[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 14 28 8 4 2 40-21 4 2 1 23-12 4 2 1 17-9
2.  Sandecja Nowy Sącz 14 27 7 6 1 29-11 2 4 1 16-6 5 2 0 13-5
3.  Stal Stalowa Wola 14 22 7 1 6 25-25 4 0 3 11-6 3 1 3 14-19
4.  Korona Kielce 14 20 5 5 4 20-16 3 1 3 10-9 2 4 1 10-7
5.  KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 14 19 4 7 3 14-10 1 4 2 8-6 3 3 1 6-4
6.  Stal Rzeszów 14 15 4 3 7 14-30 1 1 5 6-18 3 2 2 8-12
7.  Bogdanka Łęczna 14 10 2 4 8 16-32 1 2 4 8-14 1 2 4 8-18 2 6 2 0 0 3-0
8.  Widok Lublin 14 10 2 4 8 10-23 0 3 4 4-11 2 1 4 6-12 2 0 0 0 2 0-3

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Cracovia    3-3 3-2 1-3 0-0 8-1 5-2 3-1 
 2 Sandecja Nowy Sącz3-3     7-0 1-1 0-0 0-1 1-1 4-0 
 3 Stal Stalowa Wola1-0 0-1     3-2 0-1 1-0 6-1 0-1 
 4 Korona Kielce1-3 0-1 2-2     2-0 0-2 2-0 3-1 
 5 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski0-1 0-1 5-1 1-1     1-1 1-1 0-0 
 6 Stal Rzeszów2-2 0-4 1-3 0-2 0-2     3-2 0-3 
 7 Bogdanka Łęczna1-5 1-1 1-3 1-1 0-1 2-3     2-0 
 8 Widok Lublin1-3 1-2 0-3 0-0 2-2 0-0 0-1     

Kolejka 1 - 23-24 marca

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Widok Lublin 17 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Rzeszów 1-3 Stal Stalowa Wola 17 kwietnia, 16:00
Kamil Jakubowski 30 - Mateusz Argasiński 20, Krystian Grabowski 44, Marcin Tur 82
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cracovia 1-3 Korona Kielce 17 kwietnia, 17:00
Mateusz Wdowiak 75 - Marcin Piwowarczyk 46, Paweł Woźniak 70, 90
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bogdanka Łęczna 1-1 Sandecja Nowy Sącz 17 kwietnia, 11:00
Michał Paluch 51 - Adrian Danek 90
w pierwotnym terminie (23 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 28 marca

Widok Lublin 1-2 Sandecja Nowy Sącz 28 marca, 13:15
Michał Wołos 84 - Adrian Danek 11, 75
w Łęcznej; na bocznym boisku Górnika
Korona Kielce 2-0 Bogdanka Łęczna 28 marca, 13:00
Adrian Seweryn 35 (k), Marcin Cebula 50
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego Arena Kielc
Stal Stalowa Wola 1-0 Cracovia 22 maja, 17:00
Michał Bartosz 73 (s)
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Stal Rzeszów 15 maja, 16:00
Bartosz Bąk 3 - Hubert Bukała 39
w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 6-7 kwietnia

Stal Rzeszów 0-3 Widok Lublin 6 kwietnia, 12:00 (100)
Mateusz Próchniak 7, 72, 80
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Cracovia 0-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 5 czerwca, 16:30
na sztucznym boisku przy ul. Wielickiej / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bogdanka Łęczna 1-3 Stal Stalowa Wola 15 maja, 17:00
Dominik Śmiech ? - Mateusz Argasiński ?, Krystian Grabowski ?, ?
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Kielce 0-1 Sandecja Nowy Sącz 6 kwietnia, 13:00
Adrian Danek 2
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 13-14 kwietnia

Widok Lublin 0-0 Korona Kielce 14 kwietnia, 13:00
w Łęcznej; na bocznym boisku Górnika
Stal Stalowa Wola 0-1 Sandecja Nowy Sącz 13 kwietnia, 15:00
Sylwester Tokarz 15
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Bogdanka Łęczna 13 kwietnia, 12:00
Oskar Kwaśniński 50 - Michał Walaszek 81 (k)
Stal Rzeszów 2-2 Cracovia 14 kwietnia, 15:00
nieznany 50 (s), Michał Szymański 75 - Krzysztof Ropski 26, Mateusz Wdowiak 55

Kolejka 5 - 20-21 kwietnia

Cracovia 3-1 Widok Lublin 21 kwietnia, 11:00
Patryk Moskal 20, 60, Michał Dudek 70 (k) - Mateusz Próchniak 44
Bogdanka Łęczna 2-3 Stal Rzeszów 21 kwietnia, 12:00
Marcin Świech 10, 18 - Mateusz Lorenowicz 23, 68, Bartosz Lekki 76
Sandecja Nowy Sącz 0-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 21 kwietnia, 15:00 (80)
Korona Kielce 2-2 Stal Stalowa Wola 20 kwietnia, 11:00
Paweł Woźniak 3, Robert Słomka 87 - Marcin Tur 43, Krystian Grabowski 74

Kolejka 6 - 27-28 kwietnia

Widok Lublin 0-3 Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 12:00
Marcin Tur 15, Krystian Grabowski 60, 75
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Korona Kielce 27 kwietnia, 11:30
Adrian Karasek 7 - Kacper Górski 62 (s)
Stal Rzeszów 0-4 Sandecja Nowy Sącz 28 kwietnia, 13:00
Michał Szeliga 12, Adrian Danek 33, Sylwester Tokarz 37, 63
Cracovia 5-2 Bogdanka Łęczna 27 kwietnia, 11:00
Mateusz Wdowiak 45, 84, Krzysztof Ropski 54, 87, Paweł Piątek 60 - Patryk Stopa 11, Hubert Kotowicz 64

Kolejka 7 - 1 maja

Bogdanka Łęczna 2-0 Widok Lublin 1 maja, 11:00
Michał Budzyński 37, Marcin Świech 50
na bocznym boisku Górnika
Sandecja Nowy Sącz 3-3 Cracovia 1 maja, 11:00 (70)
Adrian Danek 48 (k), Wojciech Kalisz 80, Sylwester Tokarz 86 - Dawid Gala 12, Daniel Dębowski 85, Patryk Moskal 90
Korona Kielce 0-2 Stal Rzeszów 1 maja, 12:00
Dawid Bartkiewicz 8, Jakub Więcek 69 (k)
Stal Stalowa Wola 0-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1 maja, 11:00
Kacper Górski 83

Kolejka 8 - 4-5 maja

Widok Lublin 2-2 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 5 maja, 12:00
Rafał Janowski 21, Mateusz Próchniak 24 - Łukasz Adamczyk 26, 41 (k)
Stal Stalowa Wola 1-0 Stal Rzeszów 5 maja, 11:00
Klaudiusz Wnuk 28
Korona Kielce 1-3 Cracovia 5 maja, 12:00
Adrian Seweryn 16 (k) - Krzysztof Ropski 5, 21, 73
na stadionie przy ul. Kusocińskiego
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Bogdanka Łęczna 5 maja, 13:00 (100)
Sylwester Tokarz 55 - Michał Walaszek 84

Kolejka 9 - 11-12 maja

Sandecja Nowy Sącz 4-0 Widok Lublin 11 maja, 11:00 (80)
Michał Szeliga 23, Wojciech Kalisz 57, Arkadiusz Zawiślan 79, Sylwester Tokarz 86
Bogdanka Łęczna 1-1 Korona Kielce 12 maja, 13:00
Michał Budzyński 87 - Arkadiusz Piotrowicz 90
Cracovia 3-2 Stal Stalowa Wola 11 maja, 12:00
Paweł Piątek 30, 35, Patryk Moskal 38 - Krystian Grabowski 42, Mateusz Argasiński 83
Stal Rzeszów 0-2 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 12:00
Kacper Górski 76, Bartosz Bąk 84

Kolejka 10 - 18-19 maja

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Korona Kielce 18 maja, 11:00 (100)
Adrian Danek 3 - Michał Przybyła 5
Widok Lublin 0-0 Stal Rzeszów 18 maja, 12:00
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Cracovia 18 maja, 12:00
Mateusz Wdowiak 47
Stal Stalowa Wola 6-1 Bogdanka Łęczna 18 maja, 12:00
Maciej Sołek 3, Marcin Tur 15, 85, Michał Partyka 54, Krystian Grabowski 64, Mateusz Argasiński 75 - Dominik Śmiech ?

Kolejka 11 - 25-26 maja

Korona Kielce 3-1 Widok Lublin 25 maja, 13:00
Piotr Paprocki 18, Paweł Woźniak 52, Piotr Piwowar 90 - Mateusz Próchniak 62
na stadionie przy ul. Kusocińskiego
Sandecja Nowy Sącz 7-0 Stal Stalowa Wola 25 maja, 11:00 (50)
Janusz Pierzchała 29, Wojciech Kalisz 35, Sylwester Tokarz 41, Szymon Kuźma 55, Adrian Danek 72, 77, 82
Bogdanka Łęczna 0-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 26 maja, 16:00
Kamil Sołtykiewicz 49
Cracovia 8-1 Stal Rzeszów 26 maja, 12:00
Mateusz Wdowiak 17, Krzysztof Szewczyk 22, 48, Krzysztof Ropski 43, Dawid Gala 56, Paweł Piątek 66, 71, Filip Dobosz 87 - Bartosz Daszyk 1

Kolejka 12 - 30 maja

Widok Lublin 1-3 Cracovia 30 maja, 16:00
Mateusz Próchniak 78 - Krzysztof Ropski 50, 90, Krzysztof Szewczyk 52
Stal Rzeszów 3-2 Bogdanka Łęczna 30 maja, 12:00
Piotr Kitor 28, Kamil Jakubowski 87, Jakub Więcek 90 - Mateusz Lorenowicz 41 (s), Miłosz Turewicz 50
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Sandecja Nowy Sącz 29 maja, 13:00
Sylwester Tokarz 22
Stal Stalowa Wola 3-2 Korona Kielce 29 maja, 15:00
Piotr Kloc 50, 60, Mateusz Argasiński 57 (k) - Michał Przybyła 17, Dawid Smolarczyk 80

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

Stal Stalowa Wola 0-1 Widok Lublin 2 czerwca, 12:00
Łukasz Wisłocki ? (s)
Korona Kielce 2-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2 czerwca, 11:00
Jakub Jaśkiewicz 25, Artur Merchut 57
na stadionie przy ul. Kusocińskiego
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Stal Rzeszów 2 czerwca, 11:00 (100)
Kamil Jakubowski 88
Bogdanka Łęczna 1-5 Cracovia 2 czerwca, 11:00
Michał Budzyński ? - Krzysztof Ropski ?, ?, Michał Bartosz ?, Patryk Moskal ?, Paweł Piątek ?

Kolejka 14 - 8 czerwca

Widok Lublin 0-1 Bogdanka Łęczna 8 czerwca, 15:00
Rafał Ściegienny 30 (k)
w Dąbrowicy
Cracovia 3-3 Sandecja Nowy Sącz 8 czerwca, 15:00 (150)
Mateusz Wdowiak 17, Michał Dudek 75 (k), Sebastian Klimczyk 80 - Nikodem Kołodziej 11, Wojciech Kalisz 45, Adrian Danek 67
Stal Rzeszów 0-2 Korona Kielce 8 czerwca, 15:00 (60)
Michał Przybyła 48, 73
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 5-1 Stal Stalowa Wola 8 czerwca, 15:00
Szymon Matyjasek 16, Bartosz Bąk 26, Łukasz Adamczyk 58, 85, Jakub Sulima 60 - Marcin Tur 78

Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych 2012/2013

Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Starszych 2012/2013 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas