[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Bydgoszcz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rawys Raciąż 18 49 16 1 1 60-20 8 1 0 31-6 8 0 1 29-14
2.  Victoria Mąkowarsko 18 34 10 4 4 41-31 4 2 3 15-16 6 2 1 26-15
3.  Fuks Wielowicz 18 29 9 2 7 48-25 5 1 3 24-11 4 1 4 24-14
4.  Biomasa Skarpa 18 28 8 4 6 55-47 4 1 4 28-23 4 3 2 27-24
5.  Taxus Komierowo 18 26 8 2 8 38-38 3 1 5 26-26 5 1 3 12-12
6.  LKS Kęsowo 18 25 8 1 9 34-34 4 1 4 20-15 4 0 5 14-19 2 6 2 0 0 5-2
7.  Gwiazda Sypniewo 18 25 8 1 9 32-35 3 0 6 17-23 5 1 3 15-12 2 0 0 0 2 2-5
8.  TKP Tuchola 18 18 4 6 8 27-37 2 3 4 14-19 2 3 4 13-18
9.  Cis Cekcyn 18 16 4 4 10 29-49 3 3 3 17-17 1 1 7 12-32
10.  Zjednoczeni Zielonka 18 7 2 1 15 26-74 2 0 7 15-27 0 1 8 11-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Rawys Raciąż    1-1 2-0 6-1 5-0 3-1 3-2 2-0 4-1 5-0 
 2 Victoria Mąkowarsko0-4     5-4 2-2 0-1 1-2 1-0 1-1 2-1 3-1 
 3 Fuks Wielowicz3-2 1-3     1-2 0-0 2-1 0-1 5-1 7-1 5-0 
 4 Biomasa Skarpa1-2 3-3 1-3     2-0 3-2 2-4 0-3* 7-4 9-2 
 5 Taxus Komierowo3-5 3-4 2-4 2-6     1-3 1-1 4-2 4-0 6-1 
 6 LKS Kęsowo3-4 2-3 1-0 3-0* 0-3     3-1 0-0 1-2 7-2 
 7 Gwiazda Sypniewo2-5 1-2 0-5 1-5 0-1 1-2     3-1 4-2 5-0 
 8 TKP Tuchola0-2 1-5 1-1 2-2 2-1 1-2 1-2     1-1 5-3 
 9 Cis Cekcyn0-2 3-2 1-0 4-4 2-3 3-0 1-3 1-1     2-2 
 10 Zjednoczeni Zielonka2-3 0-3 1-7 3-5 1-3 4-1 0-1 2-4 2-0     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Fuks Wielowicz 1-3 Victoria Mąkowarsko 25 sierpnia, 14:00
Taxus Komierowo 4-2 TKP Tuchola 24 sierpnia, 17:30
LKS Kęsowo 3-0 Biomasa Skarpa 25 sierpnia, 11:30
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Gwiazda Sypniewo 2-5 Rawys Raciąż 25 sierpnia, 16:00
Cis Cekcyn 2-2 Zjednoczeni Zielonka 25 sierpnia, 16:00
w Tucholi

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Mąkowarsko 3-1 Zjednoczeni Zielonka 1 września, 14:00
Rawys Raciąż 4-1 Cis Cekcyn 31 sierpnia, 18:00
Biomasa Skarpa 2-4 Gwiazda Sypniewo 1 września, 16:00
TKP Tuchola 1-2 LKS Kęsowo 1 września, 11:00
Fuks Wielowicz 0-0 Taxus Komierowo 1 września, 14:00
w Rogalinie

Kolejka 3 - 7-8 września

Taxus Komierowo 3-4 Victoria Mąkowarsko 7 września, 17:00
LKS Kęsowo 1-0 Fuks Wielowicz 8 września, 11:30
w Wiszczycach
Gwiazda Sypniewo 3-1 TKP Tuchola 8 września, 15:00
Zjednoczeni Zielonka 2-3 Rawys Raciąż 8 września, 11:00
w Tucholi
Biomasa Skarpa 7-4 Cis Cekcyn 7 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Victoria Mąkowarsko 0-4 Rawys Raciąż 15 września, 14:00
Biomasa Skarpa 9-2 Zjednoczeni Zielonka 15 września, 16:00
TKP Tuchola 1-1 Cis Cekcyn 15 września, 11:00
Fuks Wielowicz 0-1 Gwiazda Sypniewo 15 września, 14:00
w Rogalinie
Taxus Komierowo 1-3 LKS Kęsowo 14 września, 17:00

Kolejka 5 - 21-22 września

LKS Kęsowo 2-3 Victoria Mąkowarsko 22 września, 11:30
w Wieszczycach
Gwiazda Sypniewo 0-1 Taxus Komierowo 22 września, 15:00
Cis Cekcyn 1-0 Fuks Wielowicz 22 września, 14:00
w Zielonce
Zjednoczeni Zielonka 2-4 TKP Tuchola 22 września, 11:00
Rawys Raciąż 6-1 Biomasa Skarpa 21 września, 17:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Victoria Mąkowarsko 2-2 Biomasa Skarpa 29 września, 14:00
TKP Tuchola 0-2 Rawys Raciąż 29 września, 11:00
Fuks Wielowicz 5-0 Zjednoczeni Zielonka 29 września, 14:00
w Rogalinie
Taxus Komierowo 4-0 Cis Cekcyn 28 września, 16:00
LKS Kęsowo 3-1 Gwiazda Sypniewo 29 września, 11:30
w Wieszczycach

Kolejka 7 - 5-6 października

Gwiazda Sypniewo 1-2 Victoria Mąkowarsko 6 października, 15:00
Cis Cekcyn 3-0 LKS Kęsowo 6 października, 14:00
w Zielonce
Zjednoczeni Zielonka 1-3 Taxus Komierowo 6 października, 11:00
Rawys Raciąż 2-0 Fuks Wielowicz 5 października, 16:00
Biomasa Skarpa 0-3 TKP Tuchola 6 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 8 - 12-13 października

Victoria Mąkowarsko 1-1 TKP Tuchola 13 października, 14:00
Fuks Wielowicz 1-2 Biomasa Skarpa 13 października, 14:00
w Rogalinie
Taxus Komierowo 3-5 Rawys Raciąż 13 października, 14:00
LKS Kęsowo 7-2 Zjednoczeni Zielonka 13 października, 11:30
w Wieszczycach
Gwiazda Sypniewo 4-2 Cis Cekcyn 13 października, 14:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Cis Cekcyn 3-2 Victoria Mąkowarsko 19 października, 16:00
w Zielonce
Zjednoczeni Zielonka 0-1 Gwiazda Sypniewo 20 października, 11:00
Rawys Raciąż 3-1 LKS Kęsowo 19 października, 15:30
Biomasa Skarpa 2-0 Taxus Komierowo 20 października, 13:00
TKP Tuchola 1-1 Fuks Wielowicz 20 października, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 kwietnia

Victoria Mąkowarsko 5-4 Fuks Wielowicz 27 kwietnia, 14:00
TKP Tuchola 2-1 Taxus Komierowo 27 kwietnia, 11:00
Biomasa Skarpa 3-2 LKS Kęsowo 26 kwietnia, 16:00
Rawys Raciąż 3-2 Gwiazda Sypniewo 26 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Zielonka 2-0 Cis Cekcyn 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 3-4 maja

Zjednoczeni Zielonka 0-3 Victoria Mąkowarsko 4 maja, 11:00
Cis Cekcyn 0-2 Rawys Raciąż 4 maja, 14:00
w Zielonce
Gwiazda Sypniewo 1-5 Biomasa Skarpa 4 maja, 14:00
LKS Kęsowo 0-0 TKP Tuchola 4 maja, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 2-4 Fuks Wielowicz 4 maja, 14:00

Kolejka 12 - 10-11 maja

Cis Cekcyn 4-4 Biomasa Skarpa 11 maja, 14:00
w Zielonce
Victoria Mąkowarsko 0-1 Taxus Komierowo 11 maja, 14:00
Fuks Wielowicz 2-1 LKS Kęsowo 11 maja, 14:00
w Rogalinie
TKP Tuchola 1-2 Gwiazda Sypniewo 11 maja, 11:00
Rawys Raciąż 5-0 Zjednoczeni Zielonka 10 maja, 18:00

Kolejka 13 - 17-18 maja

Rawys Raciąż 1-1 Victoria Mąkowarsko 17 maja, 18:00
Zjednoczeni Zielonka 3-5 Biomasa Skarpa 18 maja, 11:00
Cis Cekcyn 1-1 TKP Tuchola 18 maja, 14:00
w Zielonce
Gwiazda Sypniewo 0-5 Fuks Wielowicz 18 maja, 14:00
LKS Kęsowo 0-3 Taxus Komierowo 18 maja, 11:30
w Wieszczycach

Kolejka 14 - 24-25 maja

Victoria Mąkowarsko 1-2 LKS Kęsowo 25 maja, 14:00
Taxus Komierowo 1-1 Gwiazda Sypniewo 25 maja, 14:00
Fuks Wielowicz 7-1 Cis Cekcyn 25 maja, 14:00
w Rogalinie
TKP Tuchola 5-3 Zjednoczeni Zielonka 25 maja, 11:00
Biomasa Skarpa 1-2 Rawys Raciąż 25 maja, 16:00

Kolejka 15 - 31 maja-1 czerwca

Biomasa Skarpa 3-3 Victoria Mąkowarsko 1 czerwca, 16:00
Rawys Raciąż 2-0 TKP Tuchola 31 maja, 18:00
Zjednoczeni Zielonka 1-7 Fuks Wielowicz 1 czerwca, 11:00
Cis Cekcyn 2-3 Taxus Komierowo 1 czerwca, 14:00
w Zielonce
Gwiazda Sypniewo 1-2 LKS Kęsowo 1 czerwca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 czerwca

Victoria Mąkowarsko 1-0 Gwiazda Sypniewo 8 czerwca, 14:00
w Rybkowie
LKS Kęsowo 1-2 Cis Cekcyn 8 czerwca, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 6-1 Zjednoczeni Zielonka 8 czerwca, 14:00
Fuks Wielowicz 3-2 Rawys Raciąż 8 czerwca, 14:00
w Rogalinie
TKP Tuchola 2-2 Biomasa Skarpa 8 czerwca, 11:00

Kolejka 17 - 14 czerwca

TKP Tuchola 1-5 Victoria Mąkowarsko 15 czerwca, 11:00
Biomasa Skarpa 1-3 Fuks Wielowicz 15 czerwca, 16:00
Rawys Raciąż 5-0 Taxus Komierowo 14 czerwca, 18:00
Zjednoczeni Zielonka 4-1 LKS Kęsowo 15 czerwca, 11:00
Cis Cekcyn 1-3 Gwiazda Sypniewo 15 czerwca, 14:00
w Zielonce

Kolejka 18 - 21 czerwca

Victoria Mąkowarsko 2-1 Cis Cekcyn 22 czerwca, 14:00
w Rybkowie
Gwiazda Sypniewo 5-0 Zjednoczeni Zielonka 22 czerwca, 15:00
LKS Kęsowo 3-4 Rawys Raciąż 22 czerwca, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 2-6 Biomasa Skarpa 21 czerwca, 18:00
Fuks Wielowicz 5-1 TKP Tuchola 22 czerwca, 14:00
w Rogalinie

Klasa A 2013/2014 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2013/2014 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas