[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2015/2016, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Stargard Szczeciński 22 62 20 2 0 106-15 11 0 0 65-4 9 2 0 41-11
2.  Polonia Środa Wielkopolska 22 47 15 2 5 59-26 7 2 2 29-8 8 0 3 30-18
3.  Lechia Gdańsk 22 41 13 2 7 66-38 8 0 3 41-17 5 2 4 25-21
4.  Kotwica Kórnik 22 37 12 1 9 46-35 7 1 3 29-14 5 0 6 17-21
5.  KKP Chełmża 22 36 11 3 8 48-39 7 2 2 27-14 4 1 6 21-25
6.  GSS Grodzisk Wielkopolski 22 33 10 3 9 47-53 8 1 2 36-23 2 2 7 11-30
7.  KKP II Bydgoszcz 22 29 8 5 9 32-37 5 3 3 20-13 3 2 6 12-24
8.  Olimp Gościno 22 22 6 4 12 32-47 6 1 4 24-14 0 3 8 8-33 2 4 1 1 0 2-1
9.  Górnicza Konin 22 22 5 7 10 25-34 3 4 4 15-16 2 3 6 10-18 2 1 0 1 1 1-2
10.  Noteć Inowrocław 22 19 5 4 13 20-55 3 2 6 11-25 2 2 7 9-30
11.  Olimpia II Szczecin 22 18 6 0 16 20-69 5 0 6 16-17 1 0 10 4-52
12.  GOSRiT Luzino 22 13 4 1 17 20-73 4 1 6 14-29 0 0 11 6-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Błękitni Stargard Szczeciński    3-1 3-0 7-0 3-1 2-0 5-1 11-0 2-0 3-0* 21-0 5-1 
 2 Polonia Środa Wielkopolska0-0     2-3 0-1 2-1 5-2 5-1 1-0 0-0 3-0 6-0 5-0 
 3 Lechia Gdańsk0-4 0-2     6-4 5-2 6-0 0-2 9-1 4-0 4-0 3-1 4-1 
 4 Kotwica Kórnik1-4 0-2 4-2     1-2 2-0 2-1 0-0 2-1 9-0 4-1 4-1 
 5 KKP Chełmża2-3 3-2 2-2 1-0     6-2 1-2 1-0 2-2 2-1 3-0 4-0 
 6 GSS Grodzisk Wielkopolski0-5 7-6 5-3 4-0 5-1     3-0* 2-1 1-3 2-2 2-0 5-2 
 7 KKP II Bydgoszcz0-2 1-2 0-0 0-5 2-1 2-0     2-2 3-0 1-1 4-0 5-0 
 8 Olimp Gościno3-3 1-2 2-1 0-2 3-1 0-1 2-1     1-0 1-2 5-1 6-0 
 9 Górnicza Konin0-2 0-1 1-2 1-0 4-4 2-2 1-1 1-1     0-3* 2-0 3-0* 
 10 Noteć Inowrocław1-2 1-5 0-6 1-0 0-3 1-1 1-1 2-1 2-4     0-1 2-1 
 11 Olimpia II Szczecin4-6 1-2 1-3 0-2 0-1 1-3 3-0* 1-0 1-0 3-0     1-0 
 12 GOSRiT Luzino0-10 1-5 1-3 1-3 0-4 3-0* 1-2 3-2 0-0 2-0 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

KKP Chełmża 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 23 sierpnia, 14:00
GOSRiT Luzino 0-10 Błękitni Stargard Szczeciński 22 sierpnia, 13:30
Olimpia II Szczecin 1-3 GSS Grodzisk Wielkopolski 13 września, 15:00
Kotwica Kórnik 2-1 KKP II Bydgoszcz 23 sierpnia, 15:00
Górnicza Konin 0-3 Noteć Inowrocław 10 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Lechia Gdańsk 9-1 Olimp Gościno 22 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Olimp Gościno 30 sierpnia, 12:00
Noteć Inowrocław 0-6 Lechia Gdańsk 29 sierpnia, 15:30
KKP II Bydgoszcz 3-0 Górnicza Konin 6 października, 18:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 4-0 Kotwica Kórnik 30 sierpnia, 15:00
Błękitni Stargard Szczeciński 21-0 Olimpia II Szczecin 30 sierpnia, 11:00
KKP Chełmża 4-0 GOSRiT Luzino 10 września, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

GOSRiT Luzino 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 5 września, 11:00
Olimpia II Szczecin 0-1 KKP Chełmża 5 września, 13:30
Kotwica Kórnik 1-4 Błękitni Stargard Szczeciński 6 września, 14:00
Górnicza Konin 2-2 GSS Grodzisk Wielkopolski 5 września, 16:00
Lechia Gdańsk 0-2 KKP II Bydgoszcz 5 września, 15:00
Olimp Gościno 1-2 Noteć Inowrocław 6 września, 13:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Noteć Inowrocław 20 września, 12:00
KKP II Bydgoszcz 2-2 Olimp Gościno 20 września, 11:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 5-3 Lechia Gdańsk 20 września, 15:00
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Górnicza Konin 20 września, 11:00
KKP Chełmża 1-0 Kotwica Kórnik 20 września, 14:00
GOSRiT Luzino 2-0 Olimpia II Szczecin 20 września, 13:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Olimpia II Szczecin 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 27 września, 11:00
Kotwica Kórnik 4-1 GOSRiT Luzino 27 września, 15:00
Górnicza Konin 4-4 KKP Chełmża 26 września, 15:00
Lechia Gdańsk 0-4 Błękitni Stargard Szczeciński 26 września, 15:00
Olimp Gościno 0-1 GSS Grodzisk Wielkopolski 26 września, 12:00
Noteć Inowrocław 1-1 KKP II Bydgoszcz 26 września, 11:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Polonia Środa Wielkopolska 5-1 KKP II Bydgoszcz 4 października, 12:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 2-2 Noteć Inowrocław 4 października, 15:00
Błękitni Stargard Szczeciński 11-0 Olimp Gościno 4 października, 10:00
KKP Chełmża 2-2 Lechia Gdańsk 4 października, 13:00
GOSRiT Luzino 0-0 Górnicza Konin 3 października, 11:00
Olimpia II Szczecin 0-2 Kotwica Kórnik 4 października, 11:00

Kolejka 7 - 17-18 października

Kotwica Kórnik 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 18 października, 15:00
Górnicza Konin 2-0 Olimpia II Szczecin 18 października, 15:30
Lechia Gdańsk 4-1 GOSRiT Luzino 17 października, 15:00
Olimp Gościno 3-1 KKP Chełmża 18 października, 14:00
Noteć Inowrocław 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 17 października, 15:00
KKP II Bydgoszcz 2-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 18 października, 11:00

Kolejka 8 - 24-25 października

Polonia Środa Wielkopolska 5-2 GSS Grodzisk Wielkopolski 25 października, 12:00
Błękitni Stargard Szczeciński 5-1 KKP II Bydgoszcz 22 listopada, 13:00
KKP Chełmża 2-1 Noteć Inowrocław 25 października, 13:00
GOSRiT Luzino 3-2 Olimp Gościno 24 października, 13:30
Olimpia II Szczecin 1-3 Lechia Gdańsk 25 października, 14:00
Kotwica Kórnik 2-1 Górnicza Konin 25 października, 14:00

Kolejka 9 - 31 października

Górnicza Konin 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 31 października, 14:00
Lechia Gdańsk 6-4 Kotwica Kórnik 31 października, 17:00
Olimp Gościno 5-1 Olimpia II Szczecin 31 października, 11:00
Noteć Inowrocław 2-1 GOSRiT Luzino 31 października, 12:00
KKP II Bydgoszcz 2-1 KKP Chełmża 31 października, 13:30
GSS Grodzisk Wielkopolski 0-5 Błękitni Stargard Szczeciński 11 października, 13:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 8 listopada, 12:00
KKP Chełmża 6-2 GSS Grodzisk Wielkopolski 8 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 1-2 KKP II Bydgoszcz 7 listopada, 13:30
Olimpia II Szczecin 3-0 Noteć Inowrocław 8 listopada, 13:30
Kotwica Kórnik 0-0 Olimp Gościno 8 listopada, 13:00
Górnicza Konin 1-2 Lechia Gdańsk 7 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Lechia Gdańsk 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 14 listopada, 15:00
Olimp Gościno 1-0 Górnicza Konin 15 listopada, 12:00
Noteć Inowrocław 1-0 Kotwica Kórnik 14 listopada, 12:00
KKP II Bydgoszcz 4-0 Olimpia II Szczecin 15 listopada, 13:30
GSS Grodzisk Wielkopolski 5-2 GOSRiT Luzino 15 listopada, 13:00
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 KKP Chełmża 14 listopada, 17:00

Kolejka 12 - 26 marca

Polonia Środa Wielkopolska 2-1 KKP Chełmża 26 marca, 11:00
Błękitni Stargard Szczeciński 5-1 GOSRiT Luzino 20 marca, 13:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 2-0 Olimpia II Szczecin 23 kwietnia, 16:00
KKP II Bydgoszcz 0-5 Kotwica Kórnik 26 marca, 11:00
Noteć Inowrocław 2-4 Górnicza Konin 24 kwietnia, 15:00
Olimp Gościno 2-1 Lechia Gdańsk 26 marca, 11:00

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

Olimp Gościno 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 3 kwietnia, 12:00
Lechia Gdańsk 4-0 Noteć Inowrocław 2 kwietnia, 14:30
Górnicza Konin 1-1 KKP II Bydgoszcz 2 kwietnia, 15:00
Kotwica Kórnik 2-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 3 kwietnia, 14:00
Olimpia II Szczecin 4-6 Błękitni Stargard Szczeciński 3 kwietnia, 11:00
GOSRiT Luzino 0-4 KKP Chełmża 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Polonia Środa Wielkopolska 5-0 GOSRiT Luzino 10 kwietnia, 12:00
KKP Chełmża 3-0 Olimpia II Szczecin 10 kwietnia, 14:00
Błękitni Stargard Szczeciński 7-0 Kotwica Kórnik 10 kwietnia, 13:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-3 Górnicza Konin 10 kwietnia, 15:00
KKP II Bydgoszcz 0-0 Lechia Gdańsk 9 kwietnia, 15:00
Noteć Inowrocław 2-1 Olimp Gościno 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Noteć Inowrocław 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 17 kwietnia, 11:00
Olimp Gościno 2-1 KKP II Bydgoszcz 16 kwietnia, 11:00
Lechia Gdańsk 6-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 16 kwietnia, 15:00
Górnicza Konin 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 16 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany
Kotwica Kórnik 1-2 KKP Chełmża 17 kwietnia, 14:00
Olimpia II Szczecin 1-0 GOSRiT Luzino 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Polonia Środa Wielkopolska 6-0 Olimpia II Szczecin 1 maja, 12:00
GOSRiT Luzino 1-3 Kotwica Kórnik 30 kwietnia, 13:00
KKP Chełmża 2-2 Górnicza Konin 27 kwietnia, 18:00
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Lechia Gdańsk 1 maja, 17:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 2-1 Olimp Gościno 1 maja, 15:00
KKP II Bydgoszcz 1-1 Noteć Inowrocław 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

KKP II Bydgoszcz 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 8 maja, 14:00
Noteć Inowrocław 1-1 GSS Grodzisk Wielkopolski 14 maja, 11:00
Olimp Gościno 3-3 Błękitni Stargard Szczeciński 13 maja, 17:00
Lechia Gdańsk 5-2 KKP Chełmża 7 maja, 15:00
Górnicza Konin 3-0 GOSRiT Luzino 7 maja, 15:00
(wo)
nie odbył się
Kotwica Kórnik 4-1 Olimpia II Szczecin 8 maja, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Kotwica Kórnik 22 maja, 12:00
Olimpia II Szczecin 1-0 Górnicza Konin 22 maja, 11:00
GOSRiT Luzino 1-3 Lechia Gdańsk 21 maja, 13:00
KKP Chełmża 1-0 Olimp Gościno 22 maja, 14:00
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Noteć Inowrocław 22 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
GSS Grodzisk Wielkopolski 3-0 KKP II Bydgoszcz 22 maja, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 19 - 28-29 maja

GSS Grodzisk Wielkopolski 7-6 Polonia Środa Wielkopolska 29 maja, 15:00
KKP II Bydgoszcz 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 29 maja, 14:00
Noteć Inowrocław 0-3 KKP Chełmża 28 maja, 11:00
Olimp Gościno 6-0 GOSRiT Luzino 28 maja, 11:00
Lechia Gdańsk 3-1 Olimpia II Szczecin 29 maja, 15:00
Górnicza Konin 1-0 Kotwica Kórnik 28 maja, 11:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Górnicza Konin 15 maja, 12:00
Kotwica Kórnik 4-2 Lechia Gdańsk 5 czerwca, 14:00
Olimpia II Szczecin 1-0 Olimp Gościno 4 czerwca, 11:00
GOSRiT Luzino 2-0 Noteć Inowrocław 5 czerwca, 13:00
KKP Chełmża 1-2 KKP II Bydgoszcz 5 czerwca, 14:00
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 4 czerwca, 12:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Polonia Środa Wielkopolska 12 czerwca, 10:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 5-1 KKP Chełmża 12 czerwca, 14:00
KKP II Bydgoszcz 5-0 GOSRiT Luzino 12 czerwca, 14:00
Noteć Inowrocław 0-1 Olimpia II Szczecin 12 czerwca, 14:00
Olimp Gościno 0-2 Kotwica Kórnik 12 czerwca, 14:00
Lechia Gdańsk 4-0 Górnicza Konin 12 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Polonia Środa Wielkopolska 2-3 Lechia Gdańsk 19 czerwca, 14:00
Górnicza Konin 1-1 Olimp Gościno 19 czerwca, 14:00
Kotwica Kórnik 9-0 Noteć Inowrocław 19 czerwca, 14:00
Olimpia II Szczecin 3-0 KKP II Bydgoszcz 19 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GOSRiT Luzino 3-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 19 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KKP Chełmża 2-3 Błękitni Stargard Szczeciński 19 czerwca, 14:00

III liga kobiet 2015/2016 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2015/2016 (lubuska)
III liga kobiet 2015/2016 (pomorska)
III liga kobiet 2015/2016 (wielkopolska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas