[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2013/2014, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLZS Sadki 18 45 14 3 1 82-17 8 1 0 47-9 6 2 1 35-8
2.  LZS Jadowniki 18 39 12 3 3 69-44 7 2 0 30-15 5 1 3 39-29
3.  Iskra Zamość-Rynarzewo 18 37 11 4 3 61-35 6 1 2 28-16 5 3 1 33-19
4.  Skra Paterek 18 25 8 1 9 39-35 4 0 5 20-18 4 1 4 19-17
5.  Victoria Kołaczkowo 18 24 8 0 10 30-43 4 0 5 14-23 4 0 5 16-20
6.  Zorza Ślesin 18 20 6 2 10 41-48 2 2 5 17-27 4 0 5 24-21
7.  LZS Grochowiska Księże 18 19 6 1 11 44-64 2 1 6 22-33 4 0 5 22-31
8.  Iskra Samoklęski Duże 18 18 6 0 12 32-58 4 0 5 19-25 2 0 7 13-33
9.  Orion Dziewierzewo 18 17 4 5 9 31-59 1 2 6 13-37 3 3 3 18-22
10.  Zieloni Zalesie 18 16 5 1 12 32-58 2 1 6 17-31 3 0 6 15-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 GLZS Sadki    3-3 5-0 3-1 6-2 2-1 6-1 5-1 8-0 9-0 
 2 LZS Jadowniki2-2     2-2 3-2 2-1 4-1 6-1 3-1 4-3 4-2 
 3 Iskra Zamość-Rynarzewo1-4 6-2     3-0 0-2 2-1 3-1 7-2 4-4 2-0 
 4 Skra Paterek1-5 1-5 1-4     3-0* 3-2 4-0 7-0 0-1 0-1 
 5 Victoria Kołaczkowo2-1 1-4 0-3 0-4     0-1 1-5 2-1 3-0* 5-4 
 6 Zorza Ślesin1-7 4-5 3-3 2-3 1-4     1-3 3-1 1-1 1-0 
 7 LZS Grochowiska Księże0-5 6-2 4-4 2-4 2-3 4-3     1-3 0-5 3-4 
 8 Iskra Samoklęski Duże0-6 3-2 1-3 2-1 1-4 3-6 7-1     0-2 2-0 
 9 Orion Dziewierzewo1-1 1-8 1-10 1-1 3-0 3-5 0-5 2-3     1-4 
 10 Zieloni Zalesie0-4 4-8 2-4 1-3 2-0 0-4 3-5 3-1 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Orion Dziewierzewo 1-4 Zieloni Zalesie 25 sierpnia, 13:00
Skra Paterek 1-5 LZS Jadowniki 25 sierpnia, 11:00
Zorza Ślesin 1-4 Victoria Kołaczkowo 24 sierpnia, 15:30
GLZS Sadki 6-1 LZS Grochowiska Księże 25 sierpnia, 12:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 7-2 Iskra Samoklęski Duże 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Zieloni Zalesie 3-1 Iskra Samoklęski Duże 1 września, 11:00
LZS Grochowiska Księże 4-4 Iskra Zamość-Rynarzewo 1 września, 11:00
Victoria Kołaczkowo 2-1 GLZS Sadki 31 sierpnia, 17:00
LZS Jadowniki 4-1 Zorza Ślesin 1 września, 11:00
Orion Dziewierzewo 1-1 Skra Paterek 1 września, 13:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Skra Paterek 0-1 Zieloni Zalesie 8 września, 15:00
Zorza Ślesin 1-1 Orion Dziewierzewo 7 września, 16:00
GLZS Sadki 3-3 LZS Jadowniki 8 września, 11:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 0-2 Victoria Kołaczkowo 8 września, 15:00
Iskra Samoklęski Duże 7-1 LZS Grochowiska Księże 8 września, 14:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Zieloni Zalesie 3-5 LZS Grochowiska Księże 15 września, 11:00
Victoria Kołaczkowo 2-1 Iskra Samoklęski Duże 14 września, 17:00
LZS Jadowniki 2-2 Iskra Zamość-Rynarzewo 15 września, 11:00
Orion Dziewierzewo 1-1 GLZS Sadki 15 września, 13:00
Skra Paterek 3-2 Zorza Ślesin 15 września, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Zorza Ślesin 1-0 Zieloni Zalesie 21 września, 16:00
GLZS Sadki 3-1 Skra Paterek 22 września, 11:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 4-4 Orion Dziewierzewo 22 września, 15:00
Iskra Samoklęski Duże 3-2 LZS Jadowniki 22 września, 14:00
LZS Grochowiska Księże 2-3 Victoria Kołaczkowo 22 września, 11:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Zieloni Zalesie 2-0 Victoria Kołaczkowo 29 września, 11:00
LZS Jadowniki 6-1 LZS Grochowiska Księże 29 września, 11:00
Orion Dziewierzewo 2-3 Iskra Samoklęski Duże 29 września, 13:00
Skra Paterek 1-4 Iskra Zamość-Rynarzewo 29 września, 16:00
Zorza Ślesin 1-7 GLZS Sadki 28 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

GLZS Sadki 9-0 Zieloni Zalesie 6 października, 11:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 2-1 Zorza Ślesin 6 października, 15:00
Iskra Samoklęski Duże 2-1 Skra Paterek 6 października, 14:00
LZS Grochowiska Księże 0-5 Orion Dziewierzewo 6 października, 11:00
Victoria Kołaczkowo 1-4 LZS Jadowniki 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Zieloni Zalesie 4-8 LZS Jadowniki 13 października, 11:00
Orion Dziewierzewo 3-0 Victoria Kołaczkowo 13 października, 13:00
Skra Paterek 4-0 LZS Grochowiska Księże 13 października, 15:00
Zorza Ślesin 3-1 Iskra Samoklęski Duże 12 października, 16:00
GLZS Sadki 5-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 13 października, 11:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Iskra Zamość-Rynarzewo 2-0 Zieloni Zalesie 20 października, 13:30
Iskra Samoklęski Duże 0-6 GLZS Sadki 20 października, 14:00
LZS Grochowiska Księże 4-3 Zorza Ślesin 20 października, 11:00
Victoria Kołaczkowo 0-4 Skra Paterek 20 października, 14:00
LZS Jadowniki 4-3 Orion Dziewierzewo 20 października, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 kwietnia

Zieloni Zalesie 2-2 Orion Dziewierzewo 27 kwietnia, 11:00
LZS Jadowniki 3-2 Skra Paterek 27 kwietnia, 11:00
Victoria Kołaczkowo 0-1 Zorza Ślesin 26 kwietnia, 16:00
LZS Grochowiska Księże 0-5 GLZS Sadki 26 kwietnia, 17:00
Iskra Samoklęski Duże 1-3 Iskra Zamość-Rynarzewo 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 maja

Iskra Samoklęski Duże 2-0 Zieloni Zalesie 4 maja, 14:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-1 LZS Grochowiska Księże 4 maja, 15:00
GLZS Sadki 6-2 Victoria Kołaczkowo 4 maja, 11:00
Zorza Ślesin 4-5 LZS Jadowniki 3 maja, 16:00
Skra Paterek 0-1 Orion Dziewierzewo 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 10-11 maja

Zieloni Zalesie 1-3 Skra Paterek 11 maja, 11:00
Orion Dziewierzewo 3-5 Zorza Ślesin 11 maja, 13:00
LZS Jadowniki 2-2 GLZS Sadki 11 maja, 11:00
Victoria Kołaczkowo 0-3 Iskra Zamość-Rynarzewo 10 maja, 16:30
LZS Grochowiska Księże 1-3 Iskra Samoklęski Duże 11 maja, 14:00

Kolejka 13 - 17-18 maja

LZS Grochowiska Księże 3-4 Zieloni Zalesie 18 maja, 12:00
Iskra Samoklęski Duże 1-4 Victoria Kołaczkowo 18 maja, 14:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 6-2 LZS Jadowniki 18 maja, 15:00
GLZS Sadki 8-0 Orion Dziewierzewo 18 maja, 11:00
Zorza Ślesin 2-3 Skra Paterek 17 maja, 16:00

Kolejka 14 - 24-25 maja

Zieloni Zalesie 0-4 Zorza Ślesin 25 maja, 11:00
Skra Paterek 1-5 GLZS Sadki 24 maja, 16:00
Orion Dziewierzewo 1-10 Iskra Zamość-Rynarzewo 25 maja, 13:00
LZS Jadowniki 3-1 Iskra Samoklęski Duże 25 maja, 11:00
Victoria Kołaczkowo 1-5 LZS Grochowiska Księże 24 maja, 16:30

Kolejka 15 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Kołaczkowo 5-4 Zieloni Zalesie 31 maja, 16:30
LZS Grochowiska Księże 6-2 LZS Jadowniki 1 czerwca, 11:00
Iskra Samoklęski Duże 0-2 Orion Dziewierzewo 1 czerwca, 14:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-0 Skra Paterek 1 czerwca, 16:00
GLZS Sadki 2-1 Zorza Ślesin 1 czerwca, 11:00

Kolejka 16 - 7-8 czerwca

Zieloni Zalesie 0-4 GLZS Sadki 8 czerwca, 11:00
Zorza Ślesin 3-3 Iskra Zamość-Rynarzewo 7 czerwca, 16:00
Skra Paterek 7-0 Iskra Samoklęski Duże 7 czerwca, 16:00
Orion Dziewierzewo 0-5 LZS Grochowiska Księże 8 czerwca, 13:00
LZS Jadowniki 2-1 Victoria Kołaczkowo 8 czerwca, 11:00

Kolejka 17 - 14 czerwca

LZS Jadowniki 4-2 Zieloni Zalesie 15 czerwca, 11:00
Victoria Kołaczkowo 3-0 Orion Dziewierzewo 14 czerwca, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
LZS Grochowiska Księże 2-4 Skra Paterek 15 czerwca, 11:00
Iskra Samoklęski Duże 3-6 Zorza Ślesin 15 czerwca, 14:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 1-4 GLZS Sadki 15 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 21 czerwca

Zieloni Zalesie 2-4 Iskra Zamość-Rynarzewo 22 czerwca, 11:00
GLZS Sadki 5-1 Iskra Samoklęski Duże 21 czerwca, 18:00
Zorza Ślesin 1-3 LZS Grochowiska Księże 21 czerwca, 16:00
Skra Paterek 3-0 Victoria Kołaczkowo 21 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się
Orion Dziewierzewo 1-8 LZS Jadowniki 22 czerwca, 13:00

Klasa A 2013/2014 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2013/2014 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2013/2014 (Bydgoszcz VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas