[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  DKS Dys 18 38 12 2 4 57-28 7 2 0 27-11 5 0 4 30-17 2 3 1 0 1 4-3
2.  GSKS Ułęż 18 38 12 2 4 54-33 7 1 1 33-16 5 1 3 21-17 2 3 1 0 1 3-4
3.  GKS Abramów 18 35 10 5 3 47-24 5 3 1 20-9 5 2 2 27-15
4.  Kadet Lisów 18 32 9 5 4 61-32 5 3 1 34-14 4 2 3 27-18
5.  Puławiak Puławy 18 30 9 3 6 41-33 6 0 3 29-12 3 3 3 12-21
6.  Gigant Przytoczno 18 28 8 4 6 54-37 6 1 2 32-16 2 3 4 22-21
7.  KS Wola Czołnowska 18 17 4 5 9 29-44 2 2 5 14-21 2 3 4 15-23
8.  KS Markuszów 18 13 3 4 11 29-64 2 2 5 17-30 1 2 6 12-34
9.  Gabaryty Dęblin 18 12 3 3 12 31-72 1 2 6 14-32 2 1 6 17-40
10.  LKS Skrobów 18 9 2 3 13 27-63 1 2 6 18-31 1 1 7 9-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 DKS Dys    3-1 2-1 1-1 2-1 3-1 4-1 3-1 4-4 5-0 
 2 GSKS Ułęż2-1     1-1 3-2 7-0 3-2 1-4 5-2 5-2 6-2 
 3 GKS Abramów3-2 0-2     5-3 5-0 1-1 0-0 1-1 3-0 2-0 
 4 Kadet Lisów6-2 1-3 4-4     0-0 3-3 2-1 4-1 12-0 2-0 
 5 Puławiak Puławy1-3 2-0 4-3 1-2     4-2 6-0 7-1 4-0 0-1 
 6 Gigant Przytoczno1-2 6-1 1-2 3-2 2-2     4-2 6-2 5-2 4-1 
 7 KS Wola Czołnowska0-5 2-5 0-3* 2-2 0-1 2-2     1-2 3-0 4-1 
 8 KS Markuszów2-1 1-4 0-3 1-6 2-4 3-2 4-4     1-3 3-3 
 9 Gabaryty Dęblin1-7 0-3* 1-7 1-3 1-2 0-5 2-2 2-2     6-1 
 10 LKS Skrobów1-7 2-2 2-3 1-6 2-2 2-4 0-1 5-0 3-6     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

GSKS Ułęż 3-2 Kadet Lisów 9 września
Gabaryty Dęblin 1-2 Puławiak Puławy
LKS Skrobów 5-0 KS Markuszów
DKS Dys 4-1 KS Wola Czołnowska
GKS Abramów 1-1 Gigant Przytoczno

Kolejka 2 - 5-6 września

Kadet Lisów 3-3 Gigant Przytoczno
KS Wola Czołnowska 0-3 GKS Abramów
(wo)
na boisku 4-2 / w drużynie gospodarzy wystąpiło pięciu nieuprawnionych zawodników
KS Markuszów 2-1 DKS Dys
Puławiak Puławy 0-1 LKS Skrobów
GSKS Ułęż 5-2 Gabaryty Dęblin

Kolejka 3 - 12-13 września

Gabaryty Dęblin 1-3 Kadet Lisów
LKS Skrobów 2-2 GSKS Ułęż
DKS Dys 2-1 Puławiak Puławy
GKS Abramów 1-1 KS Markuszów
Gigant Przytoczno 4-2 KS Wola Czołnowska

Kolejka 4 - 19-20 września

Kadet Lisów 2-1 KS Wola Czołnowska
KS Markuszów 3-2 Gigant Przytoczno
Puławiak Puławy 4-3 GKS Abramów
GSKS Ułęż 2-1 DKS Dys
Gabaryty Dęblin 6-1 LKS Skrobów

Kolejka 5 - 26-27 września

LKS Skrobów 1-6 Kadet Lisów
DKS Dys 4-4 Gabaryty Dęblin
GKS Abramów 0-2 GSKS Ułęż
Gigant Przytoczno 2-2 Puławiak Puławy
KS Wola Czołnowska 1-2 KS Markuszów

Kolejka 6 - 3-4 października

Kadet Lisów 4-1 KS Markuszów
Puławiak Puławy 6-0 KS Wola Czołnowska
GSKS Ułęż 3-2 Gigant Przytoczno
Gabaryty Dęblin 1-7 GKS Abramów
LKS Skrobów 1-7 DKS Dys

Kolejka 7 - 10-11 października

DKS Dys 1-1 Kadet Lisów
GKS Abramów 2-0 LKS Skrobów
Gigant Przytoczno 5-2 Gabaryty Dęblin
KS Wola Czołnowska 2-5 GSKS Ułęż
KS Markuszów 2-4 Puławiak Puławy

Kolejka 8 - 7-8 listopada

Kadet Lisów 0-0 Puławiak Puławy
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GSKS Ułęż 5-2 KS Markuszów
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gabaryty Dęblin 2-2 KS Wola Czołnowska
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Skrobów 2-4 Gigant Przytoczno
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
DKS Dys 2-1 GKS Abramów
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 9 - 24-25 października

GKS Abramów 5-3 Kadet Lisów
Gigant Przytoczno 1-2 DKS Dys
KS Wola Czołnowska 4-1 LKS Skrobów
KS Markuszów 1-3 Gabaryty Dęblin
Puławiak Puławy 2-0 GSKS Ułęż

Kolejka 10 - 19-20 czerwca

Kadet Lisów 1-3 GSKS Ułęż
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Puławiak Puławy 4-0 Gabaryty Dęblin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Markuszów 3-3 LKS Skrobów 18 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie w Skrobowie
KS Wola Czołnowska 0-5 DKS Dys
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gigant Przytoczno 1-2 GKS Abramów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 11 - 24-25 kwietnia

Gigant Przytoczno 3-2 Kadet Lisów
GKS Abramów 0-0 KS Wola Czołnowska
DKS Dys 3-1 KS Markuszów
LKS Skrobów 2-2 Puławiak Puławy
Gabaryty Dęblin 0-3 GSKS Ułęż
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie posiadali aktualnych badań lekarskich

Kolejka 12 - 1-2 maja

Kadet Lisów 12-0 Gabaryty Dęblin
GSKS Ułęż 6-2 LKS Skrobów
Puławiak Puławy 1-3 DKS Dys
KS Markuszów 0-3 GKS Abramów
KS Wola Czołnowska 2-2 Gigant Przytoczno

Kolejka 13 - 8-9 maja

KS Wola Czołnowska 2-2 Kadet Lisów
Gigant Przytoczno 6-2 KS Markuszów
GKS Abramów 5-0 Puławiak Puławy
DKS Dys 3-1 GSKS Ułęż
LKS Skrobów 3-6 Gabaryty Dęblin

Kolejka 14 - 15-16 maja

Kadet Lisów 2-0 LKS Skrobów
Gabaryty Dęblin 1-7 DKS Dys
GSKS Ułęż 1-1 GKS Abramów
Puławiak Puławy 4-2 Gigant Przytoczno
KS Markuszów 4-4 KS Wola Czołnowska
w Woli Czołnowskiej

Kolejka 15 - 22-23 maja

KS Markuszów 1-6 Kadet Lisów
KS Wola Czołnowska 0-1 Puławiak Puławy
Gigant Przytoczno 6-1 GSKS Ułęż
GKS Abramów 3-0 Gabaryty Dęblin
DKS Dys 5-0 LKS Skrobów

Kolejka 16 - 29-30 maja

Kadet Lisów 6-2 DKS Dys
LKS Skrobów 2-3 GKS Abramów
Gabaryty Dęblin 0-5 Gigant Przytoczno
GSKS Ułęż 1-4 KS Wola Czołnowska
Puławiak Puławy 7-1 KS Markuszów

Kolejka 17 - 5-6 czerwca

Puławiak Puławy 1-2 Kadet Lisów
KS Markuszów 1-4 GSKS Ułęż
w Woli Czołnowskiej
KS Wola Czołnowska 3-0 Gabaryty Dęblin
Gigant Przytoczno 4-1 LKS Skrobów
GKS Abramów 3-2 DKS Dys

Kolejka 18 - 12-13 czerwca

Kadet Lisów 4-4 GKS Abramów
DKS Dys 3-1 Gigant Przytoczno
LKS Skrobów 0-1 KS Wola Czołnowska
Gabaryty Dęblin 2-2 KS Markuszów
GSKS Ułęż 7-0 Puławiak Puławy

Klasa A 2009/2010 (Lublin I)
Klasa A 2009/2010 (Lublin II)
Klasa A 2009/2010 (Lublin III)
Klasa A 2009/2010 (Lublin IV)

Klasa B 2009/2010 (Lublin I)
Klasa B 2009/2010 (Lublin II)
Klasa B 2009/2010 (Lublin III)

Klasa C 2009/2010 (Lublin)
Klasa C 2009/2010 (Opole Lubelskie)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas