Sportico Szastarka 4-1 Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 24 - 12-13 czerwca

Sygnał Chodel 1-3 Iskra Krzemień
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-3 Sportico Szastarka
(wo)
Płomień Trzydnik Duży 0-1 Perła Borzechów
LKS Kowalin 2-1 Tęcza Kraśnik
w Stróży
LKS Potok Wielki 2-1 Stok Zakrzówek
Roztocze Batorz 3-4 LKS Stróża
Orzeł Urzędów 1-2 Wisła Annopol

Kolejka 25 - 20 czerwca

Orzeł Urzędów 0-3 Sygnał Chodel
(wo)
na boisku 3-1
Wisła Annopol 4-1 Roztocze Batorz
przerwany po pierwszej połowie; drużyna gości nie wyszła na boisko
LKS Stróża 7-3 LKS Potok Wielki
Stok Zakrzówek 3-2 LKS Kowalin
Tęcza Kraśnik 3-2 Płomień Trzydnik Duży
Perła Borzechów 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
(wo)
Sportico Szastarka 2-3 Iskra Krzemień

Kolejka 26 - 26-27 czerwca

Sygnał Chodel 1-1 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 3-3 Perła Borzechów
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-3 Tęcza Kraśnik
(wo)
Płomień Trzydnik Duży 3-1 Stok Zakrzówek
LKS Kowalin 0-3 LKS Stróża
(wo)
w Stróży; LKS Kowalin gospodarzem / na boisku 0-2
LKS Potok Wielki 1-3 Wisła Annopol
Roztocze Batorz 0-4 Orzeł Urzędów

Klasa okręgowa 2009/2010 (Lublin)

Klasa A 2009/2010 (Lublin II)
Klasa A 2009/2010 (Lublin III)
Klasa A 2009/2010 (Lublin IV)

Klasa B 2009/2010 (Lublin I)
Klasa B 2009/2010 (Lublin II)
Klasa B 2009/2010 (Lublin III)
Klasa B 2009/2010 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas