[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

Runda wstępna - 8-9 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2015, 12:00 - siedziba Podokręgu Częstochowa)

Sokół Wręczyca Wielka 7-1 Naprzód Ostrowy 8 sierpnia, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 1-5 Kolegium Sędziów Częstochowa 12 sierpnia, 17:00
Kmicic Kruszyna 0-5 LZS Mrzygłód (Myszków) 9 sierpnia, 17:00
Orły Kusięta 3-0 KS Kotowice 8 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Warta Myszków 0-3 Olimpia Truskolasy 8 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Znicz Kłobuck 3-0 Oksza Łobodno 4 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sokół Olsztyn 0-4 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 7 sierpnia, 17:00
Sparta Siedlec Duży 3-0 Biała Gwiazda Krasice 8 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Jura Niegowa 0-1 Płomień Czarny Las 8 sierpnia, 17:00
Błękitni Libidza 6-2 Czarni Starcza 12 sierpnia, 17:00

I runda - 26 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2015, 12:00 - siedziba Podokręgu Częstochowa)
Do gry dołączyli: Amator Golce, Gmina Kłomnice, Grom Miedźno, KS Panki, Liswarta Krzepice, Liswarta Popów, Lot Konopiska, Lotnik Kościelec, MKS Myszków, Olimpia Huta Stara, Piast Przyrów, Pilica Koniecpol, Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa), Pogoń Kamyk, Polonia Poraj, Raków II Częstochowa, Skra Częstochowa, Skra II Częstochowa, Stradom Częstochowa, Victoria Częstochowa, Warta Mstów, Zieloni Żarki.

Sokół Wręczyca Wielka 1-4 Raków II Częstochowa 26 sierpnia, 17:00
Kolegium Sędziów Częstochowa 3-0 Liswarta Krzepice 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Huta Stara 3-2 Warta Mstów 25 sierpnia, 17:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 3-0 KS Panki 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orły Kusięta 0-3 MKS Myszków 26 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Olimpia Truskolasy 3-3 Lot Konopiska 26 sierpnia, 17:00
k. 3-2
Grom Miedźno 1-7 Stradom Częstochowa 26 sierpnia, 17:00
Amator Golce 0-3 Polonia Poraj 26 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-0 Pilica Koniecpol 16 sierpnia, 18:00
jednocześnie mecz 2. kolejki ligi okręgowej Częstochowa II
Znicz Kłobuck 5-1 Gmina Kłomnice 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 4-1 Liswarta Popów 18 sierpnia, 18:00
w Zawadach
Pogoń Kamyk 3-4 Lotnik Kościelec 25 sierpnia, 19:30
nieznany ?, ?, ? - Damian Wiewióra ?, Przemysław Chobot ?, ?, Damian Kotas ?
Sparta Siedlec Duży 3-0 Zieloni Żarki 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Płomień Czarny Las 5-6 Piast Przyrów 26 sierpnia, 17:30
Błękitni Libidza 3-0 Skra II Częstochowa 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Częstochowa 0-3 Skra Częstochowa 26 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

II runda - 9 września

Kolegium Sędziów Częstochowa 0-9 Raków II Częstochowa 9 września, 16:30
Carlinhos 5, Sebastian Dobosz 22, 29, 59, Marcel Morawiak 25, Daniel Rumin 46, 57, 60, Mateusz Gorgoń 76
LZS Mrzygłód (Myszków) 1-2 Olimpia Huta Stara 9 września, 16:30
Olimpia Truskolasy 1-6 MKS Myszków 8 września, 17:00
nieznany ? - Błażej Wrona ?, Paweł Skwarczyński ?, Tomasz Rados ?, Szymon Rosochacki ?, ?, ?
Stradom Częstochowa 0-3 Polonia Poraj 9 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Znicz Kłobuck 2-4 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 9 września, 16:30
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-3 Lotnik Kościelec 22 września, 16:30
(wo)
w Kościelcu; Orzeł Kiedrzyn gospodarzem / gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sparta Siedlec Duży 0-3 Piast Przyrów 9 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Błękitni Libidza 0-5 Skra Częstochowa 9 września, 16:30
Piotr Kusaj ?, Dominik Marek ?, Dominik Płaza ?, ?, Adrian Błaszkiewicz ?

III runda - 30 września

Olimpia Huta Stara 0-2 Raków II Częstochowa 30 września, 16:00
Alan Jaworski 37, Krzysztof Małolepszy 72
MKS Myszków 0-3 Polonia Poraj 21 listopada, 13:00
Kamil Sobala ?, ?, Dawid Świerk ?
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 5-2 Lotnik Kościelec 30 września, 16:00
Piast Przyrów 2-9 Skra Częstochowa 18 listopada, 18:00
Kamil Smoleń 35 (k), Bartosz Nicewicz 72 - Mateusz Nowacki 3 (s), Dominik Płaza 21, 26, 63, 64, 75, Piotr Makowski 42, Piotr Nocoń 69, Dawid Niedbała 80
w Częstochowie; Piast gospodarzem

1/2 finału - 13 kwietnia

Raków II Częstochowa 2-5 Polonia Poraj 13 kwietnia, 17:00
Daniel Rumin 8, 47 - Kamil Witczyk ?, Bartłomiej Płatkowski ?, Dawid Woźniak ?, Sławomir Piwiński ?, Marcin Kowalski ?
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-0 Skra Częstochowa 13 kwietnia, 17:00
Artur Pidzik 47, 79

Finał - 20 kwietnia

Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-2 Polonia Poraj 20 kwietnia, 17:00
w Częstochowie; na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Adam Broda
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas