[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Kłodzko II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Inter Ożary 28 68 21 5 2 95-29 11 2 1 46-13 10 3 1 49-16
2.  Victoria Dębowiec 28 63 20 3 5 91-47 10 2 2 52-19 10 1 3 39-28
3.  Cis Brzeźnica 28 56 17 5 6 58-33 11 1 2 33-12 6 4 4 25-21
4.  Czarni Braszowice 28 53 16 5 7 107-57 9 2 3 59-28 7 3 4 48-29
5.  Henrykowianka Henryków 28 47 14 5 9 80-63 9 3 2 47-25 5 2 7 33-38
6.  Orzeł Pomianów Dolny 28 46 14 4 10 83-52 6 3 5 44-25 8 1 5 39-27
7.  Sokół Starczów 28 43 13 4 11 79-56 8 3 3 40-24 5 1 8 39-32
8.  Spartakus Byczeń 28 41 12 5 11 73-74 9 2 3 44-25 3 3 8 29-49 2 3 1 0 1 9-5
9.  Przedborowianka Przedborowa 28 41 13 2 13 54-62 8 1 5 34-27 5 1 8 20-35 2 3 1 0 1 5-9
10.  Gold Niedźwiednik 28 38 11 5 12 78-58 8 1 5 55-33 3 4 7 23-25
11.  Znicz Lubnów 28 37 11 4 13 72-69 7 2 5 43-29 4 2 8 29-40
12.  Sparta II Ziębice 28 29 9 2 17 64-86 7 2 5 39-34 2 0 12 25-52
13.  Unia II Złoty Stok 28 20 6 2 20 37-116 5 1 8 25-51 1 1 12 12-65
14.  Harnaś Starczówek 28 5 1 2 25 29-152 0 2 12 16-52 1 0 13 13-100
15.  Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 28 14 3 5 20 25-71 2 2 10 14-37 1 3 10 11-34
Kłos Laski wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Inter Ożary    1-2 2-0 1-1 2-0 1-0 4-0 3-1 3-3 4-1 5-1 3-1 8-2 6-0 3-1 
 2 Victoria Dębowiec2-3     2-1 3-0 3-1 6-3 2-2 8-0 3-1 2-2 1-3 5-0 5-1 7-2 3-0* 
 3 Cis Brzeźnica1-3 0-3     1-1 4-2 3-1 1-0 3-1 3-0 1-0 3-0* 3-0* 2-1 7-0 1-0 
 4 Czarni Braszowice2-6 8-5 2-0     4-1 2-3 2-4 3-3 6-1 2-2 2-1 5-1 9-0 9-1 3-0* 
 5 Henrykowianka Henryków2-2 5-2 3-3 5-4     1-2 2-1 2-2 2-3 2-1 3-1 6-3 2-0 9-0 3-1 
 6 Orzeł Pomianów Dolny0-2 0-1 0-1 4-5 1-2     3-2 9-1 4-2 1-1 3-3 2-1 8-1 7-1 2-2 
 7 Sokół Starczów3-3 2-4 1-1 0-4 5-3 2-1     3-2 2-1 1-0 4-0 3-2 1-2 12-0 1-1 
 8 Spartakus Byczeń1-0 1-1 3-5 4-4 4-3 6-1 2-0     2-3 1-4 6-1 3-1 5-2 3-0 3-0* 
 9 Przedborowianka Przedborowa0-3 5-2 1-3 2-1 1-2 2-2 1-0 2-7     3-1 1-2 5-3 2-0 6-1 3-0* 
 10 Gold Niedźwiednik2-4 3-7 1-3 3-1 2-2 0-6 1-4 2-0 3-0     4-2 5-2 11-0 15-2 3-0* 
 11 Znicz Lubnów1-2 1-3 1-1 2-4 5-1 1-6 8-2 6-2 1-3 2-1     3-1 4-0 6-1 2-2 
 12 Sparta II Ziębice2-2 0-2 3-1 2-8 3-3 0-2 3-1 4-2 1-2 4-3 1-6     5-1 8-1 3-0* 
 13 Unia II Złoty Stok0-8 0-1 0-0 0-8 1-3 2-6 1-12 1-4 1-0 1-3 4-3 6-2     5-1 3-0* 
 14 Harnaś Starczówek0-8 0-2 2-3 0-3 3-7 1-3 2-8 1-2 0-1 0-3* 3-3 2-4 1-1     1-4 
 15 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki0-3* 2-4 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 4-0 1-1 0-3* 1-4 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Pauza: Gold Niedźwiednik.
 
Unia II Złoty Stok 0-0 Cis Brzeźnica 21 sierpnia, 17:00
Znicz Lubnów 1-6 Orzeł Pomianów Dolny 21 sierpnia, 17:00
Sparta II Ziębice 4-2 Spartakus Byczeń 21 sierpnia, 17:00
Sokół Starczów 1-1 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 21 sierpnia, 17:00
Przedborowianka Przedborowa 6-1 Harnaś Starczówek 21 sierpnia, 13:00
Czarni Braszowice 2-6 Inter Ożary 21 sierpnia, 13:00
Henrykowianka Henryków 5-2 Victoria Dębowiec 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Pauza: Harnaś Starczówek.
 
Cis Brzeźnica 0-3 Victoria Dębowiec 28 sierpnia, 17:00
Gold Niedźwiednik 3-1 Czarni Braszowice 28 sierpnia, 17:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Przedborowianka Przedborowa 28 sierpnia, 17:00
Spartakus Byczeń 2-0 Sokół Starczów 28 sierpnia, 13:00
Orzeł Pomianów Dolny 2-1 Sparta II Ziębice 28 sierpnia, 13:00
Unia II Złoty Stok 4-3 Znicz Lubnów 28 sierpnia, 13:00
Henrykowianka Henryków 2-2 Inter Ożary 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 4 września

Pauza: Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki.
 
Znicz Lubnów 1-1 Cis Brzeźnica 4 września, 16:00
Sparta II Ziębice 5-1 Unia II Złoty Stok 4 września, 16:00
Sokół Starczów 2-1 Orzeł Pomianów Dolny 4 września, 16:00
Przedborowianka Przedborowa 2-7 Spartakus Byczeń 4 września, 16:00
Czarni Braszowice 9-1 Harnaś Starczówek 4 września, 12:00
Henrykowianka Henryków 2-1 Gold Niedźwiednik 4 września, 12:00
Victoria Dębowiec 2-3 Inter Ożary 4 września, 12:00

Kolejka 4 - 11 września

Pauza: Spartakus Byczeń.
 
Cis Brzeźnica 1-3 Inter Ożary 11 września, 16:00
Gold Niedźwiednik 3-7 Victoria Dębowiec 11 września, 16:00
Harnaś Starczówek 3-7 Henrykowianka Henryków 11 września, 16:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 2-4 Czarni Braszowice 11 września, 16:00
Orzeł Pomianów Dolny 4-2 Przedborowianka Przedborowa 11 września, 12:00
Unia II Złoty Stok 1-12 Sokół Starczów 11 września, 12:00
Znicz Lubnów 3-1 Sparta II Ziębice 11 września, 12:00

Kolejka 5 - 18 września

Pauza: Orzeł Pomianów Dolny.
 
Sparta II Ziębice 3-1 Cis Brzeźnica 18 września, 16:00
Sokół Starczów 4-0 Znicz Lubnów 18 września, 16:00
Przedborowianka Przedborowa 2-0 Unia II Złoty Stok 18 września, 16:00
Czarni Braszowice 3-3 Spartakus Byczeń 18 września, 12:00
Henrykowianka Henryków 3-1 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 18 września, 12:00
Victoria Dębowiec 7-2 Harnaś Starczówek 18 września, 12:00
Inter Ożary 4-1 Gold Niedźwiednik 18 września, 12:00

Kolejka 6 - 25 września

Pauza: Unia II Złoty Stok.
 
Cis Brzeźnica 1-0 Gold Niedźwiednik 25 września, 16:00
Harnaś Starczówek 0-8 Inter Ożary 25 września, 16:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 2-4 Victoria Dębowiec 25 września, 16:00
Spartakus Byczeń 4-3 Henrykowianka Henryków 25 września, 16:00
Orzeł Pomianów Dolny 4-5 Czarni Braszowice 25 września, 12:00
Znicz Lubnów 1-3 Przedborowianka Przedborowa 25 września, 12:00
Sparta II Ziębice 3-1 Sokół Starczów 25 września, 12:00

Kolejka 7 - 2 października

Pauza: Znicz Lubnów.
 
Sokół Starczów 1-1 Cis Brzeźnica 2 października, 15:00
Przedborowianka Przedborowa 5-3 Sparta II Ziębice 2 października, 15:00
Czarni Braszowice 9-0 Unia II Złoty Stok 2 października, 15:00
Henrykowianka Henryków 1-2 Orzeł Pomianów Dolny 2 października, 11:00
Victoria Dębowiec 8-0 Spartakus Byczeń 2 października, 11:00
Inter Ożary 3-1 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 2 października, 11:00
Gold Niedźwiednik 15-2 Harnaś Starczówek 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 9 października

Pauza: Sparta II Ziębice.
 
Cis Brzeźnica 7-0 Harnaś Starczówek 9 października, 15:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Gold Niedźwiednik 9 października, 15:00
Spartakus Byczeń 1-0 Inter Ożary 9 października, 15:00
Orzeł Pomianów Dolny 0-1 Victoria Dębowiec 9 października, 15:00
Unia II Złoty Stok 1-3 Henrykowianka Henryków 9 października, 11:00
Znicz Lubnów 2-4 Czarni Braszowice 9 października, 11:00
Sokół Starczów 2-1 Przedborowianka Przedborowa 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 16 października

Pauza: Sokół Starczów.
 
Przedborowianka Przedborowa 1-3 Cis Brzeźnica 16 października, 15:00
Czarni Braszowice 5-1 Sparta II Ziębice 16 października, 15:00
Henrykowianka Henryków 3-1 Znicz Lubnów 16 października, 15:00
Victoria Dębowiec 5-1 Unia II Złoty Stok 16 października, 11:00
Inter Ożary 1-0 Orzeł Pomianów Dolny 16 października, 11:00
Gold Niedźwiednik 2-0 Spartakus Byczeń 16 października, 11:00
Harnaś Starczówek 1-4 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 23 października

Pauza: Przedborowianka Przedborowa.
 
Cis Brzeźnica 1-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 23 października, 14:00
Spartakus Byczeń 3-0 Harnaś Starczówek 23 października, 14:00
Orzeł Pomianów Dolny 1-1 Gold Niedźwiednik 23 października, 14:00
Unia II Złoty Stok 0-8 Inter Ożary 23 października, 14:00
Znicz Lubnów 1-3 Victoria Dębowiec 23 października, 11:00
Sparta II Ziębice 3-3 Henrykowianka Henryków 23 października, 11:00
Sokół Starczów 0-4 Czarni Braszowice 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 30 października

Pauza: Cis Brzeźnica.
 
Czarni Braszowice 6-1 Przedborowianka Przedborowa 30 października, 14:00
Henrykowianka Henryków 2-1 Sokół Starczów 30 października, 14:00
Victoria Dębowiec 5-0 Sparta II Ziębice 30 października, 14:00
Inter Ożary 5-1 Znicz Lubnów 30 października, 11:00
Gold Niedźwiednik 11-0 Unia II Złoty Stok 30 października, 11:00
Harnaś Starczówek 1-3 Orzeł Pomianów Dolny 30 października, 11:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Spartakus Byczeń 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 6 listopada

Pauza: Czarni Braszowice.
 
Cis Brzeźnica 3-1 Spartakus Byczeń 6 listopada, 14:00
Orzeł Pomianów Dolny 2-2 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 6 listopada, 14:00
Unia II Złoty Stok 5-1 Harnaś Starczówek 6 listopada, 14:00
Znicz Lubnów 2-1 Gold Niedźwiednik 6 listopada, 14:00
Sparta II Ziębice 2-2 Inter Ożary 6 listopada, 11:00
Sokół Starczów 2-4 Victoria Dębowiec 6 listopada, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 1-2 Henrykowianka Henryków 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Henrykowianka Henryków.
 
Czarni Braszowice 2-0 Cis Brzeźnica 11 listopada, 13:30
Victoria Dębowiec 3-1 Przedborowianka Przedborowa 11 listopada, 13:30
Inter Ożary 4-0 Sokół Starczów 11 listopada, 13:30
Gold Niedźwiednik 5-2 Sparta II Ziębice 11 listopada, 11:00
Harnaś Starczówek 3-3 Znicz Lubnów 11 listopada, 11:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Unia II Złoty Stok 11 listopada, 11:00
Spartakus Byczeń 6-1 Orzeł Pomianów Dolny 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 13 listopada

Pauza: Victoria Dębowiec.
 
Cis Brzeźnica 3-1 Orzeł Pomianów Dolny 13 listopada, 13:30
Unia II Złoty Stok 1-4 Spartakus Byczeń 13 listopada, 13:30
Znicz Lubnów 2-2 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 13 listopada, 13:30
Sparta II Ziębice 8-1 Harnaś Starczówek 13 listopada, 13:30
Sokół Starczów 1-0 Gold Niedźwiednik 13 listopada, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 0-3 Inter Ożary 13 listopada, 11:00
Czarni Braszowice 4-1 Henrykowianka Henryków 13 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 20 listopada

Pauza: Inter Ożary.
 
Henrykowianka Henryków 3-3 Cis Brzeźnica 20 listopada, 11:00
Victoria Dębowiec 3-0 Czarni Braszowice 20 listopada, 11:00
Gold Niedźwiednik 3-0 Przedborowianka Przedborowa 20 listopada, 11:00
Harnaś Starczówek 2-8 Sokół Starczów 20 listopada, 11:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 1-4 Sparta II Ziębice 20 listopada, 11:00
Spartakus Byczeń 6-1 Znicz Lubnów 20 listopada, 11:00
Orzeł Pomianów Dolny 8-1 Unia II Złoty Stok 20 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 18 marca

Pauza: Gold Niedźwiednik.
 
Cis Brzeźnica 2-1 Unia II Złoty Stok 18 marca, 15:00
Orzeł Pomianów Dolny 3-3 Znicz Lubnów 18 marca, 15:00
Spartakus Byczeń 3-1 Sparta II Ziębice 18 marca, 15:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Sokół Starczów
(wo)
Harnaś Starczówek 0-1 Przedborowianka Przedborowa 18 marca, 11:00
Inter Ożary 1-1 Czarni Braszowice 18 marca, 11:00
Victoria Dębowiec 3-1 Henrykowianka Henryków 18 marca, 11:00

Kolejka 17 - 25 marca

Pauza: Harnaś Starczówek.
 
Inter Ożary 2-0 Henrykowianka Henryków 25 marca, 15:00
Victoria Dębowiec 2-1 Cis Brzeźnica 25 marca, 15:00
Czarni Braszowice 2-2 Gold Niedźwiednik 25 marca, 15:00
Przedborowianka Przedborowa 3-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Sokół Starczów 3-2 Spartakus Byczeń 25 marca, 11:00
Sparta II Ziębice 0-2 Orzeł Pomianów Dolny 25 marca, 11:00
Znicz Lubnów 4-0 Unia II Złoty Stok 25 marca, 11:00

Kolejka 18 - 1 kwietnia

Pauza: Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki.
 
Cis Brzeźnica 3-0 Znicz Lubnów 1 kwietnia, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 3-2
Unia II Złoty Stok 6-2 Sparta II Ziębice 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Pomianów Dolny 3-2 Sokół Starczów 1 kwietnia, 16:00
Spartakus Byczeń 2-3 Przedborowianka Przedborowa 1 kwietnia, 16:00
Harnaś Starczówek 0-3 Czarni Braszowice 1 kwietnia, 12:00
Gold Niedźwiednik 2-2 Henrykowianka Henryków 1 kwietnia, 12:00
Inter Ożary 1-2 Victoria Dębowiec 1 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Pauza: Spartakus Byczeń.
 
Inter Ożary 2-0 Cis Brzeźnica 15 kwietnia, 16:00
Victoria Dębowiec 2-2 Gold Niedźwiednik 15 kwietnia, 16:00
Henrykowianka Henryków 9-0 Harnaś Starczówek 15 kwietnia, 16:00
Czarni Braszowice 3-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Przedborowianka Przedborowa 2-2 Orzeł Pomianów Dolny 15 kwietnia, 12:00
Sokół Starczów 1-2 Unia II Złoty Stok 15 kwietnia, 12:00
Sparta II Ziębice 1-6 Znicz Lubnów 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 22 kwietnia

Pauza: Orzeł Pomianów Dolny.
 
Cis Brzeźnica 3-0 Sparta II Ziębice 22 kwietnia, 16:00
(wo)
Znicz Lubnów 8-2 Sokół Starczów 22 kwietnia, 16:00
Unia II Złoty Stok 1-0 Przedborowianka Przedborowa 22 kwietnia, 16:00
Spartakus Byczeń 4-4 Czarni Braszowice 22 kwietnia, 12:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Henrykowianka Henryków
(wo)
Harnaś Starczówek 0-2 Victoria Dębowiec 22 kwietnia, 12:00
Gold Niedźwiednik 2-4 Inter Ożary 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 29 kwietnia

Pauza: Unia II Złoty Stok.
 
Gold Niedźwiednik 1-3 Cis Brzeźnica 29 kwietnia, 16:00
Inter Ożary 6-0 Harnaś Starczówek 29 kwietnia, 16:00
Victoria Dębowiec 3-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Henrykowianka Henryków 2-2 Spartakus Byczeń 29 kwietnia, 12:00
Czarni Braszowice 2-3 Orzeł Pomianów Dolny 29 kwietnia, 12:00
Przedborowianka Przedborowa 1-2 Znicz Lubnów 29 kwietnia, 12:00
Sokół Starczów 3-2 Sparta II Ziębice 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Znicz Lubnów.
 
Cis Brzeźnica 1-0 Sokół Starczów 1 maja, 17:00
Sparta II Ziębice 1-2 Przedborowianka Przedborowa 1 maja, 17:00
Unia II Złoty Stok 0-8 Czarni Braszowice 1 maja, 17:00
Orzeł Pomianów Dolny 1-2 Henrykowianka Henryków 1 maja, 13:00
Spartakus Byczeń 1-1 Victoria Dębowiec 1 maja, 13:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Inter Ożary
(wo)
Harnaś Starczówek 0-3 Gold Niedźwiednik 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Sparta II Ziębice.
 
Harnaś Starczówek 2-3 Cis Brzeźnica 3 maja, 17:00
Gold Niedźwiednik 3-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Inter Ożary 3-1 Spartakus Byczeń 3 maja, 17:00
Victoria Dębowiec 6-3 Orzeł Pomianów Dolny 3 maja, 13:00
Henrykowianka Henryków 2-0 Unia II Złoty Stok 3 maja, 13:00
Czarni Braszowice 2-1 Znicz Lubnów 3 maja, 13:00
Przedborowianka Przedborowa 1-0 Sokół Starczów 3 maja, 13:00

Kolejka 24 - 6 maja

Pauza: Sokół Starczów.
 
Cis Brzeźnica 3-0 Przedborowianka Przedborowa 6 maja, 15:00
Sparta II Ziębice 2-8 Czarni Braszowice 6 maja, 15:00
Znicz Lubnów 5-1 Henrykowianka Henryków 6 maja, 15:00
Unia II Złoty Stok 0-1 Victoria Dębowiec 6 maja, 11:00
Orzeł Pomianów Dolny 0-2 Inter Ożary 6 maja, 17:00
Spartakus Byczeń 1-4 Gold Niedźwiednik 6 maja, 11:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Harnaś Starczówek
(wo)

Kolejka 25 - 13 maja

Pauza: Przedborowianka Przedborowa.
 
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Cis Brzeźnica
(wo)
Harnaś Starczówek 1-2 Spartakus Byczeń 13 maja, 17:00
Gold Niedźwiednik 0-6 Orzeł Pomianów Dolny 13 maja, 17:00
Inter Ożary 8-2 Unia II Złoty Stok 13 maja, 13:00
Victoria Dębowiec 1-3 Znicz Lubnów 13 maja, 13:00
Henrykowianka Henryków 6-3 Sparta II Ziębice 13 maja, 13:00
Czarni Braszowice 2-4 Sokół Starczów 13 maja, 13:00

Kolejka 26 - 20 maja

Pauza: Cis Brzeźnica.
 
Przedborowianka Przedborowa 2-1 Czarni Braszowice 20 maja, 17:00
Sokół Starczów 5-3 Henrykowianka Henryków 20 maja, 17:00
Sparta II Ziębice 0-2 Victoria Dębowiec 20 maja, 17:00
Znicz Lubnów 1-2 Inter Ożary 20 maja, 17:00
Unia II Złoty Stok 1-3 Gold Niedźwiednik 20 maja, 13:00
Orzeł Pomianów Dolny 7-1 Harnaś Starczówek 20 maja, 13:00
Spartakus Byczeń 3-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
(wo)

Kolejka 27 - 27 maja

Pauza: Czarni Braszowice.
 
Spartakus Byczeń 3-5 Cis Brzeźnica 27 maja, 17:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Orzeł Pomianów Dolny
(wo)
Harnaś Starczówek 1-1 Unia II Złoty Stok 27 maja, 17:00
Gold Niedźwiednik 4-2 Znicz Lubnów 27 maja, 13:00
Inter Ożary 3-1 Sparta II Ziębice 27 maja, 13:00
Victoria Dębowiec 2-2 Sokół Starczów 27 maja, 13:00
Henrykowianka Henryków 2-3 Przedborowianka Przedborowa 27 maja, 13:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Pauza: Henrykowianka Henryków.
 
Cis Brzeźnica 1-1 Czarni Braszowice 3 czerwca, 17:00
Przedborowianka Przedborowa 5-2 Victoria Dębowiec 3 czerwca, 17:00
Sokół Starczów 3-3 Inter Ożary 3 czerwca, 17:00
Sparta II Ziębice 4-3 Gold Niedźwiednik 3 czerwca, 13:00
Znicz Lubnów 6-1 Harnaś Starczówek 3 czerwca, 13:00
Unia II Złoty Stok 3-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Orzeł Pomianów Dolny 9-1 Spartakus Byczeń 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Pauza: Victoria Dębowiec.
 
Orzeł Pomianów Dolny 0-1 Cis Brzeźnica 7 czerwca, 17:00
Spartakus Byczeń 5-2 Unia II Złoty Stok 7 czerwca, 17:00
Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Znicz Lubnów
(wo)
Harnaś Starczówek 2-4 Sparta II Ziębice 7 czerwca, 17:00
Gold Niedźwiednik 1-4 Sokół Starczów 7 czerwca, 17:00
Inter Ożary 3-3 Przedborowianka Przedborowa 7 czerwca, 17:00
Henrykowianka Henryków 5-4 Czarni Braszowice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Pauza: Inter Ożary.
 
Cis Brzeźnica 4-2 Henrykowianka Henryków 10 czerwca, 13:00
Czarni Braszowice 8-5 Victoria Dębowiec 10 czerwca, 13:00
Przedborowianka Przedborowa 3-1 Gold Niedźwiednik 10 czerwca, 13:00
Sokół Starczów 12-0 Harnaś Starczówek 10 czerwca, 13:00
Sparta II Ziębice 3-0 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Znicz Lubnów 6-2 Spartakus Byczeń 10 czerwca, 13:00
Unia II Złoty Stok 2-6 Orzeł Pomianów Dolny 10 czerwca, 13:00

Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych I)
Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych II)
Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych III)

Klasa B 2011/2012 (Kłodzko I)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica I)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica II)
Klasa B 2011/2012 (Wałbrzych)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas