[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

Runda wstępna - 1 września

TP Polonia Piła 3-1 Iskra Krajenka 1 września, 17:30
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 3-1 Orzeł Pęckowo 1 września, 17:30
Gryf Zofiowo 2-0 Zuch Niekursko 1 września, 17:30
Iskra Szydłowo 4-1 Sokół Kościerzyn Wielki 1 września, 17:30
Sokół Gębice 1-1 Tarzani Wrzeszczyna 1 września, 17:30
k. 1-4

I runda - 22 września
Polonia Chodzież, Sokół Damasławek, Drawa Krzyż Wielkopolski, Leśnik Margonin, Lubuszanin Trzcianka, Nielba II Wągrowiec, Sparta Złotów - wolny los

TP Polonia Piła 1-2 Stella Białośliwie 21 września, 17:00
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 1-8 Fortuna Wieleń 29 września, 17:00
Gryf Zofiowo 4-3 Noteć Rosko 22 września, 17:00
Iskra Szydłowo 1-1 Unia Ujście 22 września, 17:00
k. 1-3
Tarzani Wrzeszczyna 1-0 Radwan Lubasz 22 września, 17:00
Unia Wapno 0-3 Wełna Skoki 22 września, 17:00
(wo)
Płomień Połajewo 5-0 Noteć Czarnków 22 września, 17:00
Korona Stróżewo 3-4 GLKS Wysoka 22 września, 17:00
Sokół Szamocin 0-0 Pogoń Łobżenica 22 września, 17:00
k. 3-5

II runda - 13 października

Fortuna Wieleń 3-0 Leśnik Margonin 13 października, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Wełna Skoki 2-0 Sokół Damasławek 13 października, 16:30
Pogoń Łobżenica 5-1 GLKS Wysoka 13 października, 16:30
Płomień Połajewo 2-4 Nielba II Wągrowiec 13 października, 16:30
Stella Białośliwie 0-2 Sparta Złotów 13 października, 16:30
Gryf Zofiowo 3-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 13 października, 16:30
k. 4-5
Tarzani Wrzeszczyna 0-1 Lubuszanin Trzcianka 13 października, 16:30
Unia Ujście 1-4 Polonia Chodzież 13 października, 16:30

1/4 finału - 23 marca

Drawa Krzyż Wielkopolski 0-2 Lubuszanin Trzcianka 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Łobżenica 2-0 Sparta Złotów 23 marca, 16:00
Wełna Skoki 1-1 Polonia Chodzież 23 marca, 16:00
k. 2-3
Fortuna Wieleń 0-3 Nielba II Wągrowiec 7 kwietnia, 17:00
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 2-4 z powodu oplucia sędziego przez zawodnika gospodarzy

1/2 finału - 20 kwietnia

Pogoń Łobżenica 0-0 Polonia Chodzież 20 kwietnia, 17:00
k. 3-2
Nielba II Wągrowiec 0-3 Lubuszanin Trzcianka 20 kwietnia, 17:00
Marcin Kiczyński 28, Wojciech Oczkowski 48, Radosław Bączyk 74

Finał - 11 maja

Pogoń Łobżenica 1-2 Lubuszanin Trzcianka 11 maja, 17:00
Marcin Miętkiewicz 90 - Michał Wawszczak 84, Roman Michorek 87
w Łobżenicy

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas