[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sztorm II Gdańsk 16 48 16 0 0 116-10 8 0 0 46-6 8 0 0 70-4
2.  TKKF Checz Gdynia 16 36 12 0 4 71-32 7 0 1 39-13 5 0 3 32-19
3.  Olimpico Malbork 16 31 10 1 5 55-43 7 0 1 34-15 3 1 4 21-28
4.  Canicuła Bytów 16 28 9 1 6 53-50 6 1 1 32-24 3 0 5 21-26
5.  Gryf 2009 Tczew 16 27 9 0 7 76-53 5 0 3 39-20 4 0 4 37-33
6.  Unia Korzybie 16 18 5 3 8 43-64 3 1 4 25-34 2 2 4 18-30
7.  Czarni Pruszcz Gdański 16 16 5 1 10 41-58 3 1 4 26-29 2 0 6 15-29
8.  GKS Żukowo 16 6 1 3 12 32-84 1 1 6 18-40 0 2 6 14-44
9.  Centrum Pelplin 16 1 0 1 15 11-104 0 1 7 8-50 0 0 8 3-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Sztorm II Gdańsk    3-1 10-2 3-0* 6-3 3-0* 2-0 9-0 10-0 
 2 TKKF Checz Gdynia1-3     3-1 4-3 9-2 3-0* 5-0 9-4 5-0 
 3 Olimpico Malbork1-6 5-3     4-2 3-1 6-1 4-1 4-1 7-0 
 4 Canicuła Bytów0-10 3-0* 4-2     6-3 5-1 4-3 3-3 7-2 
 5 Gryf 2009 Tczew0-3 3-5 4-3 7-2     4-5 6-0 11-2 4-0 
 6 Unia Korzybie1-10 2-6 3-3 2-3 3-6     4-3 4-2 6-1 
 7 Czarni Pruszcz Gdański1-12 0-2 0-2 3-2 2-6 4-4     3-1 13-0 
 8 GKS Żukowo0-12 2-5 2-5 3-5 3-5 4-4 2-4     2-0 
 9 Centrum Pelplin0-14 1-10 2-3 0-4* 1-11 1-3 2-4 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Centrum Pelplin 0-4 Canicuła Bytów 5 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-4
Olimpico Malbork 3-1 Gryf 2009 Tczew 5 września, 13:00
Unia Korzybie 4-3 Czarni Pruszcz Gdański 5 września, 12:00
TKKF Checz Gdynia 9-4 GKS Żukowo 6 września, 12:00

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: Olimpico Malbork.
 
Canicuła Bytów 3-3 GKS Żukowo 13 września, 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 TKKF Checz Gdynia 13 września, 14:00
Gryf 2009 Tczew 4-5 Unia Korzybie 13 września, 11:00
Centrum Pelplin 0-14 Sztorm II Gdańsk 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (12 września, 13:00) odwołany z powodu powołań dla zawodniczek gości do kadry wojewódzkiej

Kolejka 3 - 19-20 września

Pauza: Unia Korzybie.
 
Sztorm II Gdańsk 3-0 Canicuła Bytów 19 września, 17:00
(wo)
nie odbył się
Olimpico Malbork 7-0 Centrum Pelplin 19 września, 13:00
TKKF Checz Gdynia 9-2 Gryf 2009 Tczew 20 września, 12:00
GKS Żukowo 2-4 Czarni Pruszcz Gdański 19 września, 16:30

Kolejka 4 - 26-27 września

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Canicuła Bytów 4-3 Czarni Pruszcz Gdański 27 września, 11:00
Gryf 2009 Tczew 11-2 GKS Żukowo 27 września, 11:00
Centrum Pelplin 1-3 Unia Korzybie 27 września, 13:30
Sztorm II Gdańsk 10-2 Olimpico Malbork 26 września, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 października

Pauza: GKS Żukowo.
 
Olimpico Malbork 4-2 Canicuła Bytów 4 października, 15:00
Unia Korzybie 1-10 Sztorm II Gdańsk 3 października, 11:00
TKKF Checz Gdynia 5-0 Centrum Pelplin 4 października, 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-6 Gryf 2009 Tczew 3 października, 11:00

Kolejka 6 - 10-11 października

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
Canicuła Bytów 6-3 Gryf 2009 Tczew 11 października, 11:00
Sztorm II Gdańsk 3-1 TKKF Checz Gdynia 20 października, 16:30
w pierwotnym terminie (10 października, 17:00) odwołany
Olimpico Malbork 6-1 Unia Korzybie 11 października, 15:00
GKS Żukowo 2-0 Centrum Pelplin 11 października, 15:00

Kolejka 7 - 17-18 października

Pauza: Gryf 2009 Tczew.
 
Unia Korzybie 2-3 Canicuła Bytów 17 października, 11:00
TKKF Checz Gdynia 3-1 Olimpico Malbork 18 października, 12:00
GKS Żukowo 0-12 Sztorm II Gdańsk 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 16:30) odwołany
Czarni Pruszcz Gdański 13-0 Centrum Pelplin 18 października, 11:00

Kolejka 8 - 24-25 października

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Sztorm II Gdańsk 2-0 Czarni Pruszcz Gdański 25 października, 17:00
Olimpico Malbork 4-1 GKS Żukowo 25 października, 15:00
Unia Korzybie 2-6 TKKF Checz Gdynia 24 października, 11:00
Gryf 2009 Tczew 4-0 Centrum Pelplin 25 października, 11:00

Kolejka 9 - 31 października

Pauza: Centrum Pelplin.
 
TKKF Checz Gdynia 4-3 Canicuła Bytów 31 października, 12:00
GKS Żukowo 4-4 Unia Korzybie 28 października, 16:30
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Olimpico Malbork 31 października, 13:00
Gryf 2009 Tczew 0-3 Sztorm II Gdańsk 28 października, 15:00

Kolejka 10 - 2-3 kwietnia

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Canicuła Bytów 7-2 Centrum Pelplin 3 kwietnia, 13:00
Gryf 2009 Tczew 4-3 Olimpico Malbork 3 kwietnia, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 4-4 Unia Korzybie 3 kwietnia, 14:00
GKS Żukowo 2-5 TKKF Checz Gdynia 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Pauza: Olimpico Malbork.
 
GKS Żukowo 3-5 Canicuła Bytów 9 kwietnia, 16:30
TKKF Checz Gdynia 5-0 Czarni Pruszcz Gdański 10 kwietnia, 14:00
Unia Korzybie 3-6 Gryf 2009 Tczew 9 kwietnia, 12:00
Sztorm II Gdańsk 10-0 Centrum Pelplin 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Pauza: Unia Korzybie.
 
Canicuła Bytów 0-10 Sztorm II Gdańsk 17 kwietnia, 13:00
Centrum Pelplin 2-3 Olimpico Malbork 17 kwietnia, 14:00
Gryf 2009 Tczew 3-5 TKKF Checz Gdynia 16 kwietnia, 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 GKS Żukowo 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Canicuła Bytów 30 kwietnia, 11:00
GKS Żukowo 3-5 Gryf 2009 Tczew 30 kwietnia, 16:30
Unia Korzybie 6-1 Centrum Pelplin 30 kwietnia, 12:00
Olimpico Malbork 1-6 Sztorm II Gdańsk 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 maja

Pauza: GKS Żukowo.
 
Canicuła Bytów 4-2 Olimpico Malbork 7 maja, 11:00
Sztorm II Gdańsk 3-0 Unia Korzybie 7 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Centrum Pelplin 1-10 TKKF Checz Gdynia 8 maja, 11:00
Gryf 2009 Tczew 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 7 maja, 11:00

Kolejka 15 - 21-22 maja

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
Centrum Pelplin 1-1 GKS Żukowo 22 maja, 11:00
Gryf 2009 Tczew 7-2 Canicuła Bytów 22 maja, 11:00
TKKF Checz Gdynia 1-3 Sztorm II Gdańsk 17 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 14:00) odwołany
Unia Korzybie 3-3 Olimpico Malbork 21 maja, 12:00

Kolejka 16 - 28-29 maja

Pauza: Gryf 2009 Tczew.
 
Canicuła Bytów 5-1 Unia Korzybie 28 maja, 13:30
Olimpico Malbork 5-3 TKKF Checz Gdynia 28 maja, 12:00
Sztorm II Gdańsk 9-0 GKS Żukowo 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 19:00) odwołany
Centrum Pelplin 2-4 Czarni Pruszcz Gdański 29 maja, 17:30

Kolejka 17 - 4-5 czerwca

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Centrum Pelplin 1-11 Gryf 2009 Tczew 5 czerwca, 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-12 Sztorm II Gdańsk 5 czerwca, 11:00
GKS Żukowo 2-5 Olimpico Malbork 4 czerwca, 16:30
TKKF Checz Gdynia 3-0 Unia Korzybie 5 czerwca, 11:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

REKLAMA

Kolejka 18 - 11-12 czerwca

Pauza: Centrum Pelplin.
 
Canicuła Bytów 3-0 TKKF Checz Gdynia 12 czerwca, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unia Korzybie 4-2 GKS Żukowo 11 czerwca, 12:00
Olimpico Malbork 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 11 czerwca, 14:00
Sztorm II Gdańsk 6-3 Gryf 2009 Tczew 12 czerwca, 19:00

II liga kobiet 2015/2016 (wielkopolska)

III liga kobiet 2015/2016 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2015/2016 (lubuska)
III liga kobiet 2015/2016 (wielkopolska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas