[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Dąbrowica 22 52 17 1 4 62-23 11 0 0 38-6 6 1 4 24-17
2.  Legion Tomaszowice 22 44 14 2 6 56-30 8 0 3 32-13 6 2 3 24-17
3.  Rohland Tuszów 22 42 12 6 4 46-41 8 3 0 26-14 4 3 4 20-27 4 8 2 2 0 6-4
4.  Vrotcovia Lublin 22 42 12 6 4 53-25 7 3 1 31-11 5 3 3 22-14 4 5 1 2 1 3-3
5.  Sokół Konopnica 22 42 13 3 6 60-39 8 2 1 30-11 5 1 5 30-28 4 2 0 2 2 2-4
6.  Granit Bychawa 22 41 13 2 7 56-31 6 1 4 25-14 7 1 3 31-17 2 3 1 0 1 3-3
7.  Avenir Jabłonna 22 41 13 2 7 48-40 7 1 3 25-15 6 1 4 23-25 2 3 1 0 1 3-3
8.  Iskra POM II Piotrowice 22 23 7 2 13 32-51 5 1 5 22-22 2 1 8 10-29
9.  GLKS Głusk (Lublin) 22 21 6 3 13 41-61 3 3 5 27-31 3 0 8 14-30
10.  Sygnał Lublin 22 13 4 1 17 29-58 2 1 8 14-24 2 0 9 15-34
11.  KS Nasutów 22 10 2 4 16 32-69 2 1 8 23-26 0 3 8 9-43
12.  Krzczonovia Krzczonów 22 9 3 0 19 31-78 3 0 8 28-38 0 0 11 3-40
Iskra POM II Piotrowice wycofała się po zakończeniu rozgrywek. Zwolnione miejsce zajęła nowo utworzona drużyna rezerw Stali Kraśnik.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Dąbrowica    3-0 7-2 2-1 2-1 4-0 3-2 3-0* 4-0 3-0 5-0 2-0 
 2 Legion Tomaszowice2-3     5-2 4-1 0-4 2-1 8-0 0-1 4-1 1-0 4-0 2-0 
 3 Rohland Tuszów2-0 3-2     2-1 2-1 3-1 1-1 1-1 4-2 4-2 2-2 2-1 
 4 Vrotcovia Lublin1-2 1-1 1-1     1-0 1-1 3-1 5-1 4-1 6-3 5-0 3-0* 
 5 Sokół Konopnica1-0 1-0 1-1 0-0     0-7 3-2 5-0 3-0 3-0* 8-1 5-0 
 6 Granit Bychawa1-0 1-2 2-3 0-0 3-4     1-2 3-1 3-1 2-0 4-1 5-0 
 7 Avenir Jabłonna4-2 2-2 2-1 1-2 4-2 1-2     3-1 0-1 3-1 2-0 3-1 
 8 Iskra POM II Piotrowice1-3 1-6 0-2 1-1 6-1 2-5 0-2     2-1 4-0 4-1 1-0 
 9 GLKS Głusk (Lublin)2-2 2-3 3-3 2-4 4-8 1-3 0-2 2-1     5-1 3-3 3-1 
 10 Sygnał Lublin1-3 0-1 0-1 0-6 1-3 1-2 2-3 0-3* 4-1     1-1 4-0 
 11 KS Nasutów1-2 1-4 0-2 2-3 2-2 0-5 2-3 3-0* 1-2 1-3     10-0 
 12 Krzczonovia Krzczonów1-7 2-3 6-2 0-3 3-4 2-4 2-5 4-1 1-4 2-5 5-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Vrotcovia Lublin 1-1 Granit Bychawa
Krzczonovia Krzczonów 3-4 Sokół Konopnica
GKS Dąbrowica 3-0 Iskra POM II Piotrowice
(wo)
nie odbył się
Sygnał Lublin 0-1 Rohland Tuszów
Avenir Jabłonna 2-0 KS Nasutów
GLKS Głusk (Lublin) 2-3 Legion Tomaszowice

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Legion Tomaszowice 8-0 Avenir Jabłonna
KS Nasutów 1-3 Sygnał Lublin
Rohland Tuszów 2-0 GKS Dąbrowica
Iskra POM II Piotrowice 1-0 Krzczonovia Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 2-4 Vrotcovia Lublin
Sokół Konopnica 0-7 Granit Bychawa

Kolejka 3 - 5-6 września

Granit Bychawa 3-1 Iskra POM II Piotrowice
Krzczonovia Krzczonów 6-2 Rohland Tuszów
GKS Dąbrowica 5-0 KS Nasutów
Sygnał Lublin 0-1 Legion Tomaszowice
Avenir Jabłonna 0-1 GLKS Głusk (Lublin)
Vrotcovia Lublin 1-0 Sokół Konopnica

Kolejka 4 - 12-13 września

Avenir Jabłonna 1-2 Vrotcovia Lublin
GLKS Głusk (Lublin) 5-1 Sygnał Lublin
Legion Tomaszowice 2-3 GKS Dąbrowica
Iskra POM II Piotrowice 6-1 Sokół Konopnica
Rohland Tuszów 3-1 Granit Bychawa
Krzczonovia Krzczonów 5-0 KS Nasutów

Kolejka 5 - 19-20 września

Granit Bychawa 4-1 KS Nasutów
Sokół Konopnica 1-1 Rohland Tuszów
Krzczonovia Krzczonów 2-3 Legion Tomaszowice
GKS Dąbrowica 4-0 GLKS Głusk (Lublin)
Sygnał Lublin 2-3 Avenir Jabłonna
Vrotcovia Lublin 5-1 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 6 - 26-27 września

Avenir Jabłonna 4-2 GKS Dąbrowica
GLKS Głusk (Lublin) 3-1 Krzczonovia Krzczonów
KS Nasutów 2-2 Sokół Konopnica
Rohland Tuszów 1-1 Iskra POM II Piotrowice
przełożony
Legion Tomaszowice 2-1 Granit Bychawa
Sygnał Lublin 0-6 Vrotcovia Lublin

Kolejka 7 - 3-4 października

Iskra POM II Piotrowice 4-1 KS Nasutów
Sokół Konopnica 1-0 Legion Tomaszowice
Krzczonovia Krzczonów 2-5 Avenir Jabłonna
GKS Dąbrowica 3-0 Sygnał Lublin
Vrotcovia Lublin 1-1 Rohland Tuszów
Granit Bychawa 3-1 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 8 - 10-11 października

GKS Dąbrowica 2-1 Vrotcovia Lublin
Sygnał Lublin 4-0 Krzczonovia Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 4-8 Sokół Konopnica
Legion Tomaszowice 0-1 Iskra POM II Piotrowice
KS Nasutów 0-2 Rohland Tuszów
Avenir Jabłonna 1-2 Granit Bychawa

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Rohland Tuszów 3-2 Legion Tomaszowice
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra POM II Piotrowice 2-1 GLKS Głusk (Lublin)
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Konopnica 3-2 Avenir Jabłonna
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krzczonovia Krzczonów 1-7 GKS Dąbrowica
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Vrotcovia Lublin 5-0 KS Nasutów
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Granit Bychawa 2-0 Sygnał Lublin
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 10 - 24-25 października

Sygnał Lublin 1-3 Sokół Konopnica
Avenir Jabłonna 3-1 Iskra POM II Piotrowice
GLKS Głusk (Lublin) 3-3 Rohland Tuszów
Legion Tomaszowice 4-0 KS Nasutów
GKS Dąbrowica 4-0 Granit Bychawa 26 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się; w drugim terminie (11 listopada) odwołany; w trzecim terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krzczonovia Krzczonów 0-3 Vrotcovia Lublin

Kolejka 11 - 28-31 października

KS Nasutów 1-2 GLKS Głusk (Lublin)
Rohland Tuszów 1-1 Avenir Jabłonna
Iskra POM II Piotrowice 4-0 Sygnał Lublin
Sokół Konopnica 1-0 GKS Dąbrowica
Granit Bychawa 5-0 Krzczonovia Krzczonów
Vrotcovia Lublin 1-1 Legion Tomaszowice

Kolejka 12 - 22 kwietnia

Granit Bychawa 0-0 Vrotcovia Lublin
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Konopnica 5-0 Krzczonovia Krzczonów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra POM II Piotrowice 1-3 GKS Dąbrowica
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rohland Tuszów 4-2 Sygnał Lublin
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Nasutów 2-3 Avenir Jabłonna
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Legion Tomaszowice 4-1 GLKS Głusk (Lublin) 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 19 maja

Vrotcovia Lublin 4-1 GLKS Głusk (Lublin)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Granit Bychawa 3-4 Sokół Konopnica
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Avenir Jabłonna 2-2 Legion Tomaszowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sygnał Lublin 1-1 KS Nasutów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Dąbrowica 7-2 Rohland Tuszów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krzczonovia Krzczonów 4-1 Iskra POM II Piotrowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Sokół Konopnica 0-0 Vrotcovia Lublin
Iskra POM II Piotrowice 2-5 Granit Bychawa
Rohland Tuszów 2-1 Krzczonovia Krzczonów
KS Nasutów 1-2 GKS Dąbrowica
Legion Tomaszowice 1-0 Sygnał Lublin
GLKS Głusk (Lublin) 0-2 Avenir Jabłonna

Kolejka 15 - 1-2 maja

Granit Bychawa 2-3 Rohland Tuszów
KS Nasutów 10-0 Krzczonovia Krzczonów
Vrotcovia Lublin 3-1 Avenir Jabłonna
Sygnał Lublin 4-1 GLKS Głusk (Lublin)
GKS Dąbrowica 3-0 Legion Tomaszowice
Sokół Konopnica 5-0 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 16 - 8-9 maja

KS Nasutów 0-5 Granit Bychawa
Rohland Tuszów 2-1 Sokół Konopnica
Legion Tomaszowice 2-0 Krzczonovia Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 GKS Dąbrowica
Avenir Jabłonna 3-1 Sygnał Lublin
Iskra POM II Piotrowice 1-1 Vrotcovia Lublin

Kolejka 17 - 15-16 maja

Granit Bychawa 1-2 Legion Tomaszowice
Vrotcovia Lublin 6-3 Sygnał Lublin
GKS Dąbrowica 3-2 Avenir Jabłonna
Krzczonovia Krzczonów 1-4 GLKS Głusk (Lublin)
Sokół Konopnica 8-1 KS Nasutów
Iskra POM II Piotrowice 0-2 Rohland Tuszów

Kolejka 18 - 22-23 maja

Rohland Tuszów 2-1 Vrotcovia Lublin
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 Granit Bychawa
KS Nasutów 3-0 Iskra POM II Piotrowice
(wo)
nie odbył się; goście nie dojechali
Legion Tomaszowice 0-4 Sokół Konopnica
Avenir Jabłonna 3-1 Krzczonovia Krzczonów
Sygnał Lublin 1-3 GKS Dąbrowica

Kolejka 19 - 29-30 maja

Vrotcovia Lublin 1-2 GKS Dąbrowica
Krzczonovia Krzczonów 2-5 Sygnał Lublin
Sokół Konopnica 3-0 GLKS Głusk (Lublin)
Iskra POM II Piotrowice 1-6 Legion Tomaszowice
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 1-6
Rohland Tuszów 2-2 KS Nasutów
Granit Bychawa 1-2 Avenir Jabłonna

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Sygnał Lublin 1-2 Granit Bychawa
Legion Tomaszowice 5-2 Rohland Tuszów
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 Iskra POM II Piotrowice
Avenir Jabłonna 4-2 Sokół Konopnica
GKS Dąbrowica 2-0 Krzczonovia Krzczonów
KS Nasutów 2-3 Vrotcovia Lublin

Kolejka 21 - 13 czerwca

Vrotcovia Lublin 3-0 Krzczonovia Krzczonów
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Konopnica 3-0 Sygnał Lublin
(wo)
goście nie dojechali
Iskra POM II Piotrowice 0-2 Avenir Jabłonna
Rohland Tuszów 4-2 GLKS Głusk (Lublin)
KS Nasutów 1-4 Legion Tomaszowice
Granit Bychawa 1-0 GKS Dąbrowica

Kolejka 22 - 20 czerwca

Krzczonovia Krzczonów 2-4 Granit Bychawa
Legion Tomaszowice 4-1 Vrotcovia Lublin
GLKS Głusk (Lublin) 3-3 KS Nasutów
Avenir Jabłonna 2-1 Rohland Tuszów
Sygnał Lublin 0-3 Iskra POM II Piotrowice
(wo)
na boisku 4-0
GKS Dąbrowica 2-1 Sokół Konopnica

Klasa okręgowa 2009/2010 (Lublin)

Klasa A 2009/2010 (Lublin I)
Klasa A 2009/2010 (Lublin II)
Klasa A 2009/2010 (Lublin III)

Klasa B 2009/2010 (Lublin I)
Klasa B 2009/2010 (Lublin II)
Klasa B 2009/2010 (Lublin III)
Klasa B 2009/2010 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas