[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vir Dorohucza 18 48 16 0 2 94-20 8 0 1 53-4 8 0 1 41-16
2.  Oleśnia Oleśniki 18 39 13 0 5 59-45 7 0 2 28-16 6 0 3 31-29
3.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 18 36 12 0 6 38-22 8 0 1 22-6 4 0 5 16-16 2 6 2 0 0 6-0
4.  Dynamic Lublin 18 36 12 0 6 71-55 6 0 3 37-27 6 0 3 34-28 2 0 0 0 2 0-6
5.  LZS Krężnica Jara 18 27 9 0 9 44-57 5 0 4 25-30 4 0 5 19-27
6.  Piotrcovia Piotrków 18 23 7 2 9 54-42 4 1 4 28-20 3 1 5 26-22
7.  Mila Turka 18 19 6 1 11 48-60 3 0 6 30-33 3 1 5 18-27
8.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 18 15 5 0 13 26-52 3 0 6 11-19 2 0 7 15-33
9.  Avenir II Jabłonna 18 13 4 1 13 33-59 3 1 5 23-29 1 0 8 10-30
10.  Victoria Rybczewice 18 12 4 0 14 29-84 4 0 5 23-32 0 0 9 6-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Vir Dorohucza    7-1 1-0 10-0 10-0 4-0 1-2 7-0 5-1 8-0 
 2 Oleśnia Oleśniki3-5     5-0 1-5 3-1 3-2 3-1 3-0* 4-1 3-1 
 3 LKS Biskupice (k. Świdnika)1-4 2-0     3-0* 2-1 3-1 3-0* 3-0 1-0 4-0 
 4 Dynamic Lublin6-3 5-2 0-3*     0-5 5-3 7-3 0-4 4-1 10-3 
 5 LZS Krężnica Jara1-6 3-5 3-0 3-9     1-6 4-2 3-1 3-0* 4-1 
 6 Piotrcovia Piotrków1-4 4-5 1-2 1-2 3-2     1-1 4-3 5-1 8-0 
 7 Mila Turka2-4 3-5 4-3 1-4 2-4 3-4     8-2 1-6 6-1 
 8 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)0-1 2-3 1-0 1-3 0-1 0-8 2-3     2-0 3-0* 
 9 Avenir II Jabłonna0-7 1-4 0-5 7-3 6-1 0-0 3-6 0-3*     6-0 
 10 Victoria Rybczewice2-7 2-6 1-3 1-8 1-4 3-2 3-0* 5-2 5-0     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Avenir II Jabłonna 0-5 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Dynamic Lublin 0-5 LZS Krężnica Jara
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-3 Mila Turka
Vir Dorohucza 8-0 Victoria Rybczewice
Piotrcovia Piotrków 4-5 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 2 - 5-6 września

LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-0 Oleśnia Oleśniki
Victoria Rybczewice 3-2 Piotrcovia Piotrków
Mila Turka 2-4 Vir Dorohucza
LZS Krężnica Jara 3-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Avenir II Jabłonna 7-3 Dynamic Lublin

Kolejka 3 - 12-13 września

Dynamic Lublin 0-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-0 Avenir II Jabłonna
Vir Dorohucza 10-0 LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków 1-1 Mila Turka
Oleśnia Oleśniki 3-1 Victoria Rybczewice

Kolejka 4 - 19-20 września

LKS Biskupice (k. Świdnika) 4-0 Victoria Rybczewice
Mila Turka 3-5 Oleśnia Oleśniki 11 listopada
LZS Krężnica Jara 1-6 Piotrcovia Piotrków
Avenir II Jabłonna 0-7 Vir Dorohucza
Dynamic Lublin 0-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 5 - 26-27 września

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Vir Dorohucza 10-0 Dynamic Lublin
Piotrcovia Piotrków 5-1 Avenir II Jabłonna
Oleśnia Oleśniki 3-1 LZS Krężnica Jara
Victoria Rybczewice 3-0 Mila Turka
(wo)
na boisku 4-3

Kolejka 6 - 3-4 października

LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-0 Mila Turka
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Krężnica Jara 4-1 Victoria Rybczewice
Avenir II Jabłonna 1-4 Oleśnia Oleśniki
Dynamic Lublin 5-3 Piotrcovia Piotrków
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-1 Vir Dorohucza

Kolejka 7 - 10-11 października

Vir Dorohucza 1-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Piotrcovia Piotrków 4-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Oleśnia Oleśniki 1-5 Dynamic Lublin
Victoria Rybczewice 5-0 Avenir II Jabłonna
Mila Turka 2-4 LZS Krężnica Jara

Kolejka 8 - 7-8 listopada

LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 LZS Krężnica Jara
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Avenir II Jabłonna 3-6 Mila Turka
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dynamic Lublin 10-3 Victoria Rybczewice
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-3 Oleśnia Oleśniki
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Vir Dorohucza 4-0 Piotrcovia Piotrków
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 9 - 24-25 października

Piotrcovia Piotrków 1-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Oleśnia Oleśniki 3-5 Vir Dorohucza
Victoria Rybczewice 5-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Mila Turka 1-4 Dynamic Lublin
LZS Krężnica Jara 3-0 Avenir II Jabłonna
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 20 czerwca

LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-0 Avenir II Jabłonna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Krężnica Jara 3-9 Dynamic Lublin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mila Turka 8-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Rybczewice 2-7 Vir Dorohucza 16 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Oleśnia Oleśniki 3-2 Piotrcovia Piotrków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 11 - 24-25 kwietnia

Oleśnia Oleśniki 5-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Piotrcovia Piotrków 8-0 Victoria Rybczewice
Vir Dorohucza 1-2 Mila Turka
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-1 LZS Krężnica Jara
Dynamic Lublin 4-1 Avenir II Jabłonna

Kolejka 12 - 1-2 maja

LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-0 Dynamic Lublin
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Avenir II Jabłonna 0-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3 maja
(wo)
na boisku 2-0
LZS Krężnica Jara 1-6 Vir Dorohucza
Mila Turka 3-4 Piotrcovia Piotrków
Victoria Rybczewice 2-6 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 13 - 8-9 maja

Victoria Rybczewice 1-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Oleśnia Oleśniki 3-1 Mila Turka
Piotrcovia Piotrków 3-2 LZS Krężnica Jara
Vir Dorohucza 5-1 Avenir II Jabłonna
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 Dynamic Lublin

Kolejka 14 - 15-16 maja

LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Dynamic Lublin 6-3 Vir Dorohucza
Avenir II Jabłonna 0-0 Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara 3-5 Oleśnia Oleśniki
Mila Turka 6-1 Victoria Rybczewice

Kolejka 15 - 22-23 maja

Mila Turka 4-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Victoria Rybczewice 1-4 LZS Krężnica Jara
Oleśnia Oleśniki 4-1 Avenir II Jabłonna
Piotrcovia Piotrków 1-2 Dynamic Lublin
Vir Dorohucza 7-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 16 - 29-30 maja

LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-4 Vir Dorohucza
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-8 Piotrcovia Piotrków
Dynamic Lublin 5-2 Oleśnia Oleśniki
Avenir II Jabłonna 6-0 Victoria Rybczewice
LZS Krężnica Jara 4-2 Mila Turka

Kolejka 17 - 5-6 czerwca

LZS Krężnica Jara 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
w Niedrzwicy Kościelnej
Mila Turka 1-6 Avenir II Jabłonna
Victoria Rybczewice 1-8 Dynamic Lublin
Oleśnia Oleśniki 3-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
(wo)
goście nie dojechali
Piotrcovia Piotrków 1-4 Vir Dorohucza

Kolejka 18 - 12-13 czerwca

LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-1 Piotrcovia Piotrków
Vir Dorohucza 7-1 Oleśnia Oleśniki
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 Victoria Rybczewice
(wo)
goście nie dojechali
Dynamic Lublin 7-3 Mila Turka
Avenir II Jabłonna 6-1 LZS Krężnica Jara

Klasa A 2009/2010 (Lublin I)
Klasa A 2009/2010 (Lublin II)
Klasa A 2009/2010 (Lublin III)
Klasa A 2009/2010 (Lublin IV)

Klasa B 2009/2010 (Lublin I)
Klasa B 2009/2010 (Lublin II)
Klasa B 2009/2010 (Lublin IV)

Klasa C 2009/2010 (Lublin)
Klasa C 2009/2010 (Opole Lubelskie)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas