[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Śląski ZPN - Katowice

I runda - 24 sierpnia
Hetman 22 Katowice, MK Górnik Katowice, UKS Szopienice (Katowice) - wolny los

Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 5-1 Kamionka Mikołów 24 sierpnia, 17:00
Adam Pawlak ?, ?, Adam Kołodziej ?, Łukasz Mielnicki ?, Adam Seiler ? - nieznany ?
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4-1 Reprezentacja Śląska Oldbojów Katowice 22 sierpnia, 17:00
Kamil Gondek ?, Adam Ociepka 41, Roman Gawenda 54, Tomasz Golly 68 - Radosław Gilewicz ?

II runda - 10 września
Do gry dołączyli: Górnik 09 Mysłowice, Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska), Orzeł Mokre (Mikołów), Pogoń Imielin, Rozwój II Katowice, Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Strażak Mikołów, Śląsk Świętochłowice, Unia Kosztowy (Mysłowice), Urania Ruda Śląska, Wawel Wirek (Ruda Śląska).

Orzeł Mokre (Mikołów) 0-2 Urania Ruda Śląska 10 września, 16:30 (30)
Łukasz Stawowy ?, 34
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 5-0 Strażak Mikołów 10 września, 16:30
Adam Pawlak ?, 16, 46, 53, 80
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-2 Śląsk Świętochłowice 10 września, 16:30 (200)
Dawid Gadomski ?, ?, Adam Ociepka ? - Michał Molas ?, Daniel Tukaj ?
UKS Szopienice (Katowice) 0-3 Rozwój II Katowice 10 września, 16:30
MK Górnik Katowice 2-7 Unia Kosztowy (Mysłowice) 10 września, 16:30
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 10 września, 16:30
pd.
Pogoń Imielin 0-4 Górnik 09 Mysłowice 10 września, 16:30
Kamil Bacia ?, ?, Mateusz Bryk ?, Rafał Wiklak ?
Hetman 22 Katowice 0-5 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 10 września, 16:30
Marek Szynawa ?, ?, ?, Robert Wójcikowski ?, nieznany ?

III runda - 24 września
Do gry dołączyli: AKS Mikołów, GKS II Katowice, Górnik Wesoła (Mysłowice), Grunwald Ruda Śląska, Podlesianka Katowice, Ruch II Chorzów, Slavia Ruda Śląska, Wyzwolenie Chorzów.

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 24 września, 16:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-5 Ruch II Chorzów 24 września, 16:00
Dawid Gadomski 31 - Daniel Szymański 9, 15, Hubert Otręba 19, Konrad Korczyński 77, Kamil Chrobok 90
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-1 AKS Mikołów 24 września, 16:00
Tomasz Penkala ?, ?, Marcin Cuber ? - Mateusz Warzecha ?
Rozwój II Katowice 2-0 Podlesianka Katowice 24 września, 16:00
Fabian Piasecki 73, Bartosz Nowotnik 90
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 0-7 Grunwald Ruda Śląska 24 września, 16:00
Paweł Wróblewski 1, 8 (k), 68, Marcin Łęcki 46, Mateusz Dreszer 60, 66, Adam Wolek 85
Górnik 09 Mysłowice 0-2 Wyzwolenie Chorzów 24 września, 16:00
Wojciech Krotofil 50, Rafael Aftyka 64
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-4 GKS II Katowice 24 września, 16:00
Jakub Adamek 20, Dariusz Kohut 47, Łukasz Syćko 80 - Kamil Bętkowski 15, Aleksander Januszkiewicz 65, 68, 88
Urania Ruda Śląska 5-1 Slavia Ruda Śląska 19 września, 17:00
Mateusz Żak 12, 15, 25, 27, Łukasz Krzywda 80 - nieznany 30
na stadionie Pogoni Nowy Bytom

IV runda - 8 października

GKS II Katowice 4-6 Grunwald Ruda Śląska 8 października, 15:45
Jacek Jarnot 3 (k), 55, 62, Rafał Kuliński 73 - Mateusz Dreszer 17, 66, Paweł Wróblewski 31, Dawid Szczypior 43, 80, Michał Brzozowski 75 (k)
Urania Ruda Śląska 4-5 Ruch II Chorzów 8 października, 15:45
Łukasz Stawowy 21, Łukasz Tymiński 32 (s), Tomasz Oczko 67, Seweryn Zalewski 84 - Patryk Lipski 26, 33, Daniel Szymański 76, Miłosz Trojak 80, Łukasz Tymiński 87
Rozwój II Katowice 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 8 października, 15:45
Bartosz Nowotnik 13, Tadeusz Tyc 65 (k) - Szymon Pałka 28
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-2 Wyzwolenie Chorzów 8 października, 15:45
pd. k. 4-5
nieznany ?, ? - Piotr Szczygieł ?, Kamil Ściętek ?

V runda - 22 października

Wyzwolenie Chorzów 0-4 Ruch II Chorzów 30 października, 14:00
Hubert Otręba 13 (k), 34, Bartosz Kreft 28, 80
Rozwój II Katowice 1-3 Grunwald Ruda Śląska 22 października, 15:30
Łukasz Kut 18 - Adam Wolek 35, Dawid Szczypior 70, Daniel Jagodziński 83

Finał - 23 listopada

Grunwald Ruda Śląska 2-1 Ruch II Chorzów 23 listopada, 11:00
Tomasz Szpoton 47, Dariusz Kot 80 - Robert Chwastek 73
w Rudzie Śląskiej; na stadionie Grunwaldu

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas