[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2013/2014, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Barcin 26 61 19 4 3 93-33 11 1 1 58-16 8 3 2 35-17
2.  Noteć Gębice 26 59 19 2 5 83-41 12 0 1 45-14 7 2 4 38-27
3.  Piast Kołodziejewo 26 50 16 2 8 66-36 9 1 3 37-18 7 1 5 29-18
4.  Burza Nowa Wieś Wielka 26 45 14 3 9 63-42 9 1 3 36-20 5 2 6 27-22
5.  Znicz Rojewo 26 43 12 7 7 55-47 6 4 3 25-17 6 3 4 30-30
6.  KS Brzoza 26 38 11 5 10 72-59 8 2 3 41-22 3 3 7 31-37
7.  Dąb Bąkowo 26 36 11 3 12 62-50 8 1 4 44-24 3 2 8 18-26 2 3 1 0 1 9-3
8.  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 26 36 11 3 12 39-68 8 1 4 23-25 3 2 8 16-43 2 3 1 0 1 3-9
9.  Kujawianka Strzelno 26 33 9 6 11 36-44 3 4 6 14-17 6 2 5 22-27
10.  Noteć Inowrocław 26 29 8 5 13 43-51 4 4 5 21-23 4 1 8 22-28
11.  Fregata Polanowice 26 26 8 2 16 40-65 4 2 7 24-28 4 0 9 16-37
12.  LZS Świątkowo Cerekwica 26 24 7 3 16 35-86 3 2 8 20-41 4 1 8 15-45
13.  Orzeł Kcynia 26 22 6 4 16 36-66 3 2 8 23-30 3 2 8 13-36
14.  LZS Kościelec Kujawski 26 19 6 1 19 34-69 2 0 11 16-35 4 1 8 18-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąb Barcin    3-3 2-1 1-5 2-1 4-0 2-1 5-2 4-1 4-1 9-0 7-0 10-0 5-1 
 2 Noteć Gębice2-1     0-3 2-1 6-2 5-1 4-3 2-0 5-0 2-1 6-0 2-1 3-0 6-1 
 3 Piast Kołodziejewo1-3 3-4     2-1 1-1 3-1 2-1 3-2 4-1 4-2 1-2 8-0 4-0 1-0 
 4 Burza Nowa Wieś Wielka1-3 2-1 1-3     2-2 5-2 2-1 5-0 1-4 3-1 4-0 2-1 4-0 4-2 
 5 Znicz Rojewo0-4 5-0 1-0 1-1     1-1 4-1 3-2 0-0 2-1 4-0 1-2 2-4 1-1 
 6 KS Brzoza3-2 1-1 4-3 2-1 6-1     4-2 8-0 1-1 0-3 3-2 7-0 1-3 1-3 
 7 Dąb Bąkowo0-2 6-1 1-0 1-4 2-3 3-3     8-0 0-6 6-2 3-0 8-0 2-1 4-2 
 8 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie3-3 1-8 1-3 3-1 2-4 1-0 3-1     0-2 1-0 1-0 2-1 2-1 3-1 
 9 Kujawianka Strzelno1-1 1-2 1-3 2-1 1-2 2-0 0-0 1-1     2-2 0-2 1-2 2-0 0-1 
 10 Noteć Inowrocław0-4 0-4 3-0 2-3 0-1 3-3 2-2 5-2 2-0     1-0 2-2 1-1 0-1 
 11 Fregata Polanowice1-2 1-5 1-6 1-2 1-1 5-1 0-2 0-0 2-3 0-2     4-1 4-1 4-2 
 12 LZS Świątkowo Cerekwica1-1 2-5 0-2 2-5 0-6 1-11 1-0 1-2 2-3 3-2 4-0     1-1 2-3 
 13 Orzeł Kcynia2-4 2-0 3-3 2-2 4-2 2-3 1-2 2-4 0-1 1-3 0-3* 1-3     3-0* 
 14 LZS Kościelec Kujawski2-5 0-4 0-2 1-0 3-4 2-5 1-2 0-1 6-0 0-2 1-7 0-2 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Dąb Barcin 4-1 Kujawianka Strzelno 10 sierpnia, 17:00
Znicz Rojewo 3-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 10 sierpnia, 16:30
LZS Świątkowo Cerekwica 3-2 Noteć Inowrocław 11 sierpnia, 11:00
Fregata Polanowice 5-1 KS Brzoza 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Kcynia 2-2 Burza Nowa Wieś Wielka 10 sierpnia, 17:00
Piast Kołodziejewo 1-0 LZS Kościelec Kujawski 11 sierpnia, 16:00
Dąb Bąkowo 6-1 Noteć Gębice 10 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Kujawianka Strzelno 1-2 Noteć Gębice 18 sierpnia, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 1-2 Dąb Bąkowo 17 sierpnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-3 Piast Kołodziejewo 17 sierpnia, 17:00
KS Brzoza 1-3 Orzeł Kcynia 15 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 1-0 Fregata Polanowice 17 sierpnia, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 18 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 2-1 Znicz Rojewo 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Znicz Rojewo 0-0 Kujawianka Strzelno 24 sierpnia, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Dąb Barcin 25 sierpnia, 14:00
Fregata Polanowice 0-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 25 sierpnia, 11:00
Orzeł Kcynia 1-3 Noteć Inowrocław 25 sierpnia, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-1 KS Brzoza 25 sierpnia, 16:00
Dąb Bąkowo 1-4 Burza Nowa Wieś Wielka 24 sierpnia, 16:00
Noteć Gębice 6-1 LZS Kościelec Kujawski 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Kujawianka Strzelno 0-1 LZS Kościelec Kujawski 1 września, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 Noteć Gębice 31 sierpnia, 17:00
KS Brzoza 4-2 Dąb Bąkowo 1 września, 14:00
Noteć Inowrocław 3-0 Piast Kołodziejewo 31 sierpnia, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-1 Orzeł Kcynia 1 września, 17:00
Dąb Barcin 9-0 Fregata Polanowice 31 sierpnia, 17:00
Znicz Rojewo 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

LZS Świątkowo Cerekwica 2-3 Kujawianka Strzelno 8 września, 11:00
Fregata Polanowice 1-1 Znicz Rojewo 8 września, 11:00
Orzeł Kcynia 2-4 Dąb Barcin 7 września, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 8 września, 16:00
Dąb Bąkowo 6-2 Noteć Inowrocław 7 września, 16:00
Noteć Gębice 5-1 KS Brzoza 8 września, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 1-0 Burza Nowa Wieś Wielka 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Kujawianka Strzelno 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 14 września, 16:00
KS Brzoza 1-3 LZS Kościelec Kujawski 14 września, 11:00
Noteć Inowrocław 0-4 Noteć Gębice 14 września, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-1 Dąb Bąkowo 15 września, 14:00
Dąb Barcin 2-1 Piast Kołodziejewo 14 września, 16:00
Znicz Rojewo 2-4 Orzeł Kcynia 14 września, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 4-0 Fregata Polanowice 15 września, 11:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Fregata Polanowice 2-3 Kujawianka Strzelno 22 września, 11:00
Orzeł Kcynia 1-3 LZS Świątkowo Cerekwica 22 września, 16:00
Piast Kołodziejewo 1-1 Znicz Rojewo 22 września, 16:00
Dąb Bąkowo 0-2 Dąb Barcin 21 września, 16:00
Noteć Gębice 2-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 22 września, 15:00
LZS Kościelec Kujawski 0-2 Noteć Inowrocław 21 września, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 5-2 KS Brzoza 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Kujawianka Strzelno 2-0 KS Brzoza 28 września, 16:00
Noteć Inowrocław 2-3 Burza Nowa Wieś Wielka 28 września, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-1 LZS Kościelec Kujawski 29 września, 16:00
Dąb Barcin 3-3 Noteć Gębice 28 września, 16:00
Znicz Rojewo 4-1 Dąb Bąkowo 28 września, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-2 Piast Kołodziejewo 29 września, 11:00
Fregata Polanowice 4-1 Orzeł Kcynia 29 września, 15:30

Kolejka 9 - 5-6 października

Orzeł Kcynia 0-1 Kujawianka Strzelno 6 października, 11:00
Piast Kołodziejewo 1-2 Fregata Polanowice 6 października, 15:00
Dąb Bąkowo 8-0 LZS Świątkowo Cerekwica 5 października, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej
Noteć Gębice 6-2 Znicz Rojewo 6 października, 14:00
LZS Kościelec Kujawski 2-5 Dąb Barcin 5 października, 15:30
Burza Nowa Wieś Wielka 5-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5 października, 16:00
KS Brzoza 0-3 Noteć Inowrocław 6 października, 11:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Kujawianka Strzelno 2-2 Noteć Inowrocław 12 października, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-0 KS Brzoza 13 października, 15:00
Dąb Barcin 1-5 Burza Nowa Wieś Wielka 12 października, 15:00
Znicz Rojewo 1-1 LZS Kościelec Kujawski 12 października, 15:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-5 Noteć Gębice 13 października, 11:00
Fregata Polanowice 0-2 Dąb Bąkowo 13 października, 13:00
Orzeł Kcynia 3-3 Piast Kołodziejewo 12 października, 16:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Piast Kołodziejewo 4-1 Kujawianka Strzelno 20 października, 15:00
Dąb Bąkowo 2-1 Orzeł Kcynia 20 października, 14:00
w Dąbrowie Biskupiej
Noteć Gębice 6-0 Fregata Polanowice 20 października, 14:00
LZS Kościelec Kujawski 0-2 LZS Świątkowo Cerekwica 19 października, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-2 Znicz Rojewo 20 października, 13:00
KS Brzoza 3-2 Dąb Barcin 19 października, 11:00
Noteć Inowrocław 5-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Kujawianka Strzelno 1-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 26 października, 14:00
Dąb Barcin 4-1 Noteć Inowrocław 26 października, 14:00
Znicz Rojewo 1-1 KS Brzoza 26 października, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-5 Burza Nowa Wieś Wielka 27 października, 11:00
Fregata Polanowice 4-2 LZS Kościelec Kujawski 27 października, 13:00
Orzeł Kcynia 2-0 Noteć Gębice 26 października, 15:00
Piast Kołodziejewo 2-1 Dąb Bąkowo 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Dąb Bąkowo 0-6 Kujawianka Strzelno 3 listopada, 14:00
w Dąbrowie Biskupiej
Noteć Gębice 0-3 Piast Kołodziejewo 3 listopada, 13:00
LZS Kościelec Kujawski 0-1 Orzeł Kcynia 2 listopada, 13:45
Burza Nowa Wieś Wielka 4-0 Fregata Polanowice 3 listopada, 12:00
KS Brzoza 7-0 LZS Świątkowo Cerekwica 2 listopada, 12:00
Noteć Inowrocław 0-1 Znicz Rojewo 3 listopada, 11:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-3 Dąb Barcin 3 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Kujawianka Strzelno 1-1 Dąb Barcin 9 listopada, 13:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-4 Znicz Rojewo 10 listopada, 13:00
Noteć Inowrocław 2-2 LZS Świątkowo Cerekwica 10 listopada, 11:00
KS Brzoza 3-2 Fregata Polanowice 9 listopada, 12:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-0 Orzeł Kcynia 10 listopada, 12:00
LZS Kościelec Kujawski 0-2 Piast Kołodziejewo 9 listopada, 13:45
Noteć Gębice 4-3 Dąb Bąkowo 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 29-30 marca

Noteć Gębice 5-0 Kujawianka Strzelno 30 marca, 15:00
Dąb Bąkowo 4-2 LZS Kościelec Kujawski 29 marca, 15:00
w Dąbrowie Biskupiej
Piast Kołodziejewo 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 30 marca, 15:00
Orzeł Kcynia 2-3 KS Brzoza 30 marca, 15:00
Fregata Polanowice 0-2 Noteć Inowrocław 30 marca, 12:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 30 marca, 12:30
Znicz Rojewo 0-4 Dąb Barcin 30 marca, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Kujawianka Strzelno 1-2 Znicz Rojewo 5 kwietnia, 16:00
Dąb Barcin 7-0 LZS Świątkowo Cerekwica 5 kwietnia, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-0 Fregata Polanowice 6 kwietnia, 14:00
Noteć Inowrocław 1-1 Orzeł Kcynia 6 kwietnia, 11:00
KS Brzoza 4-3 Piast Kołodziejewo 5 kwietnia, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 Dąb Bąkowo 5 kwietnia, 16:00
LZS Kościelec Kujawski 0-4 Noteć Gębice 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

LZS Kościelec Kujawski 6-0 Kujawianka Strzelno 13 kwietnia, 11:00
Noteć Gębice 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 13 kwietnia, 15:00
Dąb Bąkowo 3-3 KS Brzoza 12 kwietnia, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej
Piast Kołodziejewo 4-2 Noteć Inowrocław 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Kcynia 2-4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 13 kwietnia, 16:00
Fregata Polanowice 1-2 Dąb Barcin 12 kwietnia, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-6 Znicz Rojewo 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Kujawianka Strzelno 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica 19 kwietnia, 17:00
Znicz Rojewo 4-0 Fregata Polanowice 19 kwietnia, 15:00
Dąb Barcin 10-0 Orzeł Kcynia 19 kwietnia, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-3 Piast Kołodziejewo 19 kwietnia, 16:00
Noteć Inowrocław 2-2 Dąb Bąkowo 19 kwietnia, 15:00
KS Brzoza 1-1 Noteć Gębice 19 kwietnia, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-2 LZS Kościelec Kujawski 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Burza Nowa Wieś Wielka 1-4 Kujawianka Strzelno 26 kwietnia, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 2-5 KS Brzoza 26 kwietnia, 17:00
Noteć Gębice 2-1 Noteć Inowrocław 27 kwietnia, 15:00
Dąb Bąkowo 8-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 26 kwietnia, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej
Piast Kołodziejewo 1-3 Dąb Barcin 27 kwietnia, 16:00
Orzeł Kcynia 4-2 Znicz Rojewo 27 kwietnia, 16:00
Fregata Polanowice 4-1 LZS Świątkowo Cerekwica 27 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Kujawianka Strzelno 0-2 Fregata Polanowice 3 maja, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Orzeł Kcynia 3 maja, 17:00
Znicz Rojewo 1-0 Piast Kołodziejewo 1 maja, 15:00
Dąb Barcin 2-1 Dąb Bąkowo 3 maja, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-8 Noteć Gębice 3 maja, 16:00
Noteć Inowrocław 0-1 LZS Kościelec Kujawski 4 maja, 17:00
KS Brzoza 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

KS Brzoza 1-1 Kujawianka Strzelno 10 maja, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-1 Noteć Inowrocław 10 maja, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 0-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 11 maja, 11:00
Noteć Gębice 2-1 Dąb Barcin 10 maja, 16:00
Dąb Bąkowo 2-3 Znicz Rojewo 11 maja, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej
Piast Kołodziejewo 8-0 LZS Świątkowo Cerekwica 11 maja, 16:00
Orzeł Kcynia 0-3 Fregata Polanowice 11 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 22 - 17-18 maja

Kujawianka Strzelno 2-0 Orzeł Kcynia 18 maja, 16:00
Fregata Polanowice 1-6 Piast Kołodziejewo 18 maja, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-0 Dąb Bąkowo 17 maja, 17:00
Znicz Rojewo 5-0 Noteć Gębice 18 maja, 14:00
Dąb Barcin 5-1 LZS Kościelec Kujawski 17 maja, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-1 Burza Nowa Wieś Wielka 18 maja, 11:00
Noteć Inowrocław 3-3 KS Brzoza 17 maja, 17:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Noteć Inowrocław 2-0 Kujawianka Strzelno 25 maja, 11:00
KS Brzoza 8-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 24 maja, 11:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-3 Dąb Barcin 24 maja, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 3-4 Znicz Rojewo 25 maja, 17:00
Noteć Gębice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 25 maja, 13:00
Dąb Bąkowo 3-0 Fregata Polanowice 24 maja, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej
Piast Kołodziejewo 4-0 Orzeł Kcynia 25 maja, 16:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Kujawianka Strzelno 1-3 Piast Kołodziejewo 31 maja, 17:00
Orzeł Kcynia 1-2 Dąb Bąkowo 1 czerwca, 16:00
Fregata Polanowice 1-5 Noteć Gębice 1 czerwca, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-3 LZS Kościelec Kujawski 31 maja, 17:00
Znicz Rojewo 1-1 Burza Nowa Wieś Wielka 31 maja, 17:00
Dąb Barcin 4-0 KS Brzoza 31 maja, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-0 Noteć Inowrocław 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-2 Kujawianka Strzelno 8 czerwca, 17:00
Noteć Inowrocław 0-4 Dąb Barcin 8 czerwca, 17:00
KS Brzoza 6-1 Znicz Rojewo 7 czerwca, 11:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 7 czerwca, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 1-7 Fregata Polanowice 7 czerwca, 17:00
Noteć Gębice 3-0 Orzeł Kcynia 8 czerwca, 15:00
Dąb Bąkowo 1-0 Piast Kołodziejewo 7 czerwca, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

Kujawianka Strzelno 0-0 Dąb Bąkowo 15 czerwca, 15:00
Piast Kołodziejewo 3-4 Noteć Gębice 15 czerwca, 15:00
Orzeł Kcynia 3-0 LZS Kościelec Kujawski 15 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Fregata Polanowice 1-2 Burza Nowa Wieś Wielka 15 czerwca, 15:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-11 KS Brzoza 15 czerwca, 15:00
Znicz Rojewo 2-1 Noteć Inowrocław 15 czerwca, 15:00
Dąb Barcin 5-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 15 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2013/2014 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2013/2014 (Włocławek)

Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas