[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 8 sierpnia

Nafciarze Kępno 7-0 KS Kaliszkowice Kaliskie 8 sierpnia, 11:00
na boisku OSiR-u ze sztuczną nawierzchnią
KS Hanulin 3-4 Sokół Bralin 8 sierpnia, 16:00
w Kępnie; na boisku OSiR-u ze sztuczną nawierzchnią
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-3 Zefka Kobyla Góra 8 sierpnia, 16:00
Dragon Dzierzbin 0-6 Fortuna Dębniałki Kaliskie 8 sierpnia, 15:00
LZS Siedlików 0-3 KS Rogaszyce 8 sierpnia, 11:00
Zawisza Łęka Opatowska 0-2 Strażak Słupia 8 sierpnia, 15:00
Prosna Chocz 1-3 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 8 sierpnia, 14:00
KS Ostrów Wielkopolski-Zacharzew 6-1 LKS Gorzyce Małe 8 sierpnia, 16:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Krotoszyńskiej
LZS Czajków 0-3 Pelikan Grabów 8 sierpnia, 16:00
Panda Pamięcin 2-7 Żaki Taczanów 8 sierpnia, 15:00
w Rychnowie

II runda - 15 sierpnia

Nafciarze Kępno 3-0 Wielkopolanin Siemianice 15 sierpnia, 11:00
na boisku OSiR-u ze sztuczną nawierzchnią
Sokół Bralin 1-6 LZS Trzcinica 15 sierpnia, 16:00
Zefka Kobyla Góra 4-0 Lilia Mikstat 15 sierpnia, 16:00
Fortuna Dębniałki Kaliskie 1-1 KS Kamień 15 sierpnia, 15:00
KS Rogaszyce 8-2 Odolanovia Odolanów 15 sierpnia, 11:00
Strażak Słupia 2-0 Victoria Laski 15 sierpnia, 15:00
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 4-1 Unia Szymanowice 15 sierpnia, 15:00
w Broniszewicach
KS Ostrów Wielkopolski-Zacharzew 3-0 LKS Czarnylas
(wo)
LKS wycofał się z rozgrywek
Pelikan Grabów 5-0 Masovia Kraszewice 15 sierpnia, 16:00
Żaki Taczanów 3-0 Piast Czekanów
(wo)
Piast wycofał się z rozgrywek
Victoria Skarszew 1-1 Prosna Kalisz 15 sierpnia, 15:00
k. 1-4
LZS Godziesze 2-3 Pelikan Nowy Karolew 15 sierpnia, 15:00
CKS Zduny 1-0 Sulimirczyk Sulmierzyce 15 sierpnia, 11:00
Zieloni Koźminek 0-5 Olimpia Brzeziny 15 sierpnia, 16:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-3 Ogniwo Łąkociny
(wo)
Gorzyczanka wycofała się z rozgrywek
GKS Rychtal/Skoroszów 3-1 Sokół Świba 8 sierpnia, 16:00

III runda - 15 września

Nafciarze Kępno 2-6 Polonia Kępno 15 września, 17:00
LZS Trzcinica 0-4 Orzeł Mroczeń 15 września, 17:00
GKS Rychtal/Skoroszów 1-4 Pogoń Trębaczów 15 września, 17:00
Strażak Słupia 1-0 Płomień Opatów 15 września, 17:00
Zefka Kobyla Góra 3-1 LKS Jankowy 15 września, 17:00
KS Rogaszyce 1-5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 września, 17:00
Pelikan Grabów 0-4 KKS 1925 Kalisz 15 września, 17:00
CKS Zduny 1-4 Astra Krotoszyn 15 września, 17:00
KS Kamień 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 15 września, 17:00
Prosna Kalisz 1-2 CKS Zbiersk 15 września, 17:00
Pelikan Nowy Karolew 3-5 KS Opatówek 15 września, 17:00
Olimpia Brzeziny 3-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 września, 17:00
(wo) k. 5-3
Żaki Taczanów 2-0 GKS Jaraczewo 15 września, 17:00
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 0-6 Czarni Dobrzyca 15 września, 17:00
KS Ostrów Wielkopolski-Zacharzew 0-4 Barycz Janków Przygodzki 15 września, 17:00
Ogniwo Łąkociny 2-8 Iskra Sieroszewice 15 września, 17:00

IV runda - 29 września

Polonia Kępno 2-6 Orzeł Mroczeń 12 października, 17:30
w pierwotnym terminie (29 września, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Słupia 3-1 Pogoń Trębaczów 29 września, 16:15
Zefka Kobyla Góra 2-5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 września, 16:15
Astra Krotoszyn 0-2 KKS 1925 Kalisz 29 września, 16:15
KS Kamień 3-0 CKS Zbiersk 29 września, 16:15
Olimpia Brzeziny 1-1 KS Opatówek 29 września, 16:15
k. 1-3
Żaki Taczanów 2-2 Czarni Dobrzyca 29 września, 16:15
k. 2-4
Iskra Sieroszewice 4-1 Barycz Janków Przygodzki 29 września, 16:15

V runda - 21 listopada
(Losowanie - 14 października - siedziba OZPN Kalisz)

Barycz Janków Przygodzki 1-2 Calisia Kalisz 21 listopada, 12:00
KKS 1925 Kalisz 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 21 listopada, 12:00
k. 6-7
Czarni Dobrzyca 1-1 LKS Gołuchów 21 listopada, 12:00
k. 2-3
Strażak Słupia 0-6 Płomyk Koźminiec 21 listopada, 12:00
KS Kamień 1-8 Centra Ostrów Wielkopolski 21 listopada, 12:00
Orzeł Mroczeń 2-4 Stal Pleszew 21 listopada, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Victoria Ostrzeszów 21 listopada, 12:00
KS Opatówek 0-3 Piast Kobylin 21 listopada, 12:00

1/4 finału - 6 kwietnia
(Losowanie - 24 listopada - siedziba OZPN Kalisz)

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-3 Calisia Kalisz 6 kwietnia, 17:00
Maciej Kubka 11 - Maciej Stawiński 6, 76, Łukasz Grabowski 82
w Dobrzycy
Płomyk Koźminiec 1-1 LKS Gołuchów 6 kwietnia, 17:00
k. 3-4
Wojciech Figan 71 - Dominik Marcinkowski 66
Stal Pleszew 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 6 kwietnia, 17:00
Daniel Walczak 88
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 Piast Kobylin 6 kwietnia, 17:00
Marcin Pacyna 90 - Krzysztof Kendzia 41, Michał Rejek 64

1/2 finału - 26 kwietnia

LKS Gołuchów 0-0 Calisia Kalisz 26 kwietnia, 17:00
k. 5-4
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Piast Kobylin 26 kwietnia, 17:00
Tomasz Adamczyk 56, Damian Grzeszczyk 89 - Tomasz Kempiński 11

Finał - 18 maja

LKS Gołuchów 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski 18 maja, 17:00 (400)
pd. k. 4-5
w Gołuchowie

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas