[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Śląski ZPN - Skoczów

I runda - 3-4 sierpnia

BeskidzkaPilka.pl Skoczów 0-11 Beskid 09 Skoczów 2 sierpnia, 18:00 (200)
Marcin Jaworzyn 10, 16, 74, 90, Mateusz Łapiński 19, 48, Krzysztof Surawski 31, 52, Artur Chrapek 67, Ariel Labzik 69 (s), Seweryn Wojciechowski 83
Błyskawica Drogomyśl 5-3 LKS Kończyce Małe 4 sierpnia, 17:00 (150)
Rafał Dziadek 15, Tomasz Juraszek 40, Daniel Flejszman 43, Gracjan Haka 50, Mateusz Saltarius 70 - Jakub Kolondra 32, Piotr Gołka 58, Alan Pastuszak 82
Olimpia Goleszów 3-5 KS Wisła 3 sierpnia, 17:00 (30)
Adrian Piękny 35, Przemysław Cieślar 56, Krzysztof Felis 83 - Wojciech Struś 41, 75, Michał Pietraczyk 53, 73, 86
FC Blaszok Skoczów 3-2 Morcinek Kaczyce 4 sierpnia, 17:00
Mariusz Małkowski 19, Andrzej Kowalik 30, 56 - Marcin Budziński 8, Szymon Rychły 83
Błękitni Pierściec 0-3 LKS Pogórze 4 sierpnia, 11:00
Adrian Jasiński 57, Łukasz Strach 85, Piotr Hanzel 90
LKS Ochaby 96 4-1 Tempo Puńców 4 sierpnia, 17:00
Tomasz Śledziona 12, 17, 88, Dominik Pytel 41 - Marcin Bajger 10
Orzeł Zabłocie 2-3 Kuźnia Ustroń 4 sierpnia, 17:00 (45)
Artur Pryczek 14, Jarosław Staroń 76 - Dawid Janoszek 24, Marek Szymala 34 (k), Arkadiusz Szlajss 56
Strażak Dębowiec 1-2 LKS 99 Pruchna 4 sierpnia, 17:00
pd.
Piotr Górniak 70 (k) - Piotr Skoneczny 32, Mateusz Wójcik 100
Iskra Iskrzyczyn 2-0 Cukrownik Chybie 4 sierpnia, 17:00
Patryk Kabiesz 56, Paweł Krupa 58

II runda - 28 sierpnia
Beskid 09 Skoczów - wolny los

FC Blaszok Skoczów 0-0 Iskra Iskrzyczyn 28 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-2
LKS Pogórze 2-9 Kuźnia Ustroń 28 sierpnia, 17:00
Adrian Jasiński 17, Tomasz Grabiec 78 - Przemysław Polok 12, 59, Dawid Kocot 17, 56, Piotr Husar 20 (k), 61 (k), 64, Arkadiusz Brachaczek 24, Mateusz Nowak 83
Błyskawica Drogomyśl 0-5 KS Wisła 28 sierpnia, 17:00
Michał Grześ 22, 60, Jakub Chmiel 49, Adam Kozielski 70, Tomasz Gala 80
LKS Ochaby 96 6-2 LKS 99 Pruchna 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Śledziona 52, 63, 70, 75, Dominik Pytel 57 (k), Mateusz Kałuża 82 - Piotr Skoneczny 18, 38

III runda - 4 września
Kuźnia Ustroń, KS Wisła, LKS Ochaby 96 - wolny los

FC Blaszok Skoczów 0-7 Beskid 09 Skoczów 4 września, 17:00
Mateusz Łapiński 16, 62, Krzysztof Surawski 48, Kamil Matuszny 60, Dariusz Ihas 70, 79, Mateusz Wojaczek 85

IV runda - 18 września
(Losowanie - 6 września 2013)

Kuźnia Ustroń 3-0 KS Wisła 18 września, 15:30
(wo)
Arkadiusz Szlajss 90 - Tomasz Gala 10, Artur Sawicki 55
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Ochaby 96 0-4 Beskid 09 Skoczów 18 września, 15:30
Daniel Smagło 31, Marcin Jaworzyn 60, 87, Szymon Gogółka 85 (s)

Finał - 15 marca

Beskid 09 Skoczów 3-0 Kuźnia Ustroń 15 marca, 13:00 (160)
Mateusz Łapiński 6, Wojciech Padło 26, Marcin Jaworzyn 37
w Skoczowie

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas