[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piławianka Piława Górna 30 78 25 3 2 128-19 14 1 0 83-6 11 2 2 45-13
2.  Bielawianka II Bielawa 30 66 21 3 6 121-44 14 0 1 81-16 7 3 5 40-28
3.  Sparta Ziębice 30 60 19 3 8 104-50 11 1 3 57-19 8 2 5 47-31
4.  Skałki Stolec 30 57 17 6 7 69-43 10 4 1 43-17 7 2 6 26-26
5.  Delta Słupice 30 51 15 6 9 74-69 7 3 5 38-37 8 3 4 36-32 2 3 1 0 1 4-4
6.  Niemczanka Niemcza 30 51 16 3 11 91-58 9 2 4 50-23 7 1 7 41-35 2 3 1 0 1 4-4
7.  Błękitni Owiesno 30 48 15 3 12 80-77 11 1 3 51-27 4 2 9 29-50
8.  Polonia Ząbkowice Śląskie 30 46 13 7 10 89-72 6 2 7 41-33 7 5 3 48-39 2 3 1 0 1 5-5
9.  Zieloni Łagiewniki 30 46 15 1 14 70-73 9 1 5 37-27 6 0 9 33-46 2 3 1 0 1 5-5
10.  Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 30 42 13 3 14 77-74 8 1 6 51-33 5 2 8 26-41
11.  Czarni Sieniawka 30 37 11 4 15 46-62 5 2 8 24-32 6 2 7 22-30
12.  Błękitni Niedźwiedź 30 31 9 4 17 41-100 4 3 8 23-38 5 1 9 18-62
13.  Ślęża Ciepłowody 30 25 6 7 17 39-83 5 4 6 30-31 1 3 11 9-52
14.  Orzeł Mąkolno 30 20 6 2 22 59-100 4 1 10 34-47 2 1 12 25-53
15.  Victoria Tuszyn 30 19 5 4 21 50-108 2 3 10 25-51 3 1 11 25-57
16.  Piasek Potworów 30 13 4 1 25 37-143 3 1 11 17-53 1 0 14 20-90

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piławianka Piława Górna    0-0 6-0 5-0 7-2 3-0* 5-1 3-1 5-0 7-2 4-0 9-0 7-0 5-0 5-0 12-0 
 2 Bielawianka II Bielawa0-2     3-2 4-1 4-0 4-1 7-0 4-1 11-2 5-1 5-0 7-1 3-2 6-2 9-1 9-0 
 3 Sparta Ziębice0-3 1-1     2-3 7-3 4-1 5-1 4-5 2-1 3-0 6-0 4-0 4-1 3-0* 9-0 3-0 
 4 Skałki Stolec0-0 1-0 2-0     1-1 2-5 3-1 0-0 2-1 5-2 4-1 7-0 4-0* 2-2 5-3 5-1 
 5 Delta Słupice2-2 2-4 2-1 2-1     1-2 3-3 1-6 1-0 4-4 1-4 5-0* 4-1 2-7 3-1 5-1 
 6 Niemczanka Niemcza1-0 3-0 1-4 1-1 2-3     8-2 1-1 4-3 2-3 0-3* 10-0 6-1 3-0* 2-1 6-1 
 7 Błękitni Owiesno0-3* 1-0 4-1 1-4 2-2 2-1     4-6 3-1 4-1 2-1 6-3 8-0 3-2 3-0 8-2 
 8 Polonia Ząbkowice Śląskie2-4 2-2 2-4 2-3 1-3 3-1 1-4     1-3 3-0* 0-1 4-0 3-1 6-1 3-3 8-3 
 9 Zieloni Łagiewniki0-4 5-3 1-5 2-1 0-0 2-4 2-0 2-4     2-1 2-0 2-3 2-0 5-1 4-1 6-0 
 10 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)3-4 4-2 3-3 1-3 2-3 3-0* 3-1 2-3 6-3     3-1 2-3 6-0 3-2 2-4 8-1 
 11 Czarni Sieniawka2-0 1-4 0-6 1-2 0-3 3-4 2-2 2-2 0-2 1-0     1-2 0-1 4-1 2-0 5-3 
 12 Błękitni Niedźwiedź0-3 2-6 0-8 1-1 2-4 3-0 1-3 4-2 2-4 0-1 1-1     1-1 3-1 0-2 3-1 
 13 Ślęża Ciepłowody0-4 1-3 1-2 0-3 3-2 2-3 4-2 2-2 1-2 2-2 1-1 1-1     3-1 4-2 5-1 
 14 Orzeł Mąkolno1-5 3-5 1-3 0-1 1-3 3-3 4-3 4-7 7-4 2-3 0-3* 3-0* 3-0     2-4 0-3* 
 15 Victoria Tuszyn2-8 1-4 3-3 2-1 0-2 0-4* 1-4 3-3 1-3 1-5 0-3* 0-3 1-1 3-4     7-3 
 16 Piasek Potworów0-3 1-6 2-5 2-1 0-5 0-12 1-2 3-5 0-4 0-1 1-3 1-2 0-0 2-1 4-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Zieloni Łagiewniki 4-1 Victoria Tuszyn 14 sierpnia, 17:00
Bielawianka II Bielawa 3-2 Sparta Ziębice 14 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 2-2 Orzeł Mąkolno 14 sierpnia, 17:00
Niemczanka Niemcza 6-1 Ślęża Ciepłowody 14 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-1 Błękitni Owiesno 14 sierpnia, 17:00
Czarni Sieniawka 1-2 Błękitni Niedźwiedź 14 sierpnia, 17:00
Piasek Potworów 0-5 Delta Słupice 14 sierpnia, 11:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-4 Piławianka Piława Górna 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Victoria Tuszyn 0-2 Delta Słupice 21 sierpnia, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 8-3 Piasek Potworów 21 sierpnia, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 0-3 Piławianka Piława Górna 21 sierpnia, 17:00
Błękitni Owiesno 2-1 Czarni Sieniawka 21 sierpnia, 17:00
Ślęża Ciepłowody 2-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Mąkolno 3-3 Niemczanka Niemcza 21 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 2-3 Skałki Stolec 21 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagiewniki 5-3 Bielawianka II Bielawa 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Bielawianka II Bielawa 9-1 Victoria Tuszyn 28 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 2-1 Zieloni Łagiewniki 27 sierpnia, 17:00
Niemczanka Niemcza 1-4 Sparta Ziębice 28 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-2 Orzeł Mąkolno 28 sierpnia, 17:00
Czarni Sieniawka 0-1 Ślęża Ciepłowody 28 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 5-1 Błękitni Owiesno 28 sierpnia, 17:00
Piasek Potworów 1-2 Błękitni Niedźwiedź 28 sierpnia, 11:00
Delta Słupice 1-6 Polonia Ząbkowice Śląskie 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Victoria Tuszyn 3-3 Polonia Ząbkowice Śląskie 4 września, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 2-4 Delta Słupice 4 września, 16:00
Błękitni Owiesno 8-2 Piasek Potworów 4 września, 16:00
Orzeł Mąkolno 0-3 Czarni Sieniawka 28 września, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (4 września) odwołany z powodu awarii autobusu gości; w drugim terminie przerwany w 86. minucie przy stanie 1-2 - zawodnik gospodarzy uderzył sędziego
Sparta Ziębice 3-0 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 4 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-4 Niemczanka Niemcza 4 września, 16:00
Bielawianka II Bielawa 4-1 Skałki Stolec 4 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 7-0 Ślęża Ciepłowody 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Skałki Stolec 5-3 Victoria Tuszyn 11 września, 16:00
Niemczanka Niemcza 3-0 Bielawianka II Bielawa 11 września, 16:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 6-3 Zieloni Łagiewniki 11 września, 16:00
Czarni Sieniawka 0-6 Sparta Ziębice 11 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 5-0 Orzeł Mąkolno 11 września, 16:00
Piasek Potworów 0-0 Ślęża Ciepłowody 11 września, 11:00
Delta Słupice 3-3 Błękitni Owiesno 11 września, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-0 Błękitni Niedźwiedź 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Victoria Tuszyn 0-3 Błękitni Niedźwiedź 18 września, 16:00
Błękitni Owiesno 4-6 Polonia Ząbkowice Śląskie 18 września, 16:00
Ślęża Ciepłowody 3-2 Delta Słupice 18 września, 16:00
Orzeł Mąkolno 0-3 Piasek Potworów 18 września, 16:00
(wo)
na boisku 11-2
Sparta Ziębice 0-3 Piławianka Piława Górna 18 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-0 Czarni Sieniawka 5 października, 15:30
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany z powodu śmiertelnego wypadku z udziałem zawodników gości
Bielawianka II Bielawa 5-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 18 września, 16:00
Skałki Stolec 2-5 Niemczanka Niemcza 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Niemczanka Niemcza 2-1 Victoria Tuszyn 25 września, 16:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 1-3 Skałki Stolec 25 września, 16:00
Czarni Sieniawka 1-4 Bielawianka II Bielawa 25 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 5-0 Zieloni Łagiewniki 25 września, 16:00
Piasek Potworów 2-5 Sparta Ziębice 25 września, 11:00
Delta Słupice 2-7 Orzeł Mąkolno 25 września, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-1 Ślęża Ciepłowody 25 września, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 1-3 Błękitni Owiesno 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Victoria Tuszyn 1-4 Błękitni Owiesno 2 października, 15:00
Ślęża Ciepłowody 1-1 Błękitni Niedźwiedź 2 października, 15:00
Orzeł Mąkolno 4-7 Polonia Ząbkowice Śląskie 2 października, 15:00
Sparta Ziębice 7-3 Delta Słupice 2 października, 15:00
Zieloni Łagiewniki 6-0 Piasek Potworów 2 października, 15:00
Bielawianka II Bielawa 0-2 Piławianka Piława Górna 2 października, 15:00
Skałki Stolec 4-1 Czarni Sieniawka 2 października, 15:00
Niemczanka Niemcza 2-3 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-4 Victoria Tuszyn 9 października, 15:00
Czarni Sieniawka 3-4 Niemczanka Niemcza 9 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 5-0 Skałki Stolec 9 października, 15:00
Piasek Potworów 1-6 Bielawianka II Bielawa 9 października, 11:00
Delta Słupice 1-0 Zieloni Łagiewniki 9 października, 15:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-4 Sparta Ziębice 9 października, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 3-1 Orzeł Mąkolno 9 października, 15:00
Błękitni Owiesno 8-0 Ślęża Ciepłowody 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Victoria Tuszyn 1-1 Ślęża Ciepłowody 16 października, 15:00
Orzeł Mąkolno 4-3 Błękitni Owiesno 16 października, 15:00
Sparta Ziębice 4-0 Błękitni Niedźwiedź 16 października, 15:00
Zieloni Łagiewniki 2-4 Polonia Ząbkowice Śląskie 16 października, 15:00
Bielawianka II Bielawa 4-0 Delta Słupice 16 października, 15:00
Skałki Stolec 5-1 Piasek Potworów 16 października, 15:00
Niemczanka Niemcza 1-0 Piławianka Piława Górna 16 października, 15:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-1 Czarni Sieniawka 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Czarni Sieniawka 2-0 Victoria Tuszyn 23 października, 14:00
Piławianka Piława Górna 7-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 23 października, 14:00
Piasek Potworów 0-12 Niemczanka Niemcza 23 października, 11:00
Delta Słupice 2-1 Skałki Stolec 23 października, 14:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-2 Bielawianka II Bielawa 18 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) nie odbył się
Błękitni Niedźwiedź 2-4 Zieloni Łagiewniki 23 października, 14:00
Błękitni Owiesno 4-1 Sparta Ziębice 23 października, 14:00
Ślęża Ciepłowody 3-1 Orzeł Mąkolno 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Victoria Tuszyn 3-4 Orzeł Mąkolno 30 października, 14:00
Sparta Ziębice 4-1 Ślęża Ciepłowody 30 października, 14:00
Zieloni Łagiewniki 2-0 Błękitni Owiesno 30 października, 14:00
Bielawianka II Bielawa 7-1 Błękitni Niedźwiedź 30 października, 14:00
Skałki Stolec 0-0 Polonia Ząbkowice Śląskie 30 października, 14:00
Niemczanka Niemcza 2-3 Delta Słupice 30 października, 14:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 8-1 Piasek Potworów 30 października, 14:00
Czarni Sieniawka 2-0 Piławianka Piława Górna 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Piławianka Piława Górna 5-0 Victoria Tuszyn 6 listopada, 14:00
Piasek Potworów 1-3 Czarni Sieniawka 6 listopada, 11:00
Delta Słupice 4-4 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 6 listopada, 14:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-1 Niemczanka Niemcza 6 listopada, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 1-1 Skałki Stolec 6 listopada, 14:00
Błękitni Owiesno 1-0 Bielawianka II Bielawa 6 listopada, 14:00
Ślęża Ciepłowody 1-2 Zieloni Łagiewniki 6 listopada, 14:00
Orzeł Mąkolno 1-3 Sparta Ziębice 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Victoria Tuszyn 3-3 Sparta Ziębice 11 listopada, 13:30
Zieloni Łagiewniki 5-1 Orzeł Mąkolno 11 listopada, 13:30
Bielawianka II Bielawa 3-2 Ślęża Ciepłowody 11 listopada, 13:30
Skałki Stolec 3-1 Błękitni Owiesno 11 listopada, 13:30
Niemczanka Niemcza 10-0 Błękitni Niedźwiedź 11 listopada, 13:30
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-3 Polonia Ząbkowice Śląskie 11 listopada, 13:30
Czarni Sieniawka 0-3 Delta Słupice 11 listopada, 13:30
Piławianka Piława Górna 12-0 Piasek Potworów 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13 listopada

Piasek Potworów 4-3 Victoria Tuszyn 13 listopada, 11:00
Delta Słupice 2-2 Piławianka Piława Górna 13 listopada, 13:30
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-1 Czarni Sieniawka 13 listopada, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 0-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 13 listopada, 13:30
Błękitni Owiesno 2-1 Niemczanka Niemcza 13 listopada, 13:30
Ślęża Ciepłowody 0-3 Skałki Stolec 13 listopada, 13:30
Orzeł Mąkolno 3-5 Bielawianka II Bielawa 13 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 2-1 Zieloni Łagiewniki 13 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Piławianka Piława Górna 3-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 20 listopada, 13:00
Victoria Tuszyn 1-3 Zieloni Łagiewniki 20 listopada, 13:00
Sparta Ziębice 1-1 Bielawianka II Bielawa 20 listopada, 13:00
Orzeł Mąkolno 0-1 Skałki Stolec 20 listopada, 13:00
Ślęża Ciepłowody 2-3 Niemczanka Niemcza 20 listopada, 13:00
Błękitni Owiesno 4-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 20 listopada, 13:00
Błękitni Niedźwiedź 1-1 Czarni Sieniawka 20 listopada, 13:00
Delta Słupice 5-1 Piasek Potworów 19 listopada, 13:00
w Potworowie; Delta gospodarzem

Kolejka 17 - 26-27 listopada

Delta Słupice 3-1 Victoria Tuszyn 27 listopada, 13:00
Piasek Potworów 3-5 Polonia Ząbkowice Śląskie 27 listopada, 13:00
Piławianka Piława Górna 9-0 Błękitni Niedźwiedź 27 listopada, 13:00
Czarni Sieniawka 2-2 Błękitni Owiesno 27 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 6-0 Ślęża Ciepłowody 27 listopada, 13:00
Niemczanka Niemcza 3-0 Orzeł Mąkolno 27 listopada, 13:00
(wo)
Skałki Stolec 2-0 Sparta Ziębice 27 listopada, 13:00
Bielawianka II Bielawa 11-2 Zieloni Łagiewniki 27 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Victoria Tuszyn 1-4 Bielawianka II Bielawa 25 marca, 15:00
Zieloni Łagiewniki 2-1 Skałki Stolec 25 marca, 15:00
Sparta Ziębice 4-1 Niemczanka Niemcza 25 marca, 13:00
Orzeł Mąkolno 2-3 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 25 marca, 15:00
Ślęża Ciepłowody 1-1 Czarni Sieniawka 25 marca, 15:00
Błękitni Owiesno 0-3 Piławianka Piława Górna 25 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Błękitni Niedźwiedź 3-1 Piasek Potworów 25 marca, 15:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-3 Delta Słupice 25 marca, 11:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Ślęża Ciepłowody 0-4 Piławianka Piława Górna 1 kwietnia, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-3 Victoria Tuszyn 1 kwietnia, 11:00
Delta Słupice 5-0 Błękitni Niedźwiedź 1 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 5-2
Piasek Potworów 1-2 Błękitni Owiesno 1 kwietnia, 11:00
Czarni Sieniawka 4-1 Orzeł Mąkolno 1 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-3 Sparta Ziębice 1 kwietnia, 16:00
Niemczanka Niemcza 4-3 Zieloni Łagiewniki 1 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 1-0 Bielawianka II Bielawa 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Victoria Tuszyn 2-1 Skałki Stolec 7 kwietnia, 14:00
Bielawianka II Bielawa 4-1 Niemczanka Niemcza 7 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 7 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 6-0 Czarni Sieniawka 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Mąkolno 1-5 Piławianka Piława Górna 7 kwietnia, 16:00
Ślęża Ciepłowody 5-1 Piasek Potworów 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Owiesno 2-2 Delta Słupice 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 4-2 Polonia Ząbkowice Śląskie 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Błękitni Niedźwiedź 0-2 Victoria Tuszyn 15 kwietnia, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-4 Błękitni Owiesno 15 kwietnia, 11:00
Delta Słupice 4-1 Ślęża Ciepłowody 15 kwietnia, 16:00
Piasek Potworów 2-1 Orzeł Mąkolno 15 kwietnia, 11:00
Piławianka Piława Górna 6-0 Sparta Ziębice 15 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka 0-2 Zieloni Łagiewniki 15 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 4-2 Bielawianka II Bielawa 15 kwietnia, 16:00
Niemczanka Niemcza 1-1 Skałki Stolec 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Victoria Tuszyn 0-4 Niemczanka Niemcza 16 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:00) odwołany; w drugim terminie na boisku 0-4
Skałki Stolec 5-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 22 kwietnia, 16:00
Bielawianka II Bielawa 5-0 Czarni Sieniawka 22 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki 0-4 Piławianka Piława Górna 22 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 3-0 Piasek Potworów 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Mąkolno 1-3 Delta Słupice 22 kwietnia, 16:00
Ślęża Ciepłowody 2-2 Polonia Ząbkowice Śląskie 22 kwietnia, 16:00
Błękitni Owiesno 6-3 Błękitni Niedźwiedź 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Błękitni Owiesno 3-0 Victoria Tuszyn 29 kwietnia, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 1-1 Ślęża Ciepłowody 29 kwietnia, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 6-1 Orzeł Mąkolno 29 kwietnia, 11:00
Delta Słupice 2-1 Sparta Ziębice 29 kwietnia, 16:00
Piasek Potworów 0-4 Zieloni Łagiewniki 29 kwietnia, 11:00
Piławianka Piława Górna 0-0 Bielawianka II Bielawa 29 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka 1-2 Skałki Stolec 29 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-0 Niemczanka Niemcza 29 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 24 - 3 maja

Victoria Tuszyn 1-5 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza 0-3 Czarni Sieniawka 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Skałki Stolec 0-0 Piławianka Piława Górna 3 maja, 17:00
Bielawianka II Bielawa 9-0 Piasek Potworów 3 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki 0-0 Delta Słupice 3 maja, 17:00
Sparta Ziębice 4-5 Polonia Ząbkowice Śląskie 3 maja, 17:00
Orzeł Mąkolno 3-0 Błękitni Niedźwiedź 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Ślęża Ciepłowody 4-2 Błękitni Owiesno 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Ślęża Ciepłowody 4-2 Victoria Tuszyn 6 maja, 17:00
Błękitni Owiesno 3-2 Orzeł Mąkolno 6 maja, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 0-8 Sparta Ziębice 6 maja, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-3 Zieloni Łagiewniki 6 maja, 11:00
Delta Słupice 2-4 Bielawianka II Bielawa 6 maja, 17:00
Piasek Potworów 2-1 Skałki Stolec 6 maja, 14:00
Piławianka Piława Górna 3-0 Niemczanka Niemcza 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Czarni Sieniawka 1-0 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 6 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Victoria Tuszyn 0-3 Czarni Sieniawka 13 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3-4 Piławianka Piława Górna 13 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza 6-1 Piasek Potworów 13 maja, 17:00
Skałki Stolec 1-1 Delta Słupice 13 maja, 17:00
Bielawianka II Bielawa 4-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 13 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki 2-3 Błękitni Niedźwiedź 13 maja, 17:00
Sparta Ziębice 5-1 Błękitni Owiesno 13 maja, 17:00
Orzeł Mąkolno 3-0 Ślęża Ciepłowody 13 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Orzeł Mąkolno 2-4 Victoria Tuszyn 20 maja, 17:00
Ślęża Ciepłowody 1-2 Sparta Ziębice 20 maja, 17:00
Błękitni Owiesno 3-1 Zieloni Łagiewniki 20 maja, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 2-6 Bielawianka II Bielawa 20 maja, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-3 Skałki Stolec 20 maja, 11:00
Delta Słupice 1-2 Niemczanka Niemcza 20 maja, 17:00
Piasek Potworów 0-1 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 20 maja, 11:00
Piławianka Piława Górna 4-0 Czarni Sieniawka 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Victoria Tuszyn 2-8 Piławianka Piława Górna 27 maja, 17:00
Czarni Sieniawka 5-3 Piasek Potworów 27 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-3 Delta Słupice 27 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza 1-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 27 maja, 17:00
Skałki Stolec 7-0 Błękitni Niedźwiedź 27 maja, 17:00
Bielawianka II Bielawa 7-0 Błękitni Owiesno 27 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki 2-0 Ślęża Ciepłowody 27 maja, 17:00
Sparta Ziębice 3-0 Orzeł Mąkolno 27 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Sparta Ziębice 9-0 Victoria Tuszyn 3 czerwca, 17:00
Orzeł Mąkolno 7-4 Zieloni Łagiewniki 3 czerwca, 17:00
Ślęża Ciepłowody 1-3 Bielawianka II Bielawa 3 czerwca, 17:00
Błękitni Owiesno 1-4 Skałki Stolec 3 czerwca, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 3-0 Niemczanka Niemcza 3 czerwca, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-0 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 3 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Delta Słupice 1-4 Czarni Sieniawka 3 czerwca, 17:00
Piasek Potworów 0-3 Piławianka Piława Górna 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Victoria Tuszyn 7-3 Piasek Potworów 7 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna 7-2 Delta Słupice 7 czerwca, 17:00
Czarni Sieniawka 2-2 Polonia Ząbkowice Śląskie 7 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 2-3 Błękitni Niedźwiedź 7 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza 8-2 Błękitni Owiesno 7 czerwca, 17:00
Skałki Stolec 4-0 Ślęża Ciepłowody 7 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Bielawianka II Bielawa 6-2 Orzeł Mąkolno 7 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki 1-5 Sparta Ziębice 7 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Wałbrzych)

Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych I)
Klasa A 2011/2012 (Wałbrzych III)

Klasa B 2011/2012 (Kłodzko I)
Klasa B 2011/2012 (Kłodzko II)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica I)
Klasa B 2011/2012 (Świdnica II)
Klasa B 2011/2012 (Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas