[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2013)
Orzeł Dąbie - wolny los

KS Giebło 5-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 28 sierpnia, 17:00
pd.
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Ostoja Żelisławice 28 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Płomień Niegowonice 0-4 Błękitni Sarnów 28 sierpnia, 17:00
Przemysław Czechowski ?, ?, ?, Kamil Dominiczak ?
SKS Łagisza (Będzin) 2-3 CKS Czeladź (2) 28 sierpnia, 17:00
pd.
Dawid Marek 47, 49 - Paweł Stępień 65, Łukasz Popadeńczuk 69 (k), Dariusz Deleska 100
Ciężkowianka Jaworzno 1-3 MKS Sławków 28 sierpnia, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-6 Źródło Kromołów (Zawiercie) 28 sierpnia, 17:00
Grzegorz Kachniarz 42, 55 - Mateusz Sokołowski 19, Artur Oczko 59, 89, Artur Wnuk 66, 88, Łukasz Zamora 71
Salos Jaworzno 1-8 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 28 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim w Jaworznie
Cyklon Rogoźnik 5-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 28 sierpnia, 17:00
pd.

II runda - 11 września
(Losowanie - 12 sierpnia 2013 - siedziba PPN Sosnowiec)
Do gry dołączyli: AKS Niwka Sosnowiec, Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza), Przemsza Siewierz, Strażak Mierzęcice, Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza), Unia Dąbrowa Górnicza, Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza), Warta Zawiercie.
Błękitni Sarnów - wolny los

KS Giebło 3-3 Unia Dąbrowa Górnicza 11 września, 16:30
pd. k. 5-3
Adam Głąb 48, 74, Dawid Barczyk 54 - Michał Broniszewski 12, Damian Bojacz 27, nieznany 36
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 11 września, 16:30
pd.
Michał Białek 78, Robert Madej 105 - Mateusz Tkocz 88
Orzeł Dąbie 0-4 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 11 września, 16:30
Bartosz Pruś 14, Progress Musepa 23, Mariusz Suwaj 30, Łukasz Cichoń 65
Ostoja Żelisławice 0-3 Strażak Mierzęcice 11 września, 16:30
Jarosław Luty ?, ?, Janusz Piotrowski ?
MKS Sławków 2-3 Warta Zawiercie 11 września, 16:30
Sławomir Chodor 16, 45 - Adrian Leks 11, 50, Artur Cholewka 61
Cyklon Rogoźnik 3-2 AKS Niwka Sosnowiec 11 września, 16:30
Krzysztof Bloch 9, Ireneusz Waluś 13, Radosław Miemiec 31 - Michał Kosiak 75, Mateusz Krochmal 89
CKS Czeladź (2) 0-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 11 września, 16:30
Rafał Lis 32, Kamil Szczagiel 76
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-6 Przemsza Siewierz 11 września, 16:30
Sebastian Komin 18, 22, Rafał Majchrowski 49, Ariel Afeltowicz 71, Damian Pędzik 83, Jakub Machura 85

III runda - 25 września
(Losowanie - 12 września 2013 - siedziba PPN Sosnowiec)
Do gry dołączyli: Górnik Piaski (Czeladź), RKS Grodziec (Będzin), Sarmacja Będzin, Szczakowianka Jaworzno, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza.

Błękitni Sarnów 0-5 Warta Zawiercie 25 września, 15:30
Artur Cholewka ?, ?, ?, ?, Adrian Leks ?
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-3 RKS Grodziec (Będzin) 25 września, 15:30
Kamil Szczagiel 62, Przemysław Radwański 82 (k) - nieznany 52, Marcin Kondzielnik 59, Bartosz Bzdręga 73
Górnik Piaski (Czeladź) 3-2 Szczakowianka Jaworzno 25 września, 15:30
Jakub Kawecki 53, Marcin Pieniążek 60, Sebastian Stankiewicz 75 (k) - Artur Molenda 10, Dariusz Bernaś 87
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-4 Przemsza Siewierz 25 września, 15:30
Michał Kozłowski 51, Michał Haładus 81 (k) - Andrzej Setlak 11, 51, Bartosz Kańtoch 22, Damian Pędzik 47
Cyklon Rogoźnik 2-7 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 25 września, 15:30
Arkadiusz Pilszczek 77, Bartosz Jaworski 88 - Łukasz Jagiełło 21, Łukasz Karasiński 24, 62, Mateusz Wawszczak 31, 66, Kamil Fus 32, Sebastian Stefański 65
KS Giebło 1-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 25 września, 15:30
Artur Olesik 5 - Jakub Stefański 64, 90
Strażak Mierzęcice 1-8 Sarmacja Będzin 25 września, 15:30
Jarosław Luty 13 - Marek Walczak 2, 34, Adam Krakowski 34, Michał Skórski 36, 81 (k), Tomasz Kozerański 37, Michał Dyrda 76, Bartłomiej Barchan 86

IV runda - 15 marca
(Losowanie - 26 września 2013 - siedziba PPN Sosnowiec)
Górnik Piaski (Czeladź) - wolny los

Sarmacja Będzin 3-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 15 marca, 12:00
Michał Skórski 6, Daniel Majka 70, Michał Michałek 86 - Michał Zych 17
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Warta Zawiercie 9 marca, 11:00
Damian Sobieraj 29, Tomasz Kukułka 71 (s) - Adrian Leks 72
Przemsza Siewierz 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 15 marca, 15:00
Damian Waśniewski 90

1/2 finału - 9 kwietnia

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Sarmacja Będzin 9 kwietnia, 16:00
pd. k. 3-4
Mateusz Radosz 14 - Rafał Jędrzejczyk 85
RKS Grodziec (Będzin) 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 9 kwietnia, 16:00
Konrad Grosman 24, Bartosz Bzdręga 75, Paweł Wiśniewski 80 - Marcin Strojek 25

Finał - 1 maja

Sarmacja Będzin 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 1 maja, 14:00
Rafał Jędrzejczyk 19, Bartosz Barchan 45, Karol Skiba 56 - Adrian Kardaś 89
w Będzinie; na stadionie Sarmacji

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas