[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 33 11 0 2 47-9 6 0 0 24-1 5 0 2 23-8
2.  Zjednoczeni Kaczory 13 24 7 3 3 29-11 5 0 1 23-4 2 3 2 6-7
3.  Włókniarz Kalisz 14 21 7 0 7 28-26 4 0 3 19-9 3 0 4 9-17
4.  SKS 13 Poznań 13 20 6 2 5 20-19 4 2 1 12-6 2 0 4 8-13
5.  Medyk IV Konin 12 17 5 2 5 22-26 2 1 3 12-16 3 1 2 10-10 1 3 1 0 0 6-3
6.  Medyk III Konin 12 17 5 2 5 21-28 3 1 2 14-12 2 1 3 7-16 1 0 0 0 1 3-6
7.  Polonia II Poznań 14 9 2 3 9 5-35 2 2 3 4-7 0 1 6 1-28
8.  Delfin Ślesin 11 6 2 0 9 6-24 1 0 5 3-12 1 0 4 3-12
AFC Kościan i Grom Wolsztyn wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    3-0* 2-0 3-0* 6-1 4-0 6-0 
 2 Zjednoczeni Kaczory2-3     4-0 2-0 6-1 7-0 2-0 
 3 Włókniarz Kalisz0-1 1-2     6-4 0-1 3-1 5-0 4-0 
 4 SKS 13 Poznań1-3 1-0 3-0     1-0 3-3 0-0 3-0* 
 5 Medyk IV Konin1-10 0-0 7-1 0-3     3-0 1-2 
 6 Medyk III Konin2-1 2-2 1-2 2-0 3-6     4-1 
 7 Polonia II Poznań2-1 0-0 0-3* 0-1 0-0 0-1     2-1 
 8 Delfin Ślesin0-4 0-2 0-3 0-2 0-1 3-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 września

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-1 Medyk IV Konin 7 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (12 września, 15:00) odwołany
SKS 13 Poznań 1-0 Zjednoczeni Kaczory 12 września, 18:00
Delfin Ślesin 3-0 Polonia II Poznań 13 września, 11:00
Medyk III Konin 1-2 Włókniarz Kalisz 12 września, 13:00

Kolejka 2 - 19-20 września

Medyk III Konin 4-1 Polonia II Poznań 19 września, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Delfin Ślesin 19 września, 13:00
Medyk IV Konin 0-3 SKS 13 Poznań 19 września, 11:00
Włókniarz Kalisz 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 września, 14:00

Kolejka 3 - 26-27 września

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-0 Medyk III Konin 26 września, 15:00
SKS 13 Poznań 3-0 Włókniarz Kalisz 26 września, 18:00
Polonia II Poznań 0-0 Zjednoczeni Kaczory 31 października, 15:00
Medyk IV Konin 1-2 Delfin Ślesin 26 września, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 października

Medyk III Konin 2-2 Zjednoczeni Kaczory 3 października, 13:00
Medyk IV Konin 3-0 Polonia II Poznań 3 października, 15:00
Włókniarz Kalisz 4-0 Delfin Ślesin 4 października, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 SKS 13 Poznań 3 października, 14:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 5 - 10-11 października

SKS 13 Poznań 3-3 Medyk III Konin 11 października, 16:00
Delfin Ślesin 0-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 października, 14:00
Polonia II Poznań 0-3 Włókniarz Kalisz 10 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
Medyk IV Konin 0-0 Zjednoczeni Kaczory 10 października, 13:00

Kolejka 6 - 17-18 października

Medyk III Konin 3-6 Medyk IV Konin 14 października, 8:00
Włókniarz Kalisz 1-2 Zjednoczeni Kaczory 18 października, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-0 Polonia II Poznań 17 października, 15:00
SKS 13 Poznań 3-0 Delfin Ślesin 17 października, 18:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 7 - 24-25 października

Delfin Ślesin 0-1 Medyk III Konin 25 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 2-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 października, 13:00
Medyk IV Konin 7-1 Włókniarz Kalisz 24 października, 11:00
SKS 13 Poznań 0-0 Polonia II Poznań 24 października, 18:00

Kolejka 8 - 9-10 kwietnia

Włókniarz Kalisz 3-1 Medyk III Konin 2 kwietnia, 11:00
Medyk IV Konin 1-10 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 SKS 13 Poznań 9 kwietnia, 15:00
Polonia II Poznań 2-1 Delfin Ślesin 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 16-17 kwietnia

Polonia II Poznań 0-1 Medyk III Konin 16 kwietnia, 15:00
Delfin Ślesin 0-2 Zjednoczeni Kaczory 17 kwietnia, 14:30
SKS 13 Poznań 1-0 Medyk IV Konin 16 kwietnia, 18:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Włókniarz Kalisz 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 maja

Delfin Ślesin 0-2 Medyk IV Konin 7 maja, 15:00
Medyk III Konin 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 maja, 16:00
Włókniarz Kalisz 6-4 SKS 13 Poznań 8 maja, 11:00
Zjednoczeni Kaczory 7-0 Polonia II Poznań 7 maja, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 maja

Zjednoczeni Kaczory 6-1 Medyk III Konin 22 maja, 12:00
Polonia II Poznań 0-0 Medyk IV Konin 21 maja, 15:00
Delfin Ślesin 0-3 Włókniarz Kalisz 21 maja, 15:00
SKS 13 Poznań 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 maja, 18:00

Kolejka 12 - 28-29 maja

Zjednoczeni Kaczory - Medyk IV Konin
w pierwotnym terminie (29 maja, 12:00) odwołany
Medyk III Konin 2-0 SKS 13 Poznań 31 maja, 18:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Delfin Ślesin 28 maja, 15:00
goście zrezygnowali z gry
Włókniarz Kalisz 5-0 Polonia II Poznań 29 maja, 11:00

Kolejka 13 - 4-5 czerwca

Medyk IV Konin - Medyk III Konin 6 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 16:00) odwołany
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Włókniarz Kalisz 5 czerwca, 15:00
Polonia II Poznań 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 czerwca, 12:00
Delfin Ślesin - SKS 13 Poznań 4 czerwca, 15:00
nie odbył się

REKLAMA

Kolejka 14 - 11-12 czerwca

Polonia II Poznań 0-1 SKS 13 Poznań 11 czerwca, 15:00
Medyk III Konin - Delfin Ślesin 11 czerwca, 10:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Zjednoczeni Kaczory 11 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Włókniarz Kalisz 0-1 Medyk IV Konin 10 czerwca, 17:30

II liga kobiet 2015/2016 (wielkopolska)

III liga kobiet 2015/2016 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2015/2016 (lubuska)
III liga kobiet 2015/2016 (pomorska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas