[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1988/1989
 
RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 30 52 19 (6) 8 3 (0) 48-18 12 (4) 2 1 (0) 29-7 7 (2) 6 2 (0) 19-11
2.  GKS Katowice 30 47 17 (6) 8 5 (1) 50-24 11 (4) 3 1 (0) 31-9 6 (2) 5 4 (1) 19-15
3.  Górnik Zabrze 30 45 17 (6) 5 8 (0) 55-29 12 (4) 2 1 (0) 36-12 5 (2) 3 7 (0) 19-17
4.  Legia Warszawa 30 43 14 (6) 9 7 (0) 41-19 10 (5) 4 1 (0) 27-6 4 (1) 5 6 (0) 14-13
5.  Stal Mielec 30 33 13 (1) 7 10 (1) 35-27 9 (1) 4 2 (0) 26-12 4 (0) 3 8 (1) 9-15
6.  Lech Poznań 30 33 11 (3) 10 9 (2) 39-32 6 (2) 6 3 (0) 20-12 5 (1) 4 6 (2) 19-20
7.  Widzew Łódź 30 29 9 (0) 12 9 (1) 27-27 6 (0) 6 3 (0) 13-8 3 (0) 6 6 (1) 14-19
8.  Jagiellonia Białystok 30 29 9 (0) 12 9 (1) 22-27 5 (0) 7 3 (1) 12-12 4 (0) 5 6 (0) 10-15
9.  Śląsk Wrocław 30 28 7 (2) 14 9 (2) 34-35 5 (1) 7 3 (0) 18-13 2 (1) 7 6 (2) 16-22
10.  Łódzki KS 30 26 8 (1) 11 11 (2) 34-45 6 (1) 6 3 (0) 19-16 2 (0) 5 8 (2) 15-29
11.  Olimpia Poznań 30 25 9 (1) 9 12 (3) 33-41 5 (1) 5 5 (2) 16-18 4 (0) 4 7 (1) 17-23
12.  Wisła Kraków 30 23 10 (3) 6 14 (6) 35-48 8 (2) 3 4 (2) 23-19 2 (1) 3 10 (4) 12-29
13.  Pogoń Szczecin 30 20 7 (1) 9 14 (4) 34-50 7 (1) 5 3 (2) 21-18 0 (0) 4 11 (2) 13-32
14.  GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 19 8 (0) 8 14 (5) 24-43 7 (0) 4 4 (1) 18-14 1 (0) 4 10 (4) 6-29
15.  Górnik Wałbrzych 30 15 7 (0) 5 18 (4) 22-44 5 (0) 4 6 (0) 14-16 2 (0) 1 12 (4) 8-28
16.  Szombierki Bytom 30 13 4 (0) 9 17 (4) 33-57 3 (0) 3 9 (2) 21-30 1 (0) 6 8 (2) 12-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów    1-1 2-0 1-0 0-2 1-0 4-0 1-0 3-0 1-0 2-1 1-0 1-1 5-0 4-1 2-1 
 2 GKS Katowice0-0     3-2 1-0 3-0 4-1 2-1 0-1 2-0 7-2 1-1 1-0 2-0 3-0 1-0 1-1 
 3 Górnik Zabrze1-2 3-0     2-1 1-0 2-1 1-0 2-2 1-1 1-0 4-2 4-0 3-0 2-0 1-0 8-3 
 4 Legia Warszawa0-0 0-2 3-2     1-0 3-0 1-1 2-0 0-0 2-0 3-0 4-0 3-0 1-0 3-0 1-1 
 5 Stal Mielec2-0 2-0 0-0 1-2     1-0 2-2 2-0 3-0 3-3 0-0 3-2 2-0 0-1 2-1 3-1 
 6 Lech Poznań1-2 2-2 2-0 0-2 1-0     1-1 1-0 1-1 1-1 1-2 3-0 2-0 3-0 1-1 0-0 
 7 Widzew Łódź0-0 0-1 1-0 0-0 0-0 0-0     1-1 1-2 3-1 2-1 1-2 1-0 0-0 1-0 2-0 
 8 Jagiellonia Białystok1-1 1-1 1-1 1-1 1-0 1-4 0-1     1-0 1-3 0-0 0-0 1-0 0-0 2-0 1-0 
 9 Śląsk Wrocław0-1 1-0 1-0 0-0 1-1 1-2 0-2 2-2     1-1 1-0 0-0 2-2 6-1 1-0 1-1 
 10 Łódzki KS2-2 0-2 1-1 2-1 0-0 1-3 1-0 0-1 1-1     2-1 2-1 2-1 1-1 3-0 1-1 
 11 Olimpia Poznań3-1 0-3 0-3 2-1 0-1 2-1 0-0 1-1 1-1 0-0     3-0 2-2 1-0 0-2 1-2 
 12 Wisła Kraków1-4 3-1 1-0 1-1 1-0 0-0 2-1 0-1 0-5 4-1 1-1     4-2 1-0 1-2 3-0 
 13 Pogoń Szczecin0-0 1-1 1-4 0-3 2-1 1-1 1-1 1-0 2-1 1-2 3-2 1-1     2-0 4-1 1-0 
 14 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)0-3 1-1 0-1 1-1 2-0 0-2 1-0 0-0 2-0 0-0 1-2 4-2 3-2     2-0 1-0 
 15 Górnik Wałbrzych0-2 0-1 0-2 1-0 0-1 1-1 0-1 2-0 1-1 2-1 1-2 2-1 1-1 2-1     1-1 
 16 Szombierki Bytom0-1 0-3 1-3 0-1 2-3 2-3 3-3 0-1 3-3 2-0 1-2 0-3 3-2 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław 30 lipca, 18:00 (9317)
Robert Warzycha 30 - Ryszard Tarasiewicz 87
Widzew Łódź 1-0 Górnik Wałbrzych 30 lipca, 18:00 (8000)
Leszek Iwanicki 7
Ruch Chorzów 2-1 Szombierki Bytom 30 lipca, 18:00 (15 000)
Krzysztof Warzycha 3, Krystian Szuster 6 - Bogusław Cygan 29
Pogoń Szczecin 1-1 GKS Katowice 30 lipca, 18:00 (6000)
Jacek Cyzio 24 - Mirosław Kubisztal 51
Stal Mielec 3-3 Łódzki KS 31 lipca, 19:00 (15 000)
Jan Urbanek 29, Dariusz Sajdak 67, Maciej Śliwowski 72 - Robert Kozielski 9, 32, 59
Wisła Kraków 0-1 Jagiellonia Białystok 31 lipca, 17:00 (10 000)
Jacek Bayer 26
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Lech Poznań 30 lipca, 17:00 (10 000)
Jerzy Kruszczyński 51, 54 (k)
Olimpia Poznań 2-1 Legia Warszawa 30 lipca, 17:00 (10 000)
Andrzej Borówko 38, Jacek Duchowski 62 - Andrzej Łatka 52

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Lech Poznań 3-0 Wisła Kraków 6 sierpnia, 17:00 (12 000)
Ryszard Rybak 62, Jerzy Kruszczyński 69, Andrzej Słowakiewicz 78
Jagiellonia Białystok 1-0 Stal Mielec 7 sierpnia, 17:00 (30 000)
Jacek Bayer 45
Łódzki KS 2-1 Pogoń Szczecin 6 sierpnia, 17:00 (9000)
Adam Grad 30, Tomasz Wieszczycki 47 - Jacek Cyzio 11
GKS Katowice 0-0 Ruch Chorzów 6 sierpnia, 18:00 (12 000)
Szombierki Bytom 3-3 Widzew Łódź 6 sierpnia, 16:30 (5000)
Gerard Urbacz 32, Bogusław Cygan 46, Zbigniew Padlikowski 57 - Kazimierz Putek 34, Leszek Iwanicki 44, 55
Górnik Wałbrzych 0-2 Górnik Zabrze 6 sierpnia, 17:00 (9000)
Ryszard Spaczyński 47 (s), Piotr Rzepka 84
Śląsk Wrocław 1-0 Olimpia Poznań 6 sierpnia, 17:00 (10 000)
Waldemar Prusik 27
Legia Warszawa 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 sierpnia, 17:30 (7000)
Andrzej Łatka 47 (k)

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 17:30 (7501)
Olimpia Poznań 0-2 Górnik Wałbrzych 13 sierpnia, 17:00 (5000)
Mariusz Sobczyk 69, Grzegorz Krawiec 78
Górnik Zabrze 8-3 Szombierki Bytom 13 sierpnia, 18:00 (9835)
Ryszard Komornicki 13, Krzysztof Zagórski 17, Ryszard Cyroń 31, 69 (k), 79, Jan Urban 60, 78, Robert Warzycha 65 - Zenon Lissek 33, Bogusław Cygan 63, Roman Szewczyk 70 (k)
Widzew Łódź 0-1 GKS Katowice 13 sierpnia, 18:00 (12 000)
Krzysztof Walczak 81
Ruch Chorzów 1-0 Łódzki KS 13 sierpnia, 18:00 (15 000)
Mirosław Bąk 71
Pogoń Szczecin 1-0 Jagiellonia Białystok 13 sierpnia, 17:30 (6000)
Andrzej Miązek 41
Stal Mielec 1-0 Lech Poznań 13 sierpnia, 19:00 (15 000)
Maciej Śliwowski 65
Wisła Kraków 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 sierpnia, 18:00 (8000)
Zbigniew Klaja 67

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 20 sierpnia, 18:00 (12 000)
Zdzisław Strojek 4 - Dariusz Wdowczyk 73
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Stal Mielec 17 września (4000)
Leszek Powiecko 29 (k), Bogdan Kuśmierski 69
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany
Lech Poznań 2-0 Pogoń Szczecin 20 sierpnia, 17:00 (12 000)
Bogusław Pachelski 19, Ryszard Rybak 73
Jagiellonia Białystok 1-1 Ruch Chorzów 20 sierpnia, 17:00 (30 000)
Dariusz Czykier 17 - Krystian Szuster 1
Łódzki KS 1-0 Widzew Łódź 20 sierpnia, 17:00 (15 000)
Piotr Soczyński 87
GKS Katowice 3-2 Górnik Zabrze 20 sierpnia, 17:00 (10 991)
Mirosław Kubisztal 17, Jan Furtok 67 (k), Jerzy Kapias 82 - Jan Urban 55, Robert Warzycha 75
Szombierki Bytom 1-2 Olimpia Poznań 20 sierpnia, 16:30 (3000)
Adam Książek 33 - Jacek Duchowski 63, Marek Siwa 81
Górnik Wałbrzych 1-1 Śląsk Wrocław 20 sierpnia, 17:00 (7000)
Zbigniew Małachowski 6 - Mariusz Stelmach 4

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Legia Warszawa 3-0 Górnik Wałbrzych 27 sierpnia, 17:30 (6239)
Dariusz Dziekanowski 36 (k), Tomasz Arceusz 47, Leszek Pisz 51
Śląsk Wrocław 1-1 Szombierki Bytom 28 sierpnia, 11:00 (8000)
Mirosław Drączkowski 27 - Bogusław Cygan 85
Olimpia Poznań 0-3 GKS Katowice 27 sierpnia, 17:00 (7000)
Mirosław Kubisztal 56, Piotr Piekarczyk 66, Krzysztof Walczak 78
Górnik Zabrze 1-0 Łódzki KS 27 sierpnia, 18:00 (10 919)
Krzysztof Baran 78
Widzew Łódź 1-1 Jagiellonia Białystok 27 sierpnia, 18:00 (8000)
Leszek Iwanicki 12 - Jacek Bayer 80
Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań 27 sierpnia, 19:00 (18 000)
Mirosław Bąk 61
Pogoń Szczecin 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 sierpnia, 16:30 (7000)
Adam Benesz 55, Jacek Krzystolik 71
w Stargardzie Szczecińskim
Stal Mielec 3-2 Wisła Kraków 27 sierpnia, 19:00 (12 000)
Mariusz Barnak 21, Dariusz Sajdak 59, 78 - Mateusz Jelonek 40, Zdzisław Strojek 75

Kolejka 6 - 3-4 września

Stal Mielec 1-2 Legia Warszawa 3 września, 15:00 (20 000)
Dariusz Sajdak 29 - Dariusz Dziekanowski 50, Jacek Bąk I 84
Wisła Kraków 4-2 Pogoń Szczecin 3 września, 18:00 (12 000)
Zdzisław Strojek 32, Zbigniew Klaja 40, Artur Bożek 47, Mateusz Jelonek 85 - Jacek Cyzio 6, 58
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Ruch Chorzów 3 września, 16:00 (10 000)
Krystian Szuster 61, Krzysztof Warzycha 68, Jacek Chorzewski 72
Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź 3 września, 17:00 (15 000)
Jerzy Kruszczyński 82 (k) - Kazimierz Putek 23
Jagiellonia Białystok 1-1 Górnik Zabrze 3 września, 16:00 (30 000)
Jerzy Leszczyk 19 - Jan Urban 58
Łódzki KS 2-1 Olimpia Poznań 3 września, 17:00 (5353)
Robert Kozielski 17, Marek Chojnacki 30 - Marek Filipczak 75
GKS Katowice 2-0 Śląsk Wrocław 3 września, 18:00 (7991)
Mirosław Kubisztal 14, Wiktor Morcinek 68
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Wałbrzych 3 września, 16:00 (3000)
Wiesław Krauze 20, Roman Szewczyk 89

Kolejka 7 - 10-11 września

Legia Warszawa 1-1 Szombierki Bytom 11 września, 17:30 (10 268)
Dariusz Wdowczyk 19 - Bogusław Cygan 33
Górnik Wałbrzych 0-1 GKS Katowice 10 września, 16:30 (6000)
Mirosław Kubisztal 2
Śląsk Wrocław 1-1 Łódzki KS 10 września, 16:00 (8000)
Ryszard Tarasiewicz 21 - Jacek Ziober 67
Olimpia Poznań 1-1 Jagiellonia Białystok 10 września, 17:00 (4000)
Marek Filipczak 44 - Jacek Bayer 52
Górnik Zabrze 2-1 Lech Poznań 10 września, 18:00 (10 557)
Jacek Grembocki 8, Ryszard Cyroń 73 - Marek Rzepka 31
Widzew Łódź 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 września, 17:00 (6000)
Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków 10 września, 17:00 (20 000)
Krzysztof Warzycha 77 (k)
Pogoń Szczecin 2-1 Stal Mielec 10 września, 17:30 (7000)
Marek Ostrowski 40, Jacek Cyzio 60 (k) - Dariusz Sajdak 74

Kolejka 8 - 24-25 września

Pogoń Szczecin 0-3 Legia Warszawa 24 września, 17:30 (3000)
Stanisław Terlecki 13, 73 (k), Krzysztof Iwanicki 51
Stal Mielec 2-0 Ruch Chorzów 24 września, 18:00 (12 000)
Mariusz Barnak 27, Maciej Śliwowski 29
Wisła Kraków 2-1 Widzew Łódź 24 września, 18:00 (10 000)
Kazimierz Moskal 49, Marek Świerczewski 68 - Andrzej Szulc 32
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Górnik Zabrze 24 września, 16:00 (9000)
Ryszard Komornicki 39
Lech Poznań 1-2 Olimpia Poznań 25 września, 12:00 (12 000)
Bogusław Pachelski 47 - Sławomir Najtkowski 67, Andrzej Borówko 72
Jagiellonia Białystok 1-0 Śląsk Wrocław 24 września, 16:00 (23 000)
Jacek Bayer 15
Łódzki KS 3-0 Górnik Wałbrzych 24 września, 17:00 (3411)
Tomasz Wieszczycki 44, Adam Grad 55, Jacek Ziober 88
GKS Katowice 1-1 Szombierki Bytom 24 września, 18:00 (5779)
Krzysztof Walczak 40 - Zenon Lissek 67

Kolejka 9 - 28 września

Legia Warszawa 0-2 GKS Katowice 28 września, 17:00 (6914)
Andrzej Rudy 25, Janusz Nawrocki 79
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS 28 września, 15:30 (1500)
Bogusław Cygan 19, Zenon Lissek 88
Górnik Wałbrzych 2-0 Jagiellonia Białystok 28 września, 16:00 (1500)
Mariusz Sobczyk 45, Leszek Kosowski 73
Śląsk Wrocław 1-2 Lech Poznań 28 września, 15:30 (4000)
Stefan Machaj 5 - Jarosław Araszkiewicz 60, Bogusław Pachelski 85
Olimpia Poznań 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 września, 15:45 (2500)
Marek Filipczak 3
Górnik Zabrze 4-0 Wisła Kraków 28 września, 18:00 (8568)
Krzysztof Zagórski 25, Ryszard Komornicki 44, Jan Urban 69, Józef Dankowski 82
Widzew Łódź 0-0 Stal Mielec 28 września, 17:00 (2406)
Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 28 września, 17:00 (8000)
Krzysztof Warzycha 44 - Piotr Żelazowski 77

Kolejka 10 - 1-2 października

Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa 1 października, 17:00 (8000)
Krystian Szuster 58
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź 1 października, 17:30 (3000)
Kazimierz Putek 39 (s) - Paweł Chodakowski 66
Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze 1 października, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-1 Olimpia Poznań 2 października, 18:00 (8000)
Marek Świerczewski 53 - Sławomir Najtkowski 89
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Śląsk Wrocław 2 października, 11:00 (6000)
Bogdan Kuśmierski 18, Zenon Swędera 79
Lech Poznań 1-1 Górnik Wałbrzych 2 października, 12:00 (10 000)
Jarosław Araszkiewicz 45 - Mariusz Sobczyk 52
Jagiellonia Białystok 1-0 Szombierki Bytom 2 października, 11:00 (23 000)
Sławomir Głębocki 31
Łódzki KS 0-2 GKS Katowice 1 października, 17:00 (4433)
Jerzy Kapias 28, Janusz Nawrocki 90

Kolejka 11 - 8-9 października

Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS 9 października, 17:30 (8000)
Andrzej Łatka 23, 28
GKS Katowice 0-1 Jagiellonia Białystok 9 października, 11:00 (5587)
Sławomir Głębocki 51
Szombierki Bytom 2-3 Lech Poznań 8 października, 15:00 (1000)
Andrzej Gruszka 32, Wiesław Krauze 52 - Bogusław Pachelski 44, 53, Jarosław Araszkiewicz 73
Górnik Wałbrzych 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 października, 15:00 (1500)
Zbigniew Ośko 8, Wiesław Stańko 86 - Leszek Powiecko 68 (k)
Śląsk Wrocław 0-0 Wisła Kraków 8 października, 12:00 (3000)
Olimpia Poznań 0-1 Stal Mielec 9 października, 11:00 (2500)
Leszek Jędraszczyk 3
Górnik Zabrze 3-0 Pogoń Szczecin 9 października, 18:00 (8758)
Piotr Rzepka 47, Krzysztof Baran 57, Ryszard Komornicki 90 (k)
Widzew Łódź 0-0 Ruch Chorzów 8 października, 17:00 (2538)

Kolejka 12 - 22-23 października

Widzew Łódź 0-0 Legia Warszawa 22 października, 17:00 (3717)
Ruch Chorzów 2-0 Górnik Zabrze 22 października, 17:00 (30 000)
Mirosław Bąk 7, Krzysztof Warzycha 89
Pogoń Szczecin 3-2 Olimpia Poznań 22 października, 17:30 (2000)
Jacek Cyzio 64 (k), Jan Daniec 67, Marek Ostrowski 68 - Jerzy Kaziów 25, 56
Stal Mielec 3-0 Śląsk Wrocław 22 października, 16:00 (10 000)
Adam Fedoruk 7, 31, Maciej Śliwowski 90
Wisła Kraków 1-2 Górnik Wałbrzych 22 października, 17:00 (8000)
Marek Motyka 84 - Leszek Kosowski 13, Zbigniew Małachowski 66
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Szombierki Bytom 23 października, 11:00 (5000)
Bogdan Sak 52
Lech Poznań 2-2 GKS Katowice 22 października, 17:00 (8000)
Jerzy Kruszczyński 10, Dariusz Skrzypczak 32 - Janusz Nawrocki 37, Wiktor Morcinek 60
Jagiellonia Białystok 1-3 Łódzki KS 23 października, 11:00 (20 000)
Jarosław Gierejkiewicz 14 - Adam Grad 11, Sławomir Majak 15, Marek Chojnacki 40

Kolejka 13 - 29-30 października

Legia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok 29 października, 17:00 (6000)
Stanisław Terlecki 17, Dariusz Dziekanowski 61
Łódzki KS 1-3 Lech Poznań 29 października, 17:00 (3113)
Tomasz Jasina 64 - Jarosław Araszkiewicz 31, Bogusław Pachelski 45, Damian Łukasik 66
GKS Katowice 3-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 października, 17:00 (3502)
Jerzy Wijas 36, Mirosław Kubisztal 74, Krzysztof Walczak 85
Szombierki Bytom 0-3 Wisła Kraków 29 października, 14:30 (1000)
Kazimierz Moskal 44, Marek Świerczewski 81, Arkadiusz Wołowicz 87
Górnik Wałbrzych 0-1 Stal Mielec 30 października, 11:00 (3500)
Zbigniew Makuch 75
Śląsk Wrocław 2-2 Pogoń Szczecin 30 października, 11:00 (2000)
Dariusz Sztorc 21, Stefan Machaj 70 (k) - Jacek Krzystolik 18, Kazimierz Sokołowski 26
Olimpia Poznań 3-1 Ruch Chorzów 30 października, 11:00 (3000)
Tomasz Mazurkiewicz 38, Marek Siwa 54, Andrzej Borówko 57 (k) - Krzysztof Warzycha 24
Górnik Zabrze 1-0 Widzew Łódź 30 października, 17:00 (7247)
Andrzej Orzeszek 76

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Górnik Zabrze 2-1 Legia Warszawa 6 listopada, 17:00 (12 000)
Jan Urban 56 (k), 62 - Dariusz Dziekanowski 52
Widzew Łódź 2-1 Olimpia Poznań 5 listopada, 17:00 (2211)
Adam Walczak 8, Krzysztof Wewiór 15 - Marek Filipczak 81
Ruch Chorzów 3-0 Śląsk Wrocław 5 listopada, 17:00 (15 000)
Dariusz Sztorc 65 (s), Krzysztof Warzycha 70, Krystian Szuster 88
Pogoń Szczecin 4-1 Górnik Wałbrzych 5 listopada, 17:30 (2000)
Andrzej Miązek 24, Adam Benesz 37 (k), Jacek Krzystolik 57, Marek Ostrowski 66 - Waldemar Milewski 10
Stal Mielec 3-1 Szombierki Bytom 6 listopada, 15:00 (12 000)
Zbigniew Makuch 12, Tomasz Tułacz 70, Piotr Stopa 84 - Bogusław Cygan 75
Wisła Kraków 3-1 GKS Katowice 5 listopada, 18:00 (10 000)
Marek Biegun 37 (s), Arkadiusz Wołowicz 48, Dariusz Wójtowicz 65 - Wiktor Morcinek 80
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Łódzki KS 6 listopada, 11:00 (5000)
Lech Poznań 1-0 Jagiellonia Białystok 5 listopada, 17:00 (8000)
Jerzy Kruszczyński 35

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Legia Warszawa 3-0 Lech Poznań 20 listopada, 12:00 (12 000)
Marek Jóźwiak 16, Krzysztof Iwanicki 33, 40
Jagiellonia Białystok 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 listopada, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 2-1 Wisła Kraków 19 listopada, 12:00 (2643)
Adam Grad 3, Witold Bendkowski 42 - Mateusz Jelonek 69
GKS Katowice 3-0 Stal Mielec 20 listopada, 16:00 (3237)
Dariusz Rzeźniczek 15, Wiktor Morcinek 20, Mirosław Kubisztal 63
Szombierki Bytom 3-2 Pogoń Szczecin 20 listopada, 11:00 (1000)
Adam Książek 58, Bogusław Cygan 64, Zenon Lissek 70 (k) - Jacek Cyzio 15, Marek Ostrowski 66
Górnik Wałbrzych 0-2 Ruch Chorzów 20 listopada, 11:00 (1000)
Krystian Szuster 34, Krzysztof Warzycha 79
Śląsk Wrocław 0-2 Widzew Łódź 20 listopada, 11:00 (3000)
Tadeusz Świątek 40, Sławomir Pawelec 88
Olimpia Poznań 0-3 Górnik Zabrze 20 listopada, 12:00 (1000)
Krzysztof Baran 73, Piotr Rzepka 84, Joachim Klemenz 90

Kolejka 16 - 11-12 marca

Legia Warszawa 3-0 Olimpia Poznań 12 marca (15 000)
Roman Kosecki 10, 25, Ryszard Robakiewicz 49
Śląsk Wrocław 1-0 Górnik Zabrze 11 marca, 11:00 (12 785)
Mirosław Jaworski 42
Górnik Wałbrzych 0-1 Widzew Łódź 12 marca (5447)
Kazimierz Putek 44
Szombierki Bytom 0-1 Ruch Chorzów 12 marca (15 000)
Mirosław Bąk 39
GKS Katowice 2-0 Pogoń Szczecin 11 marca (9752)
Jerzy Wijas 27, Marek Biegun 52
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec 11 marca (5276)
Jagiellonia Białystok 0-0 Wisła Kraków 11 marca (15 562)
Lech Poznań 3-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 11 marca, 16:00 (10 244)
Bogusław Pachelski 60, Jarosław Araszkiewicz 76, Andrzej Juskowiak 82

Kolejka 17 - 18-19 marca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Legia Warszawa 19 marca, 11:00 (12 000)
Bogdan Sak 76 - Dariusz Dziekanowski 57
Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań 19 marca, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 2-0 Jagiellonia Białystok 18 marca, 17:00 (9774)
Maciej Śliwowski 5, Krzysztof Tochel 54
Pogoń Szczecin 1-2 Łódzki KS 18 marca, 17:00 (6405)
Jacek Cyzio 52 (k) - Jacek Ziober 17 (k), Adam Grad 26
Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice 18 marca, 15:00 (18 000)
Krzysztof Warzycha 21 - Jerzy Wijas 23
Widzew Łódź 2-0 Szombierki Bytom 18 marca, 17:00 (5083)
Sławomir Chałaśkiewicz 37, Wiesław Wraga 69
Górnik Zabrze 1-0 Górnik Wałbrzych 18 marca, 17:00 (11 959)
Piotr Rzepka 66
Olimpia Poznań 1-1 Śląsk Wrocław 19 marca, 11:00 (6000)
Jerzy Kaziów 63 - Janusz Góra 88

Kolejka 18 - 25 marca

Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa 25 marca, 11:00 (15 598)
Górnik Wałbrzych 1-2 Olimpia Poznań 25 marca, 15:00 (3137)
Leszek Kosowski 64 - Marek Filipczak 3, Jerzy Kaziów 53
Szombierki Bytom 1-3 Górnik Zabrze 25 marca, 16:00 (7043)
Bogusław Cygan 17 - Jan Urban 19, Waldemar Kamiński 77, Ryszard Cyroń 78
GKS Katowice 2-1 Widzew Łódź 25 marca, 18:00 (7329)
Mirosław Kubisztal 19, Jerzy Kapias 51 - Leszek Iwanicki 12
Łódzki KS 2-2 Ruch Chorzów 25 marca, 12:00 (6273)
Piotr Soczyński 44, 78 - Krzysztof Warzycha 21, Mirosław Bąk 65
Jagiellonia Białystok 1-0 Pogoń Szczecin 25 marca, 11:00 (13 651)
Dariusz Czykier 49
Lech Poznań 1-0 Stal Mielec 25 marca, 17:00 (9632)
Jerzy Kruszczyński 54
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Wisła Kraków 25 marca, 16:00 (6756)
Ryszard Kraus 8 (k), 43, 74, Bogdan Sak 80 - Mateusz Jelonek 34, Marek Świerczewski 44

Kolejka 19 - 29 marca

Legia Warszawa 4-0 Wisła Kraków 29 marca, 17:30 (12 011)
Marek Motyka 50 (s), Ryszard Robakiewicz 62, 78 (k), Jan Karaś 88
Stal Mielec 0-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 marca, 17:30 (10 577)
Andrzej Biczak 29
Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań 29 marca, 17:00 (6915)
Tomasz Kirejczyk 13 - Bogusław Pachelski 31
Ruch Chorzów 1-0 Jagiellonia Białystok 29 marca, 16:00 (10 000)
Krzysztof Warzycha 24
Widzew Łódź 3-1 Łódzki KS 29 marca, 17:00 (10 030)
Tadeusz Świątek 19 (k), 73 (k), Sławomir Różycki 48 (s) - Piotr Soczyński 31
Górnik Zabrze 3-0 GKS Katowice 29 marca, 17:00 (22 222)
Jan Urban 40, Waldemar Kamiński 46, Ryszard Cyroń 75
Olimpia Poznań 1-2 Szombierki Bytom 29 marca, 16:00 (2005)
Andrzej Borówko 86 (k) - Zbigniew Krzyżoś 47, Bogusław Cygan 74
Śląsk Wrocław 1-0 Górnik Wałbrzych 29 marca, 15:30 (11 855)
Stefan Machaj 30

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Górnik Wałbrzych 1-0 Legia Warszawa 9 kwietnia, 11:00 (2552)
Leszek Kosowski 84
Szombierki Bytom 3-3 Śląsk Wrocław 8 kwietnia, 15:00 (4000)
Zenon Lissek 8, 29, 84 (k) - Ryszard Tarasiewicz 48 (k), 74, Aleksander Socha 84
GKS Katowice 1-1 Olimpia Poznań 8 kwietnia, 17:00 (7022)
Marek Biegun 30 - Jerzy Kaziów 65
Łódzki KS 1-1 Górnik Zabrze 8 kwietnia, 17:00 (9543)
Jacek Ziober 76 - Jan Urban 74
Jagiellonia Białystok 0-1 Widzew Łódź 9 kwietnia, 11:00 (13 632)
Adam Walczak 80
Lech Poznań 1-2 Ruch Chorzów 8 kwietnia, 17:00 (13 758)
Bogusław Pachelski 88 - Krzysztof Warzycha 48, Mirosław Bąk 51
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 16:00 (8249)
Bogdan Kuśmierski 47, Andrzej Biczak 51, Ryszard Kraus 56 - Piotr Żelazowski 68, Jacek Krzystolik 78
Wisła Kraków 1-0 Stal Mielec 9 kwietnia, 17:00 (10 000)
Tomasz Dziubiński 1

Kolejka 21 - 15-16 kwietnia

Legia Warszawa 1-0 Stal Mielec 15 kwietnia (12 000)
Dariusz Wdowczyk 66 (k)
Pogoń Szczecin 1-1 Wisła Kraków 15 kwietnia (6118)
Jacek Cyzio 82 (k) - Mateusz Jelonek 65
Ruch Chorzów 5-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15 kwietnia (18 000)
Krzysztof Warzycha 5, 62 (k), 70 (k), Krystian Szuster 80, Józef Nowak 87
Widzew Łódź 0-0 Lech Poznań 15 kwietnia (10 000)
Górnik Zabrze 2-2 Jagiellonia Białystok 15 kwietnia (18 000)
Ryszard Cyroń 26 (k), Ryszard Komornicki 49 - Andrzej Szymanek 80, Dariusz Czykier 84
Olimpia Poznań 0-0 Łódzki KS 15 kwietnia (2298)
Śląsk Wrocław 1-0 GKS Katowice 15 kwietnia (11 127)
Waldemar Prusik 71
Górnik Wałbrzych 1-1 Szombierki Bytom 15 kwietnia (3400)
Adam Bąk 66 - Bogusław Cygan 89

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Szombierki Bytom 0-1 Legia Warszawa 22 kwietnia (4000)
Stanisław Terlecki 58
GKS Katowice 1-0 Górnik Wałbrzych 22 kwietnia (5646)
Piotr Nazimek 53
Łódzki KS 1-1 Śląsk Wrocław 22 kwietnia, 17:00 (5771)
Tomasz Jasina 29 - Waldemar Prusik 56
Jagiellonia Białystok 0-0 Olimpia Poznań 22 kwietnia (13 340)
Lech Poznań 2-0 Górnik Zabrze 22 kwietnia (9513)
Jarosław Araszkiewicz 3, 10
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Widzew Łódź 22 kwietnia (6251)
Bogdan Kuśmierski 87
Wisła Kraków 1-4 Ruch Chorzów 22 kwietnia (11 000)
Kazimierz Moskal 73 - Krystian Szuster 29, Mirosław Bąk 35, 83, Krzysztof Warzycha 41
Stal Mielec 2-0 Pogoń Szczecin 22 kwietnia (8690)
Adam Fedoruk 30, Dariusz Sajdak 34

Kolejka 23 - 10 maja

Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin 10 maja, 17:30 (7462)
Ryszard Robakiewicz 5, 31, Jan Karaś 28
Ruch Chorzów 0-2 Stal Mielec 10 maja, 17:00 (12 000)
Dariusz Sajdak 21, Maciej Śliwowski 48
Widzew Łódź 1-2 Wisła Kraków 10 maja, 17:00 (2416)
Tadeusz Świątek 4 - Leszek Iwanicki 25 (s), Tomasz Dziubiński 82
Górnik Zabrze 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 maja, 18:00 (10 591)
Ryszard Cyroń 1 (k), 67
Olimpia Poznań 2-1 Lech Poznań 10 maja, 17:30 (7394)
Marek Filipczak 35 (k), 42 - Bogusław Pachelski 84
Śląsk Wrocław 2-2 Jagiellonia Białystok 10 maja, 16:30 (8217)
Janusz Góra 21, Aleksander Socha 51 - Jacek Bayer 15, Janusz Szugzda 87
Górnik Wałbrzych 2-1 Łódzki KS 10 maja, 16:00 (1857)
Leszek Kosowski 34, Grzegorz Krawiec 82 - Robert Kozielski 74
Szombierki Bytom 0-3 GKS Katowice 10 maja, 17:00 (4000)
Piotr Piekarczyk 45, Krzysztof Walczak 54, Dariusz Grzesik 89

Kolejka 24 - 13-14 maja

GKS Katowice 1-0 Legia Warszawa 13 maja (10 238)
Wiktor Morcinek 49
Łódzki KS 1-1 Szombierki Bytom 13 maja (3006)
Jacek Ziober 86 (k) - Zenon Lissek 62 (k)
Jagiellonia Białystok 2-0 Górnik Wałbrzych 14 maja (10 692)
Mariusz Lisowski 23, Jerzy Leszczyk 45
Lech Poznań 1-1 Śląsk Wrocław 13 maja, 17:00 (6526)
Bogusław Pachelski 5 - Waldemar Tęsiorowski 16
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Olimpia Poznań 14 maja (9000)
Leszek Powiecko 65 (k) - Sławomir Najtkowski 60, Jerzy Kaziów 71
Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze 14 maja (12 000)
Mateusz Jelonek 68
Stal Mielec 2-2 Widzew Łódź 13 maja (10 254)
Mariusz Barnak 23, Maciej Śliwowski 83 - Mirosław Myśliński 26, Paweł Chodakowski 48
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 13 maja (4369)

Kolejka 25 - 20-21 maja

Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów 20 maja (18 000)
Widzew Łódź 1-0 Pogoń Szczecin 20 maja (2013)
Krzysztof Wewiór 45
Górnik Zabrze 1-0 Stal Mielec 20 maja (8591)
Jan Urban 81
Olimpia Poznań 3-0 Wisła Kraków 20 maja (2165)
Jerzy Kaziów 22, 66, Marek Filipczak 58
Śląsk Wrocław 6-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 maja, 11:00 (7462)
Waldemar Prusik 5, Ryszard Tarasiewicz 7, 8, 49, Stefan Machaj 24, Roman Szewczyk 43 - Bogdan Kuśmierski 2
Górnik Wałbrzych 1-1 Lech Poznań 20 maja (2397)
Adam Bąk 81 - Jarosław Araszkiewicz 84
Szombierki Bytom 0-1 Jagiellonia Białystok 20 maja (1000)
Jacek Bayer 56 (k)
GKS Katowice 7-2 Łódzki KS 20 maja (5513)
Piotr Piekarczyk 9, 66, Wiktor Morcinek 20, Krzysztof Walczak 29, 39, Dariusz Rzeźniczek 53, Mirosław Kubisztal 72 - Krzysztof Stefański 7, Witold Wenclewski 22

Kolejka 26 - 24 maja

Łódzki KS 2-1 Legia Warszawa 24 maja, 17:00 (4968)
Arkadiusz Gmur 50 (s), Piotr Soczyński 75 (k) - Jan Karaś 45
Jagiellonia Białystok 1-1 GKS Katowice 24 maja, 17:00 (14 775)
Jacek Bayer 48 - Mirosław Kubisztal 54
Lech Poznań 0-0 Szombierki Bytom 24 maja, 17:00 (3000)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Górnik Wałbrzych 24 maja, 17:00 (3594)
Ryszard Kraus 9, Józef Łuczak 78
Wisła Kraków 0-5 Śląsk Wrocław 25 maja, 18:00 (10 000)
Aleksander Socha 20, 72, Rajmund Horst 53, Stefan Machaj 64, Waldemar Prusik 80
W 77. minucie Marek Świerczewski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stal Mielec 0-0 Olimpia Poznań 24 maja, 17:30 (7044)
Pogoń Szczecin 1-4 Górnik Zabrze 24 maja, 17:00 (4571)
Jan Daniec 48 - Ryszard Cyroń 15, Krzysztof Zagórski 62, 72, Ryszard Komornicki 89
Ruch Chorzów 4-0 Widzew Łódź 24 maja, 17:00 (10 000)
Krzysztof Warzycha 15, 54, Piotr Boncol 24, Krystian Szuster 84

Kolejka 27 - 7 czerwca

Legia Warszawa 1-1 Widzew Łódź 7 czerwca (5000)
Krzysztof Iwanicki 75 - Sławomir Chałaśkiewicz 78
Górnik Zabrze 1-2 Ruch Chorzów 7 czerwca (22 785)
Ryszard Cyroń 25 - Dariusz Gęsior 6, Krzysztof Warzycha 56 (k)
Olimpia Poznań 2-2 Pogoń Szczecin 7 czerwca (2075)
Jacek Motyliński 71, Jerzy Kaziów 78 - Jan Daniec 4, Kazimierz Sokołowski 36
Śląsk Wrocław 1-1 Stal Mielec 7 czerwca (10 000)
Ryszard Tarasiewicz 47 - Maciej Śliwowski 3
Górnik Wałbrzych 2-1 Wisła Kraków 7 czerwca (2177)
Leszek Kosowski 21, 67 - Kazimierz Moskal 44
Szombierki Bytom 2-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 7 czerwca (1000)
Jan Woźnica 1, Bogusław Cygan 72 - Krzysztof Rzeszutek 15, Leszek Powiecko 37 (k)
GKS Katowice 4-1 Lech Poznań 7 czerwca (6663)
Piotr Nazimek 25, Krzysztof Walczak 40, Jerzy Wijas 56, Wiktor Morcinek 64 - Marek Rzepka 65
Łódzki KS 0-1 Jagiellonia Białystok 7 czerwca (3014)
Jerzy Leszczyk 57

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa 11 czerwca (19 679)
Jerzy Leszczyk 56 - Andrzej Łatka 31
Lech Poznań 1-1 Łódzki KS 10 czerwca (2928)
Andrzej Juskowiak 24 - Tomasz Wieszczycki 8
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 GKS Katowice 11 czerwca (6988)
Leszek Powiecko 86 - Mirosław Kubisztal 39
Wisła Kraków 3-0 Szombierki Bytom 11 czerwca (8000)
Kazimierz Moskal 42, 59, 90
Stal Mielec 2-1 Górnik Wałbrzych 10 czerwca (6410)
Maciej Śliwowski 14 (k), Adam Fedoruk 16 - Leszek Kosowski 27
Pogoń Szczecin 2-1 Śląsk Wrocław 24 czerwca (2122)
Kazimierz Sokołowski 20, Jacek Cyzio 64 (k) - Aleksander Socha 42
w pierwotnym terminie (10 czerwca) odwołany z powodu zatrucia zawodników gospodarzy
Ruch Chorzów 2-1 Olimpia Poznań 10 czerwca (20 000)
Waldemar Waleszczyk 6, Krzysztof Warzycha 77 (k) - Jerzy Kaziów 46
Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze 10 czerwca (2999)
Marek Podsiadło 74

Kolejka 29 - 17 czerwca

Legia Warszawa 3-2 Górnik Zabrze 17 czerwca, 17:00 (10 000)
Roman Kosecki 31, Dariusz Dziekanowski 71, Krzysztof Iwanicki 73 - Jan Urban 6, Ryszard Cyroń 35
Olimpia Poznań 0-0 Widzew Łódź 17 czerwca, 17:00 (1594)
Śląsk Wrocław 0-1 Ruch Chorzów 17 czerwca, 17:00 (9712)
Krzysztof Warzycha 53
Górnik Wałbrzych 1-1 Pogoń Szczecin 17 czerwca, 17:00 (1652)
Zbigniew Ośko 61 - Jacek Krzystolik 30
Szombierki Bytom 2-3 Stal Mielec 17 czerwca, 17:00 (500)
Andrzej Gruszka 57, Zbigniew Makuch 77 (s) - Roman Gruszecki 20, Maciej Śliwowski 37, Adam Fedoruk 39
GKS Katowice 1-0 Wisła Kraków 17 czerwca, 17:00 (8242)
Piotr Piekarczyk 21
Łódzki KS 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 czerwca, 17:00 (1897)
Piotr Soczyński 56 - Ryszard Kraus 38
Jagiellonia Białystok 1-4 Lech Poznań 17 czerwca, 17:00 (10 109)
Jacek Bayer 71 - Jarosław Araszkiewicz 11, 63, Dariusz Skrzypczak 13, Mirosław Trzeciak 83

Kolejka 30 - 21 czerwca

Lech Poznań 0-2 Legia Warszawa 21 czerwca (7055)
Stanisław Terlecki 54, Leszek Pisz 70
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Jagiellonia Białystok 21 czerwca (4000)
Wisła Kraków 4-1 Łódzki KS 21 czerwca (8000)
Leszek Lipka 15, Kazimierz Moskal 24, Zenon Małek 42, Marek Świerczewski 81 - Zenon Małek 48 (s)
Stal Mielec 2-0 GKS Katowice 21 czerwca (12 768)
Maciej Śliwowski 53, Piotr Porębny 78
Pogoń Szczecin 1-0 Szombierki Bytom 21 czerwca (4671)
Zbigniew Krzyżoś 12 (s)
Ruch Chorzów 4-1 Górnik Wałbrzych 21 czerwca (13 000)
Mieczysław Szewczyk 6, Krzysztof Warzycha 22 (k), 39, 64 - Wiesław Stańko 81
Widzew Łódź 1-2 Śląsk Wrocław 21 czerwca (2000)
Kazimierz Putek 87 (k) - Ryszard Tarasiewicz 40, Janusz Góra 70
Górnik Zabrze 4-2 Olimpia Poznań 21 czerwca (4866)
Krzysztof Zagórski 8, Ryszard Cyroń 57, Józef Dankowski 72, Jan Urban 81 - Marek Filipczak 65 (k), 80

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas