[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trojan Lądek Zdrój 30 74 24 2 4 107-37 13 1 1 67-16 11 1 3 40-21
2.  Unia Bardo 30 64 20 4 6 84-45 10 3 2 35-20 10 1 4 49-25
3.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 62 19 5 6 90-46 10 2 3 42-19 9 3 3 48-27
4.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 60 19 3 8 71-34 9 1 5 37-18 10 2 3 34-16
5.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 46 15 1 14 59-58 7 0 8 35-36 8 1 6 24-22
6.  Odrodzenie Szalejów Dolny 30 45 13 6 11 58-60 7 3 5 30-30 6 3 6 28-30
7.  Burza Dzikowiec 30 43 13 4 13 55-63 5 3 7 26-34 8 1 6 29-29
8.  Orlęta Krosnowice 30 41 12 5 13 68-57 6 2 7 31-22 6 3 6 37-35
9.  Pogoń Duszniki Zdrój 30 40 11 7 12 50-55 7 4 4 26-22 4 3 8 24-33
10.  Sudety Międzylesie 30 38 10 8 12 69-58 5 4 6 43-29 5 4 6 26-29
11.  Wieża Rudnica 30 34 10 4 16 58-79 7 2 6 36-30 3 2 10 22-49 4 7 2 1 1 9-8
12.  Łomniczanka Stara Łomnica 30 34 9 7 14 46-61 5 1 9 26-33 4 6 5 20-28 4 5 1 2 1 7-7
13.  Hutnik Szczytna 30 34 10 4 16 63-62 4 4 7 34-36 6 0 9 29-26 4 4 1 1 2 8-9
14.  ATS Wojbórz 30 31 7 10 13 47-62 3 5 7 22-29 4 5 6 25-33
15.  Igliczna Wilkanów 30 20 6 2 22 48-108 5 0 10 27-46 1 2 12 21-62
16.  Zamek Trzebieszowice 30 17 5 2 23 35-123 3 2 10 20-51 2 0 13 15-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Trojan Lądek Zdrój    3-0 3-0 0-3 4-1 5-1 3-2 4-2 3-1 2-2 12-2 7-0 3-1 6-0 5-1 7-0 
 2 Unia Bardo2-4     3-3 4-3 3-0 2-1 4-1 2-3 0-0 2-0 2-0 1-0 2-1 3-0* 4-4 1-0 
 3 Polonia Bystrzyca Kłodzka3-1 7-4     0-3 0-0 4-3 0-1 4-2 7-0 1-0 2-0 1-1 0-4 4-0 3-0 6-0 
 4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki0-2 1-2 1-0     3-0* 5-1 0-2 6-2 1-0 4-2 4-0 0-3* 1-2 2-2 5-0 4-0 
 5 Włókniarz Kudowa Zdrój2-1 1-3 4-6 0-1     0-3* 4-2 2-3 2-1 4-2 4-5 3-1 0-2 0-3 5-2 4-1 
 6 Odrodzenie Szalejów Dolny0-0 4-3 1-3 0-4 1-2     0-4 3-1 2-1 2-2 4-1 1-1 1-6 2-1 6-0* 3-1 
 7 Burza Dzikowiec0-3 0-4 1-4 1-1 1-0 1-2     0-5 1-1 2-2 2-1 1-4 1-0 2-3 4-2 9-2 
 8 Orlęta Krosnowice2-4 2-2 4-2 2-1 1-2 1-2 2-2     2-1 0-1 0-1 0-1 5-2 2-0 8-0 0-1 
 9 Pogoń Duszniki Zdrój1-3 1-0 1-1 1-1 0-2 0-0 2-1 1-3     1-3 3-2 1-1 3-0 3-1 4-2 4-2 
 10 Sudety Międzylesie1-2 1-4 0-1 3-1 2-3 2-2 6-1 3-3 2-5     1-1 6-1 0-3 1-1 3-0 12-1 
 11 Wieża Rudnica1-2 2-3 1-2 1-4 3-2 3-2 0-2 2-1 6-5 2-0     1-1 5-1 1-1 1-3 7-1 
 12 Łomniczanka Stara Łomnica3-6 0-2 1-5 1-2 1-0 2-0 1-2 2-4 2-3 1-2 2-3     2-1 2-2 4-1 2-0 
 13 Hutnik Szczytna2-4 0-4 2-5 1-3 1-2 1-2 6-2 2-1 1-1 1-1 4-0 2-2     3-3 4-1 4-5 
 14 ATS Wojbórz2-1 0-3 3-3 1-2 1-3 1-5 0-2 2-2 1-2 0-1 2-2 0-0 1-0     3-3 5-0 
 15 Igliczna Wilkanów1-4 0-4 1-4 1-3 0-4 2-3 0-3* 1-4 3-1 6-4 4-2 2-3 2-1 0-5*     4-1 
 16 Zamek Trzebieszowice1-3 3-11 1-9 0-2 1-3 1-1 1-2 1-1 0-2 1-4 3-2 2-1 0-5 2-3 3-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Włókniarz Kudowa Zdrój 4-5 Wieża Rudnica 14 sierpnia, 17:00
Igliczna Wilkanów 1-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 14 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczytna 1-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 14 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-2 Orlęta Krosnowice 14 sierpnia, 17:00
Burza Dzikowiec 1-4 Łomniczanka Stara Łomnica 14 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 0-0 Pogoń Duszniki Zdrój 14 sierpnia, 17:00
Zamek Trzebieszowice 1-3 Trojan Lądek Zdrój 14 sierpnia, 17:00
ATS Wojbórz 0-1 Sudety Międzylesie 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Wieża Rudnica 1-2 Trojan Lądek Zdrój 21 sierpnia, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 4-2 Zamek Trzebieszowice 21 sierpnia, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 0-2 Unia Bardo 21 sierpnia, 11:00
Orlęta Krosnowice 2-2 Burza Dzikowiec 21 sierpnia, 17:00
ATS Wojbórz 3-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 sierpnia, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-2 Sudety Międzylesie 21 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Hutnik Szczytna 21 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-2 Igliczna Wilkanów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Igliczna Wilkanów 4-2 Wieża Rudnica 28 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczytna 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-3 Odrodzenie Szalejów Dolny 28 sierpnia, 17:00
Burza Dzikowiec 2-3 ATS Wojbórz 28 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 2-3 Orlęta Krosnowice 28 sierpnia, 17:00
Zamek Trzebieszowice 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica 28 sierpnia, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Pogoń Duszniki Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-2 Sudety Międzylesie 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Wieża Rudnica 6-5 Pogoń Duszniki Zdrój 4 września, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 3-6 Trojan Lądek Zdrój 4 września, 11:00
Orlęta Krosnowice 0-1 Zamek Trzebieszowice 4 września, 16:00
ATS Wojbórz 0-3 Unia Bardo 4 września, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-4 Burza Dzikowiec 4 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-2 Sudety Międzylesie 4 września, 16:00
Igliczna Wilkanów 2-1 Hutnik Szczytna 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Hutnik Szczytna 4-0 Wieża Rudnica 11 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 września, 16:00
Burza Dzikowiec 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 września, 16:00
Unia Bardo 2-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 11 września, 16:00
Zamek Trzebieszowice 2-3 ATS Wojbórz 11 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 4-2 Orlęta Krosnowice 11 września, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Łomniczanka Stara Łomnica 11 września, 16:00
Igliczna Wilkanów 6-4 Sudety Międzylesie 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Wieża Rudnica 1-1 Łomniczanka Stara Łomnica 18 września, 16:00
Orlęta Krosnowice 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój 18 września, 16:00
ATS Wojbórz 2-1 Trojan Lądek Zdrój 18 września, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 3-1 Zamek Trzebieszowice 18 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Unia Bardo 18 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-2 Burza Dzikowiec 18 września, 16:00
Igliczna Wilkanów 1-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 18 września, 16:00
Hutnik Szczytna 1-1 Sudety Międzylesie 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Sudety Międzylesie 1-1 Wieża Rudnica 25 września, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-4 Hutnik Szczytna 25 września, 16:00
Burza Dzikowiec 4-2 Igliczna Wilkanów 25 września, 16:00
Unia Bardo 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 25 września, 16:00
Zamek Trzebieszowice 0-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 25 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 5-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 25 września, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 3-1 ATS Wojbórz 25 września, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-4 Orlęta Krosnowice 25 września, 11:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Wieża Rudnica 2-1 Orlęta Krosnowice 2 października, 15:00
ATS Wojbórz 0-0 Łomniczanka Stara Łomnica 2 października, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój 2 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-2 Trojan Lądek Zdrój 2 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Zamek Trzebieszowice 2 października, 15:00
Igliczna Wilkanów 0-4 Unia Bardo 2 października, 15:00
Hutnik Szczytna 6-2 Burza Dzikowiec 2 października, 15:00
Sudety Międzylesie 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 2 października, 11:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 Wieża Rudnica 9 października, 15:00
Burza Dzikowiec 2-2 Sudety Międzylesie 9 października, 15:00
Unia Bardo 2-1 Hutnik Szczytna 9 października, 15:00
Zamek Trzebieszowice 3-2 Igliczna Wilkanów 9 października, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 4-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 9 października, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9 października, 15:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 9 października, 11:00
Orlęta Krosnowice 2-0 ATS Wojbórz 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Wieża Rudnica 1-1 ATS Wojbórz 16 października, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 3-1 Orlęta Krosnowice 16 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Łomniczanka Stara Łomnica 16 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-0; mecz przerwany przy stanie 0-0 z powodu wtargnięcia kibiców na murawę
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój 16 października, 15:00
Igliczna Wilkanów 1-4 Trojan Lądek Zdrój 16 października, 15:00
Hutnik Szczytna 4-5 Zamek Trzebieszowice 16 października, 15:00
Sudety Międzylesie 1-4 Unia Bardo 16 października, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-1 Burza Dzikowiec 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Burza Dzikowiec 2-1 Wieża Rudnica 23 października, 14:00
Unia Bardo 3-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 23 października, 14:00
Zamek Trzebieszowice 1-4 Sudety Międzylesie 23 października, 14:00
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Hutnik Szczytna 23 października, 14:00
Pogoń Duszniki Zdrój 4-2 Igliczna Wilkanów 23 października, 14:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 23 października, 11:00
Orlęta Krosnowice 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 23 października, 14:00
ATS Wojbórz 1-5 Odrodzenie Szalejów Dolny 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Wieża Rudnica 3-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 30 października, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 ATS Wojbórz 30 października, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-3 Orlęta Krosnowice 30 października, 14:00
Igliczna Wilkanów 2-3 Łomniczanka Stara Łomnica 30 października, 14:00
Hutnik Szczytna 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój 30 października, 14:00
Sudety Międzylesie 1-2 Trojan Lądek Zdrój 30 października, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 6-0 Zamek Trzebieszowice 30 października, 14:00
Burza Dzikowiec 0-4 Unia Bardo 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Unia Bardo 2-0 Wieża Rudnica 6 listopada, 14:00
Zamek Trzebieszowice 1-2 Burza Dzikowiec 6 listopada, 14:00
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 listopada, 14:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Sudety Międzylesie 6 listopada, 14:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Hutnik Szczytna 6 listopada, 11:00
Orlęta Krosnowice 8-0 Igliczna Wilkanów 6 listopada, 14:00
ATS Wojbórz 1-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 6 listopada, 14:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Wieża Rudnica 1-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 listopada, 13:30
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-3 Odrodzenie Szalejów Dolny 11 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Igliczna Wilkanów 0-5 ATS Wojbórz 11 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-5
Hutnik Szczytna 2-1 Orlęta Krosnowice 11 listopada, 13:30
Sudety Międzylesie 6-1 Łomniczanka Stara Łomnica 11 listopada, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 7-0 Pogoń Duszniki Zdrój 11 listopada, 13:30
Burza Dzikowiec 0-3 Trojan Lądek Zdrój 11 listopada, 13:30
Unia Bardo 1-0 Zamek Trzebieszowice 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13 listopada

Zamek Trzebieszowice 3-2 Wieża Rudnica 13 listopada, 13:30
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Unia Bardo 13 listopada, 13:30
Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 Burza Dzikowiec 13 listopada, 13:30
Łomniczanka Stara Łomnica 1-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 13 listopada, 11:00
Orlęta Krosnowice 0-1 Sudety Międzylesie 13 listopada, 13:30
ATS Wojbórz 1-0 Hutnik Szczytna 13 listopada, 13:30
Odrodzenie Szalejów Dolny 6-0 Igliczna Wilkanów 13 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 6-0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 13 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Sudety Międzylesie 1-1 ATS Wojbórz 20 listopada, 11:00
Wieża Rudnica 3-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 20 listopada, 13:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-0 Igliczna Wilkanów 20 listopada, 13:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-6 Hutnik Szczytna 20 listopada, 13:00
Orlęta Krosnowice 4-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 listopada, 13:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Burza Dzikowiec 20 listopada, 13:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Unia Bardo 20 listopada, 13:00
Trojan Lądek Zdrój 7-0 Zamek Trzebieszowice 20 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 26-27 listopada

Trojan Lądek Zdrój 12-2 Wieża Rudnica 27 listopada, 13:00
Zamek Trzebieszowice 0-2 Pogoń Duszniki Zdrój 27 listopada, 13:00
Unia Bardo 1-0 Łomniczanka Stara Łomnica 27 listopada, 13:00
Burza Dzikowiec 0-5 Orlęta Krosnowice 26 listopada, 13:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-0 ATS Wojbórz 27 listopada, 13:00
Sudety Międzylesie 2-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 27 listopada, 11:00
Hutnik Szczytna 1-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 listopada, 13:00
Igliczna Wilkanów 0-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 27 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Sudety Międzylesie 3-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 25 marca, 11:00
Wieża Rudnica 1-3 Igliczna Wilkanów 25 marca, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-2 Hutnik Szczytna 25 marca, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 marca, 15:00
ATS Wojbórz 0-2 Burza Dzikowiec 25 marca, 15:00
Orlęta Krosnowice 2-2 Unia Bardo 25 marca, 15:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-0 Zamek Trzebieszowice 25 marca, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Trojan Lądek Zdrój 25 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Pogoń Duszniki Zdrój 3-2 Wieża Rudnica 1 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 7-0 Łomniczanka Stara Łomnica 1 kwietnia, 16:00
Zamek Trzebieszowice 1-1 Orlęta Krosnowice 1 kwietnia, 16:00
Unia Bardo 3-0 ATS Wojbórz 1 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Burza Dzikowiec 1-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 1 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 kwietnia, 16:00
Sudety Międzylesie 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 kwietnia, 11:00
Hutnik Szczytna 4-1 Igliczna Wilkanów 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Sudety Międzylesie 3-0 Igliczna Wilkanów 7 kwietnia, 16:00
Wieża Rudnica 5-1 Hutnik Szczytna 7 kwietnia, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-6 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-2 Burza Dzikowiec 7 kwietnia, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 4-3 Unia Bardo 7 kwietnia, 16:00
ATS Wojbórz 5-0 Zamek Trzebieszowice 7 kwietnia, 16:00
Orlęta Krosnowice 2-4 Trojan Lądek Zdrój 7 kwietnia, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Łomniczanka Stara Łomnica 2-3 Wieża Rudnica 15 kwietnia, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Orlęta Krosnowice 15 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 6-0 ATS Wojbórz 15 kwietnia, 16:00
Zamek Trzebieszowice 1-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 15 kwietnia, 16:00
Unia Bardo 4-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 kwietnia, 16:00
Burza Dzikowiec 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 15 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-0 Igliczna Wilkanów 15 kwietnia, 16:00
Sudety Międzylesie 0-3 Hutnik Szczytna 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Wieża Rudnica 2-0 Sudety Międzylesie 22 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczytna 2-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 22 kwietnia, 16:00
Igliczna Wilkanów 0-3 Burza Dzikowiec 22 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-3 Unia Bardo 22 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Zamek Trzebieszowice 22 kwietnia, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-0 Trojan Lądek Zdrój 22 kwietnia, 16:00
ATS Wojbórz 1-2 Pogoń Duszniki Zdrój 22 kwietnia, 16:00
Orlęta Krosnowice 0-1 Łomniczanka Stara Łomnica 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Orlęta Krosnowice 0-1 Wieża Rudnica 29 kwietnia, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-2 ATS Wojbórz 29 kwietnia, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 29 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 29 kwietnia, 16:00
Zamek Trzebieszowice 1-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 29 kwietnia, 16:00
Unia Bardo 4-4 Igliczna Wilkanów 29 kwietnia, 16:00
Burza Dzikowiec 1-0 Hutnik Szczytna 29 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-0 Sudety Międzylesie 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 3 maja

Wieża Rudnica 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 maja, 17:00
Sudety Międzylesie 6-1 Burza Dzikowiec 3 maja, 11:00
Hutnik Szczytna 0-4 Unia Bardo 3 maja, 17:00
Igliczna Wilkanów 4-1 Zamek Trzebieszowice 3 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Trojan Lądek Zdrój 3 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Pogoń Duszniki Zdrój 3 maja, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-1 Łomniczanka Stara Łomnica 3 maja, 17:00
ATS Wojbórz 2-2 Orlęta Krosnowice 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

ATS Wojbórz 2-2 Wieża Rudnica 6 maja, 17:00
Orlęta Krosnowice 1-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 6 maja, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 maja, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 6 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 5-1 Igliczna Wilkanów 6 maja, 17:00
Zamek Trzebieszowice 0-5 Hutnik Szczytna 6 maja, 17:00
Unia Bardo 2-0 Sudety Międzylesie 6 maja, 17:00
Burza Dzikowiec 1-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Wieża Rudnica 0-2 Burza Dzikowiec 13 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 7-4 Unia Bardo 13 maja, 17:00
Sudety Międzylesie 12-1 Zamek Trzebieszowice 13 maja, 11:00
Hutnik Szczytna 2-4 Trojan Lądek Zdrój 13 maja, 17:00
Igliczna Wilkanów 3-1 Pogoń Duszniki Zdrój 13 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Łomniczanka Stara Łomnica 13 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-2 Orlęta Krosnowice 13 maja, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-1 ATS Wojbórz 13 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Odrodzenie Szalejów Dolny 4-1 Wieża Rudnica 20 maja, 17:00
ATS Wojbórz 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 20 maja, 17:00
Orlęta Krosnowice 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 20 maja, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 4-1 Igliczna Wilkanów 20 maja, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 3-0 Hutnik Szczytna 20 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 2-2 Sudety Międzylesie 20 maja, 17:00
Zamek Trzebieszowice 1-9 Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 maja, 17:00
Unia Bardo 4-1 Burza Dzikowiec 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Wieża Rudnica 2-3 Unia Bardo 27 maja, 17:00
Burza Dzikowiec 9-2 Zamek Trzebieszowice 26 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-1 Trojan Lądek Zdrój 27 maja, 17:00
Sudety Międzylesie 2-5 Pogoń Duszniki Zdrój 27 maja, 11:00
Hutnik Szczytna 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica 27 maja, 17:00
Igliczna Wilkanów 1-4 Orlęta Krosnowice 27 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-3 ATS Wojbórz 27 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 27 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Wieża Rudnica 3 czerwca, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 czerwca, 17:00
ATS Wojbórz 3-3 Igliczna Wilkanów 3 czerwca, 17:00
Orlęta Krosnowice 5-2 Hutnik Szczytna 3 czerwca, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Sudety Międzylesie 3 czerwca, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 czerwca, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 3-2 Burza Dzikowiec 3 czerwca, 17:00
Zamek Trzebieszowice 3-11 Unia Bardo 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Wieża Rudnica 7-1 Zamek Trzebieszowice 7 czerwca, 17:00
Unia Bardo 2-4 Trojan Lądek Zdrój 7 czerwca, 17:00
Burza Dzikowiec 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój 7 czerwca, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Łomniczanka Stara Łomnica 7 czerwca, 17:00
Sudety Międzylesie 3-3 Orlęta Krosnowice 7 czerwca, 11:00
Hutnik Szczytna 3-3 ATS Wojbórz 7 czerwca, 17:00
Igliczna Wilkanów 2-3 Odrodzenie Szalejów Dolny 7 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Wałbrzych)

Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych I)
Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych II)

Klasa B 2011/2012 (Kłodzko I)
Klasa B 2011/2012 (Kłodzko II)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica I)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica II)
Klasa B 2011/2012 (Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas