[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Ruch Chorzów 12 30 9 3 0 35-5 5 1 0 19-3 4 2 0 16-2
2.  Zagłębie Lubin 12 25 8 1 3 36-14 4 0 2 17-4 4 1 1 19-10
3.  Gwarek Zabrze 12 24 7 3 2 25-13 3 2 1 16-7 4 1 1 9-6
4.  Pomologia Prószków 12 17 5 2 5 18-27 3 1 2 10-10 2 1 3 8-17
5.  Śląsk Wrocław 12 12 3 3 6 17-28 2 2 2 12-12 1 1 4 5-16
6.  MOSiR Opole 12 6 1 3 8 9-25 1 2 3 4-10 0 1 5 5-15
7.  UKP Zielona Góra 12 4 1 1 10 10-38 1 0 5 7-19 0 1 5 3-19
Stal Sulęcin wycofała się z rozgrywek po 3. kolejce. Jej wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 UKS Ruch Chorzów    1-1 1-0 6-1 4-0 3-1 4-0 
 2 Zagłębie Lubin0-1     1-2 4-0 3-0 3-0 6-1 
 3 Gwarek Zabrze0-0 2-4     3-3 4-0 2-0 5-0 
 4 Pomologia Prószków1-1 1-5 1-2     3-1 3-1 1-0 
 5 Śląsk Wrocław0-3 4-3 1-2 3-0     3-3 1-1 
 6 MOSiR Opole1-3 0-3 1-1 0-2 0-0     2-1 
 7 UKP Zielona Góra0-8 2-3 1-2 1-2 2-4 1-0     

Kolejka 1 - 16-17 marca

Śląsk Wrocław 3-3 MOSiR Opole 16 marca, 13:00
Patryk Zagórowicz 35, Igor Wargin 47, Daniel Piechno 88 - Bartłomiej Niemiec 26, Dawid Wolny 51, 76
na boisku AWF
UKS Ruch Chorzów 6-1 Pomologia Prószków 16 marca, 12:00
Sebastian Kopeć 15, Rafał Skwarczyński 33, 57, Patryk Kuraś 62, nieznany 70 (s), Dawid Hewlik 76 - Jakub Czajkowski 65 (k)
UKP Zielona Góra 1-2 Gwarek Zabrze 29 maja, 13:00
Karol Wasemann ? - nieznany ?, ?
w pierwotnym terminie (16 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany
Zagłębie Lubin - Stal Sulęcin
w pierwotnym terminie (16 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (3 kwietnia, 15:00)

Kolejka 2 - 23-24 marca

MOSiR Opole - Stal Sulęcin 23 marca, 13:00
Paweł Grabowski 1, Kamil Dziubczyński 9, Dawid Wolny 14, 47, 85, Sebastian Nowak 33, 90 (k), Michał Cwalina 60, 71, 87, Mateusz Strzelczyk 70, Piotr Werner 80
na boisku Centrum Sportu, było 12-0, anulowany
Gwarek Zabrze 2-4 Zagłębie Lubin 24 kwietnia, 14:00
Filip Wiśniewski 15, Robert Dymowski 79 (k) - Jakub Kruk 2, Kamil Komidaj 8, Dawid Dziadowicz 19, Patryk Długosz 21
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomologia Prószków 1-0 UKP Zielona Góra 23 marca, 13:00
Robert Kurzeja 23
Śląsk Wrocław 0-3 UKS Ruch Chorzów 23 marca, 13:00
Michał Rutkowski 3, 80, Dawid Hewlik 90
na boisku AWF

Kolejka 3 - 29 marca

UKS Ruch Chorzów 3-1 MOSiR Opole 29 marca, 13:00
Michał Rutkowski 38, Bartosz Włodarczyk 65, Miłosz Trojak 81 - Dawid Wolny 45
Zagłębie Lubin 4-0 Pomologia Prószków 29 marca
Sebastian Bonecki 45, Eryk Sobków 47, Kamil Komidaj 65, Filip Dudziak 80
Stal Sulęcin - Gwarek Zabrze
w pierwotnym terminie (29 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (22 maja)
Śląsk Wrocław 1-1 UKP Zielona Góra 28 marca, 12:00
Patryk Misik 4 - Rafał Ostrowski 22
na boisku AWF

Kolejka 4 - 6-7 kwietnia

Pauza: Pomologia Prószków.
 
MOSiR Opole 1-1 Gwarek Zabrze 6 kwietnia, 11:00
Dawid Wolny 28 - Robert Dymowski ?
Śląsk Wrocław 4-3 Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 11:00
Marcin Przybylski 43, 47, Patryk Misik 65, Paweł Uliczny 85 - Patryk Kozak 13, Eryk Sobków 18, 45
UKS Ruch Chorzów 4-0 UKP Zielona Góra 6 kwietnia, 13:00
Bartosz Włodarczyk 10, Miłosz Trojak 42, Sebastian Kopeć 83, Adrian Łukaszewski 90

Kolejka 5 - 13-14 kwietnia

Pauza: Śląsk Wrocław.
 
Zagłębie Lubin 0-1 UKS Ruch Chorzów 13 kwietnia, 13:00
Miłosz Trojak 16
Gwarek Zabrze 3-3 Pomologia Prószków 13 kwietnia, 11:00
Arkadiusz Porochnicki 63, Mateusz Mrozek 85, Filip Wiśniewski 90 - Mateusz Baingo ? (k), ?, 60 (k)
MOSiR Opole 2-1 UKP Zielona Góra 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 6 - 20-21 kwietnia

Pauza: UKS Ruch Chorzów.
 
MOSiR Opole 0-2 Pomologia Prószków 20 kwietnia, 10:00
Jakub Czajkowski ?, Mateusz Baingo ? (k)
Śląsk Wrocław 1-2 Gwarek Zabrze 20 kwietnia, 13:00
Piotr Godzwon 47 - Łukasz Żegleń 5, Filip Wiśniewski 73
UKP Zielona Góra 2-3 Zagłębie Lubin 20 kwietnia, 11:00
nieznany ?, ? - Dawid Dziadowicz ?, Kamil Maternik ?, Eryk Sobków ?

Kolejka 7 - 27-28 kwietnia

Pauza: UKP Zielona Góra.
 
Zagłębie Lubin 3-0 MOSiR Opole 15 maja, 13:00
Karol Maliszewski 17, 26, Fabian Chabowski 36
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 13:00) odwołany
Gwarek Zabrze 0-0 UKS Ruch Chorzów 27 kwietnia, 11:00
Pomologia Prószków 3-1 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 13:00
Szymon Tokarczyk 8, Rafał Bohm 52, Robert Kurzeja 70 - Piotr Godzwon 25

Kolejka 8 - 1 maja

Pauza: Zagłębie Lubin.
 
MOSiR Opole 0-0 Śląsk Wrocław 1 maja, 11:00
Pomologia Prószków 1-1 UKS Ruch Chorzów 30 kwietnia, 17:00
Jakub Czajkowski 80 - Mariusz Malec 3
Gwarek Zabrze 5-0 UKP Zielona Góra 1 maja, 16:15
Filip Wiśniewski 5, 37, Arkadiusz Porochnicki 36, Aleksander Januszkiewicz 60, Arkadiusz Suchiński 73

Kolejka 9 - 4-5 maja

Pauza: MOSiR Opole.
 
Zagłębie Lubin 1-2 Gwarek Zabrze 4 maja, 14:30
Eryk Sobków 77 - Filip Wiśniewski 18, Łukasz Żegleń 35
UKP Zielona Góra 1-2 Pomologia Prószków 15 maja, 13:00
nieznany ? - Rafał Bohm ?, ?
UKS Ruch Chorzów 4-0 Śląsk Wrocław 4 maja, 14:30
Bartosz Włodarczyk 41, Daniel Jagodziński 56, Patryk Palzer 65, Mariusz Malec 89

Kolejka 10 - 11-12 maja

Pauza: Gwarek Zabrze.
 
UKP Zielona Góra 2-4 Śląsk Wrocław 11 maja, 14:30
nieznany 60, 90 - Daniel Łuczak 52, 76, Kamil Krzanowski 58, 90
MOSiR Opole 1-3 UKS Ruch Chorzów 11 maja, 11:00
Michał Cwalina ? - Bartosz Włodarczyk ?, Rafał Skwarczyński ?, Miłosz Trojak ?
Pomologia Prószków 1-5 Zagłębie Lubin 11 maja, 14:30
Rafał Bohm ? - Karol Hodowany ?, ?, ?, Maciej Szwedyk ?, Dawid Dziadowicz ?

Kolejka 11 - 18-19 maja

Pauza: Pomologia Prószków.
 
Gwarek Zabrze 2-0 MOSiR Opole 18 maja, 12:00
Łukasz Żegleń 47, 67
Zagłębie Lubin 3-0 Śląsk Wrocław 18 maja, 14:30
Patryk Długosz ?, Jakub Kruk ?, Fabian Chabowski ?
UKP Zielona Góra 0-8 UKS Ruch Chorzów 18 maja, 13:00
Bartosz Włodarczyk 34, 43, Patryk Palzer 41, 66, Daniel Jagodziński 51, Kamil Ludwiczak 71, 78, Mateusz Kiepura 87

Kolejka 12 - 25-26 maja

Pauza: Śląsk Wrocław.
 
UKP Zielona Góra 1-0 MOSiR Opole 25 maja, 14:00
UKS Ruch Chorzów 1-1 Zagłębie Lubin 25 maja, 14:30
Daniel Jagodziński 81 (k) - nieznany 50
Pomologia Prószków 1-2 Gwarek Zabrze 25 maja, 14:30
nieznany 67 (s) - Łukasz Żegleń 7, 59

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

Pauza: UKS Ruch Chorzów.
 
Pomologia Prószków 3-1 MOSiR Opole 1 czerwca, 14:30
Tomasz Kwasik ?, ?, Daniel Siodlaczek 15 - Michał Cwalina 3
Gwarek Zabrze 4-0 Śląsk Wrocław 1 czerwca, 14:30
Zagłębie Lubin 6-1 UKP Zielona Góra 8 czerwca, 15:00
Patryk Długosz ?, Karol Hodowany ?, ?, Dawid Dziadowicz ?, Jakub Przymus ?, Damian Oko ? - nieznany ?
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 5 czerwca

Pauza: UKP Zielona Góra.
 
MOSiR Opole 0-3 Zagłębie Lubin 5 czerwca, 14:30
Jarosław Jach ?, Karol Hodowany 1, Karol Maliszewski 5
UKS Ruch Chorzów 1-0 Gwarek Zabrze 5 czerwca, 14:30
Daniel Jagodziński 73
Śląsk Wrocław 3-0 Pomologia Prószków 5 czerwca, 14:30
Grzegorz Rodzik ?, Igor Wargin ?, Daniel Piechno ?

Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych 2012/2013

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas