[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 12 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca 2015 - siedziba Podokręgu Bytom)
Gwarek Tarnowskie Góry, Ruch Radzionków, Szombierki Bytom - wolny los

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 7-0 Amator Bytom 12 sierpnia, 17:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 12 sierpnia, 17:30
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-3 Olimpia Boruszowice 12 sierpnia, 17:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 KS Piekary Śląskie 12 sierpnia, 17:30
Orzeł Koty 1-0 Nitron Krupski Młyn 12 sierpnia, 17:30
Rozbark Bytom 0-3 Sokół Orzech 12 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-1 Orzeł Nakło Śląskie 11 sierpnia, 18:00
Piast Ożarowice 1-3 Odra Miasteczko Śląskie 12 sierpnia, 17:30

II runda - 2 września
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie), LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie), Odra Miasteczko Śląskie, Olimpia Boruszowice, Orzeł Koty - wolny los

Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-3 Szombierki Bytom 2 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry 2 września, 17:00
Mateusz Górka 74, Rafał Kucza 76, Bartosz Polis 89
Sokół Orzech 0-3 Ruch Radzionków 2 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

III runda - 16 września
(Losowanie - 1 września 2015 - siedziba Podokręgu Bytom)

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-4 Gwarek Tarnowskie Góry 22 września, 16:00
Adrian Sikora 11, Adam Krzęciesa 21, Oskar Daniel 22, Bartłomiej Cymerys 70
Orzeł Koty 0-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 16 września, 16:30
pd.
Michał Śmierzchalski 104
Olimpia Boruszowice 1-0 Szombierki Bytom 16 września, 16:30
Paweł Dzierżanowski 7
Odra Miasteczko Śląskie 0-4 Ruch Radzionków 16 września, 16:30
Damian Sadowski 11, Łukasz Dębski 73, Tadeusz Urbainczyk 82, 89

1/2 finału - 30 września
(Losowanie - 1 września 2015 - siedziba Podokręgu Bytom)

Olimpia Boruszowice 0-4 Gwarek Tarnowskie Góry 6 października, 15:45
Adrian Sikora 37, 49, Bartosz Polis 66, Dawid Jarka 75
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 Ruch Radzionków 30 września, 16:00
Andrzej Piecuch 37, Kamil Klaużyński 75 (s), Damian Sadowski 86

Finał - 21-22 listopada

Ruch Radzionków 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 21 listopada, 12:00 (400)
Robert Wojsyk 52, Marcin Dziewulski 62 (k)
w Bytomiu; na stadionie Ruchu Radzionków

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Adam Broda
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas