[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 14 34 11 1 2 34-10 7 0 0 22-4 4 1 2 12-6
2.  Stomil Olsztyn 14 31 10 1 3 33-14 6 1 0 23-5 4 0 3 10-9
3.  Jagiellonia Białystok 14 30 10 0 4 30-21 6 0 1 15-6 4 0 3 15-15
4.  AP ŁKS Łódź 14 25 8 1 5 28-22 6 1 0 14-6 2 0 5 14-16
5.  UKS SMS Łódź 14 15 5 0 9 18-26 3 0 4 10-11 2 0 5 8-15
6.  MKS Polonia Warszawa 14 11 3 2 9 19-28 1 1 5 11-14 2 1 4 8-14
7.  ŁKS 1926 Łomża 14 8 1 5 8 9-24 1 2 4 5-9 0 3 4 4-15 2 2 0 2 0 2-2
8.  Sokół Ostróda 14 8 2 2 10 13-39 1 1 5 9-20 1 1 5 4-19 2 2 0 2 0 2-2

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Legia Warszawa    1-0 5-1 2-1 3-1 5-1 4-0 2-0 
 2 Stomil Olsztyn1-1     4-0 2-1 4-1 4-2 1-0 7-0 
 3 Jagiellonia Białystok2-0 0-1     3-2 3-1 2-1 2-0 3-1 
 4 AP ŁKS Łódź1-0 3-1 4-3     1-0 1-0 1-1 3-1 
 5 UKS SMS Łódź0-3 0-3 1-3 1-0     0-1 5-1 3-0 
 6 MKS Polonia Warszawa1-3 4-0 0-1 2-4 3-4     0-0 1-2 
 7 ŁKS 1926 Łomża1-2 0-2 0-1 1-2 1-0 2-2     0-0 
 8 Sokół Ostróda0-3 1-3 1-6 5-4 0-1 0-1 2-2     

Kolejka 1 - 23-24 marca

Legia Warszawa 5-1 Jagiellonia Białystok 23 marca, 15:00 (30)
Dawid Charkiewicz 19 (s), Jakub Arak 23, 90, Daniel Rosiński 79, 81 - Piotr Pawłowski 32
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 3-4 UKS SMS Łódź 17 kwietnia, 14:30 (60)
Krystian Przyborowski 52, Aleksander Tomaszewski 86, Maciej Wasilewski 89 (s) - Dominik Głowiński 31, 50, Marcin Kiwak 46, 88
na bocznym boisku Polonii / w pierwotnym terminie (23 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AP ŁKS Łódź 3-1 Stomil Olsztyn 22 maja, 16:00 (400)
Kamil Cupriak 35, 48, Bartosz Szymański 58 - Paweł Tomkiewicz 90
na stadionie MOSiR / w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Ostróda 2-2 ŁKS 1926 Łomża 24 marca, 13:00 (136)
Kamil Smyt 42, Daniel Góralski 90 - Rafał Maćkowski 61, 83
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 2 - 28 marca

Jagiellonia Białystok 2-0 ŁKS 1926 Łomża 28 marca, 14:00
Piotr Pawłowski 33, Radosław Gulbierz 67
w Sokółce; na bocznym boisku Stadionu OSiR
Stomil Olsztyn 7-0 Sokół Ostróda 28 marca, 16:00
Łukasz Szumski 30, Paweł Tomkiewicz 35 (k), 65, Piotr Wypniewski 40, Patryk Nowak 51, Bartosz Bartkowski 67, Patryk Czokało 79
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
UKS SMS Łódź 1-0 AP ŁKS Łódź 28 marca, 11:00
Dominik Maluga 38
na bocznym boisku
Legia Warszawa 5-1 MKS Polonia Warszawa 28 marca, 10:00 (110)
Jakub Arak 7, 35, 89, Michał Bojek 76, Sylwester Szymański 81 - Michał Jaczewski 20
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 6-7 kwietnia

MKS Polonia Warszawa 0-1 Jagiellonia Białystok 23 maja, 18:15
Radosław Gulbierz 27
na bocznym boisku Polonii / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
AP ŁKS Łódź 1-0 Legia Warszawa 24 kwietnia, 17:00 (1000)
Kamil Cupriak 61
na stadionie MOSiR / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Ostróda 0-1 UKS SMS Łódź 7 kwietnia, 13:00 (156)
Rafał Płucieńczak 89
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Stomil Olsztyn 5 czerwca, 13:00
Karol Żwir ?, Jakub Górski ?
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 4 - 13-14 kwietnia

Jagiellonia Białystok 0-1 Stomil Olsztyn 15 maja, 17:30
Jakub Górski 20
w Juchnowcu Dolnym / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS SMS Łódź 5-1 ŁKS 1926 Łomża 13 kwietnia, 13:00
Bartosz Bujalski 21, 88, Dominik Maluga 33, 36, Marcin Kiwak 38 - Rafał Maćkowski 45
na bocznym boisku
Legia Warszawa 2-0 Sokół Ostróda 13 kwietnia, 14:30 (40)
Tomasz Gródek 35, Daniel Rosiński 47
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 2-4 AP ŁKS Łódź 13 kwietnia, 11:00 (60)
Aleksander Tomaszewski 51, Daniel Ciechański 58 - Rafał Kuchciak 15, Kamil Cupriak 60, 75, 83
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 5 - 20-21 kwietnia

AP ŁKS Łódź 4-3 Jagiellonia Białystok 20 kwietnia, 15:00
Kamil Cupriak ?, ?, Wiktor Żytek ?, Radosław Jurkowski ? - Przemysław Czaczkowski 9, Patryk Malinowski 19, Paweł Drażba 52
na stadionie Energetyka
Sokół Ostróda 0-1 MKS Polonia Warszawa 21 kwietnia, 13:00
Aleksander Tomaszewski 47
na Stadionie OCSiR
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Legia Warszawa 20 kwietnia, 12:00
Tomasz Świderski 42 - Daniel Rosiński 4, Mateusz Janusiewicz 60
Stomil Olsztyn 4-1 UKS SMS Łódź 20 kwietnia, 14:30
Karol Żwir 10, Jakub Górski 38, Wojciech Dziemidowicz 60, Patryk Kun 70 - nieznany 26
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem

Kolejka 6 - 27-28 kwietnia

Jagiellonia Białystok 3-1 UKS SMS Łódź 28 kwietnia, 15:00
Bartosz Giełażyn 22, Przemysław Czaczkowski 71, Grzegorz Kowalewski 90 - Dominik Maluga 49
w Sokółce
Legia Warszawa 1-0 Stomil Olsztyn 28 kwietnia, 15:00 (80)
Kamil Anczewski 65
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 0-0 ŁKS 1926 Łomża 27 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku Polonii
AP ŁKS Łódź 3-1 Sokół Ostróda 27 kwietnia, 15:00
Kamil Cupriak 8, Adrian Pędziwiatr 15, Krzysztof Borowski 90 - Marcin Daszczuk 4
na stadionie MOSiR

Kolejka 7 - 1 maja

Sokół Ostróda 1-6 Jagiellonia Białystok 1 maja, 15:00
nieznany ? - Bartosz Giełażyn 10, 18, 46, Przemysław Czaczkowski 19, Radosław Gulbierz 64, Paweł Drażba 73
ŁKS 1926 Łomża 1-2 AP ŁKS Łódź 1 maja, 14:00
Konrad Kamienowski 58 - Rafał Kuchciak 30, Kamil Cupriak 75
Stomil Olsztyn 4-2 MKS Polonia Warszawa 1 maja, 12:30
Arkadiusz Mroczkowski 8, 23, 48, Karol Żwir 24 - Aleksander Tomaszewski 15, Daniel Ciechański 70
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
UKS SMS Łódź 0-3 Legia Warszawa 1 maja, 11:00 (90)
Daniel Fabiszewski 10, Jan Grzesik 33, Kamil Rozmus 60
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 4-5 maja

Jagiellonia Białystok 2-0 Legia Warszawa 5 maja, 13:30
Paweł Drażba 25, Patryk Malinowski 70
w Juchnowcu Dolnym
UKS SMS Łódź 0-1 MKS Polonia Warszawa 4 maja, 11:00
Daniel Ciechański 3
na bocznym boisku
Stomil Olsztyn 2-1 AP ŁKS Łódź 5 maja, 14:00
Paweł Tomkiewicz 14, 37 (k) - Kamil Cupriak 21
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
ŁKS 1926 Łomża 0-0 Sokół Ostróda 4 maja, 14:00

Kolejka 9 - 11-12 maja

ŁKS 1926 Łomża 0-1 Jagiellonia Białystok 11 maja, 14:00
Radosław Gulbierz 77
Sokół Ostróda 1-3 Stomil Olsztyn 11 maja, 17:00
Marcin Daszczuk 73 - Patryk Nowak 2, 34, Karol Żwir 61
AP ŁKS Łódź 1-0 UKS SMS Łódź 12 maja, 11:00 (2000)
Adrian Pędziwiatr 30
na stadionie MOSiR
MKS Polonia Warszawa 1-3 Legia Warszawa 11 maja, 10:00 (100)
Daniel Ciechański 50 - Daniel Fabiszewski 34, Kamil Rozmus 64, Tomasz Prejs 90
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 10 - 18-19 maja

Jagiellonia Białystok 2-1 MKS Polonia Warszawa 19 maja, 13:30
Paweł Drażba 65, Patryk Malinowski 90 - Aleksander Tomaszewski 56
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa 2-1 AP ŁKS Łódź 19 maja, 12:30 (80)
Kamil Rozmus 37, Daniel Fabiszewski 90 - Kamil Cupriak 6
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 3-0 Sokół Ostróda 18 maja, 13:00
Dominik Głowiński 49, Dominik Maluga 74, Jakub Ciuńczyk 83
Stomil Olsztyn 1-0 ŁKS 1926 Łomża 19 maja, 12:00
Patryk Nowak 20

Kolejka 11 - 25-26 maja

Stomil Olsztyn 4-0 Jagiellonia Białystok 26 maja, 13:00
Dariusz Gawryś ?, Patryk Kun ?, Adrian Żukiewicz ?, Karol Żwir ?
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
ŁKS 1926 Łomża 1-0 UKS SMS Łódź 25 maja, 13:00
Patryk Godlewski 65
Sokół Ostróda 0-3 Legia Warszawa 25 maja, 16:00
Daniel Fabiszewski 58, Łukasz Turzyniecki 78, Jakub Arak 83
AP ŁKS Łódź 1-0 MKS Polonia Warszawa 26 maja, 11:00
Krzysztof Borowski 35
na stadionie MOSiR

Kolejka 12 - 29 maja

Jagiellonia Białystok 3-2 AP ŁKS Łódź 29 maja, 15:00
Bartosz Giełażyn ?, Patryk Malinowski 9 (k), Radosław Gulbierz 64 - Dariusz Jarczewski 22, Rafał Kuchciak 62
w Sokółce
MKS Polonia Warszawa 1-2 Sokół Ostróda 29 maja, 15:00
Aleksander Tomaszewski 63 - nieznany 56, 75
na bocznym boisku Polonii
Legia Warszawa 4-0 ŁKS 1926 Łomża 29 maja, 11:30 (60)
Jakub Arak 7, Robert Śmigielski 41, Bartłomiej Kalinkowski 53, Tomasz Prejs 65
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 0-3 Stomil Olsztyn 30 maja, 15:00
Patryk Kun ?, Karol Żwir ?, Paweł Tomkiewicz ?
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

UKS SMS Łódź 1-3 Jagiellonia Białystok 1 czerwca, 17:00
Cezary Szczepanik 75 - nieznany ?, ?, ?
na bocznym boisku
Stomil Olsztyn 1-1 Legia Warszawa 2 czerwca, 12:00 (270)
Karol Żwir 63 - Łukasz Turzyniecki 22
na Stadionie OSiR
ŁKS 1926 Łomża 2-2 MKS Polonia Warszawa 1 czerwca, 14:00
Robert Galanek 48 (k), Bartosz Sulkowski 51 - Aleksander Tomaszewski 35, Kacper Rak 49
Sokół Ostróda 5-4 AP ŁKS Łódź 2 czerwca, 15:00
Adrian Leśnicki 5, Łukasz Gwiazda 14, 55, Łukasz Goździejewski 42, nieznany 80 - Wiktor Żytek 10, 30, Dariusz Jarczewski 86, 90

Kolejka 14 - 8-9 czerwca

Jagiellonia Białystok 3-1 Sokół Ostróda 8 czerwca, 15:00
Grzegorz Kowalewski 24, Piotr Pawłowski 70, Patryk Malinowski 90 - nieznany ?
AP ŁKS Łódź 1-1 ŁKS 1926 Łomża 8 czerwca, 15:00 (300)
Adrian Pędziwiatr 60 - Rafał Maćkowski 44
na stadionie MOSiR
MKS Polonia Warszawa 4-0 Stomil Olsztyn 8 czerwca, 15:20
Daniel Ciechański 28, 34, Aleksander Tomaszewski 66, Mateusz Ruta 81
na bocznym boisku Polonii / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Legia Warszawa 3-1 UKS SMS Łódź 8 czerwca, 15:00
Łukasz Turzyniecki 30, Mateusz Janusiewicz 70, Daniel Rosiński 76 - Jakub Ciuńczyk 36
na bocznym boisku

Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych 2012/2013

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas