[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arka Gdynia 14 35 11 2 1 31-10 6 1 0 15-5 5 1 1 16-5 2 4 1 1 0 2-1
2.  Lech Poznań 14 35 11 2 1 42-8 6 0 1 23-4 5 2 0 19-4 2 1 0 1 1 1-2
3.  Lechia Gdańsk 14 22 7 1 6 22-14 5 1 1 16-8 2 0 5 6-6
4.  Warta Poznań 14 19 5 4 5 18-16 4 3 0 12-4 1 1 5 6-12
5.  Bałtyk Koszalin 14 17 5 2 7 28-24 3 1 3 17-12 2 1 4 11-12
6.  Pogoń Szczecin 14 15 5 0 9 20-29 5 0 2 13-10 0 0 7 7-19
7.  Zawisza Bydgoszcz 14 12 4 0 10 13-32 3 0 4 4-11 1 0 6 9-21
8.  Elana Toruń 14 7 2 1 11 15-56 1 0 6 7-28 1 1 5 8-28

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Arka Gdynia    1-1 1-0 1-0 4-0 3-2 2-1 3-1 
 2 Lech Poznań0-1     1-0 2-1 3-0 2-1 3-1 12-0 
 3 Lechia Gdańsk3-1 0-3     2-1 3-1 5-1 2-0 1-1 
 4 Warta Poznań2-2 0-0 1-0     0-0 1-0 5-1 3-1 
 5 Bałtyk Koszalin0-2 0-2 1-2 2-2     4-2 5-1 5-1 
 6 Pogoń Szczecin0-3 2-3 1-0 3-1 2-1     1-0 4-2 
 7 Zawisza Bydgoszcz0-1 0-1 1-0 2-0 0-7 1-0     0-2 
 8 Elana Toruń0-6 1-9 0-4 0-1 0-2 3-1 3-5     

Kolejka 1 - 23-24 marca

Elana Toruń 3-5 Zawisza Bydgoszcz 17 kwietnia, 18:00
Bartosz Maćkiewicz ?, ?, Bartosz Wolski ? - Wojciech Mielcarek ?, ?, ?, Mateusz Nawrocki ?, Kamil Żylski ?
na boisku przy ul. Armii Ludowej / w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Szczecin 2-1 Bałtyk Koszalin 23 marca, 14:00
Paweł Iskra 60, Sebastian Bisewski 75 - Karol Sochaj 70
Lechia Gdańsk 3-1 Arka Gdynia 24 marca, 11:00
Damian Kugiel 36, 50, Marcin Kucharski 59 - Sebastian Bartlewski 39
w Pruszczu Gdańskim; na boisku ZSO nr 1
Warta Poznań 0-0 Lech Poznań 23 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) na stadionie MOS odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 28 marca

Zawisza Bydgoszcz 0-1 Lech Poznań 15 maja, 15:00
Bartosz Tetych ?
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arka Gdynia 1-0 Warta Poznań 28 marca, 13:00
Michał Nalepa 51
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 1-2 Lechia Gdańsk 30 marca, 12:00
Paweł Florkiewicz 70 - Paweł Rzepnikowski 28, Marcin Kucharski 44 (k)
Elana Toruń 3-1 Pogoń Szczecin 16 maja, 13:00
Bartosz Wolski 29, 43, 68 - nieznany 49
na boisku przy ul. Armii Ludowej / w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 6-7 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-0 Zawisza Bydgoszcz 7 kwietnia, 15:00
Daniel Jałoszyński 70
Lechia Gdańsk 1-1 Elana Toruń 8 maja, 15:00
nieznany 31 - Bartosz Maćkiewicz 13
w Pruszczu Gdańskim; na boisku ZSO nr 1 / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 13:00) odwołany na wniosek gości
Warta Poznań 0-0 Bałtyk Koszalin 6 kwietnia, 15:30
na stadionie MOS
Lech Poznań 0-1 Arka Gdynia 6 kwietnia, 13:00
Michał Nalepa 65
we Wronkach

Kolejka 4 - 13-14 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 0-1 Arka Gdynia 13 kwietnia, 12:00
Radosław Robakowski 60
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 0-2 Lech Poznań 13 kwietnia, 12:00
Krystian Sanocki ?, Kamil Bzdziel ?
Elana Toruń 0-1 Warta Poznań 14 kwietnia, 12:00
na boisku przy ul. Armii Ludowej
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk 13 kwietnia, 15:00
Robert Obst ?

Kolejka 5 - 20-21 kwietnia

Lechia Gdańsk 2-0 Zawisza Bydgoszcz 20 kwietnia, 13:00
Maciej Bancer 21, Marcin Kucharski 46
w Pruszczu Gdańskim; na boisku ZSO nr 1
Warta Poznań 1-0 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 12:00
Gerard Pińczuk 62
Lech Poznań 12-0 Elana Toruń 20 kwietnia, 11:00
Wiktor Bagiński ?, ?, Ernest Graś ?, ?, Krystian Sanocki ?, ?, Jakub Serafin ?, Kamil Bzdziel ?, Jakub Wyrowski ?, Marek Woroch ?, Bartosz Tetych ?, Mariusz Woźniak ?
w Popowie
Arka Gdynia 4-0 Bałtyk Koszalin 21 kwietnia, 13:00
Maciej Wardziński 12, 57, Michał Nalepa 73, Damian Matys 78
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 6 - 27-28 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 0-7 Bałtyk Koszalin 27 kwietnia, 12:00
Karol Sochaj ?, ?, ?, Łukasz Włodarczyk ?, Adrian Jaworski ?, Konrad Matejek ?, Mateusz Hamer ?
na bocznym boisku
Elana Toruń 0-6 Arka Gdynia 28 kwietnia, 14:00
Maciej Wardziński 52, Mikołaj Kreft 55, Robert Sulewski 59, Mateusz Szulc 67, Przemysław Stolc 82, Michał Nalepa 90
na boisku przy ul. Armii Ludowej
Pogoń Szczecin 2-3 Lech Poznań 28 kwietnia, 14:00
nieznany ?, ? - Jakub Serafin ?, ?, Piotr Kurbiel ?
Lechia Gdańsk 2-1 Warta Poznań 27 kwietnia, 13:00
Adam Gołuński ?, Maciej Skibowski ? - nieznany ?
na Stadionie Miejskim

Kolejka 7 - 1 maja

Warta Poznań 5-1 Zawisza Bydgoszcz 30 kwietnia, 12:00
Gerard Pińczuk 25, Michał Trenkler 37, 62, Wojciech Onsorge 48 (k), Gracjan Konieczny 90 - Krystian Bleja ?
Lech Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 1 maja, 13:00
Krystian Sanocki ?
w Popowie
Arka Gdynia 3-2 Pogoń Szczecin 1 maja, 13:00
Mateusz Szulc 5, Radosław Robakowski 36, Przemysław Stolc 50 (k) - Daniel Jałoszyński 58, Konrad Bartoszewicz 88 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 5-1 Elana Toruń 1 maja, 14:30
Tomasz Kamiński ?, ?, Karol Sochaj ?, Kamil Lichmański ?, Łukasz Włodarczyk ? - Bartosz Olkowski ?

Kolejka 8 - 4-5 maja

Zawisza Bydgoszcz 0-2 Elana Toruń 4 maja, 12:00
Damian Rasak ?, Bartosz Olkowski ?
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 4-2 Pogoń Szczecin 5 maja, 11:00
Tomasz Kamiński ?, Paweł Florkiewicz ?, Karol Sochaj ?, Krystian Krauze ? - Patryk Paczuk ?, Sebastian Bisewski ?
Arka Gdynia 1-0 Lechia Gdańsk 5 maja, 13:00
Przemysław Stolc 18 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 2-1 Warta Poznań 7 maja, 16:00
Piotr Kurbiel ?, ? - nieznany ?
w Popowie

Kolejka 9 - 11-12 maja

Lech Poznań 3-1 Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 11:00
nieznany ?, ?, ? - Mateusz Nawrocki ?
w Popowie
Warta Poznań 2-2 Arka Gdynia 12 maja, 12:00
Kamil Magdziarz 22, Kacper Ciupa 57 - Sebastian Bartlewski 30, Przemysław Stolc 80 (k)
Lechia Gdańsk 3-1 Bałtyk Koszalin 11 maja, 13:00
Maciej Bancer 73, Paweł Rzepnikowski 85, Łukasz Wawrenty 86 - nieznany ?
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin 4-2 Elana Toruń 12 maja, 12:00
nieznany 18, 52, 82, 90 - Paweł Kupiec 62, 65

Kolejka 10 - 18-19 maja

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Pogoń Szczecin 19 maja, 13:00
na bocznym boisku
Elana Toruń 0-4 Lechia Gdańsk 19 maja, 14:00
Damian Lenkiewicz 38, 57, Paweł Rzepnikowski 43, Maciej Bancer 78
na boisku przy ul. Armii Ludowej
Bałtyk Koszalin 2-2 Warta Poznań 18 maja, 12:00
Tomasz Kamiński ?, Karol Sochaj ? - nieznany ?, ?
Arka Gdynia 1-1 Lech Poznań 19 maja, 13:00
Paweł Wojowski 7 - Jakub Serafin 68
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 11 - 25-26 maja

Arka Gdynia 2-1 Zawisza Bydgoszcz 26 maja, 13:00
Paweł Wojowski 18, Michał Gałecki 53 - Adrian Brzeziński 8
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 3-0 Bałtyk Koszalin 25 maja, 11:00
Krystian Sanocki ?, ?, Jerzy Kołakowski ?
we Wronkach
Warta Poznań 3-1 Elana Toruń 26 maja, 12:00
Michał Trenkler 25, Gracjan Konieczny 38, Gerard Pińczuk 62 - Bartosz Olkowski 89
Lechia Gdańsk 5-1 Pogoń Szczecin 25 maja, 13:00
Damian Lenkiewicz 9, 80, Maciek Bancer 25, 69, Marcin Kucharski 63 - nieznany ?
na Stadionie Miejskim

Kolejka 12 - 30 maja

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Lechia Gdańsk 30 maja, 12:00
na bocznym boisku
Pogoń Szczecin 3-1 Warta Poznań 30 maja, 14:00
Elana Toruń 1-9 Lech Poznań 30 maja, 17:00
Wojciech Cieszyński 85 - Miłosz Nowicki ?, ?, Marcin Tomaszewski ?, Tomasz Dejewski ?, Marcin Banaszak ?, Jakub Serafin ?, Kamil Bzdziel ?, Grzegorz Rogala ?, Piotr Kurbiel ?
na boisku przy ul. Armii Ludowej
Bałtyk Koszalin 0-2 Arka Gdynia 30 maja, 15:00
Przemysław Stolc 41 (k), Maciej Wardziński 79

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

Bałtyk Koszalin 5-1 Zawisza Bydgoszcz 2 czerwca, 11:00
Artur Próchnicki 21, 27, Jakub Wyszyński 86, Dawid Szaflarski 87, 90 - Krystian Bleja 67
Arka Gdynia 3-1 Elana Toruń 2 czerwca, 13:00
Paweł Wojowski 24, 33, Mateusz Szulc 59 - Bartosz Maćkiewicz 32
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 2-1 Pogoń Szczecin 2 czerwca, 12:00
Kamil Bzdziel ?, Krystian Sanocki ? - nieznany ?
we Wronkach
Warta Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 2 czerwca, 12:00
Krystian Łukaszyk ?

Kolejka 14 - 8-9 czerwca

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Warta Poznań 9 czerwca, 12:00
Kamil Żylski ?, nieznany ?
Lechia Gdańsk 0-3 Lech Poznań 8 czerwca, 13:00
Piotr Kurbiel ?, ?, Krystian Sanocki ?
we Władysławowie; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO Cetniewo
Pogoń Szczecin 0-3 Arka Gdynia 9 czerwca, 15:00
Sebastian Bartlewski 7, Michał Nalepa 39, 52
Elana Toruń 0-2 Bałtyk Koszalin 9 czerwca, 12:30
nieznany 17, 84
na boisku przy ul. Armii Ludowej

Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych 2012/2013

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas