[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 7-8 sierpnia

Teleszyna Przykona 3-1 Grom Malanów 7 sierpnia, 17:00
Strażak Licheń Stary 2-2 Błękitni Mąkolno 7 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Hetman Orchowo 0-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 7 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Płomień Nekla 2-3 Orlik Miłosław 7 sierpnia, 17:00
Baszta Wyszyna 1-2 Znicz Władysławów 8 sierpnia, 17:00
GKS Lisewo 1-1 LKS Ślesin 8 sierpnia, 17:00
k. 5-6
Orzeł Grzegorzew 3-1 Górnik Kłodawa 8 sierpnia, 17:00
Warta Kramsk 1-1 Górnik II Konin 8 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Błękitni Helenów 6-2 GKS Sompolno 8 sierpnia, 17:00

II runda - 18 sierpnia

Zjednoczeni Rychwał 0-4 Górnik Konin 18 sierpnia, 17:30
Znicz Władysławów 0-1 Olimpia Koło 18 sierpnia, 17:30
Warta Krzymów 1-1 Sparta Konin 18 sierpnia, 17:30
k. 4-2
Kasztelania Brudzew 5-0 Tulisia Tuliszków 18 sierpnia, 17:30
Sparta Orzechowo 2-0 Orlik Miłosław 18 sierpnia, 17:30
Sokół Kleczew 11-0 Wilki Wilczyn 18 sierpnia, 17:30
Warta Kramsk 0-4 Polonia Golina 18 sierpnia, 17:30
Orzeł Grzegorzew 1-7 Warta Dobrów 18 sierpnia, 17:30
Lech Kozarzewek 0-1 ZKS Zagórów 18 sierpnia, 17:30
Strażak Licheń Stary 0-3 LKS Ślesin 18 sierpnia, 17:30
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-4 SKP Słupca 18 sierpnia, 17:30
Orły Huta Łukomska 3-0 Fanclub Dąbroszyn 18 sierpnia, 17:30
Polanin Strzałkowo 3-2 Victoria Września 18 sierpnia, 17:30
Teleszyna Przykona 1-1 Zryw Dąbie 18 sierpnia, 17:30
k. 8-9
Błękitni Helenów 5-2 Polonus Kazimierz Biskupi 25 sierpnia, 17:30
Wicher Dobra 4-0 Orzeł Kawęczyn 25 sierpnia, 17:30

III runda - 1 września

Sparta Orzechowo 2-1 SKP Słupca 1 września, 17:30
Polanin Strzałkowo 3-1 ZKS Zagórów 1 września, 17:30
Orły Huta Łukomska 1-8 Sokół Kleczew 1 września, 17:30
Warta Krzymów 1-1 Olimpia Koło 1 września, 17:30
k. 2-3
Błękitni Helenów 3-2 Polonia Golina 1 września, 17:30
Wicher Dobra 5-3 Warta Dobrów 1 września, 17:30
LKS Ślesin 0-5 Górnik Konin 1 września, 17:30
Kasztelania Brudzew 4-2 Zryw Dąbie 8 września, 17:30

1/4 finału - 22 września

Błękitni Helenów 1-6 Olimpia Koło 22 września, 16:30
Wicher Dobra 1-1 Kasztelania Brudzew 22 września, 16:30
k. 5-4
Sparta Orzechowo 0-2 Sokół Kleczew 14 września, 17:00
Polanin Strzałkowo 5-1 Górnik Konin 13 marca, 15:00

1/2 finału - 12 marca

Olimpia Koło 1-4 Sokół Kleczew 12 marca, 13:00
w Sieradzu
Polanin Strzałkowo 2-1 Wicher Dobra 27 kwietnia, 17:00

Finał - 11 maja

Sokół Kleczew 9-0 Polanin Strzałkowo 11 maja, 17:00
w Kleczewie

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas