[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Piła (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Łobżenica 24 60 19 3 2 76-27 10 1 1 43-17 9 2 1 33-10
2.  Orkan Śmiłowo 24 57 18 3 3 68-20 10 1 1 41-10 8 2 2 27-10
3.  Polonia Jastrowie 24 39 11 6 7 45-33 6 2 4 19-16 5 4 3 26-17
4.  Unia Ujście 24 37 12 1 11 44-44 6 0 6 27-26 6 1 5 17-18
5.  Sokół Szamocin 24 35 11 2 11 34-42 7 2 3 22-12 4 0 8 12-30
6.  Zjednoczeni Kaczory 24 32 9 5 10 44-40 7 1 4 28-15 2 4 6 16-25 2 6 2 0 0 5-2
7.  Sparta Złotów 24 32 9 5 10 41-44 5 4 3 25-24 4 1 7 16-20 2 0 0 0 2 2-5
8.  Noteć Dziembowo 24 30 8 6 10 39-41 4 4 4 23-15 4 2 6 16-26
9.  Leśnik Margonin 24 28 8 4 12 39-44 6 2 4 19-16 2 2 8 20-28 2 4 1 1 0 1-0
10.  Łobzonka Wyrzysk 24 28 7 7 10 24-40 4 4 4 11-15 3 3 6 13-25 2 1 0 1 1 0-1
11.  Włókniarz Okonek 24 27 8 3 13 33-49 6 3 3 23-13 2 0 10 10-36
12.  Orzeł Osiek nad Notecią 24 21 6 3 15 32-61 5 1 6 16-22 1 2 9 16-39
13.  TP Polonia Piła 24 17 5 2 17 25-59 4 0 8 16-30 1 2 9 9-29
TP Polonia Piła wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Pogoń Łobżenica    1-4 3-1 7-2 5-1 1-1 4-1 2-0 4-3 5-1 3-0 6-2 2-1 
 2 Orkan Śmiłowo1-1     2-0 2-0 8-1 4-1 3-0 2-3 3-0 5-0 3-1 5-2 3-1 
 3 Polonia Jastrowie0-6 3-0     0-1 0-1 2-2 1-0 1-1 1-0 0-2 5-2 3-1 3-0* 
 4 Unia Ujście2-4 0-3 1-4     2-3 5-1 1-4 1-0 2-1 5-1 0-1 5-3 3-1 
 5 Sokół Szamocin2-3 2-2 0-2 2-0     0-0 1-0 1-2 4-1 1-0 3-1 3-1 3-0* 
 6 Zjednoczeni Kaczory0-1 0-2 1-5 0-1 2-0     4-2 4-0 4-3 0-0 8-1 2-0 3-0* 
 7 Sparta Złotów2-5 1-3 2-2 3-1 3-1 0-1     3-3 2-1 3-3 2-1 2-1 2-2 
 8 Noteć Dziembowo0-1 0-2 1-1 1-1 4-1 1-3 0-0     4-4 3-0 0-1 6-1 3-0* 
 9 Leśnik Margonin1-0 2-1 1-3 2-0 0-1 3-2 3-2 1-2     0-0 4-1 1-1 1-3 
 10 Łobzonka Wyrzysk1-1 0-4 2-2 0-3 1-0 2-1 0-1 1-0 0-1     2-0 1-1 1-1 
 11 Włókniarz Okonek0-2 1-1 1-1 0-3 2-1 2-1 1-2 4-1 1-1 3-0     5-0 3-0* 
 12 Orzeł Osiek nad Notecią1-6 0-2 1-0 1-2 0-2 2-2 2-1 0-2 3-2 0-3* 4-0     2-0 
 13 TP Polonia Piła0-3* 0-3* 2-5 0-3* 3-0* 3-1 0-3* 6-2 0-3* 0-3* 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Orkan Śmiłowo.
 
Zjednoczeni Kaczory 4-2 Sparta Złotów 22 sierpnia, 17:00
Leśnik Margonin 1-3 Polonia Jastrowie 22 sierpnia, 14:00
Włókniarz Okonek 5-0 Orzeł Osiek nad Notecią 22 sierpnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 5-1 Sokół Szamocin 23 sierpnia, 17:00
Noteć Dziembowo 3-0 Łobzonka Wyrzysk 23 sierpnia, 15:00
Unia Ujście 3-1 TP Polonia Piła 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Łobzonka Wyrzysk.
 
Orzeł Osiek nad Notecią 1-6 Pogoń Łobżenica 29 sierpnia, 16:00
Polonia Jastrowie 5-2 Włókniarz Okonek 29 sierpnia, 16:00
Sparta Złotów 2-1 Leśnik Margonin 30 sierpnia, 16:00
Unia Ujście 5-1 Zjednoczeni Kaczory 16 września, 17:30
w pierwotnym terminie (2 września, 18:00) odwołany
Orkan Śmiłowo 3-1 TP Polonia Piła 29 sierpnia, 16:00
Noteć Dziembowo 4-1 Sokół Szamocin 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: TP Polonia Piła.
 
Zjednoczeni Kaczory 0-2 Orkan Śmiłowo 5 września, 16:00
Leśnik Margonin 2-0 Unia Ujście 5 września, 16:00
Włókniarz Okonek 1-2 Sparta Złotów 5 września, 16:00
Pogoń Łobżenica 3-1 Polonia Jastrowie 5 września, 17:15
Noteć Dziembowo 6-1 Orzeł Osiek nad Notecią 6 września, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 1-0 Sokół Szamocin 6 września, 14:30

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Sokół Szamocin.
 
Orzeł Osiek nad Notecią 0-3 Łobzonka Wyrzysk 12 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Polonia Jastrowie 1-1 Noteć Dziembowo 12 września, 16:00
Sparta Złotów 2-5 Pogoń Łobżenica 12 września, 16:00
Unia Ujście 0-1 Włókniarz Okonek 12 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 3-0 Leśnik Margonin 12 września, 15:00
TP Polonia Piła 3-1 Zjednoczeni Kaczory 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Leśnik Margonin 1-3 TP Polonia Piła 19 września, 16:00
Włókniarz Okonek 1-1 Orkan Śmiłowo 19 września, 16:00
Pogoń Łobżenica 7-2 Unia Ujście 19 września, 16:00
Noteć Dziembowo 0-0 Sparta Złotów 20 września, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 2-2 Polonia Jastrowie 20 września, 15:00
Sokół Szamocin 3-1 Orzeł Osiek nad Notecią 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Orzeł Osiek nad Notecią.
 
Polonia Jastrowie 0-1 Sokół Szamocin 26 września, 15:00
Sparta Złotów 3-3 Łobzonka Wyrzysk 26 września, 15:00
Unia Ujście 1-0 Noteć Dziembowo 26 września, 15:00
Orkan Śmiłowo 1-1 Pogoń Łobżenica 16 września, 17:00
TP Polonia Piła 2-1 Włókniarz Okonek 26 września, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 4-3 Leśnik Margonin 22 września, 16:30

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Leśnik Margonin.
 
Włókniarz Okonek 2-1 Zjednoczeni Kaczory 3 października, 15:00
Pogoń Łobżenica 2-1 TP Polonia Piła 3 października, 16:00
Noteć Dziembowo 0-2 Orkan Śmiłowo 4 października, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 0-3 Unia Ujście 4 października, 15:00
Sokół Szamocin 1-0 Sparta Złotów 3 października, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 1-0 Polonia Jastrowie 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Polonia Jastrowie.
 
Sparta Złotów 2-1 Orzeł Osiek nad Notecią 10 października, 15:00
Unia Ujście 2-3 Sokół Szamocin 10 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 5-0 Łobzonka Wyrzysk 11 października, 15:00
TP Polonia Piła 6-2 Noteć Dziembowo 10 października, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Pogoń Łobżenica 10 października, 15:00
Leśnik Margonin 4-1 Włókniarz Okonek 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Włókniarz Okonek.
 
Pogoń Łobżenica 4-3 Leśnik Margonin 17 października, 15:00
Noteć Dziembowo 1-3 Zjednoczeni Kaczory 18 października, 14:00
Łobzonka Wyrzysk 1-1 TP Polonia Piła 18 października, 14:00
Sokół Szamocin 2-2 Orkan Śmiłowo 17 października, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Unia Ujście 17 października, 15:00
Polonia Jastrowie 1-0 Sparta Złotów 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Sparta Złotów.
 
Unia Ujście 1-4 Polonia Jastrowie 24 października, 14:00
Orkan Śmiłowo 5-2 Orzeł Osiek nad Notecią 25 października, 14:00
TP Polonia Piła 3-0 Sokół Szamocin 24 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Kaczory 0-0 Łobzonka Wyrzysk 24 października, 14:00
Leśnik Margonin 1-2 Noteć Dziembowo 24 października, 14:00
Włókniarz Okonek 0-2 Pogoń Łobżenica 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Pogoń Łobżenica.
 
Noteć Dziembowo 0-1 Włókniarz Okonek 31 października, 14:00
Łobzonka Wyrzysk 0-1 Leśnik Margonin 31 października, 14:00
Sokół Szamocin 0-0 Zjednoczeni Kaczory 31 października, 14:00
Orzeł Osiek nad Notecią 2-0 TP Polonia Piła 31 października, 14:00
Polonia Jastrowie 3-0 Orkan Śmiłowo 31 października, 14:00
Sparta Złotów 3-1 Unia Ujście 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Unia Ujście.
 
Orkan Śmiłowo 3-0 Sparta Złotów 8 listopada, 13:00
TP Polonia Piła 2-5 Polonia Jastrowie 7 listopada, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Orzeł Osiek nad Notecią 7 listopada, 13:30
Leśnik Margonin 0-1 Sokół Szamocin 7 listopada, 13:30
Włókniarz Okonek 3-0 Łobzonka Wyrzysk 7 listopada, 13:30
Pogoń Łobżenica 2-0 Noteć Dziembowo 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Noteć Dziembowo.
 
Łobzonka Wyrzysk 1-1 Pogoń Łobżenica 11 listopada, 13:00
Sokół Szamocin 3-1 Włókniarz Okonek 11 listopada, 13:00
Orzeł Osiek nad Notecią 3-2 Leśnik Margonin 11 listopada, 13:00
Polonia Jastrowie 2-2 Zjednoczeni Kaczory 11 listopada, 13:00
Sparta Złotów 2-2 TP Polonia Piła 11 listopada, 13:00
Unia Ujście 0-3 Orkan Śmiłowo 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26 marca

Pauza: Orkan Śmiłowo.
 
TP Polonia Piła 0-3 Unia Ujście
(wo)
Sparta Złotów 0-1 Zjednoczeni Kaczory 26 marca, 15:00
Polonia Jastrowie 1-0 Leśnik Margonin 26 marca, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 4-0 Włókniarz Okonek 26 marca, 16:00
Sokół Szamocin 2-3 Pogoń Łobżenica 26 marca, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 1-0 Noteć Dziembowo 26 marca, 16:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Łobzonka Wyrzysk.
 
Sokół Szamocin 1-2 Noteć Dziembowo 2 kwietnia, 15:00
w Dziembowie; Sokół gospodarzem
Pogoń Łobżenica 6-2 Orzeł Osiek nad Notecią 2 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 1-1 Polonia Jastrowie 2 kwietnia, 16:00
Leśnik Margonin 3-2 Sparta Złotów 2 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Unia Ujście 2 kwietnia, 15:00
TP Polonia Piła 0-3 Orkan Śmiłowo
(wo)

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: TP Polonia Piła.
 
Orkan Śmiłowo 4-1 Zjednoczeni Kaczory 10 kwietnia, 15:00
Unia Ujście 2-1 Leśnik Margonin 9 kwietnia, 16:00
Sparta Złotów 2-1 Włókniarz Okonek 9 kwietnia, 15:00
Polonia Jastrowie 0-6 Pogoń Łobżenica 9 kwietnia, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Noteć Dziembowo 9 kwietnia, 16:00
Sokół Szamocin 1-0 Łobzonka Wyrzysk 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: Sokół Szamocin.
 
Łobzonka Wyrzysk 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią 17 kwietnia, 15:00
Noteć Dziembowo 1-1 Polonia Jastrowie 17 kwietnia, 15:00
Pogoń Łobżenica 4-1 Sparta Złotów 16 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 0-3 Unia Ujście 16 kwietnia, 16:00
Leśnik Margonin 2-1 Orkan Śmiłowo 16 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 3-0 TP Polonia Piła
(wo)

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
TP Polonia Piła 0-3 Leśnik Margonin
(wo)
Orkan Śmiłowo 3-1 Włókniarz Okonek 24 kwietnia, 15:00
Unia Ujście 2-4 Pogoń Łobżenica 23 kwietnia, 14:00
Sparta Złotów 3-3 Noteć Dziembowo 23 kwietnia, 15:00
Polonia Jastrowie 0-2 Łobzonka Wyrzysk 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Sokół Szamocin 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Orzeł Osiek nad Notecią.
 
Sokół Szamocin 0-2 Polonia Jastrowie 30 kwietnia, 16:00
Łobzonka Wyrzysk 0-1 Sparta Złotów 1 maja, 12:00
Noteć Dziembowo 1-1 Unia Ujście 30 kwietnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 1-4 Orkan Śmiłowo 30 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 3-0 TP Polonia Piła
(wo)
Leśnik Margonin 3-2 Zjednoczeni Kaczory 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: Leśnik Margonin.
 
Zjednoczeni Kaczory 8-1 Włókniarz Okonek 3 maja, 14:00
TP Polonia Piła 0-3 Pogoń Łobżenica
(wo)
Orkan Śmiłowo 2-3 Noteć Dziembowo 3 maja, 15:00
Unia Ujście 5-1 Łobzonka Wyrzysk 3 maja, 16:00
Sparta Złotów 3-1 Sokół Szamocin 3 maja, 15:00
Polonia Jastrowie 3-1 Orzeł Osiek nad Notecią 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Pauza: Polonia Jastrowie.
 
Orzeł Osiek nad Notecią 2-1 Sparta Złotów 7 maja, 16:00
Sokół Szamocin 2-0 Unia Ujście 7 maja, 16:00
Łobzonka Wyrzysk 0-4 Orkan Śmiłowo 8 maja, 15:00
Noteć Dziembowo 3-0 TP Polonia Piła
(wo)
Pogoń Łobżenica 1-1 Zjednoczeni Kaczory 7 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 1-1 Leśnik Margonin 7 maja, 16:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Pauza: Włókniarz Okonek.
 
Leśnik Margonin 1-0 Pogoń Łobżenica 14 maja, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Noteć Dziembowo 14 maja, 16:00
TP Polonia Piła 0-3 Łobzonka Wyrzysk
(wo)
Orkan Śmiłowo 8-1 Sokół Szamocin 15 maja, 15:00
Unia Ujście 5-3 Orzeł Osiek nad Notecią 14 maja, 16:00
Sparta Złotów 2-2 Polonia Jastrowie 14 maja, 15:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Pauza: Sparta Złotów.
 
Polonia Jastrowie 0-1 Unia Ujście 21 maja, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Orkan Śmiłowo 21 maja, 16:00
Sokół Szamocin 3-0 TP Polonia Piła
(wo)
Łobzonka Wyrzysk 2-1 Zjednoczeni Kaczory 22 maja, 15:00
Noteć Dziembowo 4-4 Leśnik Margonin 22 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 3-0 Włókniarz Okonek 21 maja, 16:00

Kolejka 24 - 26 maja

Pauza: Pogoń Łobżenica.
 
Włókniarz Okonek 4-1 Noteć Dziembowo 26 maja, 16:00
Leśnik Margonin 0-0 Łobzonka Wyrzysk 26 maja, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Sokół Szamocin 26 maja, 16:00
TP Polonia Piła 0-3 Orzeł Osiek nad Notecią
(wo)
Orkan Śmiłowo 2-0 Polonia Jastrowie 26 maja, 15:00
Unia Ujście 1-4 Sparta Złotów 26 maja, 16:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

Pauza: Unia Ujście.
 
Sparta Złotów 1-3 Orkan Śmiłowo 29 maja, 15:00
Polonia Jastrowie 3-0 TP Polonia Piła
(wo)
Orzeł Osiek nad Notecią 2-2 Zjednoczeni Kaczory 29 maja, 16:00
Sokół Szamocin 4-1 Leśnik Margonin 29 maja, 16:00
Łobzonka Wyrzysk 2-0 Włókniarz Okonek 29 maja, 15:00
Noteć Dziembowo 0-1 Pogoń Łobżenica 29 maja, 16:00

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

Pauza: Noteć Dziembowo.
 
Pogoń Łobżenica 5-1 Łobzonka Wyrzysk 4 czerwca, 16:00
Włókniarz Okonek 2-1 Sokół Szamocin 4 czerwca, 16:00
Leśnik Margonin 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią 4 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 1-5 Polonia Jastrowie 4 czerwca, 16:00
TP Polonia Piła 0-3 Sparta Złotów
(wo)
Orkan Śmiłowo 2-0 Unia Ujście 4 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

IV liga 2015/2016 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2015/2016 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Poznań (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas