[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Bydgoszcz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tor Laskowice Pomorskie 26 69 22 3 1 96-22 11 2 0 45-7 11 1 1 51-15
2.  Czarni Nakło nad Notecią 26 53 16 5 5 77-38 9 1 3 43-17 7 4 2 34-21
3.  BKS Bydgoszcz 26 49 15 4 7 56-34 8 2 3 30-15 7 2 4 26-19
4.  KS Łochowo 26 47 15 2 9 71-48 9 1 3 41-24 6 1 6 30-24
5.  Victoria Koronowo 26 46 14 4 8 57-39 9 1 3 27-10 5 3 5 30-29
6.  Tucholanka Tuchola 26 45 14 3 9 87-51 9 2 2 51-19 5 1 7 36-32 2 3 1 0 1 7-4
7.  Sparta Przysiersk 26 45 14 3 9 59-47 8 1 4 38-17 6 2 5 21-30 2 3 1 0 1 4-7
8.  Fala Świekatowo 26 40 13 1 12 55-53 8 0 5 29-27 5 1 7 26-26
9.  Grom Więcbork 26 37 11 4 11 53-47 7 2 4 29-16 4 2 7 24-31
10.  Kamionka Kamień Krajeński 26 29 8 5 13 44-51 3 4 6 28-27 5 1 7 16-24
11.  Spójnia Białe Błota 26 24 7 3 16 42-58 5 1 7 28-31 2 2 9 14-27
12.  Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 26 21 6 3 17 31-89 5 1 7 18-34 1 2 10 13-55
13.  LKS Dąbrowa Chełmińska 26 14 4 2 20 30-87 4 2 7 22-36 0 0 13 8-51
14.  Łokietek Wierzchucin Królewski 26 5 1 2 23 22-116 1 2 10 14-57 0 0 13 8-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tor Laskowice Pomorskie    3-0 1-1 2-0 0-0 2-0 4-0 5-0 4-3 4-1 4-1 6-1 8-0 2-0 
 2 Czarni Nakło nad Notecią2-3     2-3 3-0 3-2 6-3 1-3 1-0 3-1 2-1 1-1 5-0 4-0 10-0 
 3 BKS Bydgoszcz3-2 2-2     1-1 5-2 4-0 3-0* 0-1 1-2 4-1 1-2 1-0 1-0 4-2 
 4 KS Łochowo1-2 2-4 1-3     5-4 4-3 5-0 3-0 3-0 5-3 2-0 3-3 4-1 3-1 
 5 Victoria Koronowo0-4 0-0 2-0 3-1     2-0 0-2 0-1 4-0 2-0 2-1 6-1 2-0 4-0 
 6 Tucholanka Tuchola3-8 2-2 5-1 6-2 1-2     7-2 5-0 3-1 1-0 1-1 8-0 3-0* 6-0 
 7 Sparta Przysiersk0-3 0-0 1-3 1-2 3-1 2-0     4-2 3-1 2-3 3-1 9-1 4-0 6-0 
 8 Fala Świekatowo0-5 4-3 3-2 4-2 3-1 1-4 1-2     2-6 0-1 2-0 2-0 5-1 2-0 
 9 Grom Więcbork1-3 2-3 1-0 2-0 1-1 2-2 4-2 0-2     0-1 2-1 7-0 3-0 4-1 
 10 Kamionka Kamień Krajeński4-4 1-3 1-2 0-3 2-2 2-5 0-1 2-3 0-0     4-1 2-2 4-1 6-0 
 11 Spójnia Białe Błota0-6 2-3 2-2 0-5 2-4 0-1 2-4 2-1 5-1 0-2     1-0 7-1 5-1 
 12 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz0-3 1-4 0-3 0-5 1-4 4-2 0-2 2-1 0-4 1-1 2-1     4-3 3-1 
 13 LKS Dąbrowa Chełmińska0-4 2-5 0-4 2-7 1-2 2-5 2-2 1-1 0-2 3-0 1-0 4-2     4-2 
 14 Łokietek Wierzchucin Królewski1-4 0-5 0-2 0-2 2-5 1-11 1-1 1-14 3-3 0-2 2-4 1-3 2-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Victoria Koronowo 0-4 Tor Laskowice Pomorskie 11 sierpnia, 17:00
Sparta Przysiersk 2-3 Kamionka Kamień Krajeński 11 sierpnia, 17:00
Fala Świekatowo 2-6 Grom Więcbork 10 sierpnia, 18:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-5 Czarni Nakło nad Notecią 10 sierpnia, 16:00
Tucholanka Tuchola 1-1 Spójnia Białe Błota 10 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-3 BKS Bydgoszcz 11 sierpnia, 15:00
KS Łochowo 4-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Tor Laskowice Pomorskie 8-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 17 sierpnia, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-1 KS Łochowo 18 sierpnia, 17:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
Spójnia Białe Błota 1-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 18 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 6-3 Tucholanka Tuchola 17 sierpnia, 15:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-3 Fala Świekatowo 18 sierpnia, 17:00
Victoria Koronowo 0-2 Sparta Przysiersk 18 sierpnia, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 3-3 Grom Więcbork 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Sparta Przysiersk 0-3 Tor Laskowice Pomorskie 24 sierpnia, 17:00
Fala Świekatowo 3-1 Victoria Koronowo 24 sierpnia, 18:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-2 Kamionka Kamień Krajeński 25 sierpnia, 16:00
Tucholanka Tuchola 3-1 Grom Więcbork 24 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-4 Czarni Nakło nad Notecią 25 sierpnia, 15:00
KS Łochowo 2-0 Spójnia Białe Błota 25 sierpnia, 17:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-4 BKS Bydgoszcz 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Tor Laskowice Pomorskie 1-1 BKS Bydgoszcz 31 sierpnia, 16:00
Spójnia Białe Błota 7-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 1 września, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-0 KS Łochowo 31 sierpnia, 15:00
Grom Więcbork 7-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 31 sierpnia, 17:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-5 Tucholanka Tuchola 31 sierpnia, 17:00
Victoria Koronowo 4-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 31 sierpnia, 17:00
Sparta Przysiersk 4-2 Fala Świekatowo 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Fala Świekatowo 0-5 Tor Laskowice Pomorskie 11 września, 18:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-1 Sparta Przysiersk 8 września, 16:00
Tucholanka Tuchola 1-2 Victoria Koronowo 7 września, 17:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-1 Kamionka Kamień Krajeński 8 września, 15:00
KS Łochowo 3-0 Grom Więcbork 8 września, 11:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-5 Czarni Nakło nad Notecią 8 września, 17:00
BKS Bydgoszcz 1-2 Spójnia Białe Błota 8 września, 17:00
na stadionie przy ul. Sielskiej

Kolejka 6 - 14-15 września

Tor Laskowice Pomorskie 4-1 Spójnia Białe Błota 14 września, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-3 BKS Bydgoszcz 14 września, 15:00
Grom Więcbork 3-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 14 września, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 0-3 KS Łochowo 14 września, 17:00
Victoria Koronowo 6-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 15 września, 15:00
Sparta Przysiersk 2-0 Tucholanka Tuchola 14 września, 17:00
Fala Świekatowo 2-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 14 września, 17:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Łokietek Wierzchucin Królewski 1-4 Tor Laskowice Pomorskie 22 września, 14:00
Tucholanka Tuchola 5-0 Fala Świekatowo 21 września, 16:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-2 Sparta Przysiersk 22 września, 15:00
KS Łochowo 5-4 Victoria Koronowo 21 września, 17:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-0 Kamionka Kamień Krajeński 22 września, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-2 Grom Więcbork 22 września, 11:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
Spójnia Białe Błota 2-3 Czarni Nakło nad Notecią 21 września, 15:30

Kolejka 8 - 28-29 września

Tor Laskowice Pomorskie 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 28 września, 15:00
Grom Więcbork 2-1 Spójnia Białe Błota 28 września, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-2 BKS Bydgoszcz 28 września, 16:00
Victoria Koronowo 2-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 28 września, 16:00
Sparta Przysiersk 1-2 KS Łochowo 28 września, 15:00
Fala Świekatowo 2-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 28 września, 16:30
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-11 Tucholanka Tuchola 29 września, 14:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Tucholanka Tuchola 3-8 Tor Laskowice Pomorskie 5 października, 16:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 6 października, 15:00
KS Łochowo 3-0 Fala Świekatowo 6 października, 11:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-2 Sparta Przysiersk 6 października, 16:00
BKS Bydgoszcz 5-2 Victoria Koronowo 6 października, 11:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
Spójnia Białe Błota 0-2 Kamionka Kamień Krajeński 6 października, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-1 Grom Więcbork 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Tor Laskowice Pomorskie 4-3 Grom Więcbork 12 października, 14:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-3 Czarni Nakło nad Notecią 12 października, 16:00
Victoria Koronowo 2-1 Spójnia Białe Błota 13 października, 11:00
Sparta Przysiersk 1-3 BKS Bydgoszcz 12 października, 15:00
Fala Świekatowo 5-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 12 października, 15:30
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-2 KS Łochowo 13 października, 14:00
Tucholanka Tuchola 8-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 13 października, 16:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-3 Tor Laskowice Pomorskie 20 października, 14:30
KS Łochowo 4-3 Tucholanka Tuchola 19 października, 15:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 4-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 20 października, 15:00
BKS Bydgoszcz 0-1 Fala Świekatowo 20 października, 11:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
Spójnia Białe Błota 2-4 Sparta Przysiersk 20 października, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Victoria Koronowo 19 października, 14:30
Grom Więcbork 0-1 Kamionka Kamień Krajeński 19 października, 16:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Tor Laskowice Pomorskie 4-1 Kamionka Kamień Krajeński 26 października, 14:00
Victoria Koronowo 4-0 Grom Więcbork 26 października, 15:00
Sparta Przysiersk 0-0 Czarni Nakło nad Notecią 26 października, 15:00
Fala Świekatowo 2-0 Spójnia Białe Błota 27 października, 11:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-2 BKS Bydgoszcz 27 października, 14:00
Tucholanka Tuchola 3-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 26 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-5 KS Łochowo 27 października, 13:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

KS Łochowo 1-2 Tor Laskowice Pomorskie 3 listopada, 11:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 4-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3 listopada, 14:00
BKS Bydgoszcz 4-0 Tucholanka Tuchola 3 listopada, 11:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
Spójnia Białe Błota 5-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 3 listopada, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-0 Fala Świekatowo 2 listopada, 14:00
Grom Więcbork 4-2 Sparta Przysiersk 2 listopada, 14:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-2 Victoria Koronowo 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Tor Laskowice Pomorskie 0-0 Victoria Koronowo 9 listopada, 14:00
Kamionka Kamień Krajeński 0-1 Sparta Przysiersk 10 listopada, 14:00
Grom Więcbork 0-2 Fala Świekatowo 9 listopada, 13:00
Czarni Nakło nad Notecią 10-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 9 listopada, 13:30
Spójnia Białe Błota 0-1 Tucholanka Tuchola 10 listopada, 11:00
BKS Bydgoszcz 1-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 10 listopada, 11:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-7 KS Łochowo 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 29-30 marca

Grom Więcbork 4-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 30 marca, 12:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-4 Tor Laskowice Pomorskie 29 marca, 14:00
KS Łochowo 1-3 BKS Bydgoszcz 29 marca, 15:30
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-1 Spójnia Białe Błota 30 marca, 14:00
Tucholanka Tuchola 2-2 Czarni Nakło nad Notecią 29 marca, 16:00
Fala Świekatowo 0-1 Kamionka Kamień Krajeński 29 marca, 16:00
Sparta Przysiersk 3-1 Victoria Koronowo 29 marca, 16:00

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Tor Laskowice Pomorskie 4-0 Sparta Przysiersk 5 kwietnia, 16:00
Victoria Koronowo 0-1 Fala Świekatowo 6 kwietnia, 12:00
Kamionka Kamień Krajeński 6-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 5 kwietnia, 15:00
Grom Więcbork 2-2 Tucholanka Tuchola 5 kwietnia, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 5-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 5 kwietnia, 15:00
Spójnia Białe Błota 0-5 KS Łochowo 5 kwietnia, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 6 kwietnia, 12:00
na stadionie przy ul. Sielskiej

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

BKS Bydgoszcz 3-2 Tor Laskowice Pomorskie 13 kwietnia, 12:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-0 Spójnia Białe Błota 12 kwietnia, 15:00
KS Łochowo 2-4 Czarni Nakło nad Notecią 12 kwietnia, 16:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-4 Grom Więcbork 13 kwietnia, 14:00
Tucholanka Tuchola 1-0 Kamionka Kamień Krajeński 12 kwietnia, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-5 Victoria Koronowo 13 kwietnia, 12:00
Fala Świekatowo 1-2 Sparta Przysiersk 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Tor Laskowice Pomorskie 5-0 Fala Świekatowo 19 kwietnia, 16:00
Sparta Przysiersk 6-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 19 kwietnia, 16:00
Victoria Koronowo 2-0 Tucholanka Tuchola 19 kwietnia, 15:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 19 kwietnia, 15:00
Grom Więcbork 2-0 KS Łochowo 19 kwietnia, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 4-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 19 kwietnia, 15:00
Spójnia Białe Błota 2-2 BKS Bydgoszcz 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Spójnia Białe Błota 0-6 Tor Laskowice Pomorskie 27 kwietnia, 13:00
BKS Bydgoszcz 2-2 Czarni Nakło nad Notecią 27 kwietnia, 12:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-2 Grom Więcbork 26 kwietnia, 17:00
KS Łochowo 5-3 Kamionka Kamień Krajeński 26 kwietnia, 17:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-4 Victoria Koronowo 27 kwietnia, 14:00
Tucholanka Tuchola 7-2 Sparta Przysiersk 26 kwietnia, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-14 Fala Świekatowo 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Tor Laskowice Pomorskie 2-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 3 maja, 16:00
Fala Świekatowo 1-4 Tucholanka Tuchola 3 maja, 17:00
Sparta Przysiersk 9-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3 maja, 16:00
Victoria Koronowo 3-1 KS Łochowo 3 maja, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 4-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 3 maja, 15:00
Grom Więcbork 1-0 BKS Bydgoszcz 3 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Spójnia Białe Błota 1 maja, 13:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Czarni Nakło nad Notecią 2-3 Tor Laskowice Pomorskie 10 maja, 15:00
Spójnia Białe Błota 5-1 Grom Więcbork 11 maja, 16:00
BKS Bydgoszcz 4-1 Kamionka Kamień Krajeński 11 maja, 12:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-2 Victoria Koronowo 10 maja, 17:00
KS Łochowo 5-0 Sparta Przysiersk 10 maja, 17:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-1 Fala Świekatowo 11 maja, 14:00
Tucholanka Tuchola 6-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 10 maja, 17:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Tor Laskowice Pomorskie 2-0 Tucholanka Tuchola 17 maja, 16:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 18 maja, 12:00
Fala Świekatowo 4-2 KS Łochowo 17 maja, 17:00
Sparta Przysiersk 4-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 17 maja, 16:00
Victoria Koronowo 2-0 BKS Bydgoszcz 17 maja, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 4-1 Spójnia Białe Błota 17 maja, 17:00
Grom Więcbork 2-3 Czarni Nakło nad Notecią 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Grom Więcbork 1-3 Tor Laskowice Pomorskie 24 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-1 Kamionka Kamień Krajeński 24 maja, 16:00
Spójnia Białe Błota 2-4 Victoria Koronowo 25 maja, 17:00
BKS Bydgoszcz 3-0 Sparta Przysiersk 25 maja, 12:00
(wo)
na stadionie przy ul. Sielskiej / na boisku 1-1; w drużynie gości nie zagrała wymagana liczba młodzieżowców
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-1 Fala Świekatowo 24 maja, 17:00
KS Łochowo 3-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 4-2 Tucholanka Tuchola 25 maja, 14:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Tor Laskowice Pomorskie 6-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 31 maja, 16:00
Tucholanka Tuchola 6-2 KS Łochowo 31 maja, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 31 maja, 16:00
Fala Świekatowo 3-2 BKS Bydgoszcz 31 maja, 17:00
Sparta Przysiersk 3-1 Spójnia Białe Błota 1 czerwca, 17:00
Victoria Koronowo 0-0 Czarni Nakło nad Notecią 1 czerwca, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 0-0 Grom Więcbork 31 maja, 17:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

Kamionka Kamień Krajeński 4-4 Tor Laskowice Pomorskie 8 czerwca, 16:00
Grom Więcbork 1-1 Victoria Koronowo 7 czerwca, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-3 Sparta Przysiersk 7 czerwca, 16:00
Spójnia Białe Błota 2-1 Fala Świekatowo 8 czerwca, 14:00
BKS Bydgoszcz 4-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 8 czerwca, 12:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-5 Tucholanka Tuchola 7 czerwca, 17:00
KS Łochowo 3-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 7 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Tor Laskowice Pomorskie 2-0 KS Łochowo 15 czerwca, 15:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 4-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 15 czerwca, 15:00
Tucholanka Tuchola 5-1 BKS Bydgoszcz 15 czerwca, 15:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-4 Spójnia Białe Błota 15 czerwca, 15:00
Fala Świekatowo 4-3 Czarni Nakło nad Notecią 15 czerwca, 15:00
Sparta Przysiersk 3-1 Grom Więcbork 15 czerwca, 15:00
Victoria Koronowo 2-0 Kamionka Kamień Krajeński 15 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)

Klasa okręgowa 2013/2014 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2013/2014 (Toruń)

Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas