[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 21-22 sierpnia
Pelikan Dębno Polskie, Czantoria Gościeszyn, Sokół Włoszakowice, Sokół-Orkan Chobienice - wolny los.

Zjednoczeni Pudliszki 5-0 Korona Wilkowice 21 sierpnia, 17:30
Ruch Bojanowo 1-3 Lew Pogorzela 21 sierpnia, 17:30
Promień Krzywiń 4-8 Helios Bucz 21 sierpnia, 17:30
Sokół Wroniawy 0-1 Olimpia Stary Lubosz 21 sierpnia, 17:30
Sokół Chwałkowo 2-2 Sarnowianka Sarnowa 21 sierpnia, 17:30
k. 4-3
Tęcza/Osa Osieczna 3-1 Kormoran Święciechowa 21 sierpnia, 17:30
Kłos Rokosowo 2-5 Wisła Borek Wielkopolski 22 sierpnia, 12:00
Orzeł Lipno 2-6 Rolgos Sowiny 22 sierpnia, 12:00
Grom Czacz 6-0 Dąb Boguszyn 22 sierpnia, 12:00
Kania Gostyń 2-0 Mas-Rol Spławie 22 sierpnia, 12:00
Błękitni Kąkolewo 5-3 KS Ludwinowo 22 sierpnia, 12:00
Gwiazda Siedlec 4-0 LUKS Stare Bojanowo 22 sierpnia, 15:00
LZS Stare Oborzyska 4-3 Rywal Kurza Góra 22 sierpnia, 15:00
MUKS Wolsztyn 1-3 Orlik Kokorzyn 22 sierpnia, 15:00
Helios Czempiń 3-0 Znicz Obra 22 sierpnia, 15:00
(wo)

II runda - 8 września
Lew Pogorzela - wolny los.

Sokół Włoszakowice 0-3 Sokół-Orkan Chobienice
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Czantoria Gościeszyn 2-4 Grom Czacz 8 września, 17:30
wskutek pomyłki sędziego druga połowa spotkania trwała 30 minut
Rolgos Sowiny 1-2 Zjednoczeni Pudliszki 8 września, 17:30
Wisła Borek Wielkopolski 6-0 Sokół Chwałkowo 8 września, 17:30
Tęcza/Osa Osieczna 0-5 Kania Gostyń 8 września, 17:30
Błękitni Kąkolewo 0-1 Pelikan Dębno Polskie 8 września, 17:30
Helios Czempiń 4-1 Helios Bucz 8 września, 17:30
Orlik Kokorzyn 3-2 LZS Stare Oborzyska 8 września, 17:30
Olimpia Stary Lubosz 2-1 Gwiazda Siedlec 8 września, 17:30

III runda - 29 września
Olimpia Stary Lubosz - wolny los.

Sokół-Orkan Chobienice 0-3 Polonia 1912 Leszno
(wo)
Sokół-Orkan wycofał się z rozgrywek
Helios Czempiń 1-2 Brenewia Wijewo 29 września, 17:00
PKS Racot 3-0 Rywal-Klon Mochy 29 września, 17:00
(wo)
Grom Wolsztyn 2-4 Korona Piaski 29 września, 17:00
Grom Czacz 1-0 Pogoń Śmigiel 29 września, 17:00
GKS Włoszakowice 9-2 Sokół Kaszczor 6 października, 16:30
w pierwotnym terminie (29 września, 17:00) odwołany
Orlik Kokorzyn 1-2 Orkan Chorzemin 29 września, 17:00
Kania Gostyń 3-1 Lew Pogorzela 29 września, 17:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-2 Obra Kościan 29 września, 17:00
GKS Krzemieniewo 0-2 Orla Jutrosin 29 września, 17:00
Krobianka Krobia 2-2 Dąbroczanka Pępowo 29 września, 17:00
k. 4-3
Pelikan Dębno Polskie 1-0 Sparta Miejska Górka 29 września, 17:00
Szewa Gostyń 5-2 Rydzyniak Rydzyna 29 września, 17:00
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Awdaniec Pakosław 28 września, 17:00
k. 3-2
Rawia Rawicz 3-0 Wielkopolanka Szelejewo
(wo)
Wielkopolanka wycofała się z rozgrywek

IV runda - 21 listopada

Rawia Rawicz 1-2 Korona Piaski 21 listopada, 13:00
Orla Jutrosin 5-1 Szewa Gostyń 21 listopada, 13:00
Kania Gostyń 4-3 Krobianka Krobia 20 listopada, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 2-3 Zjednoczeni Pudliszki 20 listopada, 13:00
Brenewia Wijewo 0-3 Obra Kościan 21 listopada, 13:00
Orkan Chorzemin 1-2 Polonia 1912 Leszno 21 listopada, 13:00
Olimpia Stary Lubosz 2-3 GKS Włoszakowice 21 listopada, 13:00
Grom Czacz 0-4 PKS Racot 21 listopada, 13:00

1/4 finału - 12-13 marca

GKS Włoszakowice 0-1 Polonia 1912 Leszno 13 marca, 13:00
Orla Jutrosin 0-2 Korona Piaski 13 marca, 13:00
Kania Gostyń 0-3 Obra Kościan 12 marca, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 PKS Racot 13 marca, 13:00

1/2 finału - 20 kwietnia

Korona Piaski 2-0 Obra Kościan 20 kwietnia, 17:00
Robert Przewoźny 78, Nikodem Kozak 87
PKS Racot 1-3 Polonia 1912 Leszno 19 kwietnia, 17:00
Wojciech Wolsztyński 89 - nieznany ?, ?, ?

Finał - 18 maja

Polonia 1912 Leszno 1-0 Korona Piaski 18 maja, 17:00
Patryk Kowalski 9
w Lesznie

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas