[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieloni Lubosz 26 69 22 3 1 92-24 10 2 1 47-14 12 1 0 45-10
2.  Pogoń Lwówek 26 59 18 5 3 89-31 10 2 1 42-9 8 3 2 47-22
3.  Błękitni Wronki 26 52 16 4 6 71-31 7 2 4 40-17 9 2 2 31-14
4.  Sparta Szamotuły 26 50 15 5 6 54-26 7 4 2 29-9 8 1 4 25-17
5.  Sokół Pniewy 26 49 15 4 7 71-39 10 2 1 42-13 5 2 6 29-26
6.  Czarni Wróblewo 26 46 14 4 8 60-33 9 1 3 37-20 5 3 5 23-13
7.  Wełna Rogoźno 26 39 11 6 9 62-47 7 3 3 35-26 4 3 6 27-21
8.  Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 26 37 11 4 11 80-66 6 1 6 57-34 5 3 5 23-32
9.  Sokół Rakoniewice 26 32 10 2 14 59-61 7 0 6 35-27 3 2 8 24-34
10.  Sokół Duszniki 26 30 9 3 14 53-68 8 1 4 36-22 1 2 10 17-46
11.  Kłos Gałowo 26 29 9 2 15 52-80 5 2 6 21-21 4 0 9 31-59
12.  Warta Sieraków 26 13 4 1 21 28-86 2 1 10 17-42 2 0 11 11-44
13.  Korona Bukowiec 26 5 1 2 23 19-145 0 1 12 11-60 1 1 11 8-85
14.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 13 4 1 21 18-71 1 1 11 6-39 3 0 10 12-32
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zieloni Lubosz    2-2 5-1 2-0 5-0 3-2 1-1 0-4 5-3 5-0 2-1 4-0 10-0 3-0* 
 2 Pogoń Lwówek0-0     2-1 1-2 2-2 3-0 2-0 5-0 1-0 4-1 6-2 2-0 11-1 3-0* 
 3 Błękitni Wronki1-2 1-2     0-2 2-1 2-1 3-3 2-2 1-3 2-1 7-0 4-0 12-0 3-0* 
 4 Sparta Szamotuły1-2 1-2 1-1     1-0 0-0 1-1 1-1 3-1 2-0 8-1 4-0 3-0* 3-0* 
 5 Sokół Pniewy1-2 2-1 0-0 3-1     1-1 2-1 8-0 6-1 3-0 5-2 4-2 5-1 2-1 
 6 Czarni Wróblewo1-5 2-2 0-2 3-0 4-2     2-1 3-0 0-3 4-3 6-0 4-0 4-0 4-2 
 7 Wełna Rogoźno0-6 3-3 1-5 1-1 2-1 0-3     5-0 5-4 1-1 8-1 3-1 3-0 3-0* 
 8 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań0-6 3-2 1-2 1-3 3-5 0-3 3-1     5-2 3-3 11-1 7-0 18-2 2-4 
 9 Sokół Rakoniewice2-5 2-4 0-3 4-1 1-2 2-1 3-2 0-4     7-1 2-3 4-1 5-0 3-0* 
 10 Sokół Duszniki0-3 3-5 2-4 1-3 4-2 1-1 1-0 5-2 2-1     2-1 4-0 8-0 3-0* 
 11 Kłos Gałowo2-3 0-4 0-2 0-1 1-1 1-0 1-4 1-2 3-1 6-2     3-0* 1-1 2-0 
 12 Warta Sieraków0-3 2-10 0-1 0-3* 0-6 0-1 1-5 2-2 3-5 4-1 0-2     5-0 0-3* 
 13 Korona Bukowiec1-5 1-6 1-2 1-6 1-4 0-7 0-4 0-3* 0-0 2-3 2-14 1-4     1-2 
 14 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski1-3 0-4 1-7 0-2 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 0-0 3-1 0-3* 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Zieloni Lubosz 0-4 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 23 sierpnia, 14:00
Warta Sieraków 0-1 Błękitni Wronki 23 sierpnia, 16:00
Wełna Rogoźno 3-3 Pogoń Lwówek 22 sierpnia, 16:00
Korona Bukowiec 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 sierpnia, 15:00
Sokół Rakoniewice 2-3 Kłos Gałowo 22 sierpnia, 16:00
Sokół Pniewy 3-1 Sparta Szamotuły 22 sierpnia, 17:00
Sokół Duszniki 1-1 Czarni Wróblewo 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 0-3 Czarni Wróblewo 30 sierpnia, 18:00
Sparta Szamotuły 2-0 Sokół Duszniki 28 sierpnia, 18:00
Kłos Gałowo 1-1 Sokół Pniewy 30 sierpnia, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Sokół Rakoniewice 29 sierpnia, 16:00
Pogoń Lwówek 11-1 Korona Bukowiec 30 sierpnia, 16:00
Błękitni Wronki 3-3 Wełna Rogoźno 30 sierpnia, 12:00
Zieloni Lubosz 4-0 Warta Sieraków 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Warta Sieraków 2-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 6 września, 16:00
Wełna Rogoźno 0-6 Zieloni Lubosz 5 września, 16:00
Korona Bukowiec 1-2 Błękitni Wronki 6 września, 15:00
Sokół Rakoniewice 2-4 Pogoń Lwówek 5 września, 16:00
Sokół Pniewy 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 września, 17:00
Sokół Duszniki 2-1 Kłos Gałowo 5 września, 17:00
Czarni Wróblewo 3-0 Sparta Szamotuły 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1-3 Sparta Szamotuły 12 września, 15:30
Kłos Gałowo 1-0 Czarni Wróblewo 13 września, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Sokół Duszniki 12 września, 16:00
Pogoń Lwówek 2-2 Sokół Pniewy 16 września, 17:00
Błękitni Wronki 1-3 Sokół Rakoniewice 13 września, 12:00
Zieloni Lubosz 10-0 Korona Bukowiec 12 września, 16:00
Warta Sieraków 1-5 Wełna Rogoźno 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Wełna Rogoźno 5-0 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 19 września, 13:00
Korona Bukowiec 1-4 Warta Sieraków 19 września, 15:00
Sokół Rakoniewice 2-5 Zieloni Lubosz 19 września, 16:00
Sokół Pniewy 0-0 Błękitni Wronki 19 września, 16:00
Sokół Duszniki 3-5 Pogoń Lwówek 19 września, 16:00
Czarni Wróblewo 4-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 września, 16:00
Sparta Szamotuły 8-1 Kłos Gałowo 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 11-1 Kłos Gałowo 26 września, 15:30
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 Sparta Szamotuły 26 września, 16:00
Pogoń Lwówek 3-0 Czarni Wróblewo 26 września, 16:00
Błękitni Wronki 2-1 Sokół Duszniki 27 września, 12:00
Zieloni Lubosz 5-0 Sokół Pniewy 27 września, 14:00
Warta Sieraków 3-5 Sokół Rakoniewice 22 listopada, 13:00
Wełna Rogoźno 3-0 Korona Bukowiec 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Korona Bukowiec 0-3 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 4 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Rakoniewice 3-2 Wełna Rogoźno 3 października, 16:00
Sokół Pniewy 4-2 Warta Sieraków 3 października, 16:00
Sokół Duszniki 0-3 Zieloni Lubosz 3 października, 16:00
Czarni Wróblewo 0-2 Błękitni Wronki 4 października, 16:00
Sparta Szamotuły 1-2 Pogoń Lwówek 3 października, 16:00
Kłos Gałowo 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 października, 14:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 2-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 października, 15:30
Pogoń Lwówek 6-2 Kłos Gałowo 10 października, 16:00
Błękitni Wronki 0-2 Sparta Szamotuły 11 października, 17:00
Zieloni Lubosz 3-2 Czarni Wróblewo 11 października, 14:00
Warta Sieraków 4-1 Sokół Duszniki 11 października, 16:00
Wełna Rogoźno 2-1 Sokół Pniewy 10 października, 13:00
Korona Bukowiec 0-0 Sokół Rakoniewice 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Sokół Rakoniewice 0-4 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 17 października, 15:00
Sokół Pniewy 5-1 Korona Bukowiec 17 października, 15:00
Sokół Duszniki 1-0 Wełna Rogoźno 17 października, 15:00
Czarni Wróblewo 4-0 Warta Sieraków 18 października, 15:00
Sparta Szamotuły 1-2 Zieloni Lubosz 17 października, 15:00
Kłos Gałowo 0-2 Błękitni Wronki 18 października, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-4 Pogoń Lwówek 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 3-2 Pogoń Lwówek 24 października, 15:30
Zieloni Lubosz 2-1 Kłos Gałowo 25 października, 14:00
Warta Sieraków 0-3 Sparta Szamotuły 25 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wełna Rogoźno 0-3 Czarni Wróblewo 24 października, 15:00
Korona Bukowiec 2-3 Sokół Duszniki 25 października, 14:00
Sokół Rakoniewice 1-2 Sokół Pniewy 24 października, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-7 Błękitni Wronki 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 31 października

Sokół Pniewy 8-0 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 31 października, 14:00
Sokół Duszniki 2-1 Sokół Rakoniewice 31 października, 14:00
Czarni Wróblewo 4-0 Korona Bukowiec 31 października, 14:00
Sparta Szamotuły 1-1 Wełna Rogoźno 31 października, 14:00
Kłos Gałowo 3-0 Warta Sieraków 31 października, 14:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Zieloni Lubosz 31 października, 14:00
Pogoń Lwówek 2-1 Błękitni Wronki 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1-2 Błękitni Wronki 7 listopada, 15:30
Zieloni Lubosz 2-2 Pogoń Lwówek 8 listopada, 14:00
Warta Sieraków 0-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wełna Rogoźno 8-1 Kłos Gałowo 11 listopada, 14:00
Korona Bukowiec 1-6 Sparta Szamotuły 8 listopada, 12:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Czarni Wróblewo 7 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 3-0 Sokół Duszniki 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Sokół Duszniki 5-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 14 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 4-2 Sokół Pniewy 15 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 3-1 Sokół Rakoniewice 14 listopada, 14:00
Kłos Gałowo 1-1 Korona Bukowiec 15 listopada, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-4 Wełna Rogoźno 14 listopada, 14:00
Pogoń Lwówek 2-0 Warta Sieraków 11 listopada, 14:00
Błękitni Wronki 1-2 Zieloni Lubosz 15 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 26 marca

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 0-6 Zieloni Lubosz 26 marca, 11:00
Błękitni Wronki 4-0 Warta Sieraków 13 kwietnia, 18:00
w Popowie / w pierwotnym terminie (23 marca, 18:00) przerwany po I połowie przy stanie 4-0 z powodu awarii oświetlenia / w drugim terminie mecz miał być dokańczany; goście nie dojechali; uznano wynik z boiska
Pogoń Lwówek 2-0 Wełna Rogoźno 26 marca, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Korona Bukowiec
(wo)
Kłos Gałowo 3-1 Sokół Rakoniewice 26 marca, 16:00
Sparta Szamotuły 1-0 Sokół Pniewy 26 marca, 16:00
Czarni Wróblewo 4-3 Sokół Duszniki 26 marca, 16:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Czarni Wróblewo 3-0 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 3 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 1-3 Sparta Szamotuły 2 kwietnia, 17:00
Sokół Pniewy 5-2 Kłos Gałowo 2 kwietnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Korona Bukowiec 1-6 Pogoń Lwówek 2 kwietnia, 16:00
Wełna Rogoźno 1-5 Błękitni Wronki 2 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 0-3 Zieloni Lubosz 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 7-0 Warta Sieraków 9 kwietnia, 15:30
Zieloni Lubosz 1-1 Wełna Rogoźno 10 kwietnia, 14:00
Błękitni Wronki 12-0 Korona Bukowiec 10 kwietnia, 12:00
Pogoń Lwówek 1-0 Sokół Rakoniewice 9 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Sokół Pniewy
(wo)
Kłos Gałowo 6-2 Sokół Duszniki 10 kwietnia, 14:00
Sparta Szamotuły 0-0 Czarni Wróblewo 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Sparta Szamotuły 1-1 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 16 kwietnia, 17:00
Czarni Wróblewo 6-0 Kłos Gałowo 17 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Sokół Pniewy 2-1 Pogoń Lwówek 16 kwietnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 0-3 Błękitni Wronki 16 kwietnia, 16:00
Korona Bukowiec 1-5 Zieloni Lubosz 16 kwietnia, 17:00
Wełna Rogoźno 3-1 Warta Sieraków 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 3-1 Wełna Rogoźno 23 kwietnia, 15:30
Warta Sieraków 5-0 Korona Bukowiec 24 kwietnia, 16:00
Zieloni Lubosz 5-3 Sokół Rakoniewice 24 kwietnia, 14:00
Błękitni Wronki 2-1 Sokół Pniewy 24 kwietnia, 12:00
Pogoń Lwówek 4-1 Sokół Duszniki 23 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Czarni Wróblewo
(wo)
Kłos Gałowo 0-1 Sparta Szamotuły 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Kłos Gałowo 1-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1 maja, 14:00
Sparta Szamotuły 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Czarni Wróblewo 2-2 Pogoń Lwówek 30 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 2-4 Błękitni Wronki 30 kwietnia, 17:00
Sokół Pniewy 1-2 Zieloni Lubosz 30 kwietnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 4-1 Warta Sieraków 30 kwietnia, 16:00
Korona Bukowiec 0-4 Wełna Rogoźno 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 18-2 Korona Bukowiec 7 maja, 15:30
Wełna Rogoźno 5-4 Sokół Rakoniewice 7 maja, 16:00
Warta Sieraków 0-6 Sokół Pniewy 8 maja, 16:00
Zieloni Lubosz 5-0 Sokół Duszniki 8 maja, 14:00
Błękitni Wronki 2-1 Czarni Wróblewo 7 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 1-2 Sparta Szamotuły 7 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Kłos Gałowo
(wo)

Kolejka 21 - 14-15 maja

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
(wo)
Kłos Gałowo 0-4 Pogoń Lwówek 15 maja, 14:00
Sparta Szamotuły 1-1 Błękitni Wronki 14 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 1-5 Zieloni Lubosz 14 maja, 16:00
Sokół Duszniki 4-0 Warta Sieraków 14 maja, 17:00
Sokół Pniewy 2-1 Wełna Rogoźno 14 maja, 14:00
Sokół Rakoniewice 5-0 Korona Bukowiec 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 5-2 Sokół Rakoniewice 21 maja, 15:30
Korona Bukowiec 1-4 Sokół Pniewy 21 maja, 17:00
Wełna Rogoźno 1-1 Sokół Duszniki 21 maja, 16:00
Warta Sieraków 0-1 Czarni Wróblewo 22 maja, 16:00
Zieloni Lubosz 2-0 Sparta Szamotuły 22 maja, 14:00
Błękitni Wronki 7-0 Kłos Gałowo 22 maja, 12:00
Pogoń Lwówek 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)

Kolejka 23 - 28-29 maja

Błękitni Wronki 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Pogoń Lwówek 5-0 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 28 maja, 16:00
Kłos Gałowo 2-3 Zieloni Lubosz 29 maja, 14:00
Sparta Szamotuły 4-0 Warta Sieraków 28 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 2-1 Wełna Rogoźno 29 maja, 16:00
Sokół Duszniki 8-0 Korona Bukowiec 28 maja, 17:00
Sokół Pniewy 6-1 Sokół Rakoniewice 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 3-5 Sokół Pniewy 4 czerwca, 14:00
Sokół Rakoniewice 7-1 Sokół Duszniki 4 czerwca, 16:00
Korona Bukowiec 0-7 Czarni Wróblewo 4 czerwca, 17:00
Wełna Rogoźno 1-1 Sparta Szamotuły 4 czerwca, 16:30
Warta Sieraków 0-2 Kłos Gałowo 5 czerwca, 16:00
Zieloni Lubosz 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Błękitni Wronki 1-2 Pogoń Lwówek 5 czerwca, 12:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Błękitni Wronki 2-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 15 czerwca, 18:00
Pogoń Lwówek 0-0 Zieloni Lubosz 11 czerwca, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Warta Sieraków
(wo)
Kłos Gałowo 1-4 Wełna Rogoźno 12 czerwca, 14:00
Sparta Szamotuły 3-0 Korona Bukowiec 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Wróblewo 0-3 Sokół Rakoniewice 12 czerwca, 16:00
Sokół Duszniki 4-2 Sokół Pniewy 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 3-3 Sokół Duszniki 18 czerwca, 17:00
Sokół Pniewy 1-1 Czarni Wróblewo 18 czerwca, 17:00
Sokół Rakoniewice 4-1 Sparta Szamotuły 18 czerwca, 17:00
Korona Bukowiec 2-14 Kłos Gałowo 18 czerwca, 17:00
Wełna Rogoźno 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Warta Sieraków 2-10 Pogoń Lwówek 18 czerwca, 17:00
Zieloni Lubosz 5-1 Błękitni Wronki 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2015/2016 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2015/2016 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Poznań (wschód))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas