[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Żywiec

I runda - 1-2 sierpnia
Czarni-Góral Żywiec, LKS Ślemień, Koszarawa Babia Góra, GKS Radziechowy-Wieprz - wolny los

GKS II Radziechowy-Wieprz 9-0 LKS Słotwina 2 sierpnia, 11:00
Artur Kasoń 5, 75, Kacper Stańco 12, Sławomir Ciućka 17, Krzysztof Urbaś 20, 40, 70, Dawid Noga 47, Łukasz Kosiec 60
Jeleśnianka Jeleśnia 2-4 Bory Pietrzykowice 2 sierpnia, 15:00
Michał Kuglarz 42, Daniel Kania 73 (k) - Michał Socha 15 (k), 83, Dawid Górka 60, Dawid Zoń 89
PLKS Pewel Mała 0-2 Beskid Gilowice 1 sierpnia, 16:00
Mariusz Górny 55, 75
LKS Kocierz 0-6 Świt Cięcina 2 sierpnia, 11:00
Kamil Kozieł 27, Seweryn Kosiec 48, Bartłomiej Wandzel 54, 68, 83, 88
LKS Korbielów 8-0 Halny Przyborów 1 sierpnia, 16:00
Tomasz Majdak 20, 52, Marcin Duraj 38, 70, 88, Krystian Pierog 43, 62, Tomasz Pindel 75
Magórka Czernichów 3-0 Maksymilian Cisiec 2 sierpnia, 15:00
Wojciech Jasiewicz 20, Rafał Rus 60, Kamil Zoń 71
Koszarawa Żywiec 5-1 LKS Sopotnia 1 sierpnia, 17:00
Przemysław Jurasz 8, 37, Mariusz Kosibor 29, 75, Michał Duda 36 - Artur Bąk 11
Soła Rajcza 5-2 Magura Bystra 2 sierpnia, 15:00
Damian Salachna 28, 38 (k), 50, 74, Kacper Czaniecki 77 - Łukasz Biegun 41, Łukasz Sandok 75
Soła Żywiec 4-3 Skałka Żabnica 2 sierpnia, 11:00
pd.
Damian Podgórski 5, Patryk Głazowski 34, Dawid Burdyl 55, Dawid Dziedzina 105 - Damian Pękala 19, Marcin Kochutek 44, 89
Metal Węgierska Górka 0-2 LKS Leśna 31 lipca, 17:00
Marcin Marciniak 2, Łukasz Łodziana 27
Orzeł Łękawica 5-4 LKS Pewel Ślemieńska 2 sierpnia, 15:00
Maciej Biela 22, 72, Robert Mrózek 37, Mateusz Gąsiorek 40, Adrian Mrózek 90 - Grzegorz Byrtek 19, Łukasz Widuch 45 (k), Adam Kantyka 71, Sylwester Kantyka 84
LKS Juszczyna 1-4 Jezioro Żywieckie Zarzecze 2 sierpnia, 14:00
Paweł Kamiński 46 (k) - Szymon Gąsiorek 42 (k), 64 (k), Tomasz Kasiński 53, 72

II runda - 8-9 sierpnia

GKS II Radziechowy-Wieprz 1-3 Czarni-Góral Żywiec 19 sierpnia, 18:00
Krzysztof Urbaś 34 - Sebastian Białas 17 (k), 56, Michał Gołuch 21
Beskid Gilowice 0-1 Bory Pietrzykowice 9 sierpnia, 11:00
Szymon Waluś 86
LKS Ślemień 0-3 Świt Cięcina 2 września, 18:00
Radosław Pietrasik 50, Piotr Gawron 54, 80
LKS Korbielów 3-5 Magórka Czernichów 8 sierpnia, 16:00
pd.
Tomasz Majdak 13, Paweł Pierog 67, Michał Krzyżowski 71 - Mateusz Harężlak 60, 80, 97, Kacper Kurek 65, Kamil Zoń 100
Soła Rajcza 2-0 Koszarawa Żywiec 19 sierpnia, 18:00
Mateusz Jękal 43, Kacper Najzer 82
Koszarawa Babia Góra 0-3 Soła Żywiec 9 sierpnia, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Łękawica 3-2 LKS Leśna 8 września, 17:30
Łukasz Talik 29, Mateusz Gąsiorek 56, Adrian Lejawa 70 - Marcin Wróbel 3, Maciej Sowa 32
Jezioro Żywieckie Zarzecze 1-5 GKS Radziechowy-Wieprz 12 sierpnia, 17:30
Tomasz Kasiński 88 - Szymon Byrtek 15, 41, Łukasz Błasiak 30, 70, Piotr Jaroszek 38

III runda - 2 września

Bory Pietrzykowice 3-1 Czarni-Góral Żywiec 16 września, 17:00 (95)
Dawid Górka 37, Michał Socha 77, Michał Dobija 90 - Sebastian Białas 78 (k)
Świt Cięcina 2-1 Magórka Czernichów 16 września, 17:00 (60)
Piotr Gawron 30, 40 - Dawid Kasperek 82
Soła Żywiec 3-1 Soła Rajcza 2 września, 17:00 (20)
Damian Podgórski 25, Damian Dobranowski 38, Dawid Burdyl 60 (k) - Damian Salachna 32 (k)
Orzeł Łękawica 1-2 GKS Radziechowy-Wieprz 23 września, 17:00 (55)
Robert Mrózek 71 - Piotr Trzop 32, Szymon Byrtek 61

1/2 finału - 13-14 lutego

Bory Pietrzykowice 0-2 Świt Cięcina 6 marca, 15:00 (100)
Paweł Kukioła 70, Barłomiej Wandzel 85
w Szczyrku
Soła Żywiec 0-7 GKS Radziechowy-Wieprz 14 lutego, 11:00
Łukasz Błasiak 3, 59, Mateusz Janik 10, 13, Piotr Trzop 54, Piotr Pindel 66, Marcin Byrtek 89 (k)
w Bielsku-Białej; na Stadionie piłkarskim BBOSiR

Finał - 6 kwietnia

Świt Cięcina 0-2 GKS Radziechowy-Wieprz 6 kwietnia, 17:00
Marcin Dudka 20, Piotr Pindel 50
w Cięcinie

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Zabrze)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas