[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Lniano 18 49 16 1 1 54-9 8 1 0 26-5 8 0 1 28-4
2.  Wisła Gruczno 18 39 12 3 3 54-32 6 2 1 25-14 6 1 2 29-18
3.  Tęcza Wiąg 18 33 10 3 5 48-31 4 2 3 20-12 6 1 2 28-19 2 3 1 0 1 3-3
4.  Zryw Wielki Lubień 18 33 11 0 7 43-26 6 0 3 22-14 5 0 4 21-12 2 3 1 0 1 3-3
5.  Gwiazda Bukowiec 18 32 10 2 6 46-35 5 1 3 22-18 5 1 3 24-17
6.  GLKS Dobrcz 18 25 8 1 9 29-40 4 0 5 18-25 4 1 4 11-15
7.  Sparta II Przysiersk 18 19 6 1 11 32-46 3 1 5 19-24 3 0 6 13-22
8.  LZS Kozielec 18 9 3 0 15 22-63 2 0 7 13-33 1 0 8 9-30
9.  Start II Warlubie 18 8 2 2 14 28-58 1 1 7 13-23 1 1 7 15-35
10.  Korona Drzycim 18 15 4 3 11 23-39 3 0 6 14-19 1 3 5 9-20
Vittra Kusowo wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Korona Drzycim wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Czarni Lniano    4-0 5-0 3-0 2-2 1-0 3-0 2-0 3-1 3-2 
 2 Wisła Gruczno0-3     3-3 2-1 3-2 4-1 4-0 4-3 4-0 1-1 
 3 Tęcza Wiąg0-1 2-3     2-0 1-3 2-2 2-1 5-0 5-1 1-1 
 4 Zryw Wielki Lubień1-0 3-1 3-1     2-5 3-1 1-2 2-0 6-1 1-3 
 5 Gwiazda Bukowiec0-4 4-4 4-5 2-1     0-1 1-0 3-0 5-3 3-0* 
 6 GLKS Dobrcz2-8 1-3 0-3 1-4 4-2     0-1 3-2 4-2 3-0* 
 7 Sparta II Przysiersk0-3 2-5 2-3 2-5 3-1 1-3     3-1 3-3 3-0* 
 8 LZS Kozielec0-4 0-5 1-7 0-5 1-4 0-1 3-6     5-1 3-0* 
 9 Start II Warlubie1-2 2-5 1-3 0-2 0-2 0-2 5-2 2-3     2-2 
 10 Korona Drzycim0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-3 4-0 3-1 6-0 0-3*     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Czarni Lniano, Gwiazda Bukowiec.
 
Tęcza Wiąg 5-0 LZS Kozielec 24 sierpnia, 16:30
Wisła Gruczno 2-1 Zryw Wielki Lubień 25 sierpnia, 17:00
Korona Drzycim 4-0 GLKS Dobrcz 24 sierpnia, 17:00
Sparta II Przysiersk 3-3 Start II Warlubie 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: LZS Kozielec, Wisła Gruczno.
 
Start II Warlubie 1-2 Czarni Lniano 1 września, 15:00
GLKS Dobrcz 0-1 Sparta II Przysiersk 1 września, 11:00
w Trzeciewcu
Zryw Wielki Lubień 1-3 Korona Drzycim 1 września, 15:00
Tęcza Wiąg 1-3 Gwiazda Bukowiec 31 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Korona Drzycim, Start II Warlubie.
 
Gwiazda Bukowiec 3-0 LZS Kozielec 8 września, 17:00
Wisła Gruczno 3-3 Tęcza Wiąg 8 września, 17:00
Sparta II Przysiersk 2-5 Zryw Wielki Lubień 8 września, 13:00
Czarni Lniano 1-0 GLKS Dobrcz 7 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Sparta II Przysiersk, GLKS Dobrcz.
 
LZS Kozielec 5-1 Start II Warlubie 15 września, 15:00
Zryw Wielki Lubień 1-0 Czarni Lniano 15 września, 15:00
w Górnej Grupie
Tęcza Wiąg 1-1 Korona Drzycim 15 września, 14:00
Gwiazda Bukowiec 4-4 Wisła Gruczno 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Zryw Wielki Lubień, Czarni Lniano.
 
Wisła Gruczno 4-3 LZS Kozielec 21 września, 15:00
Korona Drzycim 1-3 Gwiazda Bukowiec 22 września, 14:00
Sparta II Przysiersk 2-3 Tęcza Wiąg 22 września, 13:00
Start II Warlubie 0-2 GLKS Dobrcz 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 28-29 września

LZS Kozielec 0-1 GLKS Dobrcz 28 września, 15:30
Zryw Wielki Lubień 6-1 Start II Warlubie 29 września, 14:00
w Górnej Grupie
Tęcza Wiąg 0-1 Czarni Lniano 29 września, 14:00
Gwiazda Bukowiec 1-0 Sparta II Przysiersk 29 września, 13:00
Wisła Gruczno 1-1 Korona Drzycim 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Tęcza Wiąg, Start II Warlubie.
 
Korona Drzycim 6-0 LZS Kozielec 6 października, 14:00
Sparta II Przysiersk 2-5 Wisła Gruczno 6 października, 13:00
Czarni Lniano 2-2 Gwiazda Bukowiec 5 października, 16:00
GLKS Dobrcz 1-4 Zryw Wielki Lubień 6 października, 11:00
w Trzeciewcu

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: GLKS Dobrcz, Gwiazda Bukowiec.
 
LZS Kozielec 0-5 Zryw Wielki Lubień 12 października, 15:00
Tęcza Wiąg 5-1 Start II Warlubie 5 października, 16:00
Wisła Gruczno 0-3 Czarni Lniano 13 października, 15:00
Korona Drzycim 3-1 Sparta II Przysiersk 13 października, 14:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Wisła Gruczno, Zryw Wielki Lubień.
 
Sparta II Przysiersk 3-1 LZS Kozielec 20 października, 14:30
Czarni Lniano 3-2 Korona Drzycim 19 października, 15:30
Start II Warlubie 0-2 Gwiazda Bukowiec 20 października, 13:00
GLKS Dobrcz 0-3 Tęcza Wiąg 20 października, 11:00
w Trzeciewcu

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: LZS Kozielec, Korona Drzycim.
 
Tęcza Wiąg 2-0 Zryw Wielki Lubień 27 października, 14:00
Gwiazda Bukowiec 0-1 GLKS Dobrcz 12 października, 15:00
Wisła Gruczno 4-0 Start II Warlubie 27 października, 14:00
Sparta II Przysiersk 0-3 Czarni Lniano 27 października, 11:30

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Sparta II Przysiersk, Tęcza Wiąg.
 
Czarni Lniano 2-0 LZS Kozielec 2 listopada, 14:00
Start II Warlubie 2-2 Korona Drzycim 3 listopada, 13:30
GLKS Dobrcz 1-3 Wisła Gruczno 3 listopada, 11:00
w Trzeciewcu
Zryw Wielki Lubień 2-5 Gwiazda Bukowiec 3 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: Gwiazda Bukowiec, Czarni Lniano.
 
LZS Kozielec 1-7 Tęcza Wiąg 6 kwietnia, 10:30
Zryw Wielki Lubień 3-1 Wisła Gruczno 6 kwietnia, 14:00
w Górnej Grupie
GLKS Dobrcz 3-0 Korona Drzycim
(wo)
Start II Warlubie 5-2 Sparta II Przysiersk 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: Wisła Gruczno, LZS Kozielec.
 
Czarni Lniano 3-1 Start II Warlubie 12 kwietnia, 14:00
Sparta II Przysiersk 1-3 GLKS Dobrcz 12 kwietnia, 15:00
Korona Drzycim 0-3 Zryw Wielki Lubień
(wo)
Gwiazda Bukowiec 4-5 Tęcza Wiąg 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Pauza: Start II Warlubie, Korona Drzycim.
 
LZS Kozielec 1-4 Gwiazda Bukowiec 27 kwietnia, 10:30
Tęcza Wiąg 2-3 Wisła Gruczno 26 kwietnia, 16:00
Zryw Wielki Lubień 1-2 Sparta II Przysiersk 27 kwietnia, 14:00
w Górnej Grupie
GLKS Dobrcz 2-8 Czarni Lniano 26 kwietnia, 15:00
w Trzeciewcu

Kolejka 15 - 3-4 maja

Pauza: Sparta II Przysiersk, GLKS Dobrcz.
 
Start II Warlubie 2-3 LZS Kozielec 3 maja, 11:00
Czarni Lniano 3-0 Zryw Wielki Lubień 3 maja, 16:00
Korona Drzycim 0-3 Tęcza Wiąg
(wo)
Wisła Gruczno 3-2 Gwiazda Bukowiec 4 maja, 16:00

Kolejka 16 - 10-11 maja

Pauza: Czarni Lniano, Zryw Wielki Lubień.
 
LZS Kozielec 0-5 Wisła Gruczno 11 maja, 10:30
Gwiazda Bukowiec 3-0 Korona Drzycim
(wo)
Tęcza Wiąg 2-1 Sparta II Przysiersk 10 maja, 16:00
GLKS Dobrcz 4-2 Start II Warlubie 10 maja, 15:00
w Trzeciewcu

Kolejka 17 - 17-18 maja

GLKS Dobrcz 3-2 LZS Kozielec 17 maja, 15:00
w Trzeciewcu
Start II Warlubie 0-2 Zryw Wielki Lubień 18 maja, 16:00
Czarni Lniano 5-0 Tęcza Wiąg 17 maja, 16:00
Sparta II Przysiersk 3-1 Gwiazda Bukowiec 18 maja, 13:00
Korona Drzycim 0-3 Wisła Gruczno
(wo)

Kolejka 18 - 24-25 maja

Pauza: Start II Warlubie, Tęcza Wiąg.
 
LZS Kozielec 3-0 Korona Drzycim
(wo)
Wisła Gruczno 4-0 Sparta II Przysiersk 25 maja, 16:00
Gwiazda Bukowiec 0-4 Czarni Lniano 25 maja, 15:00
Zryw Wielki Lubień 3-1 GLKS Dobrcz 25 maja, 14:00
w Górnej Grupie

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Gwiazda Bukowiec, GLKS Dobrcz.
 
Zryw Wielki Lubień 2-0 LZS Kozielec 1 czerwca, 14:00
w Górnej Grupie
Start II Warlubie 1-3 Tęcza Wiąg 1 czerwca, 16:00
Czarni Lniano 4-0 Wisła Gruczno 1 czerwca, 16:00
Sparta II Przysiersk 3-0 Korona Drzycim
(wo)

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Pauza: Zryw Wielki Lubień, Wisła Gruczno.
 
LZS Kozielec 3-6 Sparta II Przysiersk 8 czerwca, 10:30
Korona Drzycim 0-3 Czarni Lniano
(wo)
Gwiazda Bukowiec 5-3 Start II Warlubie 8 czerwca, 15:00
Tęcza Wiąg 2-2 GLKS Dobrcz 21 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Pauza: Korona Drzycim, LZS Kozielec.
 
Zryw Wielki Lubień 3-1 Tęcza Wiąg 15 czerwca, 14:00
w Górnej Grupie
GLKS Dobrcz 4-2 Gwiazda Bukowiec 14 czerwca, 15:00
w Trzeciewcu
Start II Warlubie 2-5 Wisła Gruczno 14 czerwca, 16:00
Czarni Lniano 3-0 Sparta II Przysiersk 15 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 21 czerwca

Pauza: Sparta II Przysiersk, Tęcza Wiąg.
 
LZS Kozielec 0-4 Czarni Lniano 22 czerwca, 10:30
Korona Drzycim 0-3 Start II Warlubie
(wo)
Wisła Gruczno 4-1 GLKS Dobrcz 7 czerwca, 16:00
Gwiazda Bukowiec 2-1 Zryw Wielki Lubień 21 czerwca, 16:00

Klasa A 2013/2014 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2013/2014 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas