[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Luboński KS 26 54 17 3 6 59-29 8 2 3 28-13 9 1 3 31-16
2.  Wielkopolska Komorniki 26 50 15 5 6 38-24 7 3 3 23-12 8 2 3 15-12 2 6 2 0 0 4-2
3.  Piast Kobylnica 26 50 16 2 8 57-33 8 1 4 34-17 8 1 4 23-16 2 0 0 0 2 2-4
4.  TPS Winogrady (Poznań) 26 45 14 3 9 51-37 8 2 3 26-13 6 1 6 25-24
5.  Vitcovia Witkowo 26 43 12 7 7 43-32 10 0 3 31-13 2 7 4 12-19 2 4 1 1 0 6-1
6.  Wiara Lecha Poznań 26 43 12 7 7 54-38 7 2 4 35-22 5 5 3 19-16 2 1 0 1 1 1-6
7.  Warta Śrem 26 42 11 9 6 47-32 7 4 2 27-14 4 5 4 20-18
8.  Concordia Murowana Goślina 26 38 11 5 10 36-36 8 2 3 22-10 3 3 7 14-26
9.  Kłos Zaniemyśl 26 33 8 9 9 40-42 4 4 5 20-19 4 5 4 20-23
10.  Orkan Konarzewo 26 30 8 6 12 31-41 5 5 3 13-11 3 1 9 18-30
11.  Spójnia Strykowo 26 24 6 6 14 43-54 3 4 6 24-24 3 2 8 19-30
12.  Lipno Stęszew 26 22 6 4 16 25-72 5 2 6 18-23 1 2 10 7-49
13.  1920 Mosina 26 18 4 6 16 38-60 4 3 6 24-28 0 3 10 14-32
14.  Polonia Poznań 26 15 3 6 17 27-59 2 5 6 17-28 1 1 11 10-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Luboński KS    1-0 1-3 2-0 1-1 1-2 1-2 5-0 2-2 4-2 3-1 4-0 2-0 1-0 
 2 Wielkopolska Komorniki0-2     2-1 2-3 0-0 0-5 0-0 0-0 6-0 3-0 1-0 3-0 2-0 4-1 
 3 Piast Kobylnica0-3* 1-2     0-2 3-1 1-1 1-3 5-1 5-1 5-2 2-0 7-0 2-0 2-1 
 4 TPS Winogrady (Poznań)1-2 0-2 1-2     2-1 1-1 0-0 3-0 3-2 1-0 3-2 5-0 1-0 5-1 
 5 Vitcovia Witkowo2-3 3-1 3-1 2-4     5-0 1-0 2-0 0-1 2-0 4-1 2-0 2-0 3-2 
 6 Wiara Lecha Poznań4-5 3-0* 2-0 1-4 1-1     1-1 3-1 1-4 3-1 0-3 11-0 3-1 2-1 
 7 Warta Śrem2-1 1-2 0-3* 3-1 0-0 0-0     0-0 1-1 3-2 5-1 4-2 4-1 4-0 
 8 Concordia Murowana Goślina0-3* 0-1 3-1 1-0 1-1 1-0 4-1     0-0 0-1 4-1 5-0 2-1 1-0 
 9 Kłos Zaniemyśl1-1 0-1 0-1 2-1 3-0 0-3 0-2 3-0     1-2 2-2 0-0 5-5 3-1 
 10 Orkan Konarzewo0-1 1-1 0-2 1-0 0-0 1-1 2-1 1-3 0-0     2-0 1-0 4-2 0-0 
 11 Spójnia Strykowo3-1 1-2 1-2 1-2 2-3 1-1 5-3 1-3 2-3 2-2     0-0 2-2 3-0 
 12 Lipno Stęszew0-1 0-1 0-1 6-3 2-2 1-3 0-4 1-0 1-5 2-0 2-2     2-1 1-0 
 13 1920 Mosina0-6 0-1 1-1 3-5 4-0 3-0 2-2 0-4 1-1 3-2 1-2 4-1     2-3 
 14 Polonia Poznań3-2 1-1 2-5 0-0 0-2 1-2 1-1 2-2 1-0 1-4 1-4 3-4 1-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Polonia Poznań 3-4 Lipno Stęszew 23 sierpnia, 11:00
Luboński KS 3-1 Spójnia Strykowo 22 sierpnia, 12:00
Warta Śrem 4-1 1920 Mosina 22 sierpnia, 17:00
Vitcovia Witkowo 2-4 TPS Winogrady (Poznań) 22 sierpnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Orkan Konarzewo 22 sierpnia, 16:00
Piast Kobylnica 1-1 Wiara Lecha Poznań 22 sierpnia, 16:00
w Gruszczynie
Wielkopolska Komorniki 0-0 Concordia Murowana Goślina 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Lipno Stęszew 1-3 Wiara Lecha Poznań 30 sierpnia, 17:00
Orkan Konarzewo 0-2 Piast Kobylnica 29 sierpnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-2 Kłos Zaniemyśl 30 sierpnia, 16:00
1920 Mosina 4-0 Vitcovia Witkowo 29 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-0 Warta Śrem 30 sierpnia, 14:00
Spójnia Strykowo 1-3 Concordia Murowana Goślina 30 sierpnia, 17:00
Polonia Poznań 3-2 Luboński KS 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Luboński KS 4-0 Lipno Stęszew 5 września, 12:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Polonia Poznań 5 września, 17:00
Warta Śrem 5-1 Spójnia Strykowo 5 września, 17:00
Vitcovia Witkowo 3-1 Wielkopolska Komorniki 5 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 5-5 1920 Mosina 5 września, 16:00
Piast Kobylnica 0-2 TPS Winogrady (Poznań) 8 września, 17:30
Orkan Konarzewo 1-1 Wiara Lecha Poznań 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Lipno Stęszew 2-0 Orkan Konarzewo 13 września, 17:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Wiara Lecha Poznań 12 września, 14:00
1920 Mosina 1-1 Piast Kobylnica 12 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 6-0 Kłos Zaniemyśl 13 września, 14:00
Spójnia Strykowo 2-3 Vitcovia Witkowo 13 września, 17:00
Polonia Poznań 1-1 Warta Śrem 13 września, 11:00
Luboński KS 5-0 Concordia Murowana Goślina 12 września, 12:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Concordia Murowana Goślina 5-0 Lipno Stęszew 19 września, 16:00
Warta Śrem 2-1 Luboński KS 19 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 3-2 Polonia Poznań 19 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 Spójnia Strykowo 19 września, 16:00
Piast Kobylnica 1-2 Wielkopolska Komorniki 19 września, 16:00
Orkan Konarzewo 1-0 TPS Winogrady (Poznań) 19 września, 16:00
1920 Mosina 3-0 Wiara Lecha Poznań 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Lipno Stęszew 6-3 TPS Winogrady (Poznań) 27 września, 16:00
1920 Mosina 3-2 Orkan Konarzewo 26 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-5 Wiara Lecha Poznań 27 września, 14:00
Spójnia Strykowo 1-2 Piast Kobylnica 27 września, 16:00
Polonia Poznań 1-0 Kłos Zaniemyśl 27 września, 11:00
Luboński KS 1-1 Vitcovia Witkowo 26 września, 12:00
Concordia Murowana Goślina 4-1 Warta Śrem 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Warta Śrem 4-2 Lipno Stęszew 3 października, 16:30
Vitcovia Witkowo 2-0 Concordia Murowana Goślina 3 października, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-1 Luboński KS 3 października, 16:00
Piast Kobylnica 2-1 Polonia Poznań 3 października, 16:00
Orkan Konarzewo 1-1 Wielkopolska Komorniki 3 października, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-0 1920 Mosina 3 października, 14:00
Spójnia Strykowo 1-1 Wiara Lecha Poznań 3 października, 16:30

Kolejka 8 - 10-11 października

Lipno Stęszew 2-1 1920 Mosina 11 października, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-3 TPS Winogrady (Poznań) 11 października, 12:00
Spójnia Strykowo 2-2 Orkan Konarzewo 11 października, 16:00
Polonia Poznań 1-2 Wiara Lecha Poznań 11 października, 11:00
Luboński KS 1-3 Piast Kobylnica 10 października, 12:00
Concordia Murowana Goślina 0-0 Kłos Zaniemyśl 10 października, 16:00
Warta Śrem 0-0 Vitcovia Witkowo 10 października, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Vitcovia Witkowo 2-0 Lipno Stęszew 17 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 Warta Śrem 17 października, 15:00
Piast Kobylnica 5-1 Concordia Murowana Goślina 17 października, 15:00
Wiara Lecha Poznań 4-5 Luboński KS 18 października, 20:00
Orkan Konarzewo 0-0 Polonia Poznań 17 października, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-2 Spójnia Strykowo 17 października, 14:00
1920 Mosina 0-1 Wielkopolska Komorniki 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Lipno Stęszew 0-1 Wielkopolska Komorniki 22 listopada, 12:00
Spójnia Strykowo 2-2 1920 Mosina 25 października, 14:00
Polonia Poznań 0-0 TPS Winogrady (Poznań) 25 października, 11:00
Luboński KS 4-2 Orkan Konarzewo 24 października, 12:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Wiara Lecha Poznań 24 października, 15:00
Warta Śrem 0-3 Piast Kobylnica 24 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 73. minucie przy stanie 3-2 z powodu rzucania na murawę przedmiotów przez kibiców gospodarzy
Vitcovia Witkowo 0-1 Kłos Zaniemyśl 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 31 października

Kłos Zaniemyśl 0-0 Lipno Stęszew 31 października, 14:00
Piast Kobylnica 3-1 Vitcovia Witkowo 31 października, 14:00
Wiara Lecha Poznań 1-1 Warta Śrem 31 października, 11:00
Orkan Konarzewo 1-3 Concordia Murowana Goślina 31 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Luboński KS 31 października, 14:00
1920 Mosina 2-3 Polonia Poznań 31 października, 14:00
Wielkopolska Komorniki 1-0 Spójnia Strykowo 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Lipno Stęszew 2-2 Spójnia Strykowo 8 listopada, 14:00
Polonia Poznań 1-1 Wielkopolska Komorniki 8 listopada, 11:00
Luboński KS 2-0 1920 Mosina 7 listopada, 12:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 TPS Winogrady (Poznań) 7 listopada, 14:00
Warta Śrem 3-2 Orkan Konarzewo 7 listopada, 14:00
Vitcovia Witkowo 5-0 Wiara Lecha Poznań 7 listopada, 14:00
Kłos Zaniemyśl 0-1 Piast Kobylnica 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Piast Kobylnica 7-0 Lipno Stęszew 14 listopada, 14:00
Wiara Lecha Poznań 1-4 Kłos Zaniemyśl 14 listopada, 14:00
Orkan Konarzewo 0-0 Vitcovia Witkowo 14 listopada, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Warta Śrem 14 listopada, 14:00
1920 Mosina 0-4 Concordia Murowana Goślina 14 listopada, 14:00
Wielkopolska Komorniki 0-2 Luboński KS 15 listopada, 14:00
Spójnia Strykowo 3-0 Polonia Poznań 15 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 26 marca

Concordia Murowana Goślina 0-1 Wielkopolska Komorniki 26 marca, 16:00
Lipno Stęszew 1-0 Polonia Poznań 26 marca, 16:00
Spójnia Strykowo 3-1 Luboński KS 26 marca, 16:00
1920 Mosina 2-2 Warta Śrem 26 marca, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-1 Vitcovia Witkowo 26 marca, 16:00
Orkan Konarzewo 0-0 Kłos Zaniemyśl 26 marca, 16:00
Wiara Lecha Poznań 2-0 Piast Kobylnica 26 marca, 16:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Wiara Lecha Poznań 11-0 Lipno Stęszew 2 kwietnia, 16:00
Piast Kobylnica 5-2 Orkan Konarzewo 2 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 3 kwietnia, 13:00
Vitcovia Witkowo 2-0 1920 Mosina 2 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 1-2 Wielkopolska Komorniki 2 kwietnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 4-1 Spójnia Strykowo 2 kwietnia, 17:00
Luboński KS 1-0 Polonia Poznań 2 kwietnia, 12:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Wiara Lecha Poznań 3-1 Orkan Konarzewo 10 kwietnia, 20:00
Lipno Stęszew 0-1 Luboński KS 10 kwietnia, 17:00
Polonia Poznań 2-2 Concordia Murowana Goślina 10 kwietnia, 11:00
Spójnia Strykowo 5-3 Warta Śrem 10 kwietnia, 17:00
Wielkopolska Komorniki 0-0 Vitcovia Witkowo 10 kwietnia, 14:00
1920 Mosina 1-1 Kłos Zaniemyśl 9 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Piast Kobylnica 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Orkan Konarzewo 1-0 Lipno Stęszew 16 kwietnia, 16:00
Wiara Lecha Poznań 1-4 TPS Winogrady (Poznań) 16 kwietnia, 16:00
Piast Kobylnica 2-0 1920 Mosina 16 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-1 Wielkopolska Komorniki 16 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 4-1 Spójnia Strykowo 16 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 4-0 Polonia Poznań 16 kwietnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 0-3 Luboński KS 16 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Wiara Lecha Poznań 3-1 1920 Mosina 24 kwietnia, 16:00
Lipno Stęszew 1-0 Concordia Murowana Goślina 24 kwietnia, 17:00
Luboński KS 1-2 Warta Śrem 23 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań 0-2 Vitcovia Witkowo 24 kwietnia, 11:00
Spójnia Strykowo 2-3 Kłos Zaniemyśl 24 kwietnia, 17:00
Wielkopolska Komorniki 2-1 Piast Kobylnica 24 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-0 Orkan Konarzewo 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

TPS Winogrady (Poznań) 5-0 Lipno Stęszew 30 kwietnia, 16:00
Orkan Konarzewo 4-2 1920 Mosina 30 kwietnia, 16:00
Wiara Lecha Poznań 3-0 Wielkopolska Komorniki 30 kwietnia, 18:30
(wo)
na boisku 2-2
Piast Kobylnica 2-0 Spójnia Strykowo 30 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-1 Polonia Poznań 30 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 2-3 Luboński KS 30 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 0-0 Concordia Murowana Goślina 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Wiara Lecha Poznań 0-3 Spójnia Strykowo 7 maja, 16:00
Lipno Stęszew 0-4 Warta Śrem 8 maja, 17:00
Concordia Murowana Goślina 1-1 Vitcovia Witkowo 7 maja, 17:00
Luboński KS 2-2 Kłos Zaniemyśl 7 maja, 12:00
Polonia Poznań 2-5 Piast Kobylnica 8 maja, 11:00
Wielkopolska Komorniki 3-0 Orkan Konarzewo 7 maja, 17:00
1920 Mosina 3-5 TPS Winogrady (Poznań) 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

1920 Mosina 4-1 Lipno Stęszew 14 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-2 Wielkopolska Komorniki 14 maja, 16:00
Orkan Konarzewo 2-0 Spójnia Strykowo 14 maja, 16:00
Wiara Lecha Poznań 2-1 Polonia Poznań 14 maja, 16:00
Piast Kobylnica 0-3 Luboński KS 14 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kłos Zaniemyśl 3-0 Concordia Murowana Goślina 15 maja, 15:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Warta Śrem 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Lipno Stęszew 2-2 Vitcovia Witkowo 22 maja, 17:00
Warta Śrem 1-1 Kłos Zaniemyśl 21 maja, 17:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Piast Kobylnica 21 maja, 17:00
Luboński KS 1-2 Wiara Lecha Poznań 21 maja, 12:00
Polonia Poznań 1-4 Orkan Konarzewo 22 maja, 11:00
Spójnia Strykowo 1-2 TPS Winogrady (Poznań) 22 maja, 18:00
Wielkopolska Komorniki 2-0 1920 Mosina 22 maja, 14:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Wielkopolska Komorniki 3-0 Lipno Stęszew 29 maja, 14:00
1920 Mosina 1-2 Spójnia Strykowo 28 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 5-1 Polonia Poznań 28 maja, 16:00
Orkan Konarzewo 0-1 Luboński KS 28 maja, 12:00
Wiara Lecha Poznań 3-1 Concordia Murowana Goślina 29 maja, 16:00
Piast Kobylnica 1-3 Warta Śrem 28 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-0 Vitcovia Witkowo 28 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Lipno Stęszew 1-5 Kłos Zaniemyśl 5 czerwca, 18:00
Vitcovia Witkowo 3-1 Piast Kobylnica 4 czerwca, 16:00
Warta Śrem 0-0 Wiara Lecha Poznań 4 czerwca, 17:00
Concordia Murowana Goślina 0-1 Orkan Konarzewo 4 czerwca, 17:00
Luboński KS 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 4 czerwca, 12:00
Polonia Poznań 1-1 1920 Mosina 5 czerwca, 11:00
Spójnia Strykowo 1-2 Wielkopolska Komorniki 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Spójnia Strykowo 0-0 Lipno Stęszew 12 czerwca, 15:00
Wielkopolska Komorniki 4-1 Polonia Poznań 12 czerwca, 14:00
1920 Mosina 0-6 Luboński KS 11 czerwca, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-0 Concordia Murowana Goślina 11 czerwca, 16:00
Orkan Konarzewo 2-1 Warta Śrem 11 czerwca, 16:00
Wiara Lecha Poznań 1-1 Vitcovia Witkowo 12 czerwca, 16:00
Piast Kobylnica 5-1 Kłos Zaniemyśl 11 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Lipno Stęszew 0-1 Piast Kobylnica 18 czerwca, 17:00
Kłos Zaniemyśl 0-3 Wiara Lecha Poznań 18 czerwca, 17:00
Vitcovia Witkowo 2-0 Orkan Konarzewo 18 czerwca, 17:00
Warta Śrem 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 18 czerwca, 17:00
Concordia Murowana Goślina 2-1 1920 Mosina 18 czerwca, 17:00
Luboński KS 1-0 Wielkopolska Komorniki 18 czerwca, 17:00
Polonia Poznań 1-4 Spójnia Strykowo 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2015/2016 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2015/2016 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Poznań (zachód))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas