[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Piła (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radwan Lubasz 24 56 18 2 4 75-36 10 1 1 51-16 8 1 3 24-20
2.  Noteć Czarnków 24 47 15 2 7 71-35 9 1 2 44-13 6 1 5 27-22
3.  Korona Stróżewo 24 44 14 2 8 68-51 8 1 3 45-30 6 1 5 23-21
4.  Płomień Połajewo 24 43 13 4 7 56-40 6 2 4 25-22 7 2 3 31-18
5.  Unia Wapno 24 41 12 5 7 55-32 6 3 3 28-14 6 2 4 27-18
6.  Sokół Damasławek 24 37 10 7 7 40-35 6 4 2 21-14 4 3 5 19-21
7.  Polonia Chodzież 24 35 10 5 9 51-45 6 2 4 23-13 4 3 5 28-32
8.  Kłos Budzyń 24 33 10 3 11 61-63 5 2 5 28-31 5 1 6 33-32 2 6 2 0 0 11-3
9.  Orzeł Pęckowo 24 33 10 3 11 41-54 6 2 4 23-22 4 1 7 18-32 2 0 0 0 2 3-11
10.  Noteć Rosko 24 32 10 2 12 52-59 7 0 5 32-22 3 2 7 20-37
11.  Fortuna Wieleń 24 26 7 5 12 36-57 4 3 5 21-25 3 2 7 15-32
12.  Iskra Wyszyny 24 19 6 1 17 38-73 4 0 8 21-29 2 1 9 17-44
13.  Nielba II Wągrowiec 24 1 0 1 23 8-72 0 0 12 2-37 0 1 11 6-35
Nielba II Wągrowiec wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Radwan Lubasz    4-1 0-3* 1-1 3-2 9-1 5-2 6-3 7-0 6-2 4-0 3-1 3-0* 
 2 Noteć Czarnków2-1     4-0 1-3 1-2 2-0 3-3 6-2 4-0 7-0 2-1 9-1 3-0* 
 3 Korona Stróżewo1-2 4-1     1-6 6-2 2-2 2-4 5-3 6-3 7-3 5-2 3-2 3-0* 
 4 Płomień Połajewo4-5 4-2 1-2     1-0 1-0 3-1 0-5 1-1 2-2 4-2 1-2 3-0* 
 5 Unia Wapno0-1 1-1 0-3* 1-1     1-4 5-1 5-1 4-1 4-0 0-0 5-0 2-1 
 6 Sokół Damasławek2-0 4-0 1-1 0-2 1-0     2-2 0-3 1-0 2-2 3-0 2-1 3-3 
 7 Polonia Chodzież0-2 1-4 0-3 1-0 1-2 1-1     1-1 3-0 1-0 6-0 5-0 3-0* 
 8 Kłos Budzyń2-3 1-6 1-3 4-2 0-6 0-0 2-6     3-1 3-0 2-2 7-2 3-0* 
 9 Orzeł Pęckowo1-3 0-2 4-2 4-1 1-1 0-2 1-0 2-8     2-1 4-1 1-1 3-0* 
 10 Noteć Rosko7-0 2-1 4-3 0-2 1-5 3-1 1-3 4-0 1-2     1-2 5-3 3-0* 
 11 Fortuna Wieleń0-0 1-2 2-0 2-5 2-2 2-0 2-2 2-4 1-5 1-2     3-1 3-2 
 12 Iskra Wyszyny1-4 0-4 4-0 1-4 1-2 0-5 6-1 1-0 1-2 2-5 1-2     3-0* 
 13 Nielba II Wągrowiec0-3* 0-3* 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Kłos Budzyń.
 
Noteć Rosko 1-2 Orzeł Pęckowo 23 sierpnia, 15:00
Płomień Połajewo 4-5 Radwan Lubasz 22 sierpnia, 18:00
Sokół Damasławek 1-1 Korona Stróżewo 23 sierpnia, 16:00
Fortuna Wieleń 1-2 Noteć Czarnków 22 sierpnia, 16:00
Unia Wapno 5-1 Polonia Chodzież 31 października, 14:00
Nielba II Wągrowiec 0-3 Iskra Wyszyny 23 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Iskra Wyszyny.
 
Polonia Chodzież 3-0 Nielba II Wągrowiec 29 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Noteć Czarnków 1-2 Unia Wapno 29 sierpnia, 16:00
Korona Stróżewo 5-2 Fortuna Wieleń 29 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 9-1 Sokół Damasławek 30 sierpnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-1 Płomień Połajewo 29 sierpnia, 16:00
Kłos Budzyń 3-0 Noteć Rosko 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Noteć Rosko.
 
Płomień Połajewo 0-5 Kłos Budzyń 5 września, 16:00
Sokół Damasławek 1-0 Orzeł Pęckowo 6 września, 16:00
Fortuna Wieleń 0-0 Radwan Lubasz 5 września, 16:00
Unia Wapno 0-3 Korona Stróżewo 5 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Nielba II Wągrowiec 0-3 Noteć Czarnków 6 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Wyszyny 6-1 Polonia Chodzież 6 września, 15:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Polonia Chodzież.
 
Noteć Czarnków 9-1 Iskra Wyszyny 12 września, 16:00
Korona Stróżewo 3-0 Nielba II Wągrowiec 12 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Radwan Lubasz 3-2 Unia Wapno 13 września, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-1 Fortuna Wieleń 12 września, 16:00
Kłos Budzyń 0-0 Sokół Damasławek 12 września, 16:00
Noteć Rosko 0-2 Płomień Połajewo 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Płomień Połajewo.
 
Sokół Damasławek 2-2 Noteć Rosko 20 września, 15:00
Fortuna Wieleń 2-4 Kłos Budzyń 20 września, 15:00
Unia Wapno 4-1 Orzeł Pęckowo 19 września, 17:00
Nielba II Wągrowiec 0-3 Radwan Lubasz 20 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Wyszyny 4-0 Korona Stróżewo 19 września, 17:00
Polonia Chodzież 1-4 Noteć Czarnków 19 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Noteć Czarnków.
 
Korona Stróżewo 2-4 Polonia Chodzież 26 września, 16:00
Radwan Lubasz 3-1 Iskra Wyszyny 27 września, 15:00
Orzeł Pęckowo 3-0 Nielba II Wągrowiec 26 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kłos Budzyń 0-6 Unia Wapno 26 września, 15:00
Noteć Rosko 1-2 Fortuna Wieleń 27 września, 15:00
Płomień Połajewo 1-0 Sokół Damasławek 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Sokół Damasławek.
 
Fortuna Wieleń 2-5 Płomień Połajewo 3 października, 15:00
Unia Wapno 4-0 Noteć Rosko 14 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany
Nielba II Wągrowiec 0-3 Kłos Budzyń 4 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Wyszyny 1-2 Orzeł Pęckowo 3 października, 16:00
Polonia Chodzież 0-2 Radwan Lubasz 3 października, 15:00
Noteć Czarnków 4-0 Korona Stróżewo 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Korona Stróżewo.
 
Radwan Lubasz 4-1 Noteć Czarnków 11 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 1-0 Polonia Chodzież 10 października, 15:00
Kłos Budzyń 7-2 Iskra Wyszyny 10 października, 15:00
Noteć Rosko 3-0 Nielba II Wągrowiec 10 października, 15:00
(wo)
na boisku 6-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Płomień Połajewo 1-0 Unia Wapno 11 października, 15:00
Sokół Damasławek 3-0 Fortuna Wieleń 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Fortuna Wieleń.
 
Unia Wapno 1-4 Sokół Damasławek 17 października, 15:00
Nielba II Wągrowiec 2-4 Płomień Połajewo 17 października, 15:00
Iskra Wyszyny 2-5 Noteć Rosko 17 października, 15:00
Polonia Chodzież 1-1 Kłos Budzyń 17 października, 15:00
Noteć Czarnków 4-0 Orzeł Pęckowo 17 października, 15:00
Korona Stróżewo 1-2 Radwan Lubasz 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Radwan Lubasz.
 
Orzeł Pęckowo 4-2 Korona Stróżewo 24 października, 15:00
Kłos Budzyń 1-6 Noteć Czarnków 24 października, 15:00
Noteć Rosko 1-3 Polonia Chodzież 24 października, 15:00
Płomień Połajewo 1-2 Iskra Wyszyny 25 października, 14:00
Sokół Damasławek 3-3 Nielba II Wągrowiec 24 października, 15:00
Fortuna Wieleń 2-2 Unia Wapno 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Unia Wapno.
 
Iskra Wyszyny 0-5 Sokół Damasławek 31 października, 14:00
Polonia Chodzież 1-0 Płomień Połajewo 14 listopada, 14:00
Noteć Czarnków 7-0 Noteć Rosko 31 października, 14:00
Korona Stróżewo 5-3 Kłos Budzyń 31 października, 14:00
Radwan Lubasz 7-0 Orzeł Pęckowo 31 października, 14:00
Fortuna Wieleń 3-2 Nielba II Wągrowiec 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Orzeł Pęckowo.
 
Kłos Budzyń 2-3 Radwan Lubasz 7 listopada, 13:30
Noteć Rosko 4-3 Korona Stróżewo 8 listopada, 13:00
Płomień Połajewo 4-2 Noteć Czarnków 8 listopada, 13:00
Sokół Damasławek 2-2 Polonia Chodzież 8 listopada, 13:00
Fortuna Wieleń 3-1 Iskra Wyszyny 7 listopada, 13:30
Unia Wapno 2-1 Nielba II Wągrowiec 7 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Nielba II Wągrowiec.
 
Iskra Wyszyny 1-2 Unia Wapno 11 listopada, 13:00
Polonia Chodzież 6-0 Fortuna Wieleń 11 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 2-0 Sokół Damasławek 11 listopada, 13:00
Korona Stróżewo 1-6 Płomień Połajewo 11 listopada, 13:00
Radwan Lubasz 6-2 Noteć Rosko 11 listopada, 13:00
Orzeł Pęckowo 2-8 Kłos Budzyń 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26 marca

Pauza: Kłos Budzyń.
 
Orzeł Pęckowo 2-1 Noteć Rosko 26 marca, 15:00
Radwan Lubasz 1-1 Płomień Połajewo 26 marca, 15:00
Korona Stróżewo 2-2 Sokół Damasławek 26 marca, 15:00
Noteć Czarnków 2-1 Fortuna Wieleń 26 marca, 16:00
Polonia Chodzież 1-2 Unia Wapno 26 marca, 16:00
Iskra Wyszyny 3-0 Nielba II Wągrowiec
(wo)

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Iskra Wyszyny.
 
Nielba II Wągrowiec 0-3 Polonia Chodzież
(wo)
Unia Wapno 1-1 Noteć Czarnków 2 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 2-0 Korona Stróżewo 2 kwietnia, 11:30
Sokół Damasławek 2-0 Radwan Lubasz 3 kwietnia, 15:00
Płomień Połajewo 1-1 Orzeł Pęckowo 3 kwietnia, 14:00
Noteć Rosko 4-0 Kłos Budzyń 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Noteć Rosko.
 
Kłos Budzyń 4-2 Płomień Połajewo 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Pęckowo 0-2 Sokół Damasławek 9 kwietnia, 16:00
Radwan Lubasz 4-0 Fortuna Wieleń 10 kwietnia, 15:00
Korona Stróżewo 6-2 Unia Wapno 9 kwietnia, 16:00
Noteć Czarnków 3-0 Nielba II Wągrowiec
(wo)
Polonia Chodzież 5-0 Iskra Wyszyny 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: Polonia Chodzież.
 
Iskra Wyszyny 0-4 Noteć Czarnków 16 kwietnia, 16:00
Nielba II Wągrowiec 0-3 Korona Stróżewo
(wo)
Unia Wapno 0-1 Radwan Lubasz 16 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 1-5 Orzeł Pęckowo 16 kwietnia, 16:00
Sokół Damasławek 0-3 Kłos Budzyń 17 kwietnia, 15:00
Płomień Połajewo 2-2 Noteć Rosko 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Pauza: Płomień Połajewo.
 
Noteć Rosko 3-1 Sokół Damasławek 24 kwietnia, 15:00
Kłos Budzyń 2-2 Fortuna Wieleń 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Pęckowo 1-1 Unia Wapno 23 kwietnia, 16:00
Radwan Lubasz 3-0 Nielba II Wągrowiec
(wo)
Korona Stróżewo 3-2 Iskra Wyszyny 24 kwietnia, 16:00
Noteć Czarnków 3-3 Polonia Chodzież 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Noteć Czarnków.
 
Polonia Chodzież 0-3 Korona Stróżewo 16 kwietnia, 16:00
Iskra Wyszyny 1-4 Radwan Lubasz 30 kwietnia, 17:00
Nielba II Wągrowiec 0-3 Orzeł Pęckowo
(wo)
Unia Wapno 5-1 Kłos Budzyń 30 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 1-2 Noteć Rosko 30 kwietnia, 16:00
Sokół Damasławek 0-2 Płomień Połajewo 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: Sokół Damasławek.
 
Płomień Połajewo 4-2 Fortuna Wieleń 3 maja, 15:00
Noteć Rosko 1-5 Unia Wapno 3 maja, 15:00
Kłos Budzyń 3-0 Nielba II Wągrowiec
(wo)
Orzeł Pęckowo 1-1 Iskra Wyszyny 3 maja, 15:00
Radwan Lubasz 5-2 Polonia Chodzież 3 maja, 15:00
Korona Stróżewo 4-1 Noteć Czarnków 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Pauza: Korona Stróżewo.
 
Noteć Czarnków 2-1 Radwan Lubasz 7 maja, 17:00
Polonia Chodzież 3-0 Orzeł Pęckowo 7 maja, 16:00
Iskra Wyszyny 1-0 Kłos Budzyń 8 maja, 16:00
Nielba II Wągrowiec 0-3 Noteć Rosko
(wo)
Unia Wapno 1-1 Płomień Połajewo 7 maja, 16:00
Fortuna Wieleń 2-0 Sokół Damasławek 7 maja, 16:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Pauza: Fortuna Wieleń.
 
Sokół Damasławek 1-0 Unia Wapno 15 maja, 15:00
Płomień Połajewo 3-0 Nielba II Wągrowiec
(wo)
Noteć Rosko 5-3 Iskra Wyszyny 15 maja, 13:00
Kłos Budzyń 2-6 Polonia Chodzież 14 maja, 16:00
Orzeł Pęckowo 0-2 Noteć Czarnków 14 maja, 16:00
Radwan Lubasz 0-3 Korona Stróżewo 15 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 23 - 21-22 maja

Pauza: Radwan Lubasz.
 
Korona Stróżewo 6-3 Orzeł Pęckowo 21 maja, 16:00
Noteć Czarnków 6-2 Kłos Budzyń 21 maja, 17:00
Polonia Chodzież 1-0 Noteć Rosko 21 maja, 17:00
Iskra Wyszyny 1-4 Płomień Połajewo 21 maja, 17:00
Nielba II Wągrowiec 0-3 Sokół Damasławek
(wo)
Unia Wapno 0-0 Fortuna Wieleń 21 maja, 16:00

Kolejka 24 - 26 maja

Pauza: Unia Wapno.
 
Nielba II Wągrowiec 0-3 Fortuna Wieleń
(wo)
Sokół Damasławek 2-1 Iskra Wyszyny 26 maja, 16:00
Płomień Połajewo 3-1 Polonia Chodzież 26 maja, 17:00
Noteć Rosko 2-1 Noteć Czarnków 26 maja, 16:00
Kłos Budzyń 1-3 Korona Stróżewo 26 maja, 17:00
Orzeł Pęckowo 1-3 Radwan Lubasz 26 maja, 16:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

Pauza: Orzeł Pęckowo.
 
Radwan Lubasz 6-3 Kłos Budzyń 29 maja, 15:00
Korona Stróżewo 7-3 Noteć Rosko 29 maja, 16:00
Noteć Czarnków 1-3 Płomień Połajewo 29 maja, 17:00
Polonia Chodzież 1-1 Sokół Damasławek 29 maja, 17:00
Iskra Wyszyny 1-2 Fortuna Wieleń 29 maja, 17:00
Nielba II Wągrowiec 0-3 Unia Wapno
(wo)

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

Pauza: Nielba II Wągrowiec.
 
Unia Wapno 5-0 Iskra Wyszyny 4 czerwca, 17:00
Fortuna Wieleń 2-2 Polonia Chodzież 4 czerwca, 17:00
Sokół Damasławek 4-0 Noteć Czarnków 4 czerwca, 17:00
Płomień Połajewo 1-2 Korona Stróżewo 4 czerwca, 17:00
Noteć Rosko 7-0 Radwan Lubasz 4 czerwca, 17:00
Kłos Budzyń 3-1 Orzeł Pęckowo 4 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

IV liga 2015/2016 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2015/2016 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Poznań (zachód))

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas