[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mustang Wielgie 18 48 16 0 2 44-15 9 0 0 25-6 7 0 2 19-9
2.  GOKSiR Start Pruszcz 18 44 14 2 2 61-13 7 1 1 37-6 7 1 1 24-7
3.  WAP Włocławek 17 35 11 2 4 46-17 6 1 1 21-7 5 1 3 25-10
4.  Unifreeze II Górzno 17 32 10 2 5 35-23 5 2 2 19-11 5 0 3 16-12
5.  Gwiazda Toruń 18 27 8 3 7 40-29 2 2 5 14-18 6 1 2 26-11
6.  Tucholanka Tuchola 18 23 7 2 9 42-30 4 1 4 25-14 3 1 5 17-16
7.  Viking Aleksandrów Kujawski 18 21 6 3 9 26-44 4 1 4 15-14 2 2 5 11-30
8.  Olimpia Grudziądz 17 15 4 3 10 19-37 3 1 5 11-17 1 2 5 8-20
9.  Tęcza Bydgoszcz 18 6 2 0 16 18-77 1 0 8 8-42 1 0 8 10-35
10.  Spójnia Białe Błota 17 4 1 1 15 12-58 1 0 7 7-26 0 1 8 5-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Mustang Wielgie    3-1 1-0 3-1 2-0 2-1 5-1 3-0 4-2 2-0 
 2 GOKSiR Start Pruszcz1-0     4-0 3-0* 1-2 2-2 7-0 7-1 8-0 4-1 
 3 WAP Włocławek1-0 1-1     2-3 1-0 4-1 2-0 3-2 7-0 
 4 Unifreeze II Górzno1-2 0-3 2-1     1-1 2-1 3-1 4-0 4-0 2-2 
 5 Gwiazda Toruń1-2 2-4 2-5 1-3     1-2 1-1 0-0 3-0 3-1 
 6 Tucholanka Tuchola1-2 0-1 0-0 2-3 2-6     6-1 3-0 5-1 6-0 
 7 Viking Aleksandrów Kujawski0-2 0-2 0-3 2-1 0-1 4-2     1-1 5-2 3-0 
 8 Olimpia Grudziądz0-3 0-4 1-4 0-1 2-1 2-0 2-2     1-2 3-0 
 9 Tęcza Bydgoszcz2-5 1-5 0-8 1-3 0-6 1-6 1-2 0-6     2-1 
 10 Spójnia Białe Błota2-3 0-3 0-4 0-4 1-6 1-3 1-2 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

WAP Włocławek 2-0 Olimpia Grudziądz 30 sierpnia, 12:00
Tęcza Bydgoszcz 1-3 Unifreeze II Górzno 29 sierpnia, 10:00
Mustang Wielgie 2-0 Spójnia Białe Błota 30 sierpnia, 16:00
Tucholanka Tuchola 0-1 GOKSiR Start Pruszcz 30 sierpnia, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 0-1 Gwiazda Toruń 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Olimpia Grudziądz 2-1 Gwiazda Toruń 5 września, 12:00
GOKSiR Start Pruszcz 7-0 Viking Aleksandrów Kujawski 5 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 1-3 Tucholanka Tuchola 6 września, 10:30
Unifreeze II Górzno 1-2 Mustang Wielgie 5 września, 15:00
w Miesiączkowie
WAP Włocławek 3-2 Tęcza Bydgoszcz 13 września, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Tęcza Bydgoszcz 0-6 Olimpia Grudziądz 19 września, 14:00
Mustang Wielgie 1-0 WAP Włocławek 19 września, 13:00
Tucholanka Tuchola 2-3 Unifreeze II Górzno 19 września, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 3-0 Spójnia Białe Błota 19 września, 16:45
Gwiazda Toruń 2-4 GOKSiR Start Pruszcz 20 września, 11:45

Kolejka 4 - 26-27 września

Olimpia Grudziądz 0-4 GOKSiR Start Pruszcz 27 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 1-6 Gwiazda Toruń 27 września, 12:00
Unifreeze II Górzno 3-1 Viking Aleksandrów Kujawski 26 września, 15:00
w Miesiączkowie
WAP Włocławek 1-0 Tucholanka Tuchola 27 września, 12:00
Tęcza Bydgoszcz 2-5 Mustang Wielgie 27 września, 10:00

Kolejka 5 - 3-4 października

Mustang Wielgie 3-0 Olimpia Grudziądz 3 października, 11:00
Tucholanka Tuchola 5-1 Tęcza Bydgoszcz 4 października, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 0-3 WAP Włocławek 3 października, 12:00
Gwiazda Toruń 1-3 Unifreeze II Górzno 4 października, 11:30
GOKSiR Start Pruszcz 4-1 Spójnia Białe Błota 3 października, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 października

Olimpia Grudziądz 3-0 Spójnia Białe Błota 17 października, 12:00
Unifreeze II Górzno 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 17 października, 11:00
w Miesiączkowie
WAP Włocławek 2-3 Gwiazda Toruń 18 października, 12:00
Tęcza Bydgoszcz 1-2 Viking Aleksandrów Kujawski 24 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (2 kwietnia, 14:00) odwołany
Mustang Wielgie 2-1 Tucholanka Tuchola 17 października, 11:00

Kolejka 7 - 31 października

Tucholanka Tuchola 3-0 Olimpia Grudziądz 31 października, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 0-2 Mustang Wielgie 31 października, 11:30
Gwiazda Toruń 3-0 Tęcza Bydgoszcz 31 października, 16:15
GOKSiR Start Pruszcz 4-0 WAP Włocławek 31 października, 11:00
Spójnia Białe Błota 0-4 Unifreeze II Górzno 31 października, 10:00

Kolejka 8 - 7-8 listopada

Olimpia Grudziądz 0-1 Unifreeze II Górzno 7 listopada, 10:00
WAP Włocławek 7-0 Spójnia Białe Błota 8 listopada, 14:00
Tęcza Bydgoszcz 1-5 GOKSiR Start Pruszcz 7 listopada, 10:00
Mustang Wielgie 2-0 Gwiazda Toruń 7 listopada, 11:00
Tucholanka Tuchola 6-1 Viking Aleksandrów Kujawski 8 listopada, 11:00

Kolejka 9 - 14-15 listopada

Viking Aleksandrów Kujawski 1-1 Olimpia Grudziądz 14 listopada, 10:45
Gwiazda Toruń 1-2 Tucholanka Tuchola 15 listopada, 14:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-0 Mustang Wielgie 14 listopada, 11:00
Spójnia Białe Błota 2-1 Tęcza Bydgoszcz 14 listopada, 10:00
Unifreeze II Górzno 2-1 WAP Włocławek 14 listopada, 11:00
w Miesiączkowie

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Olimpia Grudziądz 1-4 WAP Włocławek 10 kwietnia, 12:00
Unifreeze II Górzno 4-0 Tęcza Bydgoszcz 10 kwietnia, 16:00
Spójnia Białe Błota 2-3 Mustang Wielgie 9 kwietnia, 16:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-2 Tucholanka Tuchola 9 kwietnia, 11:00
Gwiazda Toruń 1-1 Viking Aleksandrów Kujawski 10 kwietnia, 12:30

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Gwiazda Toruń 0-0 Olimpia Grudziądz 17 kwietnia, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 0-2 GOKSiR Start Pruszcz 16 kwietnia, 14:00
Tucholanka Tuchola 6-0 Spójnia Białe Błota 17 kwietnia, 11:00
Mustang Wielgie 3-1 Unifreeze II Górzno 16 kwietnia, 11:00
w Teodorowie
Tęcza Bydgoszcz 0-8 WAP Włocławek 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Grudziądz 1-2 Tęcza Bydgoszcz 1 maja, 11:00
WAP Włocławek 1-0 Mustang Wielgie 30 kwietnia, 15:00
Unifreeze II Górzno 2-1 Tucholanka Tuchola 3 maja, 12:00
Spójnia Białe Błota 1-2 Viking Aleksandrów Kujawski 30 kwietnia, 15:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 Gwiazda Toruń 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 7-8 maja

GOKSiR Start Pruszcz 7-1 Olimpia Grudziądz 7 maja, 14:00
Gwiazda Toruń 3-1 Spójnia Białe Błota 8 maja, 18:00
Viking Aleksandrów Kujawski 2-1 Unifreeze II Górzno 7 maja, 10:00
Tucholanka Tuchola 0-0 WAP Włocławek 8 maja, 11:00
Mustang Wielgie 4-2 Tęcza Bydgoszcz 8 maja, 11:00
w Teodorowie

Kolejka 14 - 21-22 maja

Olimpia Grudziądz 0-3 Mustang Wielgie 22 maja, 14:00
Tęcza Bydgoszcz 1-6 Tucholanka Tuchola 21 maja, 16:00
WAP Włocławek 4-1 Viking Aleksandrów Kujawski 22 maja, 17:00
Unifreeze II Górzno 1-1 Gwiazda Toruń 21 maja, 16:00
Spójnia Białe Błota 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 21 maja, 18:00

Kolejka 15 - 28-29 maja

Spójnia Białe Błota - Olimpia Grudziądz 28 maja, 18:00
nie odbył się
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 Unifreeze II Górzno 28 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Gwiazda Toruń 2-5 WAP Włocławek 29 maja, 12:30
Viking Aleksandrów Kujawski 5-2 Tęcza Bydgoszcz 29 maja, 12:00
Tucholanka Tuchola 1-2 Mustang Wielgie 29 maja, 11:00

Kolejka 16 - 4-5 czerwca

Olimpia Grudziądz 2-0 Tucholanka Tuchola 5 czerwca, 14:00
Mustang Wielgie 5-1 Viking Aleksandrów Kujawski 4 czerwca, 11:00
w Teodorowie
Tęcza Bydgoszcz 0-6 Gwiazda Toruń 4 czerwca, 14:00
WAP Włocławek 1-1 GOKSiR Start Pruszcz 5 czerwca, 17:00
Unifreeze II Górzno 2-2 Spójnia Białe Błota 5 czerwca, 11:00
w Miesiączkowie

Kolejka 17 - 11-12 czerwca

Unifreeze II Górzno 4-0 Olimpia Grudziądz 7 czerwca, 17:00
Spójnia Białe Błota 0-4 WAP Włocławek 12 czerwca, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 8-0 Tęcza Bydgoszcz 12 czerwca, 10:00
Gwiazda Toruń 1-2 Mustang Wielgie 12 czerwca, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 4-2 Tucholanka Tuchola 12 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 18-19 czerwca

Olimpia Grudziądz 2-2 Viking Aleksandrów Kujawski 19 czerwca, 14:00
Tucholanka Tuchola 2-6 Gwiazda Toruń 15 czerwca, 18:30
Mustang Wielgie 3-1 GOKSiR Start Pruszcz 18 czerwca, 17:00
w Teodorowie
Tęcza Bydgoszcz 2-1 Spójnia Białe Błota 18 czerwca, 12:00
WAP Włocławek - Unifreeze II Górzno 19 czerwca, 17:00
nie odbył się

II liga kobiet 2015/2016 (wielkopolska)

III liga kobiet 2015/2016 (lubuska)
III liga kobiet 2015/2016 (pomorska)
III liga kobiet 2015/2016 (wielkopolska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas