[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Wałbrzych I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Karolina Jaworzyna Śląska 30 84 27 3 0 106-30 14 1 0 57-14 13 2 0 49-16
2.  Górnik II Wałbrzych 30 81 26 3 1 138-21 14 1 0 79-7 12 2 1 59-14
3.  Włókniarz Głuszyca 30 59 18 5 7 106-47 11 3 1 63-17 7 2 6 43-30
4.  Sudety Dziećmorowice 30 54 17 3 10 87-58 8 1 6 44-33 9 2 4 43-25
5.  Skalnik Czarny Bór 30 51 17 0 13 64-52 9 0 6 33-23 8 0 7 31-29
6.  Gwarek Wałbrzych 30 44 13 5 12 71-65 8 1 6 37-25 5 4 6 34-40
7.  Wenus Nowice 30 43 13 4 13 54-71 7 2 6 30-30 6 2 7 24-41
8.  Cukrownik/Polonia Pszenno 30 42 13 3 14 60-59 9 1 5 42-23 4 2 9 18-36
9.  Koliber Uciechów 30 38 11 5 14 63-61 8 3 4 40-21 3 2 10 23-40
10.  Granit Roztoka 30 37 11 4 15 63-68 6 3 6 36-28 5 1 9 27-40
11.  Zagłębie Wałbrzych 30 34 9 7 14 39-68 3 5 7 19-30 6 2 7 20-38
12.  Zjednoczeni II Żarów 30 29 7 8 15 44-69 4 3 8 21-30 3 5 7 23-39 2 2 0 2 0 2-2
13.  Czarni Wałbrzych 30 29 8 5 17 43-72 4 2 9 26-38 4 3 8 17-34 2 2 0 2 0 2-2
14.  Rawa Boleścin 30 28 9 1 20 48-108 4 1 10 31-45 5 0 10 17-63
15.  Unia Jaroszów 30 26 7 5 18 35-80 3 3 9 14-32 4 2 9 21-48
16.  LKS Bystrzyca Dolna 30 9 2 3 25 17-109 1 2 12 11-59 1 1 13 6-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Karolina Jaworzyna Śląska    2-2 3-2 3-2 3-2 3-0* 4-2 4-0 5-0 3-2 3-0 2-1 2-1 10-0 5-0 5-0 
 2 Górnik II Wałbrzych1-1     2-1 3-1 2-0 6-1 8-1 3-0 3-0* 5-0 9-0 8-1 9-1 6-0 9-0 5-0 
 3 Włókniarz Głuszyca1-1 2-2     2-6 2-0 1-1 10-1 4-1 4-0 2-1 8-0 7-2 4-0* 8-0 4-1 4-1 
 4 Sudety Dziećmorowice3-6 0-5 0-3     2-3 1-2 3-0* 1-2 3-1 7-5 3-0 2-2 4-1 9-2 4-0 2-1 
 5 Skalnik Czarny Bór1-2 0-1 1-4 0-1     4-2 2-0 2-0 5-2 4-2 3-1 3-2 1-2 2-3 2-1 3-0* 
 6 Gwarek Wałbrzych0-2 2-3 5-2 1-2 0-2     2-4 3-0* 1-1 3-1 1-2 2-1 4-2 5-1 4-2 4-0 
 7 Wenus Nowice3-6 0-6 1-0 5-2 4-1 3-3     3-1 1-4 0-2 0-0 1-2 1-0 0-3 5-0 3-0 
 8 Cukrownik/Polonia Pszenno0-3 0-4 2-1 2-2 3-0* 4-3 0-2     6-1 4-1 2-1 1-2 4-0 10-0 4-2 0-1 
 9 Koliber Uciechów3-4 5-1 3-6 1-1 2-1 4-1 0-2 6-0     3-1 0-0 3-2 0-1 4-0 1-1 5-0 
 10 Granit Roztoka2-4 0-3* 1-2 4-2 5-1 1-1 1-2 2-5 4-0     1-2 2-2 1-1 2-0 4-3 6-0 
 11 Zagłębie Wałbrzych0-3* 0-5 1-3 1-2 1-4 3-3 2-2 2-1 2-2 2-0     1-1 0-0 0-2 1-2 3-0* 
 12 Zjednoczeni II Żarów0-3* 1-7 5-1 2-5 0-1 0-1 1-2 0-0 1-0 2-3 1-2     0-0 3-1 2-2 3-2 
 13 Czarni Wałbrzych0-5 0-4 2-2 0-4 2-3 2-4 1-2 3-1 3-2 2-3 2-3 2-2     3-0 1-3 3-0 
 14 Rawa Boleścin2-3 1-6 2-5 0-3 1-2 5-2 5-3 2-3 1-5 2-3 2-6 4-0 2-1     2-3 0-0 
 15 Unia Jaroszów0-3 1-4 1-1 1-6 1-3 2-3 1-0 0-0 1-0 0-0 1-2 0-2 0-4 1-3     4-1 
 16 LKS Bystrzyca Dolna0-3* 0-6 1-10 0-4 1-8 1-7 1-1 1-4 0-5 1-3 2-1 1-1 2-3 0-2 0-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Gwarek Wałbrzych 0-2 Skalnik Czarny Bór 14 sierpnia, 11:00
Górnik II Wałbrzych 5-0 Granit Roztoka 14 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 0-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 14 sierpnia, 11:00
Wenus Nowice 5-0 Unia Jaroszów 14 sierpnia, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 0-4 Sudety Dziećmorowice 14 sierpnia, 17:00
Rawa Boleścin 2-3 Karolina Jaworzyna Śląska 14 sierpnia, 11:00
Włókniarz Głuszyca 4-0 Koliber Uciechów 14 sierpnia, 17:00
Czarni Wałbrzych 2-3 Zagłębie Wałbrzych 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Skalnik Czarny Bór 3-1 Zagłębie Wałbrzych 21 sierpnia, 17:00
Koliber Uciechów 0-1 Czarni Wałbrzych 21 sierpnia, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-2 Włókniarz Głuszyca 21 sierpnia, 17:00
Sudety Dziećmorowice 9-2 Rawa Boleścin 21 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów 4-1 LKS Bystrzyca Dolna 21 sierpnia, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-2 Wenus Nowice 21 sierpnia, 17:00
Gwarek Wałbrzych 2-3 Górnik II Wałbrzych 21 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 2-3 Granit Roztoka 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Górnik II Wałbrzych 2-0 Skalnik Czarny Bór 28 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni II Żarów 0-1 Gwarek Wałbrzych 28 sierpnia, 11:00
Wenus Nowice 0-2 Granit Roztoka 26 sierpnia, 18:00
LKS Bystrzyca Dolna 1-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 28 sierpnia, 11:00
Rawa Boleścin 2-3 Unia Jaroszów 28 sierpnia, 11:00
Włókniarz Głuszyca 2-6 Sudety Dziećmorowice 28 sierpnia, 17:00
Czarni Wałbrzych 0-5 Karolina Jaworzyna Śląska 28 sierpnia, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 2-2 Koliber Uciechów 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Skalnik Czarny Bór 5-2 Koliber Uciechów 4 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-0 Zagłębie Wałbrzych 4 września, 16:00
Sudety Dziećmorowice 4-1 Czarni Wałbrzych 4 września, 16:00
Unia Jaroszów 1-1 Włókniarz Głuszyca 4 września, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 10-0 Rawa Boleścin 4 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych 2-4 Wenus Nowice 4 września, 11:00
Górnik II Wałbrzych 8-1 Zjednoczeni II Żarów 4 września, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 1-3 Granit Roztoka 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Zjednoczeni II Żarów 0-1 Skalnik Czarny Bór 11 września, 11:00
Wenus Nowice 0-6 Górnik II Wałbrzych 11 września, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 1-7 Gwarek Wałbrzych 11 września, 11:00
Rawa Boleścin 2-3 Granit Roztoka 11 września, 11:00
Włókniarz Głuszyca 4-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 11 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 1-3 Unia Jaroszów 11 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Sudety Dziećmorowice 11 września, 11:00
Koliber Uciechów 3-4 Karolina Jaworzyna Śląska 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Skalnik Czarny Bór 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 18 września, 16:00
w Witkowie Śląskim
Sudety Dziećmorowice 3-1 Koliber Uciechów 18 września, 16:00
Unia Jaroszów 1-2 Zagłębie Wałbrzych 18 września, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Czarni Wałbrzych 18 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych 5-1 Rawa Boleścin 18 września, 11:00
Górnik II Wałbrzych 5-0 LKS Bystrzyca Dolna 18 września, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 1-2 Wenus Nowice 18 września, 11:00
Włókniarz Głuszyca 2-1 Granit Roztoka 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Wenus Nowice 4-1 Skalnik Czarny Bór 25 września, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 1-1 Zjednoczeni II Żarów 25 września, 11:00
Rawa Boleścin 1-6 Górnik II Wałbrzych 25 września, 11:00
Włókniarz Głuszyca 1-1 Gwarek Wałbrzych 25 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 2-3 Granit Roztoka 25 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 25 września, 14:00
Koliber Uciechów 1-1 Unia Jaroszów 25 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-2 Sudety Dziećmorowice 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Skalnik Czarny Bór 0-1 Sudety Dziećmorowice 2 października, 15:00
Unia Jaroszów 0-3 Karolina Jaworzyna Śląska 2 października, 15:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 6-1 Koliber Uciechów 2 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych 4-2 Czarni Wałbrzych 2 października, 11:00
Górnik II Wałbrzych 2-1 Włókniarz Głuszyca 2 października, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 3-1 Rawa Boleścin 2 października, 11:00
Wenus Nowice 3-0 LKS Bystrzyca Dolna 2 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Granit Roztoka 2 października, 11:00

Kolejka 9 - 8-9 października

LKS Bystrzyca Dolna 1-8 Skalnik Czarny Bór 9 października, 11:00
Rawa Boleścin 5-3 Wenus Nowice 9 października, 11:00
Włókniarz Głuszyca 7-2 Zjednoczeni II Żarów 9 października, 15:00
Czarni Wałbrzych 0-4 Górnik II Wałbrzych 9 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 3-3 Gwarek Wałbrzych 9 października, 11:00
Koliber Uciechów 3-1 Granit Roztoka 9 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 4-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 9 października, 15:00
Sudety Dziećmorowice 4-0 Unia Jaroszów 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Skalnik Czarny Bór 2-1 Unia Jaroszów 16 października, 15:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-2 Sudety Dziećmorowice 16 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych 1-1 Koliber Uciechów 16 października, 11:00
Górnik II Wałbrzych 9-0 Zagłębie Wałbrzych 16 października, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 0-0 Czarni Wałbrzych 16 października, 11:00
Wenus Nowice 1-0 Włókniarz Głuszyca 16 października, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 0-2 Rawa Boleścin 16 października, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-2 Granit Roztoka 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Rawa Boleścin 1-2 Skalnik Czarny Bór 23 października, 11:00
Włókniarz Głuszyca 4-1 LKS Bystrzyca Dolna 23 października, 14:00
Czarni Wałbrzych 1-2 Wenus Nowice 23 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Zjednoczeni II Żarów 23 października, 11:00
Koliber Uciechów 5-1 Górnik II Wałbrzych 23 października, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-0 Gwarek Wałbrzych 23 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sudety Dziećmorowice 7-5 Granit Roztoka 23 października, 14:00
Unia Jaroszów 0-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Skalnik Czarny Bór 2-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 30 października, 14:00
Gwarek Wałbrzych 1-2 Sudety Dziećmorowice 30 października, 11:00
Górnik II Wałbrzych 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 30 października, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 1-0 Koliber Uciechów 30 października, 11:00
Wenus Nowice 0-0 Zagłębie Wałbrzych 30 października, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 2-3 Czarni Wałbrzych 30 października, 11:00
Rawa Boleścin 2-5 Włókniarz Głuszyca 30 października, 11:00
Unia Jaroszów 0-0 Granit Roztoka 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Włókniarz Głuszyca 2-0 Skalnik Czarny Bór 6 listopada, 14:00
Czarni Wałbrzych 3-0 Rawa Boleścin 6 listopada, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 3-0 LKS Bystrzyca Dolna 6 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Koliber Uciechów 0-2 Wenus Nowice 6 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Zjednoczeni II Żarów 6 listopada, 14:00
Sudety Dziećmorowice 0-5 Górnik II Wałbrzych 6 listopada, 14:00
Unia Jaroszów 2-3 Gwarek Wałbrzych 6 listopada, 14:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-1 Granit Roztoka 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Skalnik Czarny Bór 4-2 Granit Roztoka 11 listopada, 13:30
Gwarek Wałbrzych 3-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 11 listopada, 11:00
(wo)
przerwany w 83. minucie przy stanie 1-2; zawodnik gości zaatakował sędziego
Górnik II Wałbrzych 9-0 Unia Jaroszów 11 listopada, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 2-5 Sudety Dziećmorowice 11 listopada, 11:00
Wenus Nowice 3-6 Karolina Jaworzyna Śląska 11 listopada, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 0-5 Koliber Uciechów 11 listopada, 11:00
Rawa Boleścin 2-6 Zagłębie Wałbrzych 11 listopada, 11:00
Włókniarz Głuszyca 4-0 Czarni Wałbrzych 11 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 4-3

Kolejka 15 - 13 listopada

Czarni Wałbrzych 2-3 Skalnik Czarny Bór 13 listopada, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-3 Włókniarz Głuszyca 13 listopada, 11:00
Koliber Uciechów 4-0 Rawa Boleścin 13 listopada, 13:30
Karolina Jaworzyna Śląska 5-0 LKS Bystrzyca Dolna 13 listopada, 13:30
Sudety Dziećmorowice 3-0 Wenus Nowice 13 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-0
Unia Jaroszów 0-2 Zjednoczeni II Żarów 13 listopada, 13:30
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-4 Górnik II Wałbrzych 13 listopada, 13:30
Gwarek Wałbrzych 3-1 Granit Roztoka 13 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Skalnik Czarny Bór 4-2 Gwarek Wałbrzych 20 listopada, 13:00
Granit Roztoka 0-3 Górnik II Wałbrzych 20 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-3
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-2 Zjednoczeni II Żarów 20 listopada, 13:00
Unia Jaroszów 1-0 Wenus Nowice 20 listopada, 13:00
Sudety Dziećmorowice 2-1 LKS Bystrzyca Dolna 20 listopada, 13:00
Karolina Jaworzyna Śląska 10-0 Rawa Boleścin 20 listopada, 13:00
Koliber Uciechów 3-6 Włókniarz Głuszyca 20 listopada, 13:00
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Czarni Wałbrzych 20 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 26-27 listopada

Granit Roztoka 2-2 Zjednoczeni II Żarów 27 listopada, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-4 Skalnik Czarny Bór 27 listopada, 13:00
Czarni Wałbrzych 3-2 Koliber Uciechów 27 listopada, 13:00
Włókniarz Głuszyca 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 27 listopada, 13:00
Rawa Boleścin 0-3 Sudety Dziećmorowice 27 listopada, 13:00
LKS Bystrzyca Dolna 0-1 Unia Jaroszów 27 listopada, 11:00
Wenus Nowice 3-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 27 listopada, 13:00
Górnik II Wałbrzych 6-1 Gwarek Wałbrzych 27 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Skalnik Czarny Bór 0-1 Górnik II Wałbrzych 25 marca, 15:00
Gwarek Wałbrzych 2-1 Zjednoczeni II Żarów 25 marca, 11:00
Granit Roztoka 1-2 Wenus Nowice 25 marca, 15:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-1 LKS Bystrzyca Dolna 25 marca, 11:00
Unia Jaroszów 1-3 Rawa Boleścin 25 marca, 15:00
Sudety Dziećmorowice 0-3 Włókniarz Głuszyca 25 marca, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Czarni Wałbrzych 25 marca, 15:00
Koliber Uciechów 0-0 Zagłębie Wałbrzych 25 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Granit Roztoka 6-0 LKS Bystrzyca Dolna 1 kwietnia, 16:00
Koliber Uciechów 2-1 Skalnik Czarny Bór 1 kwietnia, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 0-3 Karolina Jaworzyna Śląska 1 kwietnia, 11:00
(wo)
pierwotnie zweryfikowany jako walkower na korzyść gości z powodu występu w drużynie gospodarzy zbyt małej liczby młodzieżowców; decyzja uchylona przez OZPN Wałbrzych w późniejszym terminie; następnie DZPN uchylił decyzję OZPN Wałbrzych, podtrzymując pierwotny werdykt
Czarni Wałbrzych 0-4 Sudety Dziećmorowice 1 kwietnia, 11:00
Włókniarz Głuszyca 4-1 Unia Jaroszów 1 kwietnia, 16:00
Rawa Boleścin 2-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 1 kwietnia, 11:00
Wenus Nowice 3-3 Gwarek Wałbrzych 1 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 1-7 Górnik II Wałbrzych 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Skalnik Czarny Bór 3-2 Zjednoczeni II Żarów 7 kwietnia, 16:00
Górnik II Wałbrzych 8-1 Wenus Nowice 7 kwietnia, 13:30
Gwarek Wałbrzych 4-0 LKS Bystrzyca Dolna 7 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka 2-0 Rawa Boleścin 7 kwietnia, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-1 Włókniarz Głuszyca 7 kwietnia, 16:00
Unia Jaroszów 0-4 Czarni Wałbrzych 7 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 3-0 Zagłębie Wałbrzych 7 kwietnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 5-0 Koliber Uciechów 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Granit Roztoka 1-2 Włókniarz Głuszyca 15 kwietnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-2 Skalnik Czarny Bór 15 kwietnia, 16:00
Koliber Uciechów 1-1 Sudety Dziećmorowice 15 kwietnia, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Unia Jaroszów 15 kwietnia, 11:00
Czarni Wałbrzych 3-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 15 kwietnia, 11:00
Rawa Boleścin 5-2 Gwarek Wałbrzych 15 kwietnia, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 0-6 Górnik II Wałbrzych 15 kwietnia, 11:00
Wenus Nowice 1-2 Zjednoczeni II Żarów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Skalnik Czarny Bór 2-0 Wenus Nowice 22 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni II Żarów 3-2 LKS Bystrzyca Dolna 22 kwietnia, 11:00
Górnik II Wałbrzych 6-0 Rawa Boleścin 22 kwietnia, 11:00
Gwarek Wałbrzych 5-2 Włókniarz Głuszyca 22 kwietnia, 15:00
Granit Roztoka 1-1 Czarni Wałbrzych 22 kwietnia, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-1 Zagłębie Wałbrzych 22 kwietnia, 16:00
Unia Jaroszów 1-0 Koliber Uciechów 22 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 3-6 Karolina Jaworzyna Śląska 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Granit Roztoka 1-2 Zagłębie Wałbrzych 29 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 2-3 Skalnik Czarny Bór 29 kwietnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 5-0 Unia Jaroszów 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu pożaru budynku klubowego gospodarzy
Koliber Uciechów 6-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 29 kwietnia, 16:00
Czarni Wałbrzych 2-4 Gwarek Wałbrzych 29 kwietnia, 11:00
Włókniarz Głuszyca 2-2 Górnik II Wałbrzych 29 kwietnia, 16:00
Rawa Boleścin 4-0 Zjednoczeni II Żarów 29 kwietnia, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 1-1 Wenus Nowice 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 3 maja

Skalnik Czarny Bór 3-0 LKS Bystrzyca Dolna 3 maja, 17:00
(wo)
Wenus Nowice 0-3 Rawa Boleścin 3 maja, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 5-1 Włókniarz Głuszyca 3 maja, 11:00
Górnik II Wałbrzych 9-1 Czarni Wałbrzych 3 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych 1-2 Zagłębie Wałbrzych 3 maja, 15:00
Granit Roztoka 4-0 Koliber Uciechów 3 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-3 Karolina Jaworzyna Śląska 3 maja, 17:00
Unia Jaroszów 1-6 Sudety Dziećmorowice 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Granit Roztoka 2-4 Karolina Jaworzyna Śląska 6 maja, 17:00
Unia Jaroszów 1-3 Skalnik Czarny Bór 6 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 1-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 6 maja, 17:00
Koliber Uciechów 4-1 Gwarek Wałbrzych 6 maja, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 0-5 Górnik II Wałbrzych 24 maja, 18:00
Czarni Wałbrzych 2-2 Zjednoczeni II Żarów 6 maja, 11:00
Włókniarz Głuszyca 10-1 Wenus Nowice 6 maja, 17:00
Rawa Boleścin 0-0 LKS Bystrzyca Dolna 6 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Skalnik Czarny Bór 2-3 Rawa Boleścin 13 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Dolna 1-10 Włókniarz Głuszyca 13 maja, 17:00
Wenus Nowice 1-0 Czarni Wałbrzych 13 maja, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 1-2 Zagłębie Wałbrzych 13 maja, 11:00
Górnik II Wałbrzych 3-0 Koliber Uciechów 13 maja, 11:00
(wo)
Gwarek Wałbrzych 0-2 Karolina Jaworzyna Śląska 13 maja, 15:00
Granit Roztoka 4-2 Sudety Dziećmorowice 13 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-2 Unia Jaroszów 13 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Granit Roztoka 4-3 Unia Jaroszów 20 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-0 Skalnik Czarny Bór 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Sudety Dziećmorowice 1-2 Gwarek Wałbrzych 20 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-2 Górnik II Wałbrzych 20 maja, 17:00
Koliber Uciechów 3-2 Zjednoczeni II Żarów 20 maja, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 2-2 Wenus Nowice 20 maja, 11:00
Czarni Wałbrzych 3-0 LKS Bystrzyca Dolna 20 maja, 11:00
Włókniarz Głuszyca 8-0 Rawa Boleścin 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Skalnik Czarny Bór 1-4 Włókniarz Głuszyca 27 maja, 17:00
Rawa Boleścin 2-1 Czarni Wałbrzych 27 maja, 11:00
LKS Bystrzyca Dolna 2-1 Zagłębie Wałbrzych 27 maja, 11:00
Wenus Nowice 1-4 Koliber Uciechów 27 maja, 11:00
Zjednoczeni II Żarów 0-3 Karolina Jaworzyna Śląska 27 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik II Wałbrzych 3-1 Sudety Dziećmorowice 27 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych 4-2 Unia Jaroszów 27 maja, 15:00
Granit Roztoka 2-5 Cukrownik/Polonia Pszenno 27 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Granit Roztoka 5-1 Skalnik Czarny Bór 3 czerwca, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-3 Gwarek Wałbrzych 3 czerwca, 17:00
Unia Jaroszów 1-4 Górnik II Wałbrzych 3 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice 2-2 Zjednoczeni II Żarów 3 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 4-2 Wenus Nowice 3 czerwca, 17:00
Koliber Uciechów 5-0 LKS Bystrzyca Dolna 3 czerwca, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Rawa Boleścin 3 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 2-2 Włókniarz Głuszyca 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Granit Roztoka 1-1 Gwarek Wałbrzych 7 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór 1-2 Czarni Wałbrzych 7 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca 8-0 Zagłębie Wałbrzych 7 czerwca, 17:00
Rawa Boleścin 1-5 Koliber Uciechów 7 czerwca, 17:00
LKS Bystrzyca Dolna 0-3 Karolina Jaworzyna Śląska 7 czerwca, 17:00
(wo)
Wenus Nowice 5-2 Sudety Dziećmorowice 7 czerwca, 17:00
Zjednoczeni II Żarów 2-2 Unia Jaroszów 7 czerwca, 17:00
Górnik II Wałbrzych 3-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 7 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Wałbrzych)

Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych II)
Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych III)

Klasa B 2011/2012 (Kłodzko I)
Klasa B 2011/2012 (Kłodzko II)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica I)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica II)
Klasa B 2011/2012 (Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas