[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Śląski ZPN - Tychy

Runda wstępna - 3 sierpnia

JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-6 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 sierpnia, 17:30
Czarni Piasek 3-2 Leśnik Kobiór 10 sierpnia, 17:00
LKS Wisła Wielka 1-1 LKS Studzionka 3 sierpnia, 17:30
k. 3-4
Znicz Jankowice 1-6 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3 sierpnia, 17:30
Fortuna Wyry 0-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 3 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

I runda - 27 sierpnia
Do gry dołączyli: GKS II Tychy, GTS Bojszowy, Iskra Pszczyna, Krupiński Suszec, MKS Lędziny, Nadwiślan Góra, Pniówek Pawłowice Śląskie, Polonia Łaziska Górne, Sokół Orzesze, Sokół Wola, Unia Bieruń Stary (Bieruń).

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Sokół Wola 27 sierpnia, 17:00
k. 7-6
nieznany 60 - Rafał Bednarczyk 11
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-4 LKS Studzionka 27 sierpnia, 17:00
nieznany 12, 66, 72, 82 - Adam Stęchły 77
MKS Lędziny 1-1 Nadwiślan Góra 27 sierpnia, 17:00
k. 0-3
Czarni Piasek 0-5 Iskra Pszczyna 27 sierpnia, 17:00
Paweł Zjawiński 25, Kamil Żemła 36, Aleksander Skipioł 50, Tomasz Borowczyk 73, Mateusz Zamojda 82
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 4-4 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 27 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Sebastian Laby 20, Sylwester Brzeziński 40, Daniel Kamieński 90, 90 - Szymon Ścierski 70, 73, Wojciech Piekorz 71, Walenty Bobla 78
Sokół Orzesze 5-2 Krupiński Suszec 27 sierpnia, 17:00 (60)
Szymon Pala 10, 88, Tomasz Pietrzok 45, Marek Sikora 51, Karol Pitlok 69 - Arkadiusz Neumann 25, Tomasz Kuś 44
GTS Bojszowy 1-6 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 września, 17:00
Mateusz Wróbel 17 - Dawid Oszek 20, Mateusz Sitnik 42, Marcin Sobczak 61, Arkadiusz Przybyła 65, Tomasz Zyzak 69, 85
Polonia Łaziska Górne 0-0 GKS II Tychy 27 sierpnia, 17:00
k. 5-4

II runda - 17 września

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-7 LKS Studzionka 17 września, 16:30
nieznany ? - Szymon Gilewicz ?, ?, ?, Damian Gryta ?, ?, Mateusz Szuster ?, Jarosław Adamek ?
Iskra Pszczyna 0-1 Nadwiślan Góra 17 września, 16:30
Tévez ?
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3-0 Sokół Orzesze 17 września, 16:30
Polonia Łaziska Górne 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 września, 16:30
Tomasz Zyzak 60

III runda - 1 października

LKS Studzionka 0-2 Nadwiślan Góra 1 października, 16:00
Łukasz Reinhard 25, Marcin Folwarski 45
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 października, 16:00
Sebastian Kapinos 3, Marcin Sobczak 11, Mateusz Sitnik 54, Aron Gruszczyński 71

Finał - 15 października

Nadwiślan Góra 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 października, 15:30
k. 1-3
Tévez 45, Krzysztof Zaremba 72 - Arkadiusz Przybyła 87, Marcin Sobczak 90
w Górze

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Jacek Zawiśliński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas